Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Ką tik, jevgenijus pranešimas:

...ir surinkimas atliktas nebūtinai tik austrų ar anglų rankomis. Totaliai internacionalas. o va Fendus turbūt jau grynakraujei arijai renka :D 

nežinau jau kur ir katroje temoje drapox minėjo kad turkai juos renka.Galu gale koks skirtumas svarbu juk kad traktorius ir dar važiuojantis butų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, niino pranešimas:

Parodoje fendt 720 130k jau su vairavimu, tik priekinio darbinio reiktu, o tas 4k

mf 7726 s su dina vt ir viskuo kuo galima apie 126k

claas axion 810 su vario deze, priek. pakaba, darbiniu, vairavimu ir t.t. 122k

Mf kaip ir kokiais 4-5tukst nuo 2015 tepabrango tada. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

aš to ir nesakiau.Nors ir sarkazma pagavau iš tavies aš pagavau bet teigiau tik kad mums būnant su viktoru  bazildone matėme konvejeryje puma  kuri skirta buvo belgui.taip bent birkelėje buvo parašyta. beje ir raudonu nh buvo tuo metu ne vienas ir ne du ta pačia linija ėjo kiek supratau pagal žymėjimą ne europai nes senobiškai žymėti T7060 ir panašiai be adblue jie buvo . Birkelėse buvo parašyta kad ukrainai jie skirti.Tiekos tu prisiminimu.

iš principo tai tavo anekdotas gaunasi su tuom technikos gaminimu.juk koks skirtumas austriškas ar angliškas traktorius vis tiek didžioji dalis jo pagaminta kinijoje.

sarkazmas ne tamstai skirtas buvo ;) , jis skirtas tiem kas vis dar galvoja, ir tiem kas dar po siai dienai aiskina kad pumoj CUMINS varikliai statomi ir panasiai faunai ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-15 at 10:07, grazbek pranešimas:

jei apie komplekta tai kaip kaina ir normali nes vakar keturiems arkliams keičiau tepalus, filtrus  bendra sumelė su pvm gavosi 3175 evribadžiai.Gaunasi po aštuonis šimtus kiekvienam bėriui.

perskaičiau tema po mano komentaro tai tik pridėti norėjau kad šnekta buvo apie visu filtru komplekta o tai yra oro viršutini,kabinos filtrai,kuro,dėžės, variklio viskas keturiais egzemplioriais ir plius tepalas kainavo tris gabalus su kapeikom ir kaina su pvm.Taigi tema išsemta ir tikiuosi pletku daugiau nebus.jei rek galiu sąsk.pateikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-12 at 16:55, Robkespt pranešimas:

61 tukst.

Na net nežinau, mokėti 61 tūkstantį už 110 Ag, kai galima už tokia kaina ir pigiau paimti 130 Ag.

Gal jis iš aukso padarytas? Aišku kiekvienas turi teise rinktis kas patinka tik ar verta tiek permokėti? Normali naujo traktoriaus kaina 110 Ag ne daugiau 40t. + oro stabdžiai, nes viskas kita turi įeiti į komplektaciją, nebent nori valdomo iš namų (ar to išvis reik kam?), ar vikšrinio, tada kaina auga.

Geriau skirti kokius dar 5-10k garantiniui ar kasko draudimui (jai nėra kur pinigų dėti).

Dabar suprantama iš kur ta likutinė vertė, kai permoki 20k tai dovanoti nesinori ir po 20m prašai kaip už naują.

(čia mano asmeninė nuomonė, kuri mėgėjams aukštu kainų ir vadybininkams nepatiks).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Nomas pranešimas:

Na net nežinau, mokėti 61 tūkstantį už 110 Ag, kai galima už tokia kaina ir pigiau paimti 130 Ag.

Gal jis iš aukso padarytas? Aišku kiekvienas turi teise rinktis kas patinka tik ar verta tiek permokėti? Normali naujo traktoriaus kaina 110 Ag ne daugiau 40t. + oro stabdžiai, nes viskas kita turi įeiti į komplektaciją, nebent nori valdomo iš namų (ar to išvis reik kam?), ar vikšrinio, tada kaina auga.

Geriau skirti kokius dar 5-10k garantiniui ar kasko draudimui (jai nėra kur pinigų dėti).

Dabar suprantama iš kur ta likutinė vertė, kai permoki 20k tai dovanoti nesinori ir po 20m prašai kaip už naują.

(čia mano asmeninė nuomonė, kuri mėgėjams aukštu kainų ir vadybininkams nepatiks).

Kurie čia traktoriai po 40 tūkstančiu kainuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Nomas pranešimas:

Na net nežinau, mokėti 61 tūkstantį už 110 Ag, kai galima už tokia kaina ir pigiau paimti 130 Ag.

Gal jis iš aukso padarytas? Aišku kiekvienas turi teise rinktis kas patinka tik ar verta tiek permokėti? Normali naujo traktoriaus kaina 110 Ag ne daugiau 40t. + oro stabdžiai, nes viskas kita turi įeiti į komplektaciją, nebent nori valdomo iš namų (ar to išvis reik kam?), ar vikšrinio, tada kaina auga.

Geriau skirti kokius dar 5-10k garantiniui ar kasko draudimui (jai nėra kur pinigų dėti).

Dabar suprantama iš kur ta likutinė vertė, kai permoki 20k tai dovanoti nesinori ir po 20m prašai kaip už naują.

(čia mano asmeninė nuomonė, kuri mėgėjams aukštu kainų ir vadybininkams nepatiks).

Prasuk su tuo savo pigiai pirktu shedevru 10000mth ir tada komentuok. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat matosi neišprusimas ir kritika išpiršto laužta, vienintelis parašę apie "10000 mth" ir tai bet kuris išdirbs. Paimkim net ta pati "BELARUS" kuris išdirbęs daugiau ir dar jūsų visu nebuvo o jis jau dirbo. Tad ar tai rodiklis? Pakeiti tarpine tarp vairo ir kėdės, ir olia viskas veikia, ir tarnauja. Tad jai ne ta pigi technika jus visi dabar barakuose gyventumėte ir gatves šluotumėte, vipindriožnikai, tik rėkti mokat net nemastote, vienas vadybininkas tarė ir visa banda paskui rėkauja, tad komentarai be argumentu jau užkniso, rašiau eikit į 15min, delfį ir sukaukit ten.

Retas čia išvis diskutuoja.

Tad mielieji (parodoje) belarus 31k, ls 34k, TYM 36k, Kubota 40k, ir taip toliau, John deere nuo 45k 110 Ag (garantuoju, kad nupirkti pigiau galima). Kiekvienas renkasi pagal galimybe ir skoni. Rašiau, kad mano nuomonė permokėti už maža traktorių neverta. Yra kompanijos kurios tik mažais traktoriais užsiima ir tie traktoriai dažnai geresni už tuos garsiuosius. Be to, nei viena gamykla negamina variklių ir pagrindinių mazgų. Tad mokėti už varda kuris užtarnautas už didelius traktorius, man keistoka. O jai norit panaršykit internetą ir JAV rinkoje pamatysit kokie maži traktoriai geri ir ką kas kalba, o ne jūsų pievas.

PVZ. aš norėjau pirkti skalbimo mašiną MIELE, domėjausi, tai senos geresnes mechaninės negu elektroninės, mechaninės sako beveik neužmušamos, dirba ir po 20 metų, naujos neatlaiko tiek, o vardas tai tas pats, tad nereik lyginti mažo traktoriaus su dideliu.

P.s. sakot, kad sveikata nukentės, na prieš 20 metu sutikčiau, bet dabar dauguma traktorių turi modernias kabinas kurios nenusileidžia tiems jūsų brangiems brendams, beveik visi su pilna komplektacija ir nereik papildomai komplektuoti kondičionieriaus ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Nomas pranešimas:

Na vat matosi neišprusimas ir kritika išpiršto laužta, vienintelis parašę apie "10000 mth" ir tai bet kuris išdirbs. Paimkim net ta pati "BELARUS" kuris išdirbęs daugiau ir dar jūsų visu nebuvo o jis jau dirbo. Tad ar tai rodiklis? Pakeiti tarpine tarp vairo ir kėdės, ir olia viskas veikia, ir tarnauja. Tad jai ne ta pigi technika jus visi dabar barakuose gyventumėte ir gatves šluotumėte, vipindriožnikai, tik rėkti mokat net nemastote, vienas vadybininkas tarė ir visa banda paskui rėkauja, tad komentarai be argumentu jau užkniso, rašiau eikit į 15min, delfį ir sukaukit ten.

Retas čia išvis diskutuoja.

Tad mielieji (parodoje) belarus 31k, ls 34k, TYM 36k, Kubota 40k, ir taip toliau, John deere nuo 45k 110 Ag (garantuoju, kad nupirkti pigiau galima). Kiekvienas renkasi pagal galimybe ir skoni. Rašiau, kad mano nuomonė permokėti už maža traktorių neverta. Yra kompanijos kurios tik mažais traktoriais užsiima ir tie traktoriai dažnai geresni už tuos garsiuosius. Be to, nei viena gamykla negamina variklių ir pagrindinių mazgų. Tad mokėti už varda kuris užtarnautas už didelius traktorius, man keistoka. O jai norit panaršykit internetą ir JAV rinkoje pamatysit kokie maži traktoriai geri ir ką kas kalba, o ne jūsų pievas.

PVZ. aš norėjau pirkti skalbimo mašiną MIELE, domėjausi, tai senos geresnes mechaninės negu elektroninės, mechaninės sako beveik neužmušamos, dirba ir po 20 metų, naujos neatlaiko tiek, o vardas tai tas pats, tad nereik lyginti mažo traktoriaus su dideliu.

P.s. sakot, kad sveikata nukentės, na prieš 20 metu sutikčiau, bet dabar dauguma traktorių turi modernias kabinas kurios nenusileidžia tiems jūsų brangiems brendams, beveik visi su pilna komplektacija ir nereik papildomai komplektuoti kondičionieriaus ir t.t.

Primink kiek ha dirbi ir kiek su savo traktoriukais esi pradirbes kad toks visu galu zinovas esi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Primink kiek ha dirbi ir kiek su savo traktoriukais esi pradirbes kad toks visu galu zinovas esi?

Aš jau rašiau, beje jai tavo rodiklis kiek dirbi tai sorry, matos kad vadybininkas esi, nes su mazu traktoriumi darai kur kas daugiau nei su dideliu, ir visi skirtingai prisuka. Pas viena gali stovėti, pas kita kaip bitutė suktis, be to yra daug rodikliu kaip lauko kontūras, stulpai, vieta lauko nuo tavo technikos kiemo ir taip toliau. Aš nekalbu apie didelius ūkius, yra pažįstami kurie neturi mažu traktorių. Tai jie su 150 Ag (gal galingesnis, nepamenu) tapati daro ir bet kuris dirbs paprastesnius (pilnai neapkrautas traktorius) darbus ne su didžiausiu ir galingiausiu traktoriumi, nebent turi tik viena, kas mažai tikėtina. O pagrindiniai darbai bus daromi su galingu nes tuščia naudoti per brangu. O gal kas su 150 Ag kieme sniegą stumdot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...