Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

mano kaimynui taip buvo žmogus nuomavos žeme iš savininko tie sugalvojo parduoti buvo sutare ir kaina berods kažkur apie aštuonis tuks.jau ir pažyma sandoriui buvo sutare bet kol laukė pažymos atsirado kupčius turtingesnis snoro buves klientas pasiulė dešimt nupirko ta žeme dabar buvo atvykes pas mane siulo nuomotis prašo keturiu šimtu nuomos aš kaimynui paskambinau taitas man net buteli atvežė kad nelindau pas ji i lauka.taip kad atrodo burbuliukas po kol kas žemės rinkoj kainos aukštume šiam etape yra.Iš kitos pusėsžiurint galima suprasti ir naujaji žemės savininka už laikomus pinigus juk niekas daugiau neduoda negu du kablis septynis proc.metiniu palukanu tai jiešitaip investuoja ir perka geresnius žemės plotus.pažymas kai imat sandoriui nepagailėkit to vieno kito laisvo lito ir imkit kad išduotu per diena tie kurie jau yra nudege sako kad per čia nuteka info kad kol lauki pažymos atsiranda kitas pirkėjas.negaliu teigti kad čia tiesa bet kad yra logikos tame tai tikrai niekas nepaneigs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas jumis Kedainiai - Radviliskis - Siauliai - Pakuojis - Joniskis laukai po 50-100ha gabale,pas mumis Dzukijoje iki 20ha ir zemes balas zemas,dar lenkai kaimynai pedala spaudzia musu link,ismokas didesnes gaudami,musu zemes pardavejai irgi svaigsta apie tokia kaina kaip Kedainiuose , tai dzukeliai liksime issiurbti is visu galu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

panasu retai rastusi kur rajonas kuriame zeme kainuotu po 3 - 4 tk. Ir siap manau reikia kaip galima su busimais pardevejais geriau sutart, kad kazko svetimo neileist. Nes kaip pradeda aukcionus daryt tai nuo 5 iki 15 tk kaip nieko kaina kyla.... xex, ir dar rekauja garsiai nupirke jog dar daugiau mokes :( :(

Ir kaip gyvent?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Šiandien perku 6,6 ha po 7000 lt kaip kėdainių raj manau kaina savo vietoj

Koks našumas žemės?, mes ruošiamės išsipirkti 30 ha trijuose laukuose tai užsišaukė 12tūks ir dar mažokai jam būtų. :(

Kai su juo kalbesi pirsta prie galvos pasiukok ir sakyk cia lietuva, o ne olandija.

Na taip bet nesinori prarast tos žemės .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien perku 6,6 ha po 7000 lt kaip kėdainių raj manau kaina savo vietoj

Koks našumas žemės?, mes ruošiamės išsipirkti 30 ha trijuose laukuose tai užsišaukė 12tūks ir dar mažokai jam būtų. :(

Našumas apie 50 plius tą žemę jau eile metų dirbam ir prisijungia prie kitų laukų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...