Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

na dabar nera jau taip blogai kaip pradzioje, kadastro ribos preliminariu matavimu kuo toliau tuo tikslesnes,bet yra senokai pries 10m ir seniau iklotu sklypu kuriu ribos visiskai ne i tema. o kad atliekant geodezinus matvimus kyla gincu ir isaiskeja netikslumai tai cia naturalu, nes pradzioje vos ne zingsniais matuodavo,arba klaidas taisydavo tik popieriuje,o vietoveje paliktdavo kaip buve :)

bet dabar daugumoje atsistate ribas pagal kadastro duomenis, kai jie tapo pasiememi per elektronini deklaravima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra 28h zemes ukmerges rajone, 10km nuo ukmerges. Gavau palikima. Noreciau suzinoti kokios kainos intervalas gali buti.

Kolkas turiu tokia informacija tik, kad zeme yra 28hektarai ir kad zeme yra skirta zemes ukiui.

Tiesiog idomu kokios dabar kainos, ir ar apsimoka ja siuo metu parduot.

Aciu uz pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
na yra kas 7 000 lt uz hektara duoda, bet pasiziurejus internete skelbimus, uz hektara daugiau praso.

o 40 balas cia yra jau normalu?

Nes visiskai nenusimanau

Tai prastas nasumo balas, nuo 32 ir maziau tinka tik miskams. Pas mane yra zemiu kur balas virs 60.

Pirkau 15 ha mokejau po 6000 lt nepilnai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na yra kas 7 000 lt uz hektara duoda, bet pasiziurejus internete skelbimus, uz hektara daugiau praso.

o 40 balas cia yra jau normalu?

Nes visiskai nenusimanau

Tai prastas nasumo balas, nuo 32 ir maziau tinka tik miskams. Pas mane yra zemiu kur balas virs 60.

Pirkau 15 ha mokejau po 6000 lt nepilnai.

sveiki.gal sitam forume yra is taurages raj.mane domina kokios kainos taurages raj yra.aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na yra kas 7 000 lt uz hektara duoda, bet pasiziurejus internete skelbimus, uz hektara daugiau praso.

o 40 balas cia yra jau normalu?

Nes visiskai nenusimanau

Tai prastas nasumo balas, nuo 32 ir maziau tinka tik miskams. Pas mane yra zemiu kur balas virs 60.

Pirkau 15 ha mokejau po 6000 lt nepilnai.

sveiki.gal sitam forume yra is taurages raj.mane domina kokios kainos taurages raj yra.aciu

Pasakysiu trumpai - Taurageje kainos per daug uzkeltos. Turbut todel, kad pasiulos nera...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...
kaip manot zemes kaina kris ar kils kai nuo 2013m isigalios naujas zemes mokestis?

manyčiau, kad kaina priklausys nuo išmokų dydžio, jei jos liks tokios pačios, tai kaina gali kristi, nes žemės mokestis gali būt didesnis, o jei išmokos didės tai žemės kainai krist nėra pagindo :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kol didieji ukininkai diktuos kainas tol jos ir dides, ir cia niekur nedingsi

kainas diktuoja konkurencija, o ne kokie didieji ar mazieji.....

Taip būtent konkuruojama didžiųjų diktuojamomis sąlygomis :lol:

Sutinku: kokia čia konkurencija - tarp ko? Tarp pradedančio jauno ūkininko ir didelių žū bendrovės pinigų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...