Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

prieš 41 minutes , Inžinierius pranešimas:

Ir visi prūdai pas mane taip atrodo. Metras aukščiau išleidimas pavasarį po vandeniu būdavo. Pernai per pus mažiau, manau dar po tokių metų ir dugnas pasimatys. Kitas tvenkinukas prie namų visad per kraštus pavasariais išbėgdavo dabar apie 1,5 m trūksta, melioracijos grioviai irgi sausi, drenažo vamzdeliuose tik vorai gyvena.IMG_20200409_094101.thumb.jpg.933942106e8448275016abe3fa98ef24.jpg

Pas mane simet prudas istekejo per krastus. Taip buvo tik tais lietingais metais pries 3 metus, aisku ne taip.stipriai, bet gera diena teko i laukus ispompuoti, o per 3 savaites nezymiai sumazejo. Upeliai teka, nepalyginsi su pernai. Klausimas kiek tai laikysis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Sakelo pranešimas:

Dirvose tai matau žieminiai žaliuoja. O jai norite pekes suarti tai taip ir gaunasi...

ne žieminiai o mano pieva,o su case aš traukiau kaimyno tėvą kuris sėdėjo beleryje o jo sūnus valtroje,kad ten pelkė nepasakyčiau,gal su drenažais ir ne kažkas,bet pas mus paskutinį kartą gausiai palijo balandžio 4,aš kompleksines trašas išbėriau tik balandžio pradžioje nes tada tik pradžiūvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Artojus pranešimas:

ne žieminiai o mano pieva,o su case aš traukiau kaimyno tėvą kuris sėdėjo beleryje o jo sūnus valtroje,kad ten pelkė nepasakyčiau,gal su drenažais ir ne kažkas,bet pas mus paskutinį kartą gausiai palijo balandžio 4,aš kompleksines trašas išbėriau tik balandžio pradžioje nes tada tik pradžiūvo.

Pas mus lijo kovo pirmom dienom ir tai negausiai :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...