Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Cia  yra ,tik saves pateisinimas,kad reikia naujo traktoriaus ir t,t, Cia tik savo itikinimas. Kai pamaciau savo akimis ukininka verkianti z. u atstovybeje ir vadybininka  jam skaiciuojant tukstantines saskaitas ir grasinant antstoliais tai smulkesniam na..fik tie nauji. O vibracinem ligom tikiikrai nesusirgsi vaziuodamas tiek su  1995m 3650 JD tiek su Case  MX -sais,jie ne MTZokai. O del valandu atsukimu tai paziuri mazgus,varikli ir matai kiek jis dirbes , kokius darbus ir pas koki seimininka buves. O jei Lietuvoj paklius pas normalu,,drozeja,,tai bus uzdroztas normalus traktorius per 2 metus.

Biški ne taip pasakiai kolega. Kam labai reikia ir kas išgali naujas tikrai nėra blogai ypač dirbant didelius plotus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

cia voketyne tokia tvarka , pas juos nestovi traktoriai ir jie tikrai pigiai neparduoda gero su mazai moto valandu . greiciau nupirks vietinis nei isvaziuos i 3 sali

Būns visko, atvejų n. Ir 100% taip teigti tikrai negalima. Mano diduma technikos iš užsienio,UK, D, ir tikrai nenumūčinta, ir ne už kosmines kainas.

 

Prieš 18 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Kaip tik anglas turi parašyt sąskaitą 10m traktoriui. Tai pagal vieną veikėją išeitų, kad laužą perkam, o mano akim perkam dar gerai neprisidirbusį daiktą už trečdalį naujo kainos.

Iš kurio uk galo nupirkot ? Ūkininko ar firmos ? Jei nepaslaptis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, na nekomentuosiu kiekvieno. Matau, kad yra grupės kurios palaiko senus ir naujus. Aš asmeniškai visada busiu už naujus, bet jai gera kaina ir būklė naudoto, kodėl ne. Aš turiu NH naudota, seną Belarusą tevuko ir TYM 3/4 metu. Na kas sako, kad vardas yra gerai sutinku, bet jai lyginant APPLE, SAMSUNG ir HUAWEI brendus tai: 1. Yra skonio reikalas. 2. Kokybe nedaug kuom skiriasi. 3. Kainos kaip diena ir naktis, tad renkasi pagal galimybę. Aš nekalbu apie FOTON ar BELARUS, bet pvz. TYM tikrai geri traktoriai (liginu su NH) ir komforto ir eksploatacijos atžvilgiu, o kaina tikrai geresnė. Pirkau per parama ir tikrai pardavęs atgausiu apie 40-50% vertes, nes aš prižiūriu techniką. Tai kas išeina, kad po paramos ir 5-6 m aš atgausiu kokia 80-90% kainos ir galėsiu pirkti nauja.

Dabar jus perkat 20 metu 7500 moto CASE (duok dieve, kad su juo nebūtų jokiu problemų), o po 22/25 metų bandai parduoti vos ne už tą pačią kainą. O kitas perkantis galvoja, kad tai pigu ir džiaugiasi. Yra tokiu kurie dar ir užsidirbo nes pigiau pirko negu pardavė.

Rinka ir kaina kelia pirkėjai. Daug kas kalba likutinė vertė, vertė yra iki 1-10 metu po to ji lygi 0, bet aš ir bet kuris lietuvis nepadovanos ar išmes, o parduos ir už kuo geresne kaina nes perka pas mus. Pamėgink kuriam Vokiečiui parduoti ta CASE 20m su 7500 moto už 18k.

Negalima sakyti, kad tie BELARUS traktoriai blogi buvo prieš 30 metų. Jų dėka visi antkoju atsistojo, nes vakarietiška technika buvo kaip skrydis į mėnulį (jai būtų tik vakarietiška smulkūs ūkiai būtų bankrutavę). Aš nesakau, kad reik pirkti Belarus (aš nepirkčiau nes kas metus jie blogesni, o apie komfortą patylėsiu), bet yra tikrai traktoriai kurie kokybiški ir konkuruoja su CASE ar NH kaina ir kokybe.

p.s. aš nelaikau naudoto daikto laužu (atsiprašau tie kas manęs nesuprato), bet visa technika 20 metu mano nuomone yra metalo laužas (kalbu ir apie automobilius), bet kol veikia aš irgi eksploatuosiu, kai suges galvosiu kiek ir ar verta taisyti, bet apie pirkimą nėr ir kalbos.

p.p.s man įdomu, kaip jus skaičiuojat nusidėvėjimą? Nes jai jums 100Ag 20 metų 7500 moto už 18k Eurų yra geras traktorius vertas dėmesio, tai kiek kainuos po 25 m.? o tai po 5 m. ji kaip naujas parduodamas (aš taip suprantu)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Zim511 pranešimas:

Iš kurio uk galo nupirkot ? Ūkininko ar firmos ? Jei nepaslaptis :)

Iš Stephensono, aukščiau Hullo.

 

prieš 26 minutes , Nomas pranešimas:

Ok, na nekomentuosiu kiekvieno. Matau, kad yra grupės kurios palaiko senus ir naujus. Aš asmeniškai visada busiu už naujus, bet jai gera kaina ir būklė naudoto, kodėl ne. Aš turiu NH naudota, seną Belarusą tevuko ir TYM 3/4 metu. Na kas sako, kad vardas yra gerai sutinku, bet jai lyginant APPLE, SAMSUNG ir HUAWEI brendus tai: 1. Yra skonio reikalas. 2. Kokybe nedaug kuom skiriasi. 3. Kainos kaip diena ir naktis, tad renkasi pagal galimybę. Aš nekalbu apie FOTON ar BELARUS, bet pvz. TYM tikrai geri traktoriai (liginu su NH) ir komforto ir eksploatacijos atžvilgiu, o kaina tikrai geresnė. Pirkau per parama ir tikrai pardavęs atgausiu apie 40-50% vertes, nes aš prižiūriu techniką. Tai kas išeina, kad po paramos ir 5-6 m aš atgausiu kokia 80-90% kainos ir galėsiu pirkti nauja.

Dabar jus perkat 20 metu 7500 moto CASE (duok dieve, kad su juo nebūtų jokiu problemų), o po 22/25 metų bandai parduoti vos ne už tą pačią kainą. O kitas perkantis galvoja, kad tai pigu ir džiaugiasi. Yra tokiu kurie dar ir užsidirbo nes pigiau pirko negu pardavė.

Rinka ir kaina kelia pirkėjai. Daug kas kalba likutinė vertė, vertė yra iki 1-10 metu po to ji lygi 0, bet aš ir bet kuris lietuvis nepadovanos ar išmes, o parduos ir už kuo geresne kaina nes perka pas mus. Pamėgink kuriam Vokiečiui parduoti ta CASE 20m su 7500 moto už 18k.

Negalima sakyti, kad tie BELARUS traktoriai blogi buvo prieš 30 metų. Jų dėka visi antkoju atsistojo, nes vakarietiška technika buvo kaip skrydis į mėnulį (jai būtų tik vakarietiška smulkūs ūkiai būtų bankrutavę). Aš nesakau, kad reik pirkti Belarus (aš nepirkčiau nes kas metus jie blogesni, o apie komfortą patylėsiu), bet yra tikrai traktoriai kurie kokybiški ir konkuruoja su CASE ar NH kaina ir kokybe.

p.s. aš nelaikau naudoto daikto laužu (atsiprašau tie kas manęs nesuprato), bet visa technika 20 metu mano nuomone yra metalo laužas (kalbu ir apie automobilius), bet kol veikia aš irgi eksploatuosiu, kai suges galvosiu kiek ir ar verta taisyti, bet apie pirkimą nėr ir kalbos.

p.p.s man įdomu, kaip jus skaičiuojat nusidėvėjimą? Nes jai jums 100Ag 20 metų 7500 moto už 18k Eurų yra geras traktorius vertas dėmesio, tai kiek kainuos po 25 m.? o tai po 5 m. ji kaip naujas parduodamas (aš taip suprantu)?

Tu elementariai nesuvoki kaip veikia šita rinka ir rašinėji paklodes pievų. Gal tiesiog pasigilink geriau ir tada jau bandyk savo nuomonę reikšt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zim511 pranešimas:

100% taip teigti tikrai negalima

vakaruose priimta kad aptarnauja ,taiso servizas.atvaziaves senu detaliu nededa,neklijuoja, deda naujas ,detales vakaru rinkos, net filtru nekeicia keicia servisas-tuom viskas ir pasakyta. buna isimciu . 

pvz vienas pasakojo su ilgesiu kodel pardave norvegas sunkvezimi 5m ,nes tipo vibracija atsirado .masina kaip ledas pas mus tokiu mazai :) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Bulvinykas pranešimas:

Iš Stephensono, aukščiau Hullo.

 

Tu elementariai nesuvoki kaip veikia šita rinka ir rašinėji paklodes pievų. Gal tiesiog pasigilink geriau ir tada jau bandyk savo nuomonę reikšt.

Tai kad suprantu, o vat tu toks gudročius vaidini durneli. Aš išrėžiau kaip yra, o jus įjungiat pofigizmą ir ramia sąžine sakot, kad taip turi būti ir viskas "ok", taip musu valdžia elgiasi ir pardavėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Nomas pranešimas:

Ok, na nekomentuosiu kiekvieno. Matau, kad yra grupės kurios palaiko senus ir naujus. Aš asmeniškai visada busiu už naujus, bet jai gera kaina ir būklė naudoto, kodėl ne. Aš turiu NH naudota, seną Belarusą tevuko ir TYM 3/4 metu. Na kas sako, kad vardas yra gerai sutinku, bet jai lyginant APPLE, SAMSUNG ir HUAWEI brendus tai: 1. Yra skonio reikalas. 2. Kokybe nedaug kuom skiriasi. 3. Kainos kaip diena ir naktis, tad renkasi pagal galimybę. Aš nekalbu apie FOTON ar BELARUS, bet pvz. TYM tikrai geri traktoriai (liginu su NH) ir komforto ir eksploatacijos atžvilgiu, o kaina tikrai geresnė. Pirkau per parama ir tikrai pardavęs atgausiu apie 40-50% vertes, nes aš prižiūriu techniką. Tai kas išeina, kad po paramos ir 5-6 m aš atgausiu kokia 80-90% kainos ir galėsiu pirkti nauja.

Dabar jus perkat 20 metu 7500 moto CASE (duok dieve, kad su juo nebūtų jokiu problemų), o po 22/25 metų bandai parduoti vos ne už tą pačią kainą. O kitas perkantis galvoja, kad tai pigu ir džiaugiasi. Yra tokiu kurie dar ir užsidirbo nes pigiau pirko negu pardavė.

Rinka ir kaina kelia pirkėjai. Daug kas kalba likutinė vertė, vertė yra iki 1-10 metu po to ji lygi 0, bet aš ir bet kuris lietuvis nepadovanos ar išmes, o parduos ir už kuo geresne kaina nes perka pas mus. Pamėgink kuriam Vokiečiui parduoti ta CASE 20m su 7500 moto už 18k.

Negalima sakyti, kad tie BELARUS traktoriai blogi buvo prieš 30 metų. Jų dėka visi antkoju atsistojo, nes vakarietiška technika buvo kaip skrydis į mėnulį (jai būtų tik vakarietiška smulkūs ūkiai būtų bankrutavę). Aš nesakau, kad reik pirkti Belarus (aš nepirkčiau nes kas metus jie blogesni, o apie komfortą patylėsiu), bet yra tikrai traktoriai kurie kokybiški ir konkuruoja su CASE ar NH kaina ir kokybe.

p.s. aš nelaikau naudoto daikto laužu (atsiprašau tie kas manęs nesuprato), bet visa technika 20 metu mano nuomone yra metalo laužas (kalbu ir apie automobilius), bet kol veikia aš irgi eksploatuosiu, kai suges galvosiu kiek ir ar verta taisyti, bet apie pirkimą nėr ir kalbos.

p.p.s man įdomu, kaip jus skaičiuojat nusidėvėjimą? Nes jai jums 100Ag 20 metų 7500 moto už 18k Eurų yra geras traktorius vertas dėmesio, tai kiek kainuos po 25 m.? o tai po 5 m. ji kaip naujas parduodamas (aš taip suprantu)?

Klausimas: Kiek tukstanciu valandu su tuo Tym isukai manydamas kad tai geras traktorius?

As taip manau kad apie traktoriu gali kazka sakyt kai ji eksplotuoji bent kokius 6000mth.

3-4 metai(speju ir valandu iki 2000) tai tau dar matyt nepraeina gamyklinio kvapo sukeltas svaigulys.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

Klausimas: Kiek tukstanciu valandu su tuo Tym isukai manydamas kad tai geras traktorius?

As taip manau kad apie traktoriu gali kazka sakyt kai ji eksplotuoji bent kokius 6000mth.

3-4 metai(speju ir valandu iki 2000) tai tau dar matyt nepraeina gamyklinio kvapo sukeltas svaigulys.

 

Na ten 105 Ag apie 1400 ne daugiau, bet kol kas pretenzijų nėra. Na laikas parodys. Bent Amerikoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje jie populiarus, o jai amerikietis ir vokietis perka, tai manau kad geras (bent jau už Belarus 100 kart geresnis).

senas lauzas, jau 11 metu.     YEAR-2008, ONLY 2475 HOURS

O ar aš sakau, kad tai laužas? Palyginai 20 metų su 11 ir 7500 su 2500, be to, pas tave 310 Ag o ten 100 ir tu per 11 metu prisukai 2500 o ten 7500 palygino jis (realia durnių vyrai jungiat).

Lygink panašių 19/21 metų  ir markė neturi reikšmės (tai bus laužai, nors ir veikiantis).

p.s. manau, kad nauja pirkai ir už realia kaina neparduotum, o kalbama apie seną laužą už neadekvačią kainą.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nomas turiu vadinama tavo metalo laužą....... Fendas 130ag  26m senumo (1993) mokėta 16k e apie 18000valandu ir važiuoja tikrai smagiai ir dirba ūkyje jau 6 metus  investuota i einamaji remonta minimaliaiper 2000val ir nėra bėdų, net liežuvis nepersiverčia pasakyt, kad tai yra metalo laužas, nes techninė būklė arti puikios.

Pažiūrėjus youtube tie patys vokiečiai senus fendus džiondyrus ar case  taip atblizgina,  remontuoja , kad dirba ūkiuose pilnumoj. Taip kad lyginti nauja TYM nes aš perku tik naujus tai apsurdas. Kapeikas jis kainuoja. Reiktu 150-300ag depazone rinktumeis rinkoje geriausia rimčiausia varianta nauja-naudota o ne made in hui znajet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Nomas pranešimas:

Na ten 105 Ag apie 1400 ne daugiau, bet kol kas pretenzijų nėra. Na laikas parodys. Bent Amerikoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje jie populiarus, o jai amerikietis ir vokietis perka, tai manau kad geras (bent jau už Belarus 100 kart geresnis).

senas lauzas, jau 11 metu.     YEAR-2008, ONLY 2475 HOURS

O ar aš sakau, kad tai laužas? Palyginai 20 metų su 11 ir 7500 su 2500, be to, pas tave 310 Ag o ten 100 ir tu per 11 metu prisukai 2500 o ten 7500 palygino jis (realia durnių vyrai jungiat).

Lygink panašių 19/21 metų  ir markė neturi reikšmės (tai bus laužai, nors ir veikiantis).

p.s. manau, kad nauja pirkai ir už realia kaina neparduotum, o kalbama apie seną laužą už neadekvačią kainą.

 

jei turetum supratimo apie brendine technika ir apie ju ligos istorija prie tam tikro isdirbio, tai suprastum kad kai kuriems modeliams 7500 valandu yra apie 3/4 - 1/2 isdirbio iki pirmo rimto remonto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Virgis. pranešimas:

senas lauzas, jau 11 metu.

YEAR-2008, ONLY 2475 HOURS

Šitas triperis tai jau gamykloj laužas buvo, tokiu ir liks. Su juo net nepadirbo normaliai greičiau kantrybė baigės. :) Nuoširdžiai palinkėčiau sveikatos ir kantrybės kas jį nusipirks....:obscene-hanged:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Nomas pranešimas:

Na ten 105 Ag apie 1400 ne daugiau, bet kol kas pretenzijų nėra. Na laikas parodys. Bent Amerikoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje jie populiarus, o jai amerikietis ir vokietis perka, tai manau kad geras (bent jau už Belarus 100 kart geresnis).

senas lauzas, jau 11 metu.     YEAR-2008, ONLY 2475 HOURS

O ar aš sakau, kad tai laužas? Palyginai 20 metų su 11 ir 7500 su 2500, be to, pas tave 310 Ag o ten 100 ir tu per 11 metu prisukai 2500 o ten 7500 palygino jis (realia durnių vyrai jungiat).

Lygink panašių 19/21 metų  ir markė neturi reikšmės (tai bus laužai, nors ir veikiantis).

p.s. manau, kad nauja pirkai ir už realia kaina neparduotum, o kalbama apie seną laužą už neadekvačią kainą.

 

 

Prieš 2 valandų, Nomas pranešimas:

Na ten 105 Ag apie 1400 ne daugiau, bet kol kas pretenzijų nėra. Na laikas parodys. Bent Amerikoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje jie populiarus, o jai amerikietis ir vokietis perka, tai manau kad geras (bent jau už Belarus 100 kart geresnis).

senas lauzas, jau 11 metu.     YEAR-2008, ONLY 2475 HOURS

O ar aš sakau, kad tai laužas? Palyginai 20 metų su 11 ir 7500 su 2500, be to, pas tave 310 Ag o ten 100 ir tu per 11 metu prisukai 2500 o ten 7500 palygino jis (realia durnių vyrai jungiat).

Lygink panašių 19/21 metų  ir markė neturi reikšmės (tai bus laužai, nors ir veikiantis).

p.s. manau, kad nauja pirkai ir už realia kaina neparduotum, o kalbama apie seną laužą už neadekvačią kainą.

 

Vienas klausimėlis kiek jums kolega metu? Nes toks jausmas čia dauguma esam be patirties technikoje jūsu paklausius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , M&M pranešimas:

Tau manau jie visi geri ;) kaip pažįstamas dotpro servise dirbantis sako jei ne magnumeliai, tai darbo neturėtume :D 

Gaminuosi šlangas ten, tai visada einu per pačias dirbtuves,  taip greičiau... ir jo, tuščia ten niekada nebuvo. Kaip ir Dojui, ir Lytagroj... Kituose būt neteko, bet manau... :) 

Logiška būtų rinktis traktieriu iš firmos, kuri neturi išvis servizo. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...