Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, Nomas pranešimas:

Matot, čia ir rūkyti nereik. Kai kažkas rašo, kad "Vilius" sumokėjo už 4 filtrus 125 Eurus dar laukia serviso kainos, "grazbek" 3175 ir už 4 traktorių aptarnavimą, o "Pakutkele" 2488 už 1 aptarnavima. Aš kaip suprantu visi kalbam apie "DOJUS" servisą?

p.s. Visi žino, kad "DOJUS" servisas yra nepigus, bet geras, kad ten už 500 ar 800 euru techninį aptarnavimą padaryti nerealu.

Nes, kol kas, jaučiuosi kaip su Dojaus servisu ir vadyba bendraučiau. Kur ūkininkas parašo viskas aišku, ir iškažkur atsiranda "troliai" kurie nieko konkretaus neparašo tik nusišneka. Tai sėdit vienam kambaryje ir dūmą traukiat "lunacy, juozukas, Jaunasis ir arunis" nenustebčiau :D eikit į "Delfį" ten jum vieta ;)

 

del pirmu dvieju negarantuotas :D "Jaunasis" tikrai ukininkas ir turi ne viena JD :D as po 11 metu iseidamas is atstovo pazadejau, kad svetimiem neparsiduosiu, o cia pyst ir i dojaus ofisa pasodino :D :D :D

o cia vieno is "troliu" "ofisas" jau septyni metai :D https://www.facebook.com/groups/460550557468885/

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Nomas pranešimas:

Matot, čia ir rūkyti nereik. Kai kažkas rašo, kad "Vilius" sumokėjo už 4 filtrus 125 Eurus dar laukia serviso kainos, "grazbek" 3175 ir už 4 traktorių aptarnavimą, o "Pakutkele" 2488 už 1 aptarnavima. Aš kaip suprantu visi kalbam apie "DOJUS" servisą?

p.s. Visi žino, kad "DOJUS" servisas yra nepigus, bet geras, kad ten už 500 ar 800 euru techninį aptarnavimą padaryti nerealu.

Nes, kol kas, jaučiuosi kaip su Dojaus servisu ir vadyba bendraučiau. Kur ūkininkas parašo viskas aišku, ir iškažkur atsiranda "troliai" kurie nieko konkretaus neparašo tik nusišneka. Tai sėdit vienam kambaryje ir dūmą traukiat "lunacy, juozukas, Jaunasis ir arunis" nenustebčiau :D eikit į "Delfį" ten jum vieta ;)

 

Kosmonaute tu, ka rūkai nėra tokių filtru už 1000euru.

Hidraulikos filtrai +variklio filtrai tepalo ir kuro  sumoj 191e

20190319_181302.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Tratinas pranešimas:

Sveiki, ka pasirinkti :) 

Massey ferguson 7714s Dyna4 (Hidro-atviro tipo) 540.65-38/650.65-38.

 Claas arion 610 24x24(Load Sensing) 480.65-28/600.65-38.

Case puma 140x 18x6(Load Sensing) 480.65.28/600.65-38

visi trys su priekiniu svoriu.

 

jaj komplektacija identiska tj ta kuris labiau patinka  visi juk traktoriaj:auto-driving:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Tratinas pranešimas:

Sveiki, ka pasirinkti :) 

Massey ferguson 7714s Dyna4 (Hidro-atviro tipo) 540.65-38/650.65-38.

 Claas arion 610 24x24(Load Sensing) 480.65-28/600.65-38.

Case puma 140x 18x6(Load Sensing) 480.65.28/600.65-38

visi trys su priekiniu svoriu.

 

Reik žiurėt smulkiai kokia ratų bazė koks bazinis svoris traktoriaus ir t.t mėsėjus bus silpniausias 130ag claasas 135 puma 140 arkliu. Daugiau kur arčiau servisas ir koks labiau prie širdies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-26 at 19:40, kunigaikstis pranešimas:

techninio aptarnavimo intervalai visu vienodi ir kastai tokie pat 

tikrai ne

Na kiti kas filtru kainas įdėjot tokios kainos parduotuvėje, bet su darbais kainos išauga ir kai kur gerai išauga.

Kalbėjau dėl to filtro, tai sako, kad pas juos "DOJUJE" visos sąskaitos vos ne po 1000 Eur, o ten keitė filtrą (koki nepamena) ir kažką prie kompo (nekeite) darė. Prisistatė į lauką, mažiau nei per valanda ("DOJAUS" darbuotojai iškarto supras apie ką kalba), užtruko sakė apie 20 min, na manau, kad laikas subjektYvus ir kiekvienas priima ji skirtingai, vienam atrodys tas pats laikas praėjo per 10 min kitam per 60.

Tad, dabar man įdomu kiek kainuoja serviso paslaugos Dojaus, jai nesunku įmeskit ir pakalbėsim (nedėkit kitu servisu, domina tik "DOJAUS"), bus aišku kiek jie lupa, kiek kainuoja aptarnavimas, remontas ir taip toliau. Nes kol kas tik "šudo malimas", vienas išviso rašo, kad kaina visur vienoda, net pasimesti galima. Kitas sąskaitą "Dojaus" filtrų įmetė, o kur darbai? Filtrų kainos yra konkurencingos, kitaip neparduosi, tad manau, kad vaikšto tarp firmų ne daugiau kaip 50 Eur skirtumu. Na aš asmeniškai susidūriau su 20/30 Eur skirtumu.

Patikslinimas, kaina 1000Eur čia su PVM ir darbais, o ne vieno filtro.

Retai rašau, nes kol geresni orai reik padirbėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Nomas pranešimas:

tikrai ne

Na kiti kas filtru kainas įdėjot tokios kainos parduotuvėje, bet su darbais kainos išauga ir kai kur gerai išauga.

Kalbėjau dėl to filtro, tai sako, kad pas juos "DOJUJE" visos sąskaitos vos ne po 1000 Eur, o ten keitė filtrą (koki nepamena) ir kažką prie kompo (nekeite) darė. Prisistatė į lauką, mažiau nei per valanda ("DOJAUS" darbuotojai iškarto supras apie ką kalba), užtruko sakė apie 20 min, na manau, kad laikas subjektYvus ir kiekvienas priima ji skirtingai, vienam atrodys tas pats laikas praėjo per 10 min kitam per 60.

Tad, dabar man įdomu kiek kainuoja serviso paslaugos Dojaus, jai nesunku įmeskit ir pakalbėsim (nedėkit kitu servisu, domina tik "DOJAUS"), bus aišku kiek jie lupa, kiek kainuoja aptarnavimas, remontas ir taip toliau. Nes kol kas tik "šudo malimas", vienas išviso rašo, kad kaina visur vienoda, net pasimesti galima. Kitas sąskaitą "Dojaus" filtrų įmetė, o kur darbai? Filtrų kainos yra konkurencingos, kitaip neparduosi, tad manau, kad vaikšto tarp firmų ne daugiau kaip 50 Eur skirtumu. Na aš asmeniškai susidūriau su 20/30 Eur skirtumu.

Patikslinimas, kaina 1000Eur čia su PVM ir darbais, o ne vieno filtro.

Retai rašau, nes kol geresni orai reik padirbėti :)

Man praeitą savaitę darė aptarnavimą apie  40 min,sąskaitą 364 eur su pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Nomas pranešimas:

tikrai ne

Na kiti kas filtru kainas įdėjot tokios kainos parduotuvėje, bet su darbais kainos išauga ir kai kur gerai išauga.

Kalbėjau dėl to filtro, tai sako, kad pas juos "DOJUJE" visos sąskaitos vos ne po 1000 Eur, o ten keitė filtrą (koki nepamena) ir kažką prie kompo (nekeite) darė. Prisistatė į lauką, mažiau nei per valanda ("DOJAUS" darbuotojai iškarto supras apie ką kalba), užtruko sakė apie 20 min, na manau, kad laikas subjektYvus ir kiekvienas priima ji skirtingai, vienam atrodys tas pats laikas praėjo per 10 min kitam per 60.

Tad, dabar man įdomu kiek kainuoja serviso paslaugos Dojaus, jai nesunku įmeskit ir pakalbėsim (nedėkit kitu servisu, domina tik "DOJAUS"), bus aišku kiek jie lupa, kiek kainuoja aptarnavimas, remontas ir taip toliau. Nes kol kas tik "šudo malimas", vienas išviso rašo, kad kaina visur vienoda, net pasimesti galima. Kitas sąskaitą "Dojaus" filtrų įmetė, o kur darbai? Filtrų kainos yra konkurencingos, kitaip neparduosi, tad manau, kad vaikšto tarp firmų ne daugiau kaip 50 Eur skirtumu. Na aš asmeniškai susidūriau su 20/30 Eur skirtumu.

Patikslinimas, kaina 1000Eur čia su PVM ir darbais, o ne vieno filtro.

Retai rašau, nes kol geresni orai reik padirbėti :)

Tave domina valandinis ikainis? Paziurejau i saskaitas, tai 40 euru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, wildfire pranešimas:

Tave domina valandinis ikainis? Paziurejau i saskaitas, tai 40 euru

Na kaip tokio lygio servisui, tikrai nebrangu. Bet ko tada kalba, kad pas juos servisas nepigus, "Dojus" pats kalba, kad jų servisas ne iš pigesniu.

 

Prieš 21 valandas, Lambyland pranešimas:

Man praeitą savaitę darė aptarnavimą apie  40 min,sąskaitą 364 eur su pvm

Aptarnavimas irgi normalia kaina.

Na būsiu parodoje reiks paklausinėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, armins pranešimas:

Aptarnavimus daromes patys. Tik idomu ar filtrus renkates orginalius, ar alternatyvas? Variklio tepalo ir kuro stengiames pirkti orginalus, likusius alternatyvas. Kokia kolegu nuomone?

jaj keli filtru gamintojaj pagamina identiskus filtrus tada kuris bus originalus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, armins pranešimas:

Aptarnavimus daromes patys. Tik idomu ar filtrus renkates orginalius, ar alternatyvas? Variklio tepalo ir kuro stengiames pirkti orginalus, likusius alternatyvas. Kokia kolegu nuomone?

O kas yra orginalas? Pagamintas neaišku kieno (galbūt ir tikrai gero gamintojo) su užrašu JD, Case ar Fendt ant filtro už 2x kainą, nei toks pats filtras tik su gamintojo logotipu? Nei vienas traktorių gamintojas filtrų negamina.

Manau didelio skirtumo nėra, ar tai bus Mann, ar Hengst, ar Knecht, ar Fleetguard,  visi jie žinomi gamintojai ir savo vardą stengiasi pateisinti kokybiškais produktais, nes filtrų ir tepalų gamintojams reputacija manau svarbiausias dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , wildfire pranešimas:

Pasiziurejau mann kataloga, tai mano traktoriui tepalo filtru nera, hidraulio filtru nera, oro filtru nera, tai tik kuro ir salono galima gaut. Tai imu is atstovo originalius. 

Užklausa padaryk ne vienam, o keliolikai pardavėju, gal kas turės ir kitus.

Įtakos turi netik filtrai bet ir kuras, tepalai. Aš paz. prisibijau į naujesnė traktorių pilti žalią dyzelį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...