Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Ir ką ? Gėliu tuomet nusipirk, gražiam sutikimui. 

Beje, Zelenskis juk pašaukė į pagalbą, jau ne vienas ir lietuvis užsirašė.. idomu pats kodėl čia rašai ne į tą sąrašą save įrašai ir darbais, o ne teorija savo mintis įgyvendini... pažadu gėlių įteikti tamstai grįžtant iš fėonto ukrainos , nesvarbu kaip, svarbu laimėjus... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , bebrynas pranešimas:

Beje, Zelenskis juk pašaukė į pagalbą, jau ne vienas ir lietuvis užsirašė.. idomu pats kodėl čia rašai ne į tą sąrašą save įrašai ir darbais, o ne teorija savo mintis įgyvendini... pažadu gėlių įteikti tamstai grįžtant iš fėonto ukrainos , nesvarbu kaip, svarbu laimėjus... :)

o kaip supykote, kas čia jus taip įžeidė? Siūlote ne tik ukrainiečiams, bet ir man asmeniskai jūsų šikna gelbėti? Žadate gėlėmis atsilyginti? Na bent jau gražių pasistenkite parinkti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, kestoxs pranešimas:

o kaip supykote, kas čia jus taip įžeidė? Siūlote ne tik ukrainiečiams, bet ir man asmeniskai jūsų šikna gelbėti? Žadate gėlėmis atsilyginti? Na bent jau gražių pasistenkite parinkti. 

O kodėl tamsta kaip ir konservai (beje kaip ir papka) visur priešus ir pykčius matote? Pagal savo ištvirkimo laipsnį sprenžiate?

Fronte garą nuleisite, tik youtube kanalą mums atidarykite , kad galėfume likinti ir ploti katučių kaip šauniai frontą laikysite... žiū ir užsidirbsite daugiau nei iš žū....

p.s. jei jūs žasisryžęs net savo ši.... ups gražų užpakaliuką leisti rusams vartoti vardan mūsų šiknų, būtų tobulas tolerancijos visiems žemės piliečiams neįskaitant jų pažiūrų pavyzdys, tik Gražuliui šių minčių neviešinkite, nes dar į frontą neišlleis...Beje už tai , ypač payoutubinus, babkiųpakristų manau iš vis nerealiai :)

P.s.s. o po  viso  sarkazmo - we for peace... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-02-25 at 07:09, kestoxs pranešimas:

Norėčiau suprasti apie ką tu čia? Apie vatnikus kurie vis dar tiki valodes taikos misija Ukrainoje? 

Apie tuos, kurie lojo butent čia, kad putinas neturi kiaušų, ir žinant kas buvo , jų nėra. Tai paėmus nieko tokio. Stebina kad zelenskis vis dar kovoja, nu ar bent neneša skūros. O vat mūsų mielieji valdžios atstovai, neštų skūra kuo toliau, o čia likusiems iš toli lirptų galvas padėt. Va ta noriu pasakyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Apie tuos, kurie lojo butent čia, kad putinas neturi kiaušų, ir žinant kas buvo , jų nėra. Tai paėmus nieko tokio. Stebina kad zelenskis vis dar kovoja, nu ar bent neneša skūros. O vat mūsų mielieji valdžios atstovai, neštų skūra kuo toliau, o čia likusiems iš toli lirptų galvas padėt. Va ta noriu pasakyt

Tai čia tie patys kur pizdavojosi daug metu, kad rusai puola tik konservatorius? 
Kai yra piešiama situacija kas butų jei butų, tai gali visko prisigalvot, kas bėgtų kas liktų, čia jau pagal fantazijos vaisiu. Na bet  man patinka tie kai kurių politiku viražai, na buvo sakyčiau tikrai seime ne vienas, vienas važiavo tartis dėl sankciju atšaukimo, kiti postringavo  visokias pievas apie išpūsta reikalą. Na nesvarbu. Džiaugiamės dėl to kad visdelto Lietuva tiekė nuo 2014 ir tiekia ir vis dar tieks ginkluote Ukrainai, net ir idijotui grasinant bombikemis.

 

 

P.s Galvoju, o kas jei išsipildytų fantazija, kad Kinija naudodamasi situacija pultu Taivaną? Lansbergis butų tas kuris sukėlė 3 pasaulini ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi jau anksčiau seneliukas iš amerikės pareiškė kad nieko tokio jei rusai nedaug puls Ukrainą, tai arba jis keistai supranta tą nedaug arba putkai apetitas užaugo. O ką tada visi sutarė įskaitant ir ES viešai juk nepaskelbė. Gaila kad eiliniai žmonės kenčia bet tai nieko naujo tik vienintelis skirtumas kad tai vyksta Europoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , kestoxs pranešimas:

Tai čia tie patys kur pizdavojosi daug metu, kad rusai puola tik konservatorius? 
Kai yra piešiama situacija kas butų jei butų, tai gali visko prisigalvot, kas bėgtų kas liktų, čia jau pagal fantazijos vaisiu. Na bet  man patinka tie kai kurių politiku viražai, na buvo sakyčiau tikrai seime ne vienas, vienas važiavo tartis dėl sankciju atšaukimo, kiti postringavo  visokias pievas apie išpūsta reikalą. Na nesvarbu. Džiaugiamės dėl to kad visdelto Lietuva tiekė nuo 2014 ir tiekia ir vis dar tieks ginkluote Ukrainai, net ir idijotui grasinant bombikemis.

 

 

P.s Galvoju, o kas jei išsipildytų fantazija, kad Kinija naudodamasi situacija pultu Taivaną? Lansbergis butų tas kuris sukėlė 3 pasaulini ? 

Tiesiog, istorija kartojasi. Aš vien dėlto kad mažiau lot reikia. Pritark bent, tik ne pirmas sankcijas ar vėl ka vesk. Visi žino kail praita kart jankiai žadėjo pagalba, negarantuok kad vėl iškilus grėsmei nebus taspats

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Tiesiog, istorija kartojasi. Aš vien dėlto kad mažiau lot reikia. Pritark bent, tik ne pirmas sankcijas ar vėl ka vesk. Visi žino kail praita kart jankiai žadėjo pagalba, negarantuok kad vėl iškilus grėsmei nebus taspats

Na žinai, vienas dalykas yra turėti vilties, kad visdelto idijotas nėra toks idijotas, o kita neigti ji apskritai kaip priešiška jėga ir suokti apie atiprasymus draugyste ir panašiai. Bet kiek suprantu šiuo metu Europoje nebeliko nei vienos jam draugiškos šalies, atsirado ženklu į bent minimalia  vienybe. Kas jau yra gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , jevgenijus pranešimas:

Jonai, aš tau pritariu, bekiaušiai idiotai turėtų mažiau loti. 

Nesiplėsiu, dabar vienybės reikia ukrainiečiams,( ko iš manų turimų žinių jiems kolkas netrūksta) tiek mums. 

Tik iš vaizdų nesuprantu vieno, kodėl putinas ten siunčia metalo laužą. Arba mano šaltiniai klysta, nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Nesiplėsiu, dabar vienybės reikia ukrainiečiams,( ko iš manų turimų žinių jiems kolkas netrūksta) tiek mums. 

Tik iš vaizdų nesuprantu vieno, kodėl putinas ten siunčia metalo laužą. Arba mano šaltiniai klysta, nežinau.

Gal koks šalies vadovo turtas, tokia ir kariuomenes technika, vintažine kaip sakoma. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Jonas1995 pranešimas:

Nesiplėsiu, dabar vienybės reikia ukrainiečiams,( ko iš manų turimų žinių jiems kolkas netrūksta) tiek mums. 

Tik iš vaizdų nesuprantu vieno, kodėl putinas ten siunčia metalo laužą. Arba mano šaltiniai klysta, nežinau.

O gal tikroji kokybe rus kariuomenės? 
siaip buvo žinių, kad t80 sunaikinti 5 lyg. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Jonas1995 pranešimas:

Apie tuos, kurie lojo butent čia, kad putinas neturi kiaušų, ir žinant kas buvo , jų nėra. Tai paėmus nieko tokio. Stebina kad zelenskis vis dar kovoja, nu ar bent neneša skūros. O vat mūsų mielieji valdžios atstovai, neštų skūra kuo toliau, o čia likusiems iš toli lirptų galvas padėt. Va ta noriu pasakyt

Iš kur tu žinai kaip būtų? Kas tu per orakulas? Už tautos skaldymą tave maža būtų užkabinus virvę už gerklės pakampėm patampyt. Dal*****as tu ir eik **

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Jonas1995 pranešimas:

Nesiplėsiu, dabar vienybės reikia ukrainiečiams,( ko iš manų turimų žinių jiems kolkas netrūksta) tiek mums. 

Tik iš vaizdų nesuprantu vieno, kodėl putinas ten siunčia metalo laužą. Arba mano šaltiniai klysta, nežinau.

Patrankų mėsa siunčia... Sila jest uma nenada...:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvepia labai....Kare nėra nugalėtojų ir aš net užjaučiu rusų siunčiamus jaunuolius, kurie turi vykdyti įsakymus ir keliaut tiesiai į mirtį. Dauguma patys nežino, už ką kovoja, tai geriau galėtų visi vatalando ir putino fanai, mūsiškiai diversantaisusivienyti ir savanoriškai užsirašyti į rusų armiją. Utopija, bet pasvajokim, būtų švariau be visų paleckių, juraičių, lekstucių ir visų kitų prijaučiančių koloradam.

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , jawax pranešimas:

Kvepia labai....Kare nėra nugalėtojų ir aš net užjaučiu rusų siunčiamus jaunuolius, kurie turi vykdyti įsakymus ir keliaut tiesiai į mirtį. Dauguma patys nežino, už ką kovoja, tai geriau galėtų visi vatalando ir putino fanai, mūsiškiai diversantaisusivienyti ir savanoriškai užsirašyti į rusų armiją. Utopija, bet pasvajokim, būtų švariau be visų paleckių, juraičių, lekstucių ir visų kitų prijaučiančių koloradam.

 

 

 

 

Taip, kuo mažiau vatniku, tuo geriau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...