Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 10 minutes , voras pranešimas:

Kolkas nematau tame prasmės ! Visiškai !

Tais atvejais kai mokama už valandas būna kad traktoriai taupo darbą ir būna kad netaupo kuro, tai tokia sistema labai gerai gali parodyti kuris mechanizatorius efektyviau dirba ir ypač  kai dabr praktikuojamas nuotolinis darbas :-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia vienas esminis teisingas žodis - Kinija!

Tai yra valstybė, ne atskiri ūkiai, kooperatyvai.

Jau esu minėjęs, kad tai turi tapti valstybės reikalu, o ne pavienių iniciatyva kaip antai dirvų  kalkinimas.

Kokią mes turim žemės nuosavybę? Jokios!

Mokam mokesčius o žemės resursų nuosavoj žemėj naudot negalime. Jei taip, tai valstybė lai ir suka kiaušus, lai kuria strategijas kaip aplenkti kiniją.

Žūmin sukūrė ...

Augalininkystės sektorius su logistika, uostais, elevatoriais, sandėliais matai per mažą gražą sukuria, lei išsipūčia nosį tokie strategai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , voras pranešimas:

Čia vienas esminis teisingas žodis - Kinija!

Tai yra valstybė, ne atskiri ūkiai, kooperatyvai.

Jau esu minėjęs, kad tai turi tapti valstybės reikalu, o ne pavienių iniciatyva kaip antai dirvų  kalkinimas.

Kokią mes turim žemės nuosavybę? Jokios!

Mokam mokesčius o žemės resursų nuosavoj žemėj naudot negalime. Jei taip, tai valstybė lai ir suka kiaušus, lai kuria strategijas kaip aplenkti kiniją.

Žūmin sukūrė ...

Augalininkystės sektorius su logistika, uostais, elevatoriais, sandėliais matai per mažą gražą sukuria, lei išsipūčia nosį tokie strategai.

 

Oi brolyti jaučiu kad mes savo amžiuje jau Kinijos nebeaplenksime, reikia susitaitkyti su realybe atidavė pasaulis savo Know how už pigia darbą jėgą, o ji pasirodo kad nebuvo tokia pigi ilgalaikėje perspektyvoje.
     Viskas pavogta, pritaikyta ir dar patobulinta pagal jų poreikius. 
Kol mes vaidimane demokratinę laisvę po kapitalistinio pasaulio saule. 
     Kinai išradinėja skaitmeninį komunistinį kapitalizmą apjuosiantį viso pasaulio ekonomiką. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, AG Paulius pranešimas:

Tai kaip nuotaikos po mininsterijos eko schemų pristatymo, ateina įdomūs laikai, įdomių dalykų žada :)

Kokios nuotaikos, viskas kaip visada su šiuo aplinkos ministru. - Mes pristatėm, padiskutavom su socialiniais partneriais, ir AŠ nusprendžiau - toliau nieko nekeisim. O jūs sukitės kaip išmanot, dėkit akmenis į krūvą ir imituokit žalinimą. :obscene-fart:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Idomu kuo susiję ekoschema su sertifikuota sėkla, man kažkaip nesiriša, negana to įsivaidzduokime situacija,  kad visi užsinori,  visus plotus sėti sertifikuota sekla, ar jos tiek butų paruošta? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia viskas ateina iš serijos kad mes politikai parodysime kaip reikia ūkininkauti. Asmeniškai galiu pasakyti kad man atrodo kaip spąstų spastai: reitingavimas, taškų sistema, įvairūs sluoksniai ribojantys veiklą, draudimiai, įsipareigojimai ir taip toliau. Kas čia per nesamonė su tais įsipareigojimais žemės ūkyje, ar jie nesupranta kad gali būti ČP ir viskas bus kitaip nei suplanuota. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar apie pievas kalba kad bus draudžiama sumažinti pievų plotą. Nebekalba apie tai kad jei sumažės plotas bendras šalies mąstu atitikamu procentu reikės atsėti. Dabar jau kalbama kad po šių metų statistikos jau mes viršijome sunaikintų pievų plotus ir reikės atsėti, ir draiudžiama bus arti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ankštinius kalbant, minimali 3 laukų sėjomaina, ir bent viena ankštinė kultūra privaloma. Čia kaip iš vadovėlio viskas sudėliota, dėl tokios sėjomainos drugeliai skraidys ir paukštukai čiulbės, bet ką ūkininkas veiks prsiiims rizika auginti nuostolingą kultūra kurios greičiausiai neturės kur padėti nes kai visi pradėsime auginti ankštinius kur tuos žirnius, pupas ir lubinas reikės padėti. ? Ar esime JAV keliu, Kviečiai, kukurūzai, soja, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , AG Paulius pranešimas:

Apie ankštinius kalbant, minimali 3 laukų sėjomaina, ir bent viena ankštinė kultūra privaloma. Čia kaip iš vadovėlio viskas sudėliota, dėl tokios sėjomainos drugeliai skraidys ir paukštukai čiulbės, bet ką ūkininkas veiks prsiiims rizika auginti nuostolingą kultūra kurios greičiausiai neturės kur padėti nes kai visi pradėsime auginti ankštinius kur tuos žirnius, pupas ir lubinas reikės padėti. ? Ar esime JAV keliu, Kviečiai, kukurūzai, soja, 

man įdomu, ką pasiūlys iš ankštinių sėti ten, kur prisiveisę šernų ir kito gėrio. Pasėlių paprasčiausiai nebelieka.. aš suprantu, kad jie, sėdėdami Vilniuje, įsvaziduoja, kad augalininkai - tik plyni laukai kviečių, bet viskas kur kas sudėtingiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , AG Paulius pranešimas:

Apie ankštinius kalbant, minimali 3 laukų sėjomaina, ir bent viena ankštinė kultūra privaloma. Čia kaip iš vadovėlio viskas sudėliota, dėl tokios sėjomainos drugeliai skraidys ir paukštukai čiulbės, bet ką ūkininkas veiks prsiiims rizika auginti nuostolingą kultūra kurios greičiausiai neturės kur padėti nes kai visi pradėsime auginti ankštinius kur tuos žirnius, pupas ir lubinas reikės padėti. ? Ar esime JAV keliu, Kviečiai, kukurūzai, soja, 

Minimali 3 lauku sejomaina jau kokius 5 metus egzistuoja, kaip privaloma. Tai čia nieko naujo. Man tai čia apskritai nieko tokio naujo nematau, realiai kaip ir viskas buvo, kažkokio tikėtini proveržio irgi nematau, apart to, kad ekologam neplanuoja mokėti už tarpinius pasėlius, nu maždaug neva tai dvigubas apmokėjimas. Ir durpynų pievos vertesnes pinigine išraiška už eko pievas…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , manttys pranešimas:

man įdomu, ką pasiūlys iš ankštinių sėti ten, kur prisiveisę šernų ir kito gėrio. Pasėlių paprasčiausiai nebelieka.. aš suprantu, kad jie, sėdėdami Vilniuje, įsvaziduoja, kad augalininkai - tik plyni laukai kviečių, bet viskas kur kas sudėtingiau

Taip apie šernus jau pamiršo nes maras, juos čia praretino. Bet jie gali sugryžti ir iš tikro padaryti rimtos žalos tiek kukurūzų, ankštinių kultūrų augintojams. 

Čia prie to pačio apie tuo paukščius, kad kažkas kažkaip pamatuos kad nebaidykime paukščius nes pabaidyti nuskrenda kitur ir padaro visur žalos. :D Anekdotas Nes tie paukščiai tiek pavasarį tiek rudenį daro žalą. O ministerija siūlo kukurūzus auginti Antim ir Gervėm :D  :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

aš naiviai tikiuos, kad po sekančių rinkimų ateis į ministeriją šiek tiek artimesni žemei žmonės, nes šitie visiškai išskridę

Aplinkos ministras dar niekaip nepripranta kad yra žemės ūkio ministras, vis jaučiasi tas žaliasis vaibas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , kestoxs pranešimas:

Minimali 3 lauku sejomaina jau kokius 5 metus egzistuoja, kaip privaloma. Tai čia nieko naujo. Man tai čia apskritai nieko tokio naujo nematau, realiai kaip ir viskas buvo, kažkokio tikėtini proveržio irgi nematau, apart to, kad ekologam neplanuoja mokėti už tarpinius pasėlius, nu maždaug neva tai dvigubas apmokėjimas. Ir durpynų pievos vertesnes pinigine išraiška už eko pievas…

Kęstai skirtumas toks kad jie tau sako kad kviečių atsėliuoti nebegalėsi. O jei taip elgsiesi negaisi bonuso per išmokas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...