Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Noriu dviejų patarimų: 1. už kiek pirktumėt 18 ha, našumas 29.8: vietovė kalvota, truputis ganyklų truputis smėliuko, truputis savaiminukų, truputis balų. Man labai tiktų avims ganyti. Yra pamatai, bet tai nėra rekreacinė zona, labiau ūkiška, ežeras už 1.5km ir neįpatinog grožio. Aplink nėra padorių miškų ir t.t. Ką manote?

2. Už kiek norėtumėt tokią žemę parduoti?

Aš jos neparduočiau,(todėl,kad ūkininkauju)tai pirma. Antra-jei nebūčiau ūkininkas,manau,kokiu 3500,gal 4000lt norėčiau ir bandyčiau gauti.

O Jums spresti-norit tos žemės,ar ne,verta plėstis,ar ne.Žodžiu-aš-už tokią kainą(3000-3500) pirkčiau.Nes jei nenupirksiu šiemet,kitamet ar dar kitamet pirksiu jau už 5000.Ir t.t.Lietuva l.b. maža,ūkių daug,todėl nupirks kas nors kitas.

P.S Ryt važiuoju pas notarą su savininku baigti sandorį,Kalėdoms pasidovanosim 12 ha.1 ha-5250lt. Šiaip-siaubas,ale ku daryt? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks mazas klausimelis, gal visi ne i tema - gal yra kur nors kokie zemes nasumo zemelpis, pagal balus? Kokie Lietuvos regionai, rajonai pagal nasumo bala geriausi/blogiausi? Kas nustatineja ta nasumo bala? Kazkokios institucijos? Laboratorijos? Ir kaip ji yra nustatinejama? Atvaziuoja zmones, ima meginius, paskui tiria?

Aciu uz atsakymus

Sita informacija yra Valstybiniam zemetvarkos institute Dirvozemio skyriuje, bet ja nelabai nori ten dalintis. Va tik esu rades vieno studento darba kur 29 - 30 puslapiuose yra pakalbeta apie nasumo bala ir idetas grubus zemelapis, bet kazkas truputi eina suprast.

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cac ... AIgm3i-cPg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prirasykite cia graziu skaiciu ,tai tikrai pigiai prisipirksite zemes :lol:

Pigiai jau nebepirksim,žemė tik brangs.Tai gal geriau dabar brangiai,nei vėliau super brangiai,ar visai neikandamai.

Pradžioj ūkininkavimo pirkom po 700lt/ha,vėliau po 1000,dar vėliau po 2000lt.Atrodė,kad tada buvo brangu,o dabar ....

Valstybė pardavė kaip jaunam ūkininkui durpynus ir smėlynus po 3500lt.Čia jau su visais koeficientais,ot pigu ane :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš domiuosi vienu sklypu, irgi bandžiau sužinoti jo duomenis. Registrų centre man paaiškino, kad galiu pas juos užsisakyti pažymą apie bet kurį nekilnojąmąjį turtą, įskaitant žemę, nes tai vieša info. Reikia pas juos nueiti su asmens dok (telefonu tokiso info neteikia), pasakyti to sklypo adresą ir pagal įprastą procedūrą užsisakyti pažymą. Žinoma, kainuos. Toje pažymoje bus našumo balas ir tiksli sklypo "topografija" : kiek balų, krūmynų, ariamos, sodo, kelio ir t.t.

Jeigu Registrų centre mūsų duomenys yra vieši, kaip žemėtvakrininkai gali nesakyti balų! Reikia jiems taip ir pasakyti arba užklasuti oficialiai raštu. Vieną karta su jais jau aiškinausi raštu, pagal įstatymą, jei info nėras sudėtinga, privalo atsakyti per 20 dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Aš domiuosi vienu sklypu, irgi bandžiau sužinoti jo duomenis. Registrų centre man paaiškino, kad galiu pas juos užsisakyti pažymą apie bet kurį nekilnojąmąjį turtą, įskaitant žemę, nes tai vieša info. Reikia pas juos nueiti su asmens dok (telefonu tokiso info neteikia), pasakyti to sklypo adresą ir pagal įprastą procedūrą užsisakyti pažymą. Žinoma, kainuos. Toje pažymoje bus našumo balas ir tiksli sklypo "topografija" : kiek balų, krūmynų, ariamos, sodo, kelio ir t.t.

Jeigu Registrų centre mūsų duomenys yra vieši, kaip žemėtvakrininkai gali nesakyti balų! Reikia jiems taip ir pasakyti arba užklasuti oficialiai raštu. Vieną karta su jais jau aiškinausi raštu, pagal įstatymą, jei info nėras sudėtinga, privalo atsakyti per 20 dienų.

Sveiki. Kam taip sudetingai. Jei nori pirkti , tai reiskia yra savininkas, kuris turi nuosvybes pazymejima.Jame yra ir balai, ir tikslus plotas, ir apribojimai.

Cia anksciau rase apie valstybine zeme. Abejoju, ar realu, jei neturi tam plotui nuomos sutarties. Nes yra visa eile turinciu teise i grazintina zeme.Ir gana ilga ta eile. Nebent, kai bus baigtas grazinimas ir liks koks niekam nereikalingas gabaliukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad ministro geri norai gali vėjais nueiti vien dėl to kad nemaža dalis valdininku turi savo rankose nemažai žemės ir jie suinteresuoti kad ju investicija brangtu nes kitu atveju tai jau neinvesticija o monkės biznis.Gal dar gali padėti šioj situacijoj rinkimai manau dėl to ministras ir skuba.Taip kad sėkmės ir tvirtybės jam reiktu palinkėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
na norejau jusu nuomones :) gavau toki pasiulima,parduoda 8 ha zemes,netoli mano namu,man kaskur 1 km iki tos zemes.vienam plote visi 8 ha.nasumo balas 40,9 praso uz ja po 4000lt.uz ha.ji randasi lazdiju rajone.kaip manot,ar verta tiek pirkt?

Jeigu man kas taip pasiūlytų iškarto imčiau. Kaina normos ribose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už tokį našumą pirkčiau užsimerkusi. Pas mus našumas tik 29 ir tai 3-3,5 mnokėčiau, jei tik šalia parduotų. Prognozė,kuri skamba įtikinamai, yra tokia - netrukus bus kaip Vakarų Europoje - ūkiai bus susiformavę ir nebe labai bus kur įlįsti.

Norvegai-danai etc., supirkę žemės Žemaitijoje, Pakruojy, Pasvaly, irgi gali imti dairytis kitur, kur ne tokios derlingos žemės.

Prisidirbom su tais užsieniečiais - ir išdavikų iškart atsirado, kurie patarpininkavo (skaitėte apie tą pakruojietį?), ir visi seilę dabar varvina dėl pinigo, kaip čia tam užsieniečiui savo sklypelį įbrukus. Ir sėdėsime tu norvegų-danų etc. kišenėje kaip jau kai kur lietuvos ūkninkai - iš užsieniečių nuomojasi SAVO - Lietuvos žemę! Manoma, kad užsieniečių jau supirkta 20 procentų žū paskirties žemės.

Tad pirk, jei tik turi už ką. Bet pasidėrėti niekada neprošal, jeigu nėra konkurentų, nes sklypas tai nedidelis. Nuspirkus gal galima konsolidacijos programoje sudalyvauti, jeigu yra kur perorganizuoti sklypus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš domiuosi vienu sklypu, irgi bandžiau sužinoti jo duomenis. Registrų centre man paaiškino, kad galiu pas juos užsisakyti pažymą apie bet kurį nekilnojąmąjį turtą, įskaitant žemę, nes tai vieša info. Reikia pas juos nueiti su asmens dok (telefonu tokiso info neteikia), pasakyti to sklypo adresą ir pagal įprastą procedūrą užsisakyti pažymą. Žinoma, kainuos. Toje pažymoje bus našumo balas ir tiksli sklypo "topografija" : kiek balų, krūmynų, ariamos, sodo, kelio ir t.t.

Jeigu Registrų centre mūsų duomenys yra vieši, kaip žemėtvakrininkai gali nesakyti balų! Reikia jiems taip ir pasakyti arba užklasuti oficialiai raštu. Vieną karta su jais jau aiškinausi raštu, pagal įstatymą, jei info nėras sudėtinga, privalo atsakyti per 20 dienų.

Patikslinsiu, kad neklaidinčiau. Po šito savo parašymo kreipiausi į Registrų centrą dėl info apie mane dominusį prviatų sklypą ir pasirodo, kad man negali jų duoti, nes duoda tik tiems, kas yra sudarę sutartis - draudimo įmonėms, geodezininkams ir dar visokiems juridiniams. Mane telefonu suklaidino, tad išėjau nieko nepešusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Sveiki,

gal kas pagelbėsit/patarsit?:)

Tėvai turi 7ha žemės (36bal.) Jurbarko raj. Ketina parduoti. Kaip manot, kiek galima būtų realiai gauti? O gal iš viso atkalbėti nuo pardavimo?:)

Nebent reikia pinigų kam nors labai, šiaip bandyčiau atkalbėti.

Parduodant, galėtų bandyti gauti 5-6 tukst.Lt/ha,jei pavyks 7.

Jei parduos, jei nesunku,parašyk,kiek gavo.Įdomu,kokia yra tikra kaina.Ne kiek prašo,bet už kiek realiai nuperka.

Sveiki,

kažkada prašiau patarimo dėl žemės pardavimo. Tai va, šią savaitę žemė parduota po 6900Lt/ha Agrai Corporation (http://agra-farms.com/lt/agra-corporation/paslaugos.htm)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...