Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

buvau žemės tarnyboj, ir viršininkė sakė, kad  jei neprižiūri pagal trumpalaikę nuomos sutartį valstybinės žemės, gali nuimt nuomą, ta prasme, reikia šienaut kas suprantama( o gal ir pašalint krūmus- nesupratau iki galo). pakalbėjus su tiesiog darbuotoja , kuri nuomoja žemę, ta sakė, jokiu būdu negalima kirst krūmų nes trumpalaikei nuomai to daryt negalima??? dar sakė ale sutartyje tai įrašyta, nors perskaičius, toli gražu jokios užuominos neradau...

ir visas pokalbis išėjo iš to, kad šalia norėjau išsinuomot apleistą valstybinį sklypą apaugusį karklais, o man neleido, nes sako ten nedirbama žemė, o krūmai, ale trumpalaikei žemei galima tik dirbamą žemę imt. krūmų imt negalima ir jų pjaut negalima. sakau , o tai jum gi kaip tik nauda, kad kuo daugiau išnuomosit, o man atšovė, kad jai jokios naudos iš to, nors kai pasakiau, kad daugiau mokesčių valstybei sumokėsiu , tada nutylėjo... 
tai iki galo nesupratau, kaip su tais krūmėtais plotais, jei ant jū mapo pažymėta kaip laisva valstybinė žemė, ir kaip dirbama žemė , o ne miškas , ir ne ruda spalva, kaip kita žemė, o geltona spalva-dirbama žemė, tai kodėl neduoda nuomotis.??

ką aš negaliu išsinuomot apleisto sklypo, išpjaut karklų ir įdirbt tą žemę, nors ir pagal trumpalaikę sutartį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau žemės tarnyboj, ir viršininkė sakė, kad  jei neprižiūri pagal trumpalaikę nuomos sutartį valstybinės žemės, gali nuimt nuomą, ta prasme, reikia šienaut kas suprantama( o gal ir pašalint krūmus- nesupratau iki galo). pakalbėjus su tiesiog darbuotoja , kuri nuomoja žemę, ta sakė, jokiu būdu negalima kirst krūmų nes trumpalaikei nuomai to daryt negalima??? dar sakė ale sutartyje tai įrašyta, nors perskaičius, toli gražu jokios užuominos neradau...

ir visas pokalbis išėjo iš to, kad šalia norėjau išsinuomot apleistą valstybinį sklypą apaugusį karklais, o man neleido, nes sako ten nedirbama žemė, o krūmai, ale trumpalaikei žemei galima tik dirbamą žemę imt. krūmų imt negalima ir jų pjaut negalima. sakau , o tai jum gi kaip tik nauda, kad kuo daugiau išnuomosit, o man atšovė, kad jai jokios naudos iš to, nors kai pasakiau, kad daugiau mokesčių valstybei sumokėsiu , tada nutylėjo... 

tai iki galo nesupratau, kaip su tais krūmėtais plotais, jei ant jū mapo pažymėta kaip laisva valstybinė žemė, ir kaip dirbama žemė , o ne miškas , ir ne ruda spalva, kaip kita žemė, o geltona spalva-dirbama žemė, tai kodėl neduoda nuomotis.??

ką aš negaliu išsinuomot apleisto sklypo, išpjaut karklų ir įdirbt tą žemę, nors ir pagal trumpalaikę sutartį?

matyt tas sklypas jau kitam pažadėtas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad yra taip. Tu parasai prasyma,ir jos tada turi tau padaryti planeli trumpalaikei nuomai. O vat nyzachui daryti planelius,joms labiausiai ir nepatinka. Kiek tik visokio S...o as neprisiklausau is zmoniu,uzsukusiu po NZT. :D

Mes tai atkalem tokia sistema,kad matininkai tau privaciai padaro planeli,jame irasydami tos kadastro vietoves tvarkytojos'-o pavarde,ir pridedi prie prasymo skyriuje. Tada jau darbuotojams atkrenta dalis darbelio,ir jie pradeda dirbti....nors zinoma,dar geriau kai prie planelio ir papildomai pridedamas kazkoks "paskatinimas". :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vanagui-Nu dar tokių nesamonių negirdėjau.Aš 4.96 ha išsipirkau iš valstybės,kuris šalia manes nesiribojo apžėlusį krūmais ir net priaugusį medžiais.Susirandi matinką,paprašai,kad padarytų to ploto planelį,nuneši pas žemėtvarkos sekretorę ir parašai prašymą trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai kuo greičiau kol kitas neužlindo.Jie privalo registruoti ir nemokėk jokių kyšių.(rusų laikai baigėsi)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad yra taip. Tu parasai prasyma,ir jos tada turi tau padaryti planeli trumpalaikei nuomai. O vat nyzachui daryti planelius,joms labiausiai ir nepatinka. Kiek tik visokio S...o as neprisiklausau is zmoniu,uzsukusiu po NZT. :D

Mes tai atkalem tokia sistema,kad matininkai tau privaciai padaro planeli,jame irasydami tos kadastro vietoves tvarkytojos'-o pavarde,ir pridedi prie prasymo skyriuje. Tada jau darbuotojams atkrenta dalis darbelio,ir jie pradeda dirbti....nors zinoma,dar geriau kai prie planelio ir papildomai pridedamas kazkoks "paskatinimas". :D

šiaip anksčiau neteko susidurt, tai nežinojau, bet dabar suprantu, kad bardakas su tom taisyklėm. aš jau prieš metus buvau parašęs prašymą nuomai  15ha žemės, nors sakė nėra žemės . šį pavasarį žiūriu vienas plotas 1,5 ha šalia manęs nedirbamas visai. Nuėjau į žemės tarnybą ir išsinuomojau, net nežinau kodėl anksčiau man jo nenuomojo, nors prašymą rašiau. Ir neįsivaizduoju kaip tos eilės eina, jei prieš mane puikiai žinau, kad mamos prašymas yra nuomotis žemę jei laisvos atsirastų, bet jai niekas nepasiūlė net..???Dabar dar radau kad yra 2 plotai  kiektais apaugę karklais po 0,5 ha ir vėl niekas net nesiūlė išsinuomot, nors prašymas parašytas, ir net gavau piktų komentarų, ko čia rankioji po tiek. 

beje juokingiausia, kad niekas net pas mum nerengia planelių, iškart gauni siuntimą pas žemėtvarkininkus , kad jie planelius paruoštų :D .nesuprantu ko čia darbuotojos piktinasi, gi jų ir yra toks darbas skirstyt sklypus, neskirstytų būtų bedarbės. dėl paskatinimų iš jaunų žmonių tik tegu pasvajoja. 

 

Aš kai nuėjau , dėl trumpalaikės nuomos, šalia mano sklypo yra gal apie 15 a, tai pasakė, kad Gineikaitė uždraudė daryti trumpalaikes (dar jos laikais). :icon-mrgreen:

tai man vedėja tikrinant gretimą sklypą sakė nuomojantis trumpalaike nuoma būtina prižiūrėt sklypą ir negalima palikt  sumedėjusių augalų, o eilinė darbuotoja prigasdino, kad nei nuomotis apaugusių negalima, nei kirst medžių negalima, tai kas per nesamonės? tai galima tuos karklus naikint ar ne? pas mus biokurininkai važinėja prašo karklų duot, tai dykai išpjautų viską. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus nustokit svajoti viena syki. Parasei prasyma issinuomoti zeme ir lauki kada tau NZT ja PASIULYS?  :D

Nesvarbu kad jaunas ar senas,na nunesk tu jai ta saldainiu dezute,tai gal ziurek ir planeli koki padarys,ir uzsimins apie dar kelis laisvokus sklypelius. Bet jei tau saldainiai atrodo per brangu,tai gali tada tik sedeti ir ziureti kaip kitiems sekasi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus nustokit svajoti viena syki. Parasei prasyma issinuomoti zeme ir lauki kada tau NZT ja PASIULYS?  :D

Nesvarbu kad jaunas ar senas,na nunesk tu jai ta saldainiu dezute,tai gal ziurek ir planeli koki padarys,ir uzsimins apie dar kelis laisvokus sklypelius. Bet jei tau saldainiai atrodo per brangu,tai gali tada tik sedeti ir ziureti kaip kitiems sekasi. :D

deje, bet taip ir murgdysimies po ta sh.... ziuvis siuo atveju genda is abieju galu. Kol virsuje esantys neprivers dirbti visokiu ale zemetvarku KLERKU, kol apacioje esantys eis pas KLERKUS su saldainiais, KLERKAI - nedirbs kaip priklauso....zodziu "karklu" tik dauges.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus nustokit svajoti viena syki. Parasei prasyma issinuomoti zeme ir lauki kada tau NZT ja PASIULYS?  :D

Nesvarbu kad jaunas ar senas,na nunesk tu jai ta saldainiu dezute,tai gal ziurek ir planeli koki padarys,ir uzsimins apie dar kelis laisvokus sklypelius. Bet jei tau saldainiai atrodo per brangu,tai gali tada tik sedeti ir ziureti kaip kitiems sekasi. :D

iš esmės pagal taisykles , tai taip turi būti, nes aiškiai tai nurodyta. o jei taip nėra, tai kam ta tvarka išvis. 

saldainių galima nešt už antrą kart vadybininko perspausdintą kokio komercinio pataisytą lapą, o ne už savaime priklausančią paslaugą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as  asmeniskai anekdotu neklausau o ka Gineikaite nusprende yra parasyta juodu ant balto -- visi tai gali perskaityti --  esme tame, kad vieni KLERKAMS,kad jie atliktu darba uz kuri gauna atlyginima is musu kisenes  nesa saldainius zemai nusilenkdami  o kiti reikalauja ,kad jie atliktu savo darba laiku ir teisingai---nei vienam  KLERKUI saldainiu ar kitokiu dovanu nenesiau ir nesiruosiu nesti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...