Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

NMA nebezino prie ko prisikabinti, liepe paaiskinti kodel perku butent tokio dydzio bokstus 4 x 129t, ant 100ha ukio, ir kodel komerciniuose pasiulimuose skirtingos talpos, finansavimas savo lesos tai yroditi reikia kad turiu, bet as vigdysiu dviem etapais parduosiu produkcija ir turesiu tu euru, negi man reikia laikyti saskaitoje tuos pinigus du metus kol sumastys patvirtinti projekta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NMA nebezino prie ko prisikabinti, liepe paaiskinti kodel perku butent tokio dydzio bokstus 4 x 129t, ant 100ha ukio, ir kodel komerciniuose pasiulimuose skirtingos talpos, finansavimas savo lesos tai yroditi reikia kad turiu, bet as vigdysiu dviem etapais parduosiu produkcija ir turesiu tu euru, negi man reikia laikyti saskaitoje tuos pinigus du metus kol sumastys patvirtinti projekta?

pernai man irgi reike irodyti pinigus tai parasiau rasta ir isdesciau Kad ismokos bus tiek gauta,uz grudus dar ir uzteko.o antras etapas bus finansuojamas gauta parama
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NMA nebezino prie ko prisikabinti, liepe paaiskinti kodel perku butent tokio dydzio bokstus 4 x 129t, ant 100ha ukio, ir kodel komerciniuose pasiulimuose skirtingos talpos, finansavimas savo lesos tai yroditi reikia kad turiu, bet as vigdysiu dviem etapais parduosiu produkcija ir turesiu tu euru, negi man reikia laikyti saskaitoje tuos pinigus du metus kol sumastys patvirtinti projekta?

 

manęs irgi prašė paaiškinti, kodėl 60 ha perkami 2 x 250 t bokštai. Tau paprasčiau buvo paaiškinti pagal kultūras, o man sudėtingiau buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laiske parasayta jei per 5 darbo dienas nesulauks paaiskinimu paraiska bus atmesta

 

 

Praau pratsti terminpatikslinant paraikos duomenys dviem savaitm. iuo metu yra atostogmetas,ir, tiek ....rajono administracija,tiek kitos instancijos negali greitai paruoti atsakymų į pateiktus klausimus,todl mano patikslinimai nebus isams. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...