Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 7 minutes , AG Paulius pranešimas:

Klausimas kaip tu vertini tą durną žmogų. 

Jei ūkinikai 500 - 2000 ha naudojasi mano paslaugomis ir duomenų platforma, tam kad suvaldytų rizikas, palengvintų administracinę naštą ir padidintų veiklos pelninigumą. Tada taip randu. 

 

Šaunuolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje galima sakyti kad yra labai įsisenyjęs konservatyvumas visais klausimais. 

Jei kitas žmogus daro kažką kitaip nei visi tada jis priešas, kvailys, vagis, kam čia reikia ir t.t 

Ūkininkas dažnai pasako: 

Aš tik naujoves priimsiu pamatęs jei kaimynui sekasi, pats savo kailiu tikrai nebandysiu. 

Ar man reikia to galvos skausmo ir t.t

Kompiuteris velnio išmislas

Visi blogi man neleidžia ramiai dirbti :D

Kartais atrodo kad tokiame baubų pasaulyje gyvename, patys save įtikiname bijoti neapibrėžtų dalykų. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , agronoms pranešimas:

Tikrai ne skeptiškai.Tiesiog per "naglai"pats jas bruki.

Jei tau atrodo kad tai per daug agresyvu neskaityk. Tavo žiniai mano forumą pasiekia klientai tie kurie ieško sprendimų per Google paiešką.

Yra daug žmonių kurie nekomentuoja tačiau perskaito mano postus jei jiems įdomu tai ką rašau jaučiu pareigą rašyti toliau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Jei tau atrodo kad tai per daug agresyvu neskaityk. Tavo žiniai mano forumą pasiekia klientai tie kurie ieško sprendimų per Google paiešką.

Yra daug žmonių kurie nekomentuoja tačiau perskaito mano postus jei jiems įdomu tai ką rašau jaučiu pareigą rašyti toliau :)

Atsiprašau.Tikrai pažadu praleisti pačio postus ir netrukdyti medžioklei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Svarbiausia visada galvoti kad esi teisus. :) peace :obscene-drinkingcheers:

Jei čia man taikai,tai klysti.Ir labai.Aš turiu patirties pakankamai žū,bet ir šiandien galvoju kad esu kvailas ir nieko nežinau šioj srity.O pats kaip suprantu,jei ne viską,tai bent daug žinai.Bet kaip nebūt keista,manau kad nelabai ką...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek ūkininkui sukelia nepatogumo žemės nuomos administravimo klausimai ?

ar ne patogu būtų matyti nuomos terminus žemėlapyje Jūsų dirbamų laukų vietose, su skirtingomis indikacijos pagal nuomos terminą ? 

Tokie sprendimai žymiai palengviną nuomos administravimą įpatingai rudenį kada sėjos metu jau reikia žinoti kokiuose laukuose gali baigtis nuoma. 

.H.I.K.O.S.  - KARTU MES GALIME DAUGIAU

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , agronoms pranešimas:

Jei čia man taikai,tai klysti.Ir labai.Aš turiu patirties pakankamai žū,bet ir šiandien galvoju kad esu kvailas ir nieko nežinau šioj srity.O pats kaip suprantu,jei ne viską,tai bent daug žinai.Bet kaip nebūt keista,manau kad nelabai ką...

Nespręs apie žmogų su juo nepabendravęs. :handgestures-thumbupright:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , AG Paulius pranešimas:

Tai susitikime ryt parodoje "Ką Pasėsi " papietausim, agro technologijų naujienas apžiūrėsim. 

Tai kad ryt aš turiu kitų planų.O ir ko man toj parodoj?Aš šiandien turiu viską ko man reikia,kas uždirba man pinigus,(ir man jų pakanka),o kai man ko nors reikės.aš tą puikiai rasiu ir be parodos.Šiais laikais tik eurais pamojuok,ir paroda bus ant pačio kiemo.Ir pats ten trepsėsi nuo ankstyvo ryto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, AG Paulius pranešimas:

Kiek ūkininkui sukelia nepatogumo žemės nuomos administravimo klausimai ?

ar ne patogu būtų matyti nuomos terminus žemėlapyje Jūsų dirbamų laukų vietose, su skirtingomis indikacijos pagal nuomos terminą ? 

Tokie sprendimai žymiai palengviną nuomos administravimą įpatingai rudenį kada sėjos metu jau reikia žinoti kokiuose laukuose gali baigtis nuoma. 

.H.I.K.O.S.  - KARTU MES GALIME DAUGIAU

 

Savo rankom perduot žemės nuomos informaciją tretiems asmenims? Gal dar bankų prisijungimus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, AG Paulius pranešimas:

Kiek ūkininkui sukelia nepatogumo žemės nuomos administravimo klausimai ?

ar ne patogu būtų matyti nuomos terminus žemėlapyje Jūsų dirbamų laukų vietose, su skirtingomis indikacijos pagal nuomos terminą ? 

Tokie sprendimai žymiai palengviną nuomos administravimą įpatingai rudenį kada sėjos metu jau reikia žinoti kokiuose laukuose gali baigtis nuoma. 

.H.I.K.O.S.  - KARTU MES GALIME DAUGIAU

 

Visa kas automatizuoja yra patogu jei sumažina darbo,bet ... Kolkas visi siūlomi lietuviški produktai pagal savo architektūra yra Trojos arkliai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, PArty pranešimas:

Visa kas automatizuoja yra patogu jei sumažina darbo,bet ... Kolkas visi siūlomi lietuviški produktai pagal savo architektūra yra Trojos arkliai 

Didžiausia baimė kyla iš to kad žmogus nesupranta kaip veikia technologija, kaip duomenų panaudojimas yra reglamentuojamas ir t.t. 

Tai gal Google nesinaudoji? Ar e- bankininkystė? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , AG Paulius pranešimas:

Didžiausia baimė kyla iš to kad žmogus nesupranta kaip veikia technologija, kaip duomenų panaudojimas yra reglamentuojamas ir t.t. 

Tai gal Google nesinaudoji? Ar e- bankininkystė

Sistemų analizė & operacijų tyrimas-tokia mano specialybė :icon-biggrin:. Ir tai ne baimė iš nesupratimo o atsargumas matant galimus(esamus) pažeidžiamumus. Na  dar ne vienas reglamentas neapsaugojo nuo vagių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, AG Paulius pranešimas:

Didžiausia baimė kyla iš to kad žmogus nesupranta kaip veikia technologija, kaip duomenų panaudojimas yra reglamentuojamas ir t.t. 

Tai gal Google nesinaudoji? Ar e- bankininkystė? 

labai teisingai!!! :D zmogus nichrena nesupranta , kad norima taip kontroliuoti, taip valdyti viska per kompiuteri, kad net mintis galetu skaityt. Krc sedi dede kaune prisijunge prie mano ukio sustygavo viska, o man tik bapkes byra nieko daryt nereik :D ,nu arba dabar butu taip sustygavo mano nuomas taip kad jos jau ne mano  :) 

cia kaip su galimybiu pasiu nusifotkinu 3 draugu qer kodus ir vaikstau kur noriu , ot tai reglamentai, o tai inovacijos ir hui pagausi ;) sekmes  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, PArty pranešimas:

Sistemų analizė & operacijų tyrimas-tokia mano specialybė :icon-biggrin:. Ir tai ne baimė iš nesupratimo o atsargumas matant galimus(esamus) pažeidžiamumus. Na  dar ne vienas reglamentas neapsaugojo nuo vagių.

Gal turi konkrečių pavyzdžių? Kur būtų pasinaudota duomenimis neskaitant kibernetinės atakos? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, u.k aurimas pranešimas:

labai teisingai!!! :D zmogus nichrena nesupranta , kad norima taip kontroliuoti, taip valdyti viska per kompiuteri, kad net mintis galetu skaityt. Krc sedi dede kaune prisijunge prie mano ukio sustygavo viska, o man tik bapkes byra nieko daryt nereik :D ,nu arba dabar butu taip sustygavo mano nuomas taip kad jos jau ne mano  :) 

cia kaip su galimybiu pasiu nusifotkinu 3 draugu qer kodus ir vaikstau kur noriu , ot tai reglamentai, o tai inovacijos ir hui pagausi ;) sekmes  .

 

Man atrodo tu nesupranti ką reiškia verslas, atsakomybę, įsipareigojimai, ir t.t. U.K.AURIMAI tu kalbi apie nusikaltimą kuri darai prieš save ir kitus asmenis tai nėra pavizdys kuri reikėtų viešai viešinti. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, u.k aurimas pranešimas:

nu arba dabar butu taip sustygavo mano nuomas taip kad jos jau ne mano

Technologija leidžia administruoti lengvai nuomos sutartis nurodant nuomos terminą ir kita papildoma informacija. 

Pasakymas kad kažkas matys tavo sklypo nuomos terminą ir tau tai atrodo kaip labai didelė rizika. Skamba kaip labai silpnas argumentas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , AG Paulius pranešimas:

 

Man atrodo tu nesupranti ką reiškia verslas, atsakomybę, įsipareigojimai, ir t.t. U.K.AURIMAI tu kalbi apie nusikaltimą kuri darai prieš save ir kitus asmenis tai nėra pavizdys kuri reikėtų viešai viešinti. 

 

1. jeigu tau rodosi reik zegnotis ;)  kitaip padet negaliu.
2. apie verslo supratima turim visi skirtingas nuomones, tuoj bus metai nuo tavo skambucio pazadejai atvaziuot ir atsivest savo suloma produkta isbandyt, tai as matau kaip tu tesi isipareigojimus ir atsakomybe taip kad patylek sitoj, vietoj. ar dabar ieskosi pasiteisinimu ir sakysi, kad nezadejei ???

3. as kalbu ka noriu ! vaikstau kur noriu, kas tau sake kad vaiksciojimas su gp yra nusikaltimas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amerikoj prieš metus kažkur buvo skandalas, kai viena kompanija, berods kuri tarpininkauja tarp ūkininkų ir gamyklų savininkų supirkdama fermerių carbon credit, pasinaudo gauta informacija, konkrečiai nuomos sutarčių duomeninis ir nemažai žemės prisirinko. Taip kad atsarga gėdos nedaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , AG Paulius pranešimas:

Technologija leidžia administruoti lengvai nuomos sutartis nurodant nuomos terminą ir kita papildoma informacija. 

Pasakymas kad kažkas matys tavo sklypo nuomos terminą ir tau tai atrodo kaip labai didelė rizika. Skamba kaip labai silpnas argumentas.

 

visa tai yra nurodyta ant nuomos sutarties popierinio varianto :) nesuprantu jusu raslevos i ir kur jusu argumentai ? kad mano nuomos sutarti popierini dalyka padarysit exeli kur cia pazanga ?  as ir taip zinau kad nuoma sudaroma mano uki kas 5 metai ? tai ka cia man palengvins ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , u.k aurimas pranešimas:

1. jeigu tau rodosi reik zegnotis ;)  kitaip padet negaliu.
2. apie verslo supratima turim visi skirtingas nuomones, tuoj bus metai nuo tavo skambucio pazadejai atvaziuot ir atsivest savo suloma produkta isbandyt, tai as matau kaip tu tesi isipareigojimus ir atsakomybe taip kad patylek sitoj, vietoj. ar dabar ieskosi pasiteisinimu ir sakysi, kad nezadejei ???

3. as kalbu ka noriu ! vaikstau kur noriu, kas tau sake kad vaiksciojimas su gp yra nusikaltimas ?

2. Taip atsimenu prieš pusantrų metų laiko mes apie tai kalbėjome tu matei ką aš turiu ir ką siūliau. Dėje ne nuo manęs priklausė pardavimų strategija tu puikiai tai žinai. 

3. Ne su savo GP yra nusikaltimas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...