Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Sveiki

Ar niekas nesusidūrėte su situacija, kad pirmumo balai buvo suskaičiuoti neteisingai - padidinti (pagal pačių skaičiavimą teikiant paraišką), paraiška buvo vertinama, gauti keli rimti (apie paraiškos turinį) užklausimai, jie atsakyti ir pastarosiomis dienomis pareiškėjams buvo pranešta, kad buvo yra klaidingai suskaičiuoti pirmumo balai ir pareiškėjas surinko per mažai balų, paraiška atmetama? Nors pagal pirminį E. Bėronto pranešimą apie pirmumo balus pareiškėjui balų pakaktų.  Turiu įtarimą, kad pirmumo balų skaičiavime yra privelta klaidų.

Brūkštelkit čia ar privačią žinutę. Ačiū

Esu susidūręs su kiek kitokia situacija, tai kai balų per mažai suskaičiavo negu priklausė. Gerai, kad pakankamai greitai pamačiau... Pavyko viską suderinti telefonu ir jie buvo perskaičiuoti.

 

Beje apie kurį paraiškų rinkimo etapą kalbate?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu susidūręs su kiek kitokia situacija, tai kai balų per mažai suskaičiavo negu priklausė. Gerai, kad pakankamai greitai pamačiau... Pavyko viską suderinti telefonu ir jie buvo perskaičiuoti.

 

Beje apie kurį paraiškų rinkimo etapą kalbate?

Apie paskutinį. Bet čia ne kokia tai apsiskaičiavimo klaida, manau, kad tai kažkokia NMA sistemos klaida, kuri, kaip jau rašiau atsirado nuo pat pradžių ir panašu, kad dabar pradeda lįsti galai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
23 minutes ago, mwex said:

gal zinote kada sekantis etapas (paraisku surinkimas) sios priemones? nma nerandu informacijos

Buvo straipsnis, kad bus peržiūrima paramos skyrimo tvarka ir paraiškų rinkimo laikas. Mano manymu anksčiau nei birželio mėn neverta ir tikėtis naujo rinkimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...