Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

jeigu vienas sutinka parduot,o kitas nepriestarauja,gali pirkt,kai tas kitas sugalvos parduot tures gaut is taves sutikima kad tu nepriestarauji,

ir jei kada norėsi įkeisti bankeliui, be bendrasavininkio sutikimo tai bus neįmanoma.

Man atrodo, kad be bendrasavininko sutikimo netik , kad ikeist negalima sklypo , bet ir dovanot . Nes dovanojant reik turet ka dovanot , o jei sklypo planas bendras tai kaip ir nieko negali be bendrasavininko sutikimo. Cia tam reikale yra ir daugiau niuansu kuriuos butu gerai zinot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

O savo zemes dali galima parduoti gavus bendrasavininku sutikima? situacija yra tokia, kad mes penkiese esame 15.75 ha zemes ukio paskirties sklypo bendrasavininkai. as nzn ka su savo dalimi daryt, nes nuomininkas nemoka nuomos piktybiskai. vienam is bendrasavininku moka ir jiems abiems gerai. like bendrasavininkai linke duot sutikima parduot mano dali treciam asmeniui. Sklypas yra neatidalintas viems po lygiai. Ar reikia atsimatuot savo dali ir tada tik parduot ar uztektu sutikimu is bendrasavininku, jei as savo dali parduot ketinciau kitam asmeniui?

Aciu uz pagalba.

P.S. Nuo pavasario galiu 2010 m. balandzio turiu 10 ha dirbamos zemes isnuomuot Kelmes rajone, 8 km nuo Tytuvenu miestelio. Zeme per du sklypus, bet salia vienas kito (juos skiria tik siaurukas gelezinkelis). Pasiulymu del nuomos lauksiu el.pasto adresu: [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

O savo zemes dali galima parduoti gavus bendrasavininku sutikima? situacija yra tokia, kad mes penkiese esame 15.75 ha zemes ukio paskirties sklypo bendrasavininkai. as nzn ka su savo dalimi daryt, nes nuomininkas nemoka nuomos piktybiskai. vienam is bendrasavininku moka ir jiems abiems gerai. like bendrasavininkai linke duot sutikima parduot mano dali treciam asmeniui. Sklypas yra neatidalintas viems po lygiai. Ar reikia atsimatuot savo dali ir tada tik parduot ar uztektu sutikimu is bendrasavininku, jei as savo dali parduot ketinciau kitam asmeniui?

Aciu uz pagalba.

P.S. Nuo pavasario galiu 2010 m. balandzio turiu 10 ha dirbamos zemes isnuomuot Kelmes rajone, 8 km nuo Tytuvenu miestelio. Zeme per du sklypus, bet salia vienas kito (juos skiria tik siaurukas gelezinkelis). Pasiulymu del nuomos lauksiu el.pasto adresu: [email protected]

As irgi domejausi apie bendrasavininkius ir pardavimus,tai kadastre isaiskino taip,jeigu parduoda vienas is bendrasavininkiu nepadalinta,geodeziniais matavimais,zeme,tai pirmiausia turi nusiusti pirkimo pasiulyma bendrasavininkiui ir jis rastu atsisako,kad neperka ir po to gali parduoti kitam zmogui ir tas zmogus taps bendrasavininku su anuo zmogum.Taip mums aiskino,o kaip realiai sita procedura atrodo,dar nebandziau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zemes kaina lietuvos mastu labai ivairi. kaina patarciau vertint pagal tai, kaip toli nuo jusu ukio, ir kaip limpa i jusu valdas. nesu sutikes NE VIENO ukinko, kuris butu gailejasis pirkes zeme uz bet kokia kaina :) as pats aktyviai dairaus. stengiuos pirkt kuo pigiau kaip ir visi, bet ten kur man aktualu, mano numeri visi zino, nes zino kad sumokesiu daugiausiai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima valstibine zeme pernuomuoti (vieni atsisako o as issinuomuoju )gal kas zinote?

jei kazkas atsisako tai nebus pernuomavimas, jei pirmasis nenutraukia sutarties ir tau išnuomuoja tai bus subnuoma, o tai negalima bet paėmes ta nuomos sutarti iš zmogelio persiskaityk ten buna parasyta ar subnuoma galima ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...