Jump to content

constant

Nariai
 • Pranešimai

  326
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie constant

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  silute

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. aš ir kai rinkausi pravažiavau su t144 tai irgi kratus pasirodė, kabinos amortizacija mechaninė buvo lyg, dėl oro pagalvių tilte tikėjausi kad daug minkštesnis bus, nors svoris valtros nemažas.
 2. mf tikrai tiek arklių neturi, valtroj irgi nėra, bet šiaip pčiam patiko ji, pats df 6165 rcsfhiftą turiu, viskas kaip ir gerai tik erzina toj dėžėj kad kartais jungiant į žemesnę pavarą rankiniu būdu išmeta klaidą kad nepavyko perjungti. stipresnis tiltas būna nuo 6185 serijos
 3. Taip ir turi buti, zinau DF kuriam taip pat veikia sedyne, o pas mane tik nuleidzia kiek yra perdaug ir viskas. Nuo komplektacijos cia priklauso. P.s. nera lietuviu kalbos klavieturoj kolkas, nesmerkit kad svepluoju.
 4. paskambink į lytagrą ir paklausk kuom nh nuo case skiresi..
 5. jo su laidais ten įdomiai..nu pasakymas kad vadybininkas atostogauja niekinis, kitų vadybininkų jie neturi?
 6. galima plačiau? kokios dalies reikėjo laukti taip ilgai?
 7. nu netinkama lyginti tym, ls ar dar kokį su kitais brandais, čia nebent tiktu a serijos valtra, kas iš penktos serijos mf, df, case, new holland ir t.t. tik ta penkta serija yra lyginama ir tai nevisais atvejais..
 8. realiai bendrovėms nemanau ar tikslinga skirti paramą, jie ir taip išsiplėtę būna, ta parama reikalingiausia vidutiniams ir smulkiesiams ūkininkams, jie ir kuria konkurenciją, o dabar tik legaliai pinigais šeria tuos kurie naudingi tam kas aukštuose postuose sėdi
 9. tai čia rekomendacija tokia bet nereiškia kad būtina išjungti, seniau vadybininkų buvau klausęs to dalyko tai juokėsi išgirdę, nereikia jo išjunginėti. Pats nieko nedirbu jį išjungęs, o ir logiškai mastant su amortizacija sukibimas geresnis turi būti. Įdomu ką claas gamintojas rekomenduoja, nes dabartinis amortizuojantis tiltas toks pat kaip claas traktoriuje
 10. ar neprotingiau veidrodinę plėvelę klijuoti, saulę atspindėtu
 11. na jeigu laukais pastoviai reikia sukinėtis su pjaunamosiom ar germnatoriais kur nevažiuoji 5km/h tada irgi amortizacija auksinis dalykas.. vakar pjoviau laukus, senos pievos, tai įdomumo dėlei išsijungiau amortizaciją..be amortizacijos darbas būtu kurkas lėtesnis..
 12. jeigu tik yra galimybė BUTINAI reikai imti su juo, labai didelis skirtumas, nebent laukais labai lėtai važiuojama. Su amortizacija net ant plento yra skirtumas..
×
×
 • Create New...