Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

prieš 15 minutes , ukdavidas pranešimas:

Taip, niekes kažkokių detaliu atskirai negamina, tiesiog sudeda guolius ar dar kanors paprastesnio, kiekviena šalis derasi su gamykla kad būtų kuo mažesnę kainą, atitinkamai ir kaina padaro

Koks tikslas dėti prastesnės kokybės guolį ar dar ką, jai pati gamykla garantija suteikia, o kaina nepriklauso kokie ten guoliai sudėta, kaina priklauso nuo dilerio parduodamos technikos kiekio, kuo didesni užsakymai tuo kaina geresnė 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , daugvydas pranešimas:

faktas, gamintojaj dejo skersaj an ukininku, svarbu gamykla uzdirba ,kitu atveju grejt patobulintu kur nesamoniu pridaro 

Gamykla visada bando ištaisyti problematiškas vietas, tik tam turi būti atitinkamas gedimų kiekis garantiniu laiku kad kažką apsimokėtų tobulinti, keisti. Garantiniu laikotarpiu visų gamintojų šukys nera nusiskundimo nėra problemos.   

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , uk.Povilas pranešimas:

O nors vienai pumai parėjo tas guolis per garantija, matomai ne, o gal tik problema atsiranda eksploatuojant tam tikromis salygomis, arba gamintojas rekomenduoja tą guolį pakeisti kas 1200 val. kaip auto paskirstymo diržą kas kažkiek km. 

  

 As nupirkau is estu 2013 su 3900mh puma 160 lyg neardyta, sesvisas sako yra ir po 5000mh nekeistu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , 1mangustas pranešimas:

Na dėl pakabinamo guolio galiu pasigirti, pumai atlaikė 5500mth, na jau dabar pakeistas yra vien dėl šventos ramybės, nes kiek forma paskaitai visi keičia kas kelis tūkstančius, tai atlikau ir aš tai o ar čia gerai ar blogai nežinia

Kad miegi ramiau tai tikrai:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Amber pranešimas:

Kad miegi ramiau tai tikrai:-)

Nebutinai. Kolegai pakeitė profilaktiškai prie 2000val ir po 150val subiro naujas..... bėda, kad subyra ir pridirba aibe reikalu kur kainuoja brangiai. 7930 džioniui subiro guolis ir vsio kardanas išsimovė iš slicu ir nieko nesulakstė dedi nauja guoli ir leki. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Vilius pranešimas:

Nebutinai. Kolegai pakeitė profilaktiškai prie 2000val ir po 150val subiro naujas..... bėda, kad subyra ir pridirba aibe reikalu kur kainuoja brangiai. 7930 džioniui subiro guolis ir vsio kardanas išsimovė iš slicu ir nieko nesulakstė dedi nauja guoli ir leki. 

Bet jei guolis ydetas buvo sausas tai turejo subirti. Na mano nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Vilius pranešimas:

Nebutinai. Kolegai pakeitė profilaktiškai prie 2000val ir po 150val subiro naujas..... bėda, kad subyra ir pridirba aibe reikalu kur kainuoja brangiai. 7930 džioniui subiro guolis ir vsio kardanas išsimovė iš slicu ir nieko nesulakstė dedi nauja guoli ir leki. 

Vadinas kolega tas tavo mazai zino ka tuo atveju dar patikrinti reikia, jei tik guoli pakeite. :) :) Diskutuojat tapati per tapati apie tuos pakabinamus guolius visose temose. :D :D Jau apie juos cia prisneketa ir persneketa tolka tak. Tiek Arunis, tiek Grazbek rekomendavo ar pasake, ka paziureti - pakeisti prie to paties. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-25 at 13:58, Vilius pranešimas:

Nomas turiu vadinama tavo metalo laužą....... Fendas 130ag  26m senumo (1993) mokėta 16k e apie 18000valandu ir važiuoja tikrai smagiai ir dirba ūkyje jau 6 metus  investuota i einamaji remonta minimaliaiper 2000val ir nėra bėdų, net liežuvis nepersiverčia pasakyt, kad tai yra metalo laužas, nes techninė būklė arti puikios.

Pažiūrėjus youtube tie patys vokiečiai senus fendus džiondyrus ar case  taip atblizgina,  remontuoja , kad dirba ūkiuose pilnumoj. Taip kad lyginti nauja TYM nes aš perku tik naujus tai apsurdas. Kapeikas jis kainuoja. Reiktu 150-300ag depazone rinktumeis rinkoje geriausia rimčiausia varianta nauja-naudota o ne made in hui znajet.

Na 100 ag tikrai nepirkčiau 20 m ir koks jis be puikus būtų ir kalbėkit ką norit, tai laužas ir nekitaip, o jai jums tai aukso gysla tai "flag ruki i piriot za ardinami". Toks jausmas, kad kalbu su pardavėjais kurie bando įtikinti mane kad 20-26 metu laužai yra nuostabus daiktas. Jau geriau palaukti paramos ir pataupyti negu pirkti 26 m.. Gerai kai nuskilo ir nėra bėdų, bet kai perki nežinai nieko tik tai ką tau pasakė.

Nuo kada traktoriai CACE yra geriausi? Gal ką praleidau?

p.s. TYM traktoriai yra tik maži, tad net prie viso noro nenupirksi 150-300 Ag.. O kai atsiras, aš turėsiu jau neblogai susidariusią nuomonę apie tuos traktorius. Man patinka NH ir kol kas TYM nepavedė, o pagal kaina išvis super ir kalbėkit ką norit apie 20 m CACE, "kad jis ir kava verda, ir į menulį skrenda" mano nuomone bus tokia. Aš jums neperšu savo nuomonės apie NH arba TYM.

p.s. supratimas apie technikos lygas, na jai tu būtum baigęs inžinerija tai gal tada taip nekalbėtum apie 20-30 metų variklius.

Daugiau komentaru apie tai nerašysiu nes pabodot, patinka 20-30 metų pirkti, super, jūsų pasirinkimas. Pasikartosiu paskutini karta, aš parašiau nuomonę į žmogaus komentarą ar vertas traktorius CACE 100 Ag, 20m su 7500 moto už 18000 Eurų, mano asmeniška nuomonė ne, tai metalo laužas už didelius pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Nomas pranešimas:

Na 100 ag tikrai nepirkčiau 20 m ir koks jis be puikus būtų ir kalbėkit ką norit, tai laužas ir nekitaip, o jai jums tai aukso gysla tai "flag ruki i piriot za ardinami". Toks jausmas, kad kalbu su pardavėjais kurie bando įtikinti mane kad 20-26 metu laužai yra nuostabus daiktas. Jau geriau palaukti paramos ir pataupyti negu pirkti 26 m.. Gerai kai nuskilo ir nėra bėdų, bet kai perki nežinai nieko tik tai ką tau pasakė.

Nuo kada traktoriai CACE yra geriausi? Gal ką praleidau?

p.s. TYM traktoriai yra tik maži, tad net prie viso noro nenupirksi 150-300 Ag.. O kai atsiras, aš turėsiu jau neblogai susidariusią nuomonę apie tuos traktorius. Man patinka NH ir kol kas TYM nepavedė, o pagal kaina išvis super ir kalbėkit ką norit apie 20 m CACE, "kad jis ir kava verda, ir į menulį skrenda" mano nuomone bus tokia. Aš jums neperšu savo nuomonės apie NH arba TYM.

p.s. supratimas apie technikos lygas, na jai tu būtum baigęs inžinerija tai gal tada taip nekalbėtum apie 20-30 metų variklius.

Daugiau komentaru apie tai nerašysiu nes pabodot, patinka 20-30 metų pirkti, super, jūsų pasirinkimas. Pasikartosiu paskutini karta, aš parašiau nuomonę į žmogaus komentarą ar vertas traktorius CACE 100 Ag, 20m su 7500 moto už 18000 Eurų, mano asmeniška nuomonė ne, tai metalo laužas už didelius pinigus.

Tas senas laužas kartais mažiau problemu kelia nei naujas.  Žmogau jau gali pamiršt tas paramas. O jei jų  iš  vis nebūtu  tai pilna lietuva ^^laužais^^ dirbtu. Meningitu persirges esi. Jei neturi pinigu perki dėvėta ir muzika baigta. Varikliaindėžės ir visa kita yra remontuojama tai gali nutikt naujam traktoriui tai gali nutikt ir 20m senumo. Case 100ag 20metu senumo  traktorius kaip traktorius tik kaina perdidele, o daugiau čia bėdos nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, edviuks pranešimas:

Vadinas kolega tas tavo mazai zino ka tuo atveju dar patikrinti reikia, jei tik guoli pakeite. :) :) Diskutuojat tapati per tapati apie tuos pakabinamus guolius visose temose. :D :D Jau apie juos cia prisneketa ir persneketa tolka tak. Tiek Arunis, tiek Grazbek rekomendavo ar pasake, ka paziureti - pakeisti prie to paties. 

Lytagros servisas keitė. Peržiūrėjo kardano kryžmes  ar geros o daugiau nesigilinau. Bet jau 2 niuholandai susidūrę su tom bėdom mano kaiminystėja. Čia yra dzin tokia bėda,  bet kad gamykla atnaujindama modelius galėtu patobulint ta vieta jiem nesuprantama...... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na palaikau daugumos nuomonę, kad seniau gamino geriau. Tikrai jaučiasi ant bet kurios technikos (ir buitinės), net tie patys BELARUS buvo geresni. Gamintojai kalba, kad reik gaminti taip, kad atitarnautu tam tikra laiką, kad pastoviai atnaujintu garažą, o nedirbtu 20-30 metų su tapačia technika. Tai tada pradedi galvot ar verta pirkti brangiau jei tarnaus ar tas, ar kitas brangesnis daiktas tiek pat? Patikrinta laiko daiktą geriau pirkt, negu nauja nežinomą, bet reik lyginti kainą ir metus, nes dažnai Lietuvoje kainos laužtos iš piršto (kalbu ne tik apie technika bet ir apie visas prekes, Internete pirkau vaikam lego, tai parduotuvėje kainavo 399 Euro (nemenki vaiku norai :) ), Lietuvos perpardavinėtojai nuo 350 iki 200 Euru, nupirkau už 180 pasiderėjęs).  Tai laisva rinka ir prašo kiek kas nori, įtakoja gal tik kiek kas gali laukti.

Atkreipiau dėmesį, kad po adblue sistemos traktoriai, kombainai sunkiau dirba, genda dažniau, kai kurie nuimą adblue ir problemos dingsta.

Dėl komplektacijos kiekviena gamykla turi savo politiką. Į Rusija, Vokietiją, USE technika komplektuojam skirtingai, nes reikalavimai skirtingi, taip pat komplektavimą įtakoja ekonominis lygis, klimatas ir t.t..

Na ROSELMASH gamykla atsilieka kaip ir visa Rusija nuo Europos, tad nieko keisto girdėti plaktukus ar dar ką. Kiek skaičiau apie ROSELMASH buvo tanku gamykla ir ji iki šiol gali bet kada pradėti gaminti tankus, tik paliepus. Net tie patys kombainai turi tanko karkasą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Vilius pranešimas:

Tas senas laužas kartais mažiau problemu kelia nei naujas.  Žmogau jau gali pamiršt tas paramas. O jei jų  iš  vis nebūtu  tai pilna lietuva ^^laužais^^ dirbtu. Meningitu persirges esi. Jei neturi pinigu perki dėvėta ir muzika baigta. Varikliaindėžės ir visa kita yra remontuojama tai gali nutikt naujam traktoriui tai gali nutikt ir 20m senumo. Case 100ag 20metu senumo  traktorius kaip traktorius tik kaina perdidele, o daugiau čia bėdos nematau.

Na: 1. Sutinku, kad senas gali geriau dirbti negu naujas.

2. Aš rašiau jai pinigų nėr nieko nelieka ir perki, bet reik ieškoti gerai (ne tik Lietuvoje), nes kainos skiriasi pas pardavėjus.

Kartais gali paimti pigiau ir geresnės būklės, net ir metų.

3. Aš ir sakiau, kad kaina didelė už tokį traktorių, bet visi prikibo prie žodžio "laužas" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , viktorass pranešimas:

Nu idomu kurioje vietoje ir kokiame kombaine yra tanko karkasas

Senu ir gerai užlaikytu traktoriu tai europoje esu mates nemažai, tik ju neskuba niekas pardavinėt, pats turiu 4755 john deere 92 metu gamybos.

Bent jau NIVA ir DON tai net netik karkasas bet ir išvaizda, o dabar naujesni turi apvalkalą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , viktorass pranešimas:

Nu idomu kurioje vietoje ir kokiame kombaine yra tanko karkasas

Senu ir gerai užlaikytu traktoriu tai europoje esu mates nemažai, tik ju neskuba niekas pardavinėt, pats turiu 4755 john deere 92 metu gamybos.

Tokiu niekas neskuba parduoti salia musu i toki susidejo auto vairavimus ir viska dirba su juo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktu žiūrėti, niekada negalima atmesti. Geriau pirkti iš pirmų rankų, kai žinai kur buvo ką matė, negu per firma kur tiesa bus "kažkur anapus".

 

ten vienas pliusas kad servisas priziuri,o jis bus ismelztas .loterija

Palaikau, kad tai bus loterija, nes nei vienas samdomas darbuotojas neprižiūrės technikos taip kaip savininkas.

Bet ir ūkininkai būna gerai drožia. Nepamenu kuriam laikraštyje skaičiau apie ūkininką, kuris 500 ha nuėmė su VECTOR 420 tai toks kombainas net po 5 metų bus kaip po 15-20 m. (bet jai žiūrėti jo akimis, tai kainavo pigiau negu galingas vakarietiškas, atsipirko greičiau ir garantuoju  kad parduos, o gal ir pardavė (o kaip eksploatavo ar paminėjo ir ar neatsukinėjo ?)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...