Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

prieš 8 minutes , Nomas pranešimas:

Reiktu žiūrėti niekada negalima atmesti.

ten vienas pliusas kad servisas priziuri,o jis bus ismelztas .loterija.. nebent rekomenduotu kas su juo vazinejo nuo naujo ....

pvz su auto ,masina lengva ledas automatas pavazinejus prie 50km/h meta i zema pavara ,ir tepalus pakeite ir t.t servise pasake taip -deze susiraskit mes pakeisim ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , viktorass pranešimas:

Nu idomu kurioje vietoje ir kokiame kombaine yra tanko karkasas

Senu ir gerai užlaikytu traktoriu tai europoje esu mates nemažai, tik ju neskuba niekas pardavinėt, pats turiu 4755 john deere 92 metu gamybos.

Tai gi buvo pernai vektorius vikšrinis parodoj,tai labai panašus į tanką:icon-lol::icon-lol::icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Nomas pranešimas:

Na: 1. Sutinku, kad senas gali geriau dirbti negu naujas.

2. Aš rašiau jai pinigų nėr nieko nelieka ir perki, bet reik ieškoti gerai (ne tik Lietuvoje), nes kainos skiriasi pas pardavėjus.

Kartais gali paimti pigiau ir geresnės būklės, net ir metų.

3. Aš ir sakiau, kad kaina didelė už tokį traktorių, bet visi prikibo prie žodžio "laužas" :)

Kaina didoka, bet tu rasei kad nei 1000 nemoketum. Ziuriu nuomone tavo jau truputi pasikeite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Kaina didoka, bet tu rasei kad nei 1000 nemoketum. Ziuriu nuomone tavo jau truputi pasikeite.

Aš asmeniškai pirkčiau 100 Ag naują, o ne sena 20 m už 18k. Nes su parama nėra taip baisu, o ir kainuoja ne kaip 200 Ag.

p.s. O už 1000 Eurų važiuojanti NH paimčiau, ant detaliu pareitu jai sugestu (nors ir neveikianti už 1000 Lietuvoje prakalčiau gal net ir už 2000 kaip matau (asmeninė nuomonė)).

Įdėmiau komentarus skaityk, kur parašyta kad nepirkčiau?

Aš pirmam komentare rašiau: "kaina tikrai turėtu būti mažesnė, nors kainos šoktelėjo į orą, nes Lietuviai švaisto pinigus (asmeninė nuomonė)."

Vėliau rašiau "Aš nieko nesakyčiau jai jo kaina butu 1000 eurų, bet už 100 Ag. 20 metų mokėti 18.000,00 gali tik idijotas, kuris turi pinigų kaip šieno."

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Nomas pranešimas:

Gamintojai kalba, kad reik gaminti taip, kad atitarnautu tam tikra laiką, kad pastoviai atnaujintu garažą, o nedirbtu 20-30 metų su tapačia technika. Tai tada pradedi galvot ar verta pirkti brangiau jei tarnaus ar tas, ar kitas brangesnis daiktas tiek pat? 

Su šituo teiginiu nevisai sutinku. Kai pirkau nauja, net nebuvo minties pirkti kažkoki pigesni varianta  kaip new holland case ar panašaus lygio, nes perdideli pinigai pirkt kažką pigiau, tad rinkausi tik patikimą brendinį traktorių. Žiūrint į priekį patikimas servisas ir didesnė likutinė vertė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ūkininkas pranešimas:

Taip buvau prieš pora metų Bristolį new holland case gamykloje.

nuuu... ir kas ten ką pažymi ant konvejerio? Tiek to nekreipsiu dėmesio, kad Lietuva nėra rytų europos šalis. Pietų europai kita markiruotė? O keli tie kokybės(požiūrio) standartai yra? Du ar daugiau? Nes matai jei standartai du, tai ir dalių dėžių dvigubai. O jei trys standartai? Sakysi išveža geras dalis ir atsiveža tas kur rytų europai? Manai tas fiti miti tuda siuda nieko nekainuoja?Gamybinis košmaras, kaip pasakytų E. Muskas. Juk garantuotai kokie turkai skundžiasi, kad jiems tokius tyčia gamina, ir graikai ar rumunai. Baltijos šalys, Lenkija, Ukraina, Balkanai tai juk ten vis dar dalinasi rinką. Sakai įmanoma užkariaut rinką moliniais guoliais? 

Čia ilga polemika nežinant kaip yra iš tikro, bet logiškai mastant... Beje, pats turiu žalią ir mėlyną. Žalias beveik trigubai vyresnis, bet mėlynas jau pasiekė valandas kai į žalia vienu rozu įkišau vos ne 40k litų. Ah tie vokiečiai, irgi kažką makliavoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali skirtis surinkimo salys ir kokybe. Pats esu mates Rumunuose surinkta Mersa autobusa,stikllas kreivai,apdailos truksta,kol neatjungi akumo sviesos neuzgesta zodziu,pecius neveikia.... Kitas variantas jei daug perki ir uzsakai sudinas pacias pigiausias detales jie surinks,tikrai surinks stambiam klientui. O gal tokiu klientu yra ir is kitu saliu,ne tik is LT.? Ir gaunasi nemazos partijos,,pigesniu traktoriu... Kaip atsiranda nauja masina,o buvusi versta jau.. Lietuvoj tokia buvo nupirkta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Nomas pranešimas:

Aš asmeniškai pirkčiau 100 Ag naują, o ne sena 20 m už 18k. Nes su parama nėra taip baisu, o ir kainuoja ne kaip 200 Ag.

p.s. O už 1000 Eurų važiuojanti NH paimčiau, ant detaliu pareitu jai sugestu (nors ir neveikianti už 1000 Lietuvoje prakalčiau gal net ir už 2000 kaip matau (asmeninė nuomonė)).

Įdėmiau komentarus skaityk, kur parašyta kad nepirkčiau?

Aš pirmam komentare rašiau: "kaina tikrai turėtu būti mažesnė, nors kainos šoktelėjo į orą, nes Lietuviai švaisto pinigus (asmeninė nuomonė)."

Vėliau rašiau "Aš nieko nesakyčiau jai jo kaina butu 1000 eurų, bet už 100 Ag. 20 metų mokėti 18.000,00 gali tik idijotas, kuris turi pinigų kaip šieno."

 

Nepatingejai citatu parankiot :)

Pamirst reikia tas paramas augalinikam. Per paramas gali pirkt tik turtingi gyvulininkai nors ju vadas Vilionis rekia kad pieno savikaina virsija gaunama kaina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, arciu555 pranešimas:

Gali skirtis surinkimo salys ir kokybe. Pats esu mates Rumunuose surinkta Mersa autobusa,stikllas kreivai,apdailos truksta,kol neatjungi akumo sviesos neuzgesta zodziu,pecius neveikia.... Kitas variantas jei daug perki ir uzsakai sudinas pacias pigiausias detales jie surinks,tikrai surinks stambiam klientui. O gal tokiu klientu yra ir is kitu saliu,ne tik is LT.? Ir gaunasi nemazos partijos,,pigesniu traktoriu... Kaip atsiranda nauja masina,o buvusi versta jau.. Lietuvoj tokia buvo nupirkta.

nu vien žo... nežinau kaip ten kokiose gamyklose, bet NH kombainų gamykloje Belgijoje, kažką tyčia fuflyžint su kokybe man pasirodė sunkiai tikėtina. Kažkaip netikiu, kad brendas konkurencijos sąlygomis tyčia blogintu savo produkto kokybę. Tai tiesiog nelogiška. Gaminu kombainą, kaip lietuviams bus gerai pigiausias guolis, guolis subyra pirmam sezone, supleškina tą kombainą ir lietuvio maikę, lietuvis tos markės nebeperka, bet man lieka keli papildomi šimteliai sutaupytų ant guolių. Kitu atveju, gaminu patikimai, lietuvis eina pas kaimyną ir giriasi, kaimynas užsako kombainą ir man lieka keliasdešimt tūkstančių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , jevgenijus pranešimas:

Gaminu kombainą, kaip lietuviams bus gerai

Ne guoliuose taupo , pvz atskirais mazgais , starteris , siurblys kuro, generatorius ,sankaba -cia is variklio . padangos, apmusimai,stiklai ir t.t nu jie tikrai zino kur sutaupyt ..  kaip kazkas rase paprasciausi veidrodziai ;sildomi sferiniai ir paprasti   , hidrauline sistema siurbliai paskirstytojas cilindras  ,platus diapozonas kur galima sutaupyt ,vien fotelis operatoriaus kiek kainuoja.

palyginimui .bosch -gamina turkai ir vokieciai ir dar bala zino kur .. o ir dar yra geru ne brendu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Augunstas pranešimas:

Ne guoliuose taupo , pvz atskirais mazgais , starteris , siurblys kuro, generatorius ,sankaba -cia is variklio . padangos, apmusimai,stiklai ir t.t nu jie tikrai zino kur sutaupyt ..  kaip kazkas rase paprasciausi veidrodziai ;sildomi sferiniai ir paprasti   , hidrauline sistema siurbliai paskirstytojas cilindras  ,platus diapozonas kur galima sutaupyt ,vien fotelis operatoriaus kiek kainuoja.

palyginimui .bosch -gamina turkai ir vokieciai ir dar bala zino kur .. o ir dar yra geru ne brendu 

Tokius dalykus kaip padangas, veidrodzius, sildomus stiklus, sedynes ir pan. galima susikomplektuot uzsakant traktoriu. Kiekvieno uzsakovo skirtingi poreikiai. O visokie komponentai, tai kazin ar ten kas nors sudeliauja gamyklos linijoj. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Augunstas pranešimas:

Ne guoliuose taupo , pvz atskirais mazgais , starteris , siurblys kuro, generatorius ,sankaba -cia is variklio . padangos, apmusimai,stiklai ir t.t nu jie tikrai zino kur sutaupyt ..  kaip kazkas rase paprasciausi veidrodziai ;sildomi sferiniai ir paprasti   , hidrauline sistema siurbliai paskirstytojas cilindras  ,platus diapozonas kur galima sutaupyt ,vien fotelis operatoriaus kiek kainuoja

Kalba eina apie chroniškas ligas kurios atsiranda dėl pigių komplektuojančių. Vat kad vakarietis už tuos pačius pinigus gauna geresnę komplektacija, kaip kad šildomi veidrodžiai, klima ar odinis sostas ir pan. tikiu. Kad ir kas ką gamintų visada balansuoja tarp savikainos ir kokybės. Pvz mano JD su savo "stebuklinga" kondišo sistema jau senai užtrampapanino. Pakeičiau movą, paskui visą kompresorių, poto kelis kartus pildžiau...mokėjau mokėjau ir vistiek žmoniškai nedirb. Ir dėl tos pačios problemos vos nesupalinau vidury lauko savo jd kombainiuko. Tiek adrenalino lyg parašiutu buč šokęs...O va padangos man dažnai genda, pradeda arti ir genda po kelis sykius per sezoną :D  Arba visai gerai but buvę jei mano nissanas butų "pataupytas" ant elektrinio sostu valdymo, nes žmona sėdi labai arti vairo, o aš pačiam gale ....tai kol nuzirzini per visą ilgi, užknisa:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , jevgenijus pranešimas:

nu vien žo... nežinau kaip ten kokiose gamyklose, bet NH kombainų gamykloje Belgijoje, kažką tyčia fuflyžint su kokybe man pasirodė sunkiai tikėtina. Kažkaip netikiu, kad brendas konkurencijos sąlygomis tyčia blogintu savo produkto kokybę. Tai tiesiog nelogiška. Gaminu kombainą, kaip lietuviams bus gerai pigiausias guolis, guolis subyra pirmam sezone, supleškina tą kombainą ir lietuvio maikę, lietuvis tos markės nebeperka, bet man lieka keli papildomi šimteliai sutaupytų ant guolių. Kitu atveju, gaminu patikimai, lietuvis eina pas kaimyną ir giriasi, kaimynas užsako kombainą ir man lieka keliasdešimt tūkstančių. 

Jei jiems rupetu atsiliepimai tai ta blogai surinkta mersa butu po presu pakise,bet...ji pardavinejo.Praktiskai is dabartiniu nauju traktoriu beveik kiekvienas skundziasi trauka ir..ka .neperka. Kam reikalingas traktorius kuris netraukia? bet perka. Jus paskaitykit foruma pagal ka renkasi traktorius viena sspalva kolekcionuoja,kitam dizainas nieko,treciam kreslas patogus. Pagal ta zmones renkasi,o del kinietisko guolio niekas nesuka kiausu nes tie traktoriai nuo 1500 val jau pradeda investiciju prasyti ir nemenku. Visa kokybe jauciasi pagal nuvertejimus,jei 06 m New Holland apie 200AG galima paimti virs 20000 eur,cia kaina apynaujo,galingo traktoriaus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , arciu555 pranešimas:

Jei jiems rupetu atsiliepimai tai ta blogai surinkta mersa butu po presu pakise,bet...ji pardavinejo.Praktiskai is dabartiniu nauju traktoriu beveik kiekvienas skundziasi trauka ir..ka .neperka. Kam reikalingas traktorius kuris netraukia? bet perka. Jus paskaitykit foruma pagal ka renkasi traktorius viena sspalva kolekcionuoja,kitam dizainas nieko,treciam kreslas patogus. Pagal ta zmones renkasi,o del kinietisko guolio niekas nesuka kiausu nes tie traktoriai nuo 1500 val jau pradeda investiciju prasyti ir nemenku. Visa kokybe jauciasi pagal nuvertejimus,jei 06 m New Holland apie 200AG galima paimti virs 20000 eur,cia kaina apynaujo,galingo traktoriaus?

Aišku visi visokių patirčių turi. Minėjau gi ką patyriau su išgirtuoju 6930. 12kos metų apynaujis :D  Ką tik įvedžiau mascus 2006 metu, kaina 20000-25000 .... biški viskas yra ne taip kaip sakai ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, wildfire pranešimas:

Tokius dalykus kaip padangas, veidrodzius, sildomus stiklus, sedynes ir pan. galima susikomplektuot uzsakant traktoriu. Kiekvieno uzsakovo skirtingi poreikiai. O visokie komponentai, tai kazin ar ten kas nors sudeliauja gamyklos linijoj. 

tajp daug galima sukomplektuot bet daug ko net net negalima ir nezinaj ka ydes ,pavyzdziuj kajp case maksum kiniskas peciuko varikliukas kajp y tokio vardo traktoriu gamykla sau lejdzia det ciajna detales ? padangas ka gamykla turi ta deda gali but pigus mitas gali but miselinas kajna nesikejcia jaj prasaj kasko tada primokek sako ,nesuprantu kaska kisa pigaus kaska brangesnio 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , daugvydas pranešimas:

tajp daug galima sukomplektuot bet daug ko net net negalima ir nezinaj ka ydes ,pavyzdziuj kajp case maksum kiniskas peciuko varikliukas kajp y tokio vardo traktoriu gamykla sau lejdzia det ciajna detales ? padangas ka gamykla turi ta deda gali but pigus mitas gali but miselinas kajna nesikejcia jaj prasaj kasko tada primokek sako ,nesuprantu kaska kisa pigaus kaska brangesnio 

Nu nezinau, kiek bandziau traktoriu konfiguratoriu, visuose galima uzsakyt kokias nori padangas ir kitus komplektuojamus dalykus. Kitas buna variantas kai pasirenki kad nesvarbu koks padangu brandas, tai montuoja ka turi. O del kinisku daliu, tai nieko nebestebina, nes daug dalyku gaminti perkelta i kinija. Pvz JD darbiniai zibintai hella, nu atrodo vokieciu lempu gamykla, bet mazom raidem parasyta made in china. Nieko nepadarysi, globalizacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Vilius pranešimas:

Su šituo teiginiu nevisai sutinku. Kai pirkau nauja, net nebuvo minties pirkti kažkoki pigesni varianta  kaip new holland case ar panašaus lygio, nes perdideli pinigai pirkt kažką pigiau, tad rinkausi tik patikimą brendinį traktorių. Žiūrint į priekį patikimas servisas ir didesnė likutinė vertė.

Na aš kiek suprantu pirkai galinga traktorių, o ne 100 AG? Aš manau kai pinigų nėr geriau pirkti TYM ar LS 100 AG negu CASE (asmeninė nuomonė). Tik ne BELARUS ar naudota 20 m.

p.s. Kaip sako "biednas moka du kartus" :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Kiniecius pasirenka,tik del pigumo. Jei geras kiniecio vardas kuris pripazintas pasaulyje jis kainuoja brangiau(ar ta pati) ka Europinis.pvz: Hankook,GT Radial,Aurora,Nexen padangos.

Palaikau.

Kinai kopijuoja ir plagijuoja viską, bet deda prastas detales, plastiką ir t.t. Pigi darbo jėga, dėl to pilna priversta kinišku prekių.

O geros kokybės daiktai, kaip ir visose šalyse, kainuoja brangiau (kaina nebus kaip Vokiško ar Šveicariško, nes darbo valanda ir vietos kaina pigesnė).

p.s. O ir Vokietija ir USE samdo tuos pačius kinus, rusus ir t.t., kad pigiau gaminti būtų, nes už tą algą vokietis nelenks nugaros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Nomas pranešimas:

Palaikau.

Kinai kopijuoja ir plagijuoja viską, bet deda prastas detales, plastiką ir t.t. Pigi darbo jėga, dėl to pilna priversta kinišku prekių.

O geros kokybės daiktai, kaip ir visose šalyse, kainuoja brangiau (kaina nebus kaip Vokiško ar Šveicariško, nes darbo valanda ir vietos kaina pigesnė).

p.s. O ir Vokietija ir USE samdo tuos pačius kinus, rusus ir t.t., kad pigiau gaminti būtų, nes už tą algą vokietis nelenks nugaros.

Nėra blogai ta kinija. Jeigu gamina gamykla kažką, tarkim kokias lempas su hella ženklu, tai ten vistiek kokybės kontrolė yra ir pan. Bet aišku jeigu nusipirksi kokį ne hella, bet helia, tai ji bus pagaminta kokiam garaže ir bus š. kaip sakant :D . Keičiau audi kuro filtrą, tai vokietijos audi centre buvo įdėtas originalus, su logotipais ir pan, ir pagamintas kinijoj. Žodžiu jau ne į temą diskusija nuėjo :)  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Nomas pranešimas:

Na aš kiek suprantu pirkai galinga traktorių, o ne 100 AG? Aš manau kai pinigų nėr geriau pirkti TYM ar LS 100 AG negu CASE (asmeninė nuomonė). Tik ne BELARUS ar naudota 20 m.

p.s. Kaip sako "biednas moka du kartus" :(

Už naujo tym kaina išeina labai geros būklės nesenas brendinis traktorius su 3000-4000val.  Tokie LS TYM čia beveik tas pats kas sau koja persišautum perkant tokius dingi dongius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...