Jump to content

Pakutkele

Nariai
 • Pranešimai

  255
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Visas nario Pakutkele paskelbtas turinys

 1. Pakutkele

  zieminis rapsas

  Kas tau svaigsta, lietuviškai rašau, kad į tokį aš nepasėju. Jis sėja.kokios užaugo į tokias sėja. Aš išvis jų neauginu.
 2. Pakutkele

  zieminis rapsas

  Sutinku su tavim, su claydon ir su mzuri, bus vargas sėt i posėlius. Bet kaimyno lenkas Salvis nustebino, dėl sėjimo i tarpinius.
 3. Pakutkele

  zieminis rapsas

  Vėjukas pasitaikė
 4. Kad ez steeras kokia pora štukų mažiausiai? Ar kokios kainos dabar?
 5. Pakutkele

  No-till

  Su kuo važiavai?ir kokiu kampu vagutėms. Jei su bielkiu važiavai daržinius ratus užsimetęs tai tikiu, kad krato. Manes neužkratė 300ha pats purskiu ir trąšas barstau. Jd padangos520, df 650 galas.
 6. Pakutkele

  No-till

  Pats apsijuokęs su savo bacilom. Co2, tu kaip Trampas apie šiktnamio efektą negirdėjąs. Ir ten ne teorija, o faktas
 7. Pakutkele

  No-till

  Koks liekamasis poveikis jei jis skyla greitai. O birbint lauką tris kartus ir CO2 į atmosferą leist tai jau normalu. Nėra liekamojo poveikio, ane. Trizniojat vėl dėl to glifoso.. O dėl tyrimų buvo gi straipsnis delfi, kad abiejose stovyklose mokslininkai apsimelavę.
 8. Lifrania turi šalia manęs mzuri akėčias, mačiau kad tampė šiemet. Rezultatų nzn. Padargas identiškas.
 9. Tai tiek ir tereik tikriausiai, tik reik, kat toj žemėj triskart tiek būtų o čia tik įneši ,ką paimi. Mano ūkį buvo straipsnis apie tręšimą, ten buvo parašyta kai įtręši dirvą iki A lygio galėsi planuot kokį nori derlių ir tada tik grąžini kiek išvežei.
 10. Pakutkele

  No-till

  Matomai netikslus apibrėžimas, viskas keičiasi ir orai ir klimatas ir technologijos, o ir tas laikui bėgant pakoreguoja.
 11. Pakutkele

  No-till

  Tiek kiek sugebi su purkštuvu ivažiuot prie norimo slėgio ir vandens normos.
 12. Pakutkele

  No-till

  Cia jum xxx
 13. Pakutkele

  No-till

  Va čia tu pats maišaisi. Strip till tuo ir skiriasi, nuo no till, kad mum galima prasidirbt, neardant struktūros. Pvz claydon terra star striptill pradininko gamoje yra tik pora metų.
 14. Pakutkele

  No-till

  Dar nusipirk vieną traktorių ir du traktoristus pasimk, žinosi ką kainuoja juos išlaikyt Kai vienas dirbsi, nors to nelinkiu. Suprasi tada. Ir išvis yra pigesnių nei mzuri. Tarsi tau ją kas kištų. Yra lenkas dvigubai pigesnis. Dabar visi garsiai juokiatės, bet ateis laikas , kai tapsit striptilais ir nau tilais. Jau dabar maldaujat, kad pasėtume su striptill rapsą. Matai žemę išdžiovinau, kitas plytų prisiariau, nespėju, nelyja...
 15. Pakutkele

  No-till

  Tas vienas važiavimas noraginiu, ant 300ha tai tonos kuro, pats skutikas ir jo priežiūra 100motovalandų, vienas murzius, kurių neina priprašyt ir pasodint už vairo. O svarbiausia drėgmė. Kas dabar sėja prie +28c ir savaitę be lietaus į priekį Jei baisu mzuri, focus yra ir alternatyvų salvis agromasz. Kaimynas pirko sį mėnesį, pradzia su mano mzuri.
 16. Pakutkele

  No-till

  Eina sėt be diskinio. Aš žiūriu į ateitį, jei draus glifosą. Plius išmaišau ražieną ir sėju, nuo to pačio krašto iš kurio patogu sėt. Negadinu struktūros, kurią formuoju. Nežinau, kodėl toks nusistatymas, prieš papildomą dirbimą tavo. Kol nesusidūriau praktiškai, tai ir as sakiau, kad nesamonė. Šiemet buvo sausa, palijo prieš pjūtį ir sukilo visokios žolės. Kuliant jos buvo kelių centimetrų. Gavo saulės, vandens po 2 sav. Jos 30-40cm. Dabar naudoju glifosą, kas man belieka. Skutiko neturiu.
 17. Pakutkele

  No-till

  Matos, kad nesėjas mzuri. Sėtai antras metas žinotum, daugiau. Ne visus laukus eina įstrižuot, kaip rekomenduoja, sėt tiesiai pagal buvusias eilutes ir nekazką. Jei uždraus glifosą, tai bent diskiniu sekliai pralėkt galima. Niekas nekalba apie gilų lėkščiavimą. Antra tos ražienų akėčios ne iš gero gyvenimo atsirado... Trečia. Jei nežadi atsėliuot kviečių tai ir crosscutter nereik. Aš atsėliuoju. Rapsui šitie gniutulai netrugdo, kviečiam trugdo.
 18. Pakutkele

  No-till

  Crosscutter ir dirba nuo 1-5cm, tos akėčios tai visiška nesamonė, dirba tokiu paciu gyliu, o sudygusių žolių tai nenaikina, tik paruošia netikrą sėklos guolį. Crosscutter kita kalba. Per anksti, tai kada laikas? Ir išvis pasiskaityk anglų ūkininkų forumą, niekas vienos mzuri nenaudoja. Paskaitės išsižiosi, kad ir su freza po trijo dienų sėjimo frezuoja.
 19. Pakutkele

  No-till

  Kad ir pas mane strip till, reikalingas skutikas, kuris minimaliai iki 5cm dirbtų. Nes nukuli lauką ,po lietaus pridygsta balandų ar kito mėšlo, ir jos labai greitai auga, kai toki orai šilti O dar ir pabiras sudaiginčiau...
 20. Yra skirtumas, ne visus padargus taip užkabinsi. Buvę, kad vietos mažai tam išplatėjimui, tai kaikštį lenkia.
 21. Jei žemė būtų po langais ir 8000€ mokėtum, kur karves varinėt po visa kaimą, o kur dideliam masyve, ar po langais viskas.
 22. Pakutkele

  zieminis rapsas

  Nieko ten nebūtų, kad ir ankstyvumas skirtūsi, esu maišęs, tiesiog paskutinį lauką nusikuli jei nevienodai bręsta. Aišku nieks nerekomenduoja taip daryt
 23. Pakutkele

  zieminis rapsas

  Gaunasi 38 rapsai kvadrate jei gerai suskaičiavau, minus lauko ir sėklos daigumas. žiūrint kaip sudigs, bet šiaip manau gerai bus. optimalus pasėlių tankumas rudens vegetacijos pabaigoje yra 25-35 augalai kvadratiniame metre.
 24. Ko cia trizniot, nei kenkia nei ką, va dauguma moteriškių iki 80 traukia, nei glifosas, nei sibiras, nei ddt į kapus nenuvarė... Va vyrus stresas ir degtinė greičiau i kapus nuvaro
×
×
 • Create New...