Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Ar esate kas pirke zeme per antstoliu varzytines. Kokios gali man iskilti bedos isigijus zeme?

Teko skaityti tarpukario varžytinių dokumentą(neatsimenu tikslaus jo pavadinimo).Vyras prisiskolino ir dingo.Už skolas moterį ir vaikus išvaržė iš namų ir žemės.Moteris,kad nesimuštų buvo laikoma policininko ir dar kažko,o tuo metu du kaimynai ardė namą,kitus pastatus,nešė"turtą" iš namų...

Kitaip sakant liko plika basa.Aišku, čia ne tas atsakymas kurio tikėjais,bet ir tų išvaržomųjų būna ir stipresnių ir kerštingesnių...o teisinių bėdų negali būti,nes varžo teisininkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kol didieji ukininkai diktuos kainas tol jos ir dides, ir cia niekur nedingsi

kainas diktuoja konkurencija, o ne kokie didieji ar mazieji.....

Taip būtent konkuruojama didžiųjų diktuojamomis sąlygomis :lol:

kainais bent jau praeitais metais diktavo bankai ir tai buvo matyti tiems kas dalyvavo varžytinėse kur buvo varžomi didesni sklypai.Kodėl jie taip elgesi irgi turbut dauguma suprantam taip kad dar ir šiemet išlieka tendencija kad kainos po kol kas yra papustos ir gan ženkliai.O bendrovės ar stambieji uk.jei turi pajėgumu ta žeme dirbti ir turi laisvu lėšu tai ja ir perka čia nieko nepakeisi.Toks tas gyvenimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip keista, kad raso visi, kad didieji ukininkai kelia kainas. Is mano varpines, tikrai nera taip.. Didieji bent mano keliuose rajonuose, sedi tokiuose sostuose, kad jiems dirbti kaip ir nebelabai reikia.. Kelia tokie kurie pries 3 metus nusipirko pirma traktoriu ir po metu pirko pirma sena kombaina.. Ir jei seniams reiktu i tuos naujus "ikibt" butu be galo sunku, nes kiek teko matyt su dauguma likusiu zemes pardaveju santykiai sugadinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip keista, kad raso visi, kad didieji ukininkai kelia kainas. Is mano varpines, tikrai nera taip.. Didieji bent mano keliuose rajonuose, sedi tokiuose sostuose, kad jiems dirbti kaip ir nebelabai reikia.. Kelia tokie kurie pries 3 metus nusipirko pirma traktoriu ir po metu pirko pirma sena kombaina.. Ir jei seniams reiktu i tuos naujus "ikibt" butu be galo sunku, nes kiek teko matyt su dauguma likusiu zemes pardaveju santykiai sugadinti :)

A)Didieji ūkiai turi daugiau ar mažiau pinigėlių(galimybių)kainos sukėlimui?B)Ar didžiuosius ūkius labiau myli tiek supirkėjai,tiek pardavėjai(perka pigiau parduoda brangiau),tiek "valdžia(mokęsčiai,parama)C)čia lyrinis nukrypimas į filosofijos pradmenis-sėdint tuose sostuose yra daugiau laiko galvoti ,vietoj to,kad pačiam lakstyti paskui kumelės uodegą.D)Mažius,nusipirkęs traktorių prieš porą metų,o kitą gelžgalį šiemet pinigėlių per metus sukrapštys tik vienam antram ha,o gal klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...