Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, ukis123 pranešimas:

Bet realiai nesuprantu  nejau treti metai sausra bus? Dabar nieko nepalijo o lietų rodo tik geguges pradžioje 

Dar per 2018m sausrą atsitiktinai internete perskaičiau kažkokių mokslininkų prognozę,kad tokia sausra bus 4 metus iš eilės.Tada buvau skeptiškas ir kai tą papasakodavau kitiems jie tik nusijuokdavo.Per praėjusių metų sausrą pasidarė jau nebejuokinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Artojus pranešimas:

Dar per 2018m sausrą atsitiktinai internete perskaičiau kažkokių mokslininkų prognozę,kad tokia sausra bus 4 metus iš eilės.Tada buvau skeptiškas ir kai tą papasakodavau kitiems jie tik nusijuokdavo.Per praėjusių metų sausrą pasidarė jau nebejuokinga.

čia kaip žydas sinoptikas,vienas sūnus sakydavo kad lis,kitas kad nelis ir vienas iš dviejų visada pataikydavo :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Artojus pranešimas:

Dar per 2018m sausrą atsitiktinai internete perskaičiau kažkokių mokslininkų prognozę,kad tokia sausra bus 4 metus iš eilės.Tada buvau skeptiškas ir kai tą papasakodavau kitiems jie tik nusijuokdavo.Per praėjusių metų sausrą pasidarė jau nebejuokinga.

Tai visks, kitamet nebėra tikslo sėt :happy-partydance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-14 at 23:27, dzipas pranešimas:

Tai labai gerai, zinot kur reikia sulinukus pasistatyt su kamsciu - kitiem metam.

Jei rimtai domiesi paskambink į konsultavimo tarnybą. Buvo organizuojami seminarai apie drenažą. Palietė ir šią temą. Arba palauk kol iškuisiu lektorės pavardę. Šeip nieko blatno, ypač reljefas be didelių kalvų. Pas mane tai yra laukų kur užtektų ir vieno šulinėlio netoli žiočių. Rodė foto, kur šulinys, pertrauktas rinktuvas, dugnas betonuotas, ant ateinančio rinktuvo galo atitinkamo diametro šlanga ir užriesta į viršų, ant galo pritvirtintas lenciugas, kuriuo ir reguliuoji jo aukštį, o tuo pačiu vandens lygį sistemoje. Susisiekiančių indų dėsnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , jevgenijus pranešimas:

Jei rimtai domiesi paskambink į konsultavimo tarnybą. Buvo organizuojami seminarai apie drenažą. Palietė ir šią temą. Arba palauk kol iškuisiu lektorės pavardę. Šeip nieko blatno, ypač reljefas be didelių kalvų. Pas mane tai yra laukų kur užtektų ir vieno šulinėlio netoli žiočių. Rodė foto, kur šulinys, pertrauktas rinktuvas, dugnas betonuotas, ant ateinančio rinktuvo galo atitinkamo diametro šlanga ir užriesta į viršų, ant galo pritvirtintas lenciugas, kuriuo ir reguliuoji jo aukštį, o tuo pačiu vandens lygį sistemoje. Susisiekiančių indų dėsnis.

facebook ju puslapi yra atliktu darbu foto. Reguliavimo sulinys - 990eur+pvm, voztuvas - 800eur+pvm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-16 at 21:36, jevgenijus pranešimas:

Jei rimtai domiesi paskambink į konsultavimo tarnybą. Buvo organizuojami seminarai apie drenažą. Palietė ir šią temą. Arba palauk kol iškuisiu lektorės pavardę. Šeip nieko blatno, ypač reljefas be didelių kalvų. Pas mane tai yra laukų kur užtektų ir vieno šulinėlio netoli žiočių. Rodė foto, kur šulinys, pertrauktas rinktuvas, dugnas betonuotas, ant ateinančio rinktuvo galo atitinkamo diametro šlanga ir užriesta į viršų, ant galo pritvirtintas lenciugas, kuriuo ir reguliuoji jo aukštį, o tuo pačiu vandens lygį sistemoje. Susisiekiančių indų dėsnis.

ooo pan director , o tie seminaro ruporai buvo ilipe i griovy melioracijos ar tai tik sugalvojo besivartydami kur nors ???   sakau del to  kad uzkimsus vamzdeli tas vanduo pradeda verztis pro sonus ,vanduo pasidaro savo kelia ir apeina ta vieta vel subegant i vamzdeli uz kliuties   .

 dar klausima turiu gal kas pazystat toki kurio paklaust kada bus lietaus , nes prognozuotojai vel gryba pjauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Augunstas pranešimas:

ooo pan director , o tie seminaro ruporai buvo ilipe i griovy melioracijos ar tai tik sugalvojo besivartydami kur nors ???   sakau del to  kad uzkimsus vamzdeli tas vanduo pradeda verztis pro sonus ,vanduo pasidaro savo kelia ir apeina ta vieta vel subegant i vamzdeli uz kliuties   .

 dar klausima turiu gal kas pazystat toki kurio paklaust kada bus lietaus , nes prognozuotojai vel gryba pjauna

Kai pamačiau tą Otiliją irgi biški skeptiškas buvau, bet tik trumpam. Reikalas tas kad prieš dergdamas kitus, gal ir pats įsigilinti turėtum? O tai nerimtai kažkaip... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

Reikalas tas kad prieš dergdamas kitus, gal ir pats įsigilinti turėtum

apsviesk apgilink ....  reikalas tas ,kad du kartus buvau susidures su drenazu.pirmam reikejo nusausint ,antram sulaikyt vandeni .  REALIAI o ne is teoremu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Augunstas pranešimas:

ooo pan director , o tie seminaro ruporai buvo ilipe i griovy melioracijos ar tai tik sugalvojo besivartydami kur nors ???   sakau del to  kad uzkimsus vamzdeli tas vanduo pradeda verztis pro sonus ,vanduo pasidaro savo kelia ir apeina ta vieta vel subegant i vamzdeli uz kliuties   .

 dar klausima turiu gal kas pazystat toki kurio paklaust kada bus lietaus , nes prognozuotojai vel gryba pjauna

Tai pagal tamsta, jeigu užlūžęs vamzdelis tai drenažas vis tiek veikia pilnu tempu, ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...