Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Na pagal mane "Belarusas" išvis atsilieka kokie 10-20 metų, kaip atrodė pieš tiek metu tai nekas pasikeitė. O dabar nebespėja, kaip su "Nokia" (telefonai) pavėlavo su rinka.

On 2019-04-18 at 12:39, lunacy pranešimas:

Žmonių pirkimo įpročių nepakeisi pirks ką reikės ir ką norės, o su paslėptom reklamom gal jau reikėtų sustoti ir nebevargti, vieną kartą pasakiai ir užteks. o ne pastoviai iškelti ir diskutuoti apie tai.

Na tada čia kiekvienas daro "paslėptą reklamą", nes nuomonė ir yra reklama, kuo geriau papasakosi apie prekę, tuo lengviau įsiūlyti gali, tik nauda (daugeliui) nuline. Tikiu, kad čia yra vadybininku, kuriems egzistuoja 1 traktorius ir ji liaupsins, kad turėtu naudos po to ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 
 
 
prieš 7 minutes , Nomas pranešimas:

Na tada čia kiekvienas daro "paslėptą reklamą", nes nuomonė ir yra reklama, kuo geriau papasakosi apie prekę, tuo lengviau įsiūlyti gali, tik nauda (daugeliui) nuline. Tikiu, kad čia yra vadybininku, kuriems egzistuoja 1 traktorius ir ji liaupsins, kad turėtu naudos po to ;)

Tai skirta buvo būtent jums. Sveiko proto žmogus neturėtų tiek pasišventimo rašyti apie stebuklingius traktorius ir skleisti nesamoningų šnekų apie kitų įmonių servisus. Arba man jau reikėtų kokių nors vaistų išgerti, nes kažką ne taip interpretuoju. O šis jūsų atsakymas tik patvirtiną dar labiau mano nuomone, kad jau laikas jums pailsėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-18 at 22:59, Fermeris313 pranešimas:

Buvau parodoj paziuret i ta mccormicka, tai purvosargiai padaryti is tokio plastiko kaip pas belarusa :icon-smile:. Sakysi ne ant purvosargiu vaziuoji, bet tai jau pasako del ko moki pigiau negu uz kita traktoriu :icon-idea:.

Ne tik tai įtakoja kainą, bet ir apdaila, padažymas, kokybe metalo, plastiko, plastmasės ir t.t. Bet tai tik kapeikos, nes užperkama milžiniškais kiekiais, samdomi darbuotojai iš trečiųjų šalių ir t.t. O varikliai,  pagrindiniai mazgai perkami iš kitų gamyklų. Tai kyla klausimas kas didina tą kainą? Tai va kainą didina vardas, į kurį investuojama vos ne 80-90% lėšų. Taip yra su bet kuria preke: automobiliai, telefonais ir t.t.

Pvz.: "Apple" iphone telefonai, pagaminimas kainuoja nuo 50 iki 300 USD priklauso nuo modelio, per žinias ir "15 min" ar "Delfi" (nepamenu, gal ir abi) rašė (manau internete rasit dar ta info lietuviu kalba) likusi yra vardo kaina. Klausimas, ko tas vardas toks brangus? Tai va, į tą vardą įeina reklama, projektavimas, dizainas, tobulinimai, investicijos į ateitį ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , lunacy pranešimas:

Tai skirta buvo būtent jums. Sveiko proto žmogus neturėtų tiek pasišventimo rašyti apie stebuklingius traktorius ir skleisti nesamoningų šnekų apie kitų įmonių servisus. Arba man jau reikėtų kokių nors vaistų išgerti, nes kažką ne taip interpretuoju. O šis jūsų atsakymas tik patvirtiną dar labiau mano nuomone, kad jau laikas jums pailsėt.

Hmm, įdomus mastymas, tik kur mano reklama ir kokia man nauda iš to? Tai, kad aš parašiau savo nuomone ir nurodžiau skliaustuose, tai mano asmeninė nuomonė, po to, kilo vadybininkų ataka prieš mane, kad mano nuomonė neteisinga, nu ok. Sorry bet aš tam ir parašiau, kad tai mano asmeninė nuomonė, aš neprašiau komentuoti ir tuo viskas būtų užsibaigę. Aš mėgstu gilintis, mėgstu padiskutuoti ir mėgstu pagrįstus komentarus, o ne iš lempos skeltus. Nes tokie komentarai (dažniausiai taip kalba moteris apie mašinas) "perkam šita, man spalva patinka", ką, nu ok ...... daugiau nėr ką ir atsakyti, ar diskutuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra uki ir mtz, case maxumas, mf. Tai jeigu taip paemus darbo komforta tai kolkas mf kaip ir smagiausias aisku turbut del tilto amortizacijos daugiausiai. Case tai toks straksejimo traktorius be amortizuojancio ir taip toks gan grubokas traktoriukas gal del to kad mechaninis su zuikiu. Kai reversa permetineji staigokai gruda, gal tie pusautomaciai smagesni nezinau, bet tada buvo svarbu kaina. Na o mtz apibudinimas butu toks, kad tie traktoriai skirti tik kad nudirbt darba. Vienareiksmiskai remontas pigiausias cia jau irodinet nieko nereikia ir galima paciam pasitvarkyt viska. Bet mtzokai ar tai visi ju gimines panasiai kaip tie auto kur turi koki lauzeli per daug negendanti, bet svarbu nuvaziuot is tasko A i taska B.  Aisku problemeliu gamykliniu kolkas daugiausiai turejo mf ir manau ateiti remontai pasitaikantys nebus pigus, bet kolkas dar nusivylimas ta marke neatsirado. Case ir nera blogas aparatas tik reik iprast prie dezes kukavimo. 

Dabar jau tie Belarus naujieji irgi problemu turi su elektra. Uosvis turi nevisai nauja ir tas is lempos uzgesta bedirbant. Svarbiausia kaskoki erora ismeta kurio net nespeji perskaityt ir dingsta, atrast tam borto kompe nebeeina, nebent kviestis kokius diagnostikus gal reiktu. Nu bet tada jau jeigu serviso belarusui reik tai prarado savo klasikini ivaizdi, kad galiu darytis pats. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Gnytasis pranešimas:

Yra uki ir mtz, case maxumas, mf. Tai jeigu taip paemus darbo komforta tai kolkas mf kaip ir smagiausias aisku turbut del tilto amortizacijos daugiausiai. Case tai toks straksejimo traktorius be amortizuojancio ir taip toks gan grubokas traktoriukas gal del to kad mechaninis su zuikiu. Kai reversa permetineji staigokai gruda, gal tie pusautomaciai smagesni nezinau, bet tada buvo svarbu kaina. Na o mtz apibudinimas butu toks, kad tie traktoriai skirti tik kad nudirbt darba. Vienareiksmiskai remontas pigiausias cia jau irodinet nieko nereikia ir galima paciam pasitvarkyt viska. Bet mtzokai ar tai visi ju gimines panasiai kaip tie auto kur turi koki lauzeli per daug negendanti, bet svarbu nuvaziuot is tasko A i taska B.  Aisku problemeliu gamykliniu kolkas daugiausiai turejo mf ir manau ateiti remontai pasitaikantys nebus pigus, bet kolkas dar nusivylimas ta marke neatsirado. Case ir nera blogas aparatas tik reik iprast prie dezes kukavimo. 

Dabar jau tie Belarus naujieji irgi problemu turi su elektra. Uosvis turi nevisai nauja ir tas is lempos uzgesta bedirbant. Svarbiausia kaskoki erora ismeta kurio net nespeji perskaityt ir dingsta, atrast tam borto kompe nebeeina, nebent kviestis kokius diagnostikus gal reiktu. Nu bet tada jau jeigu serviso belarusui reik tai prarado savo klasikini ivaizdi, kad galiu darytis pats. 

Pajuokausiu, taip pakomentavai apie 3 modelius tai jau vadybininkas būsi, kokia varkė tau nuo traktorio? :D čia pagal viena veikėja visi vadybininkai, jai apie traktorių rašai, arba savo nuomonę :)

O rimtai, mačiau aš tuos naujus MTZ su automatu, tai elektronikos netiek daug, bet pasitikėjimo neneša man jie, ir kaina gan nemaža tu ".6" naujesniu, o kur kaina geresnė, tai neatitinka sertifikatų. "Massey Ferguson" tik parodoje čiupinėjau tai nieko nepasakysiu, o "Case maxxum ir Puma" tai tie man patiko, teko padirbėti. "Maxxum" tai pavaros sunkokai jungėsi (nežinau ar tokie visi), bet kiek domėjausi pas juos ten silpnoka vieta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , viktorass pranešimas:

Jūs čia kaip vaikai rašinėjat,  jei rašot tai konkrečiai nurodykit marke ir modeli traktoriaus, nes netgi tas pats modelis gali turėt kelis varijantus pavaru dėžiu kaip pvz MF dina-4, dina-6 ar dina -vt, nuo to ir kaina priklauso ir komfortas ir t.t.

Masejaus didesnis skirtumas tik tarp dyna ir vt. Nu jau jeigu ka nors reiskia tai mf 7726 dyna 6, Case maxxum 140 mechanas su zuikiu, mtz 1025 ir 1221.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Nomas pranešimas:

Pajuokausiu, taip pakomentavai apie 3 modelius tai jau vadybininkas būsi, kokia varkė tau nuo traktorio? :D čia pagal viena veikėja visi vadybininkai, jai apie traktorių rašai, arba savo nuomonę :)

O rimtai, mačiau aš tuos naujus MTZ su automatu, tai elektronikos netiek daug, bet pasitikėjimo neneša man jie, ir kaina gan nemaža tu ".6" naujesniu, o kur kaina geresnė, tai neatitinka sertifikatų. "Massey Ferguson" tik parodoje čiupinėjau tai nieko nepasakysiu, o "Case maxxum ir Puma" tai tie man patiko, teko padirbėti. "Maxxum" tai pavaros sunkokai jungėsi (nežinau ar tokie visi), bet kiek domėjausi pas juos ten silpnoka vieta.

Kas koki turi tas toki giria kiek pastebiu :)Mano nuomone vakarietisku komfortas labai panasus tu paciu galiu segmente tik jau paskui atsiranda skonio reikalas ir pries kaimyna ivaizdis. Nelabai vykes argumentas kai tipo vienas servisas uztat viena marke. Jeigu as pats darausi servisa traktoriui kiek man imanoma be kompo tai sis argumentas beveik niekinis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-26 at 13:17, Gnytasis pranešimas:

Kas koki turi tas toki giria kiek pastebiu :)Mano nuomone vakarietisku komfortas labai panasus tu paciu galiu segmente tik jau paskui atsiranda skonio reikalas ir pries kaimyna ivaizdis. Nelabai vykes argumentas kai tipo vienas servisas uztat viena marke. Jeigu as pats darausi servisa traktoriui kiek man imanoma be kompo tai sis argumentas beveik niekinis. 

Būtent, o kai turi keletą skirtingų pradeda lyginti. Palaikau, kad skirtumai komforto minimalus, vienam patogesnė rankena, kitam mygtukai ir t.t. daugiau skonio reikalas, o imidžas prieš kaimyną čia prestižo reikalas. Nors man per daug nerupi mada ir taip toliau, bet "apsišikusiam" būti nesinori :D Patogu viska turėti iš vienos firmos ir servisą, bet Lietuva yra gan maža ir atvažiuoti servisuj nėra problemos (bent aš taip manau). O dirbant tik su viena marke nesužinosi ar ji gera, gal permoki ir t.t. Pvz. yra tokie traktoriai "Kirovec" parodoje Vokietijoje mačiau, galvojau, kad jų jau senai negamina, tai kaina kaip vakarietiško, už kai kuriuos net brangesni, o kokybė kaip "Mtz".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten jiem vietoje pigesne gerokai kaina. Baltarusijo tevukas buvo neseniai tai ten tie Belarus jiem kainuoja puse kainos beveik lyginant su lietuva nes remia berots valdzia. Tai bendrove kaip sake jog padirba kelerius metus ir keicia nieks ten taip nesiverzia ju taisyt jeigu stambesni ukiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-29 at 12:03, Gnytasis pranešimas:

Ten jiem vietoje pigesne gerokai kaina. Baltarusijo tevukas buvo neseniai tai ten tie Belarus jiem kainuoja puse kainos beveik lyginant su lietuva nes remia berots valdzia. Tai bendrove kaip sake jog padirba kelerius metus ir keicia nieks ten taip nesiverzia ju taisyt jeigu stambesni ukiai. 

Nežinau kai sukeitimu, bet manau, kad tiesos yra, o kad valdžia kompensuoja aš irgi girdėjau, be to, komplektacija skiriasi, ten nereik Europiniu sertifikatu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kad ir kokį tik ne belarus. Nesąmonė o ne traktorius. Nei hidraulikos nei priekinis tiltas nei dėžė nei ergonomika nei kokybiškų detalių nei elektros nei oro sistema nei pakaba galinė normali nei vairo kolonėlė, nieko gero jame nėra. Suprantu kad kaina gal ir gera bet kai paskaičiuoja prastovos ir remontą dažna tai ne ką jis pigesnis. Jau pigiau europietis prasilizinguot už 30k dėvėta nei kankintis su bielkiu ir galvot kaip aš pigiai apsidirbau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2019-05-14 at 16:15, Sviesa pranešimas:

Kad ir kokį tik ne belarus. Nesąmonė o ne traktorius. Nei hidraulikos nei priekinis tiltas nei dėžė nei ergonomika nei kokybiškų detalių nei elektros nei oro sistema nei pakaba galinė normali nei vairo kolonėlė, nieko gero jame nėra. Suprantu kad kaina gal ir gera bet kai paskaičiuoja prastovos ir remontą dažna tai ne ką jis pigesnis. Jau pigiau europietis prasilizinguot už 30k dėvėta nei kankintis su bielkiu ir galvot kaip aš pigiai apsidirbau. 

Palaikau, tik pataisysiu tave, pigiau tik tie kurie neatitinka sertifikatu, tie kurie dabar .5 kaina kaip vakarietišku, o kokybe patylėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nu tai sugrįžtant prie temos, šių dienų aktualijose, kokio gamintojo traktoriai labiausiai verti dėmesio 130-150 AG? Pats dauguma Lietuvoj parduodamų, populiariausių modelių apžvelgiau, užsienio atsiliepimus, komplektacijas, tai geriausias kainos ir kokybės, ir komplektacijos santykis Massey Ferguson. Kas paprieštarautų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Burokėlis pranešimas:

Koks hidroporų valdymas, iš praktinės pusės, geresnis? Mechaninis ar elektroninis? Ar buvo atvejų, kai nusipirkę naują traktorių gailėjotės, kad neįsidėjot elektrinio porų valdymo? Traktorius šiaip 120-130ag ir pagrinde bus skirtas pašarų ruošimui.

Jei yra galimybė tai tik elektrinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Burokėlis pranešimas:

Koks hidroporų valdymas, iš praktinės pusės, geresnis? Mechaninis ar elektroninis? Ar buvo atvejų, kai nusipirkę naują traktorių gailėjotės, kad neįsidėjot elektrinio porų valdymo? Traktorius šiaip 120-130ag ir pagrinde bus skirtas pašarų ruošimui.

Buvom pirkę jd 6830p 300mh, su mechaninėm poromis, buvo gaila, kad nėjo galulaukių programą pilnai pasidaryti. Nes mechaninių hidro porų įtraukti neina.

Naujas pirktas tik su elektrinėmis poromis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-06-06 at 23:24, Robke pranešimas:

Nu tai sugrįžtant prie temos, šių dienų aktualijose, kokio gamintojo traktoriai labiausiai verti dėmesio 130-150 AG? Pats dauguma Lietuvoj parduodamų, populiariausių modelių apžvelgiau, užsienio atsiliepimus, komplektacijas, tai geriausias kainos ir kokybės, ir komplektacijos santykis Massey Ferguson. Kas paprieštarautų?

Jau diskutuotas nekart klausimas.Mano nuomonė tokia :nėra jokio kainos ir kokybės santykio.Gauni maždaug teik kiek sumoki(ne kg. skaičiuojant,pigiausias metalo kg-metalo supirktuvėje)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...