Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Prieš 7 valandas, agronoms pranešimas:

Vieną kartą tą dalyką padariau,daugiau niekad nedarysiu.niekad nepardavinėsiu to,ko neturiu,ir nezinau ar turėsiu.bet tai tik mano nuomonė.

Kas per nuoskaudos? Būna visko. Būna išloši, būna praloši. Pavyzdziui 2022metų  derliui išvežtam saugoti esu fiksavęs formulę, tad nuo rudens pardavinėju  10-20€ didesne kaina nei siūlo elevatoriai. 

Pirmi kiekiai parduoti parduoti su užfiksuota kaina po 420. Būčiau nefiksaves - pats žinai kokia kaina buvonper javapjūtę ar veliau.

Aišku buvę ir atvirkštinių variantų.

Beje, bent iki šiol tai niekad nefiksavę kainos (ne formulės) daugiau nei 1/4 numatomo derliaus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-03-02 at 08:23, Zilvis55 pranešimas:

Kas per nuoskaudos? Būna visko. Būna išloši, būna praloši. Pavyzdziui 2022metų  derliui išvežtam saugoti esu fiksavęs formulę, tad nuo rudens pardavinėju  10-20€ didesne kaina nei siūlo elevatoriai. 

Pirmi kiekiai parduoti parduoti su užfiksuota kaina po 420. Būčiau nefiksaves - pats žinai kokia kaina buvonper javapjūtę ar veliau.

Aišku buvę ir atvirkštinių variantų.

Beje, bent iki šiol tai niekad nefiksavę kainos (ne formulės) daugiau nei 1/4 numatomo derliaus.

 

Nieko prieš neturiu.Tiesiog gyvenu kaip man išeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , pukotukas pranešimas:

Kaži kada čia nuspręs su tuo koridorių ar leis ar ne vežti grūdus.. Na jei reaguos į tai birža reaguos jei ne stumti reiks ir keikti kad pralošiau daug

neleis, kaina kils iki 440, laikyk iki kito pavasario, atsakau. turiu slaptos informacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , pukotukas pranešimas:

Bet koke bjaurus žmonės yra tie lietuvei tik pasijuokti pasišaipyti. Nū gryni muzikai. 

Koks kiekis pas tave tu grudu? nes kai paskaitau tavo postus pagalvoju uz ka likimas ta zmogu taip baudzia. Jauciu kokia keturtone su paaukstinimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , dariius 30 pranešimas:

Koks kiekis pas tave tu grudu? nes kai paskaitau tavo postus pagalvoju uz ka likimas ta zmogu taip baudzia. Jauciu kokia keturtone su paaukstinimais.

2 maišai. Žmogus gali ir 4 tonas ir 400 tonų turėti  kiekvienas nori uzdirbti.  Bet va lietuviui tik pasišaipyti smagiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada buvau susikopines visus pukotuko postus ir kaina salia. gaila neberandu :D

Stebime antrą pukotuko sagos dalį. Pirmoji vadinosi kaip pukotukas kombainą pirko, antroji kaip pukotukas grudus stumdė :D

labai atsiprasau, pukotuk, tai tik mano sarkazmas ima virsu, nesididziuoju juo :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

kazkada buvau susikopines visus pukotuko postus ir kaina salia. gaila neberandu :D

Stebime antrą pukotuko sagos dalį. Pirmoji vadinosi kaip pukotukas kombainą pirko, antroji kaip pukotukas grudus stumdė :D

labai atsiprasau, pukotuk, tai tik mano sarkazmas ima virsu, nesididziuoju juo :(

Nu ir ką nupirkau ta kombaina ir pjaunu ko puikiause. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, pukotukas pranešimas:

2 maišai. Žmogus gali ir 4 tonas ir 400 tonų turėti  kiekvienas nori uzdirbti.  Bet va lietuviui tik pasišaipyti smagiau. 

O prie ko tas čia lietuvis? Užsieniečiai nesišaipo vienas iš kito? O kitas dalykas, ne kaimynų nelaimės reikia laukti, o suprasti, kad tas dabartines kainas lemia esamas grūdų kiekis, būsimas kiekis, perkamoji galia....nafta žemyn, dujos žemyn, elektra žemyn, trąšos žemyn, pienas žemyn, tai negi grūdai bus aukštyn?? Tai du variantai, arba veži dabar, arba lauki naujo derliaus, kur irgi neaišku ar ne po 180€ veši...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...