Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

prieš 56 minutes , Amber pranešimas:

O jd pvz  6115rc? Kaina lyg kaip ir maxumo ir nh panaši

Parodoje klausinėjaus tai patarė tik 6120m. Bet kaip suprantu John Deere mažesnis už maxuma ir nh 6 serijos ir lyginti negalima? Nes jau nuo jų aprašymų man galvą skauda, paprašiau pačiam pasverti pamatuoti ir t.t :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Rugelis pranešimas:

Parodoje klausinėjaus tai patarė tik 6120m. Bet kaip suprantu John Deere mažesnis už maxuma ir nh 6 serijos ir lyginti negalima? Nes jau nuo jų aprašymų man galvą skauda, paprašiau pačiam pasverti pamatuoti ir t.t :D

Visi jie bure susiriete. Taspats kaip nh ir ceso negamina vieno gamyklo. Kiemas hektariniai plotai puse melynu puse raudonu to pačio gamyklo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, wildfire pranešimas:

Reik parodyt :D

20180206_142049-1024x588.jpg

iskilo tiesa i virsu.kaip dbr vadybininkam sakyt kad vienas austruose isskirtinai tik ju surinktas kitas anglijoj turku renkamas ? :D man tai teko savom akim matyt puse kiemo melyno puse raudono bet ant linijos tada nebuvo raudonu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-03 at 10:02, wydas63 pranešimas:

Nu tai ir atsakytumėt kas lieč kūrą maždaug taip " Dažai aišku teigiamo poveikio neturi jokio , bet atsižvelgiant į mikroskopinį kiekį naudojamą dažymui , neigimo poveikio tikimybė artima nuliui" . A dabar kaip vaikų darželis , apie marsą ir marsaeigius , traktorius kieme dėl grožio :D

Ačiū, nes apie kurą daug girdėjęs ir sunku suprasti kur tikrovė, kaip su tomis elektroninėmis cigaretėm, kur dabar mada (tikros tiesos nelabai kas nežino).

O kai tą kurą ir taip skiedžia, maišo, tai dar ir dažu dadėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Jaunasis pranešimas:

iskilo tiesa i virsu.kaip dbr vadybininkam sakyt kad vienas austruose isskirtinai tik ju surinktas kitas anglijoj turku renkamas ? :D man tai teko savom akim matyt puse kiemo melyno puse raudono bet ant linijos tada nebuvo raudonu :D

 Sakytu foto montazas O_o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-09 at 08:58, Jaunasis pranešimas:

iskilo tiesa i virsu.kaip dbr vadybininkam sakyt kad vienas austruose isskirtinai tik ju surinktas kitas anglijoj turku renkamas ? :D man tai teko savom akim matyt puse kiemo melyno puse raudono bet ant linijos tada nebuvo raudonu :D

Anglijoje  renkami case puma ir nh 7 serijos traktoriai, tik case puma iš Anglijos i Lietuva netiekiami,  case  i Lietuva vežami iš Austijoje esančios steyr gamykols, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-09 at 06:42, wildfire pranešimas:

Reik parodyt :D

20180206_142049-1024x588.jpg

Nieks čia neiškilo kolega. Case europos rinkai (taip pat ir LT yra Austrijoje renkamas) Anglijoj yra renkama Amerikos rinkai. Teko pačiam būti su Lytagra toj gamykloj tai matosi kad net modeliai visai kitokie. O jei kas netiki gali paklausti pas kolegas kur Case turi kas sertifikatuose ir ant traktorių parašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-09 at 08:58, Jaunasis pranešimas:

iskilo tiesa i virsu.kaip dbr vadybininkam sakyt kad vienas austruose isskirtinai tik ju surinktas kitas anglijoj turku renkamas ? :D man tai teko savom akim matyt puse kiemo melyno puse raudono bet ant linijos tada nebuvo raudonu :D

ne žinau kaip austrijoje bet anglijoje case' us gamina tada kada per toli vežti iš austrijos.tai prancuzui ,belgui,anglui na dar kokiam skandinavui.Beje nh irgi yra raudonu ne  visi mėlyni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

ne žinau kaip austrijoje bet anglijoje case' us gamina tada kada per toli vežti iš austrijos.tai prancuzui ,belgui,anglui na dar kokiam skandinavui.Beje nh irgi yra raudonu ne  visi mėlyni.

tamsta neskleisk ereziju butent Lietuvai visi renkami tik Austrijoj ;) :D 

Amerikoj rinka maza ten galima bele kaip, o vat Lt reikia kruopsciai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, arunis pranešimas:

tamsta neskleisk ereziju butent Lietuvai visi renkami tik Austrijoj ;) :D 

Amerikoj rinka maza ten galima bele kaip, o vat Lt reikia kruopsciai

aš to ir nesakiau.Nors ir sarkazma pagavau iš tavies aš pagavau bet teigiau tik kad mums būnant su viktoru  bazildone matėme konvejeryje puma  kuri skirta buvo belgui.taip bent birkelėje buvo parašyta. beje ir raudonu nh buvo tuo metu ne vienas ir ne du ta pačia linija ėjo kiek supratau pagal žymėjimą ne europai nes senobiškai žymėti T7060 ir panašiai be adblue jie buvo . Birkelėse buvo parašyta kad ukrainai jie skirti.Tiekos tu prisiminimu.

iš principo tai tavo anekdotas gaunasi su tuom technikos gaminimu.juk koks skirtumas austriškas ar angliškas traktorius vis tiek didžioji dalis jo pagaminta kinijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

iš principo tai tavo anekdotas gaunasi su tuom technikos gaminimu.juk koks skirtumas austriškas ar angliškas traktorius vis tiek didžioji dalis jo pagaminta kinijoje.

...ir surinkimas atliktas nebūtinai tik austrų ar anglų rankomis. Totaliai internacionalas. o va Fendus turbūt jau grynakraujei arijai renka :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...