Jump to content

Elektros ivedimas


Coolasas

Recommended Posts

Sveiki,

Turiu zemes ukio paskirties sklypa, jame nera jokiu statiniu, niekas nedeklaruojama. Auga pirmameciai vaiskrumiai, pro pat ribas eina elektros linija... Noriu isivesti elektra i sklypa, bet ESO skaiciuoja beveik 2tukstancius eu ivedimo kaina(deze, 1metras kabelio) uz 10KW, nes nera kompensuojama. Siule pradet nuo sodybos vietos parinkimo, poto statybo projekto, ar yra galimybe isivest elektrai pigiau? Reikalinga tik laistymo sistemoms pajungti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, voras pranešimas:

Yra, medinės kartys su kabliais ir elektros kabelis.

Už pasekmes neatsakau :icon-razz:

Retas astronautas. As daugiau gal apie "teisinius" dalykus, pvz. anksciau buvo, kad savivaldybej siltnami iregistruoji ir isduoda leidima. Arba rasai prasyma, kad laistymui is grezinio - irgi duoda. Dabar savivaldybe atsisake padeti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Prieš 2 valandas, Zvanas pranešimas:

Pasidalinkite nuomonėm, kokius renkatės nepriklausomus tiekėjus? 

padarė dar viena nesamonė ir dideli galvos skausmą....... Pradedame galvoti apie alternatyvas juo lab saulės elektriniu kilovato kaina jau tik apie 600 euru žiurint į perspektyva labai patrauklu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau aš to didelio patrauklumo, vienas dalykas elektra pagrinde gaminasi vasara, o  didesnis jos poreikis yra žiema, tai reikia saugojimas, jis nebus už dyka... kitas  dalykas pirkimo kaina sukasi apie 5 centus, šiemet ir iki 3 buvo kritę, ir tai yra tik geriausiu atveju puse kainos kuria moki, likusi suma yra tiekimo,  kiek pamenu ta dalį betkokiu atveju reikes mokėti.

Jau senokai esame pasirinkę ta pati igniti, o planas tai yra  neterminuota biržos kaina  + marža betods 0,04. Kiti planai šiai dienai brangesni. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Nematau aš to didelio patrauklumo, vienas dalykas elektra pagrinde gaminasi vasara, o  didesnis jos poreikis yra žiema, tai reikia saugojimas, jis nebus už dyka... kitas  dalykas pirkimo kaina sukasi apie 5 centus, šiemet ir iki 3 buvo kritę, ir tai yra tik geriausiu atveju puse kainos kuria moki, likusi suma yra tiekimo,  kiek pamenu ta dalį betkokiu atveju reikes mokėti.

Jau senokai esame pasirinkę ta pati igniti, o planas tai yra  neterminuota biržos kaina  + marža betods 0,04. Kiti planai šiai dienai brangesni. 

taip vasara ir vienas kw pagamina 1000 ir truputėli per tukstanti kw per sezona.Draugas turi namuose 10kw dabar kaip ir ne sezonas jau prasideda bet pasistatė darbe 25kw jėgaine.man reiktu apie 600kw jėgainės kad pilnai apsirupinčiau pats visa elektra.šiuo metu yra laiko tai mastau netgi labai iki pavasario bent 200kw pasileisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , grazbek pranešimas:

taip vasara ir vienas kw pagamina 1000 ir truputėli per tukstanti kw per sezona.Draugas turi namuose 10kw dabar kaip ir ne sezonas jau prasideda bet pasistatė darbe 25kw jėgaine.man reiktu apie 600kw jėgainės kad pilnai apsirupinčiau pats visa elektra.šiuo metu yra laiko tai mastau netgi labai iki pavasario bent 200kw pasileisti.

O tau skaičiai susideda? Aš kiek pamenu pirkti iš tokiu kaip aš ir tu jau nebenori, o tavo pagaminta elektra kurios tu nesu vartoji vasara laikyti žiemai irgi už pinigus. O kaina siais metais vidurkis manau sukosi apie 4 centus, pernai apie 5-6. Tai kiek tavo skaičiavimais laiko užtruks kol atsipirks. Neskaitant to kad vistiek dar apie 6 centus mokėsi igniciui už elektros tiekimo aptarnavima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, kestoxs pranešimas:

O tau skaičiai susideda? Aš kiek pamenu pirkti iš tokiu kaip aš ir tu jau nebenori, o tavo pagaminta elektra kurios tu nesu vartoji vasara laikyti žiemai irgi už pinigus. O kaina siais metais vidurkis manau sukosi apie 4 centus, pernai apie 5-6. Tai kiek tavo skaičiavimais laiko užtruks kol atsipirks. Neskaitant to kad vistiek dar apie 6 centus mokėsi igniciui už elektros tiekimo aptarnavima. 

Na man skaičiai dedasi ir po kol kas aš visa kieki su naudosiu pats ir dar du trečdalius nupirksiu.o toliau žiūrėsim.Ir šiaip Ignutis už vartų stovi ir laukia kada į draugus pakviesiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2020-11-29 at 23:15, niino pranešimas:

Kaip cia su tais elektros tiekeju privalomu pasirinkimu. Privalu pasirinkti namu vartotojams ar ir verslui, nes esu registruotas kaip verslo klientas ir sunaudoju 30k+ i metus.

Anksčiau verslas rinkosi. Gal praleidai kažką ir pasilikai su tuo pačiu.

Kainos panašios. Kieno patogesnis mokėjimas? Žinot kaip kyla ranka mokesčius mokėt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 3 minutes , kulka pranešimas:

na šiandiena turbūt paskutinė diena tai kokius gi tiekėjus pasirinkot? gal atsiras tokių kurie labiausiai analizavo ir turi ką pasakyti? :)

Išvados dvi:

1. Eilinį kartą išrinktieji, su valdžio palaiminimu, kiša ranką mums į kišenę.

2. Turim kur pasistatyt generavimo pajėgumus - tą ir reikia daryt. Todėl tiekėjas tas, kuris supirks perteklių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Išvados dvi:

1. Eilinį kartą išrinktieji, su valdžio palaiminimu, kiša ranką mums į kišenę.

2. Turim kur pasistatyt generavimo pajėgumus - tą ir reikia daryt. Todėl tiekėjas tas, kuris supirks perteklių.

O tai kuris tiekėjas superka? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...
prieš 21 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Norėjau paklaust koks yra kasmetinis galios dedamosios mokestis? Pas mane būtų 80 kW galia, tai kiek man tektų mokėt apytikriai eur kasmet naudojant šitą galią grūdų sandėliavimui, džiovinimui ir pan.? 

Priklauso nuo plano ir patikimumo kategorijos. Tokiam objektui greičiausiai bus 0.95eur/kw be pvm per mėnesį. 80x0.95=76eur, per metus būtų 912eur. Plius dar reikia už patikimumo kategoriją kas mėnesį mokestį mokėti, tai dar 0,18-0,72eur/kw. Bet iki šiol buvo lengvata ūkininkams, kurie iš ž.ū. veiklos gauna daugiau nei 50% pajamų, kai pateikus edv ir pajamas įrodančius dokumentus, galios mokesčio iki 14edv subjektam išsvis nereikia mokėt ir gali atsiskaityti kaip buitiniai vartotojai, o virš 14edv, galios ir patikimumo dedamąsias reikia mokėti tik už 3 mėnesius per metus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , jawax pranešimas:

Priklauso nuo plano ir patikimumo kategorijos. Tokiam objektui greičiausiai bus 0.95eur/kw be pvm per mėnesį. 80x0.95=76eur, per metus būtų 912eur. Plius dar reikia už patikimumo kategoriją kas mėnesį mokestį mokėti, tai dar 0,18-0,72eur/kw. Bet iki šiol buvo lengvata ūkininkams, kurie iš ž.ū. veiklos gauna daugiau nei 50% pajamų, kai pateikus edv ir pajamas įrodančius dokumentus, galios mokesčio iki 14edv subjektam išsvis nereikia mokėt ir gali atsiskaityti kaip buitiniai vartotojai, o virš 14edv, galios ir patikimumo dedamąsias reikia mokėti tik už 3 mėnesius per metus.

 

Toks jausmas supurtė, kad kai įsivesiu tokią galią, - ims ir panaikins šitą 9 mėnesių lengvatą valdžia :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...