Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Už ,prieš ,,nesąmonė! 2004 m įstojome į EU,buvo Brazauskas vyriausybeje. Įsivedeme eurą prie Butkevičiaus. Nesvarbu raudonasis Brazauskas ar pilietiškas Landzbergis Lietuvą lupo iš rusų ir traukė link EU,vienodai.. Jokia tradicinè partija nera prieš Lietuvą.

Aš ir nesakiau, kad yra konkreti partija prieš Lietuvą. Bet yra konkrečių veikėjų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Buvo toks atvejis... Vyksta balius, šokiai pokiai, jau yra lužusių. Staiga, pauzėje tarp muzikos gabalų, vienas iš lužusių atbunda ir surinka - „Oklahoma kurvų kraštas!“ - ir sminga vėl. Bėda ta, kad jis iš Lietuvos nelabai kur išvykęs buvo, kur jau ten,... Oklahoma.

Buvai bLiudas Oklahomoj? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Bulvinykas pranešimas:

kai manęs niekur nėra, tai ir tokių smulkmenų nežinau. Bet virusą, patys sirgdami bet vaikus leisdami į mokyklą, perdavė ir man.  

Nu va. Ir kaip ta pažintis? Man, per žmonos vaikų dienos centrą perdavė rotovirusą. Buvo varžybos, netikėtas ir greitasis bėgimas į tuliką :D bet jaučiu čia ne tas pats... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Bulvinykas pranešimas:

kai manęs niekur nėra, tai ir tokių smulkmenų nežinau. Bet virusą, patys sirgdami bet vaikus leisdami į mokyklą, perdavė ir man.  

https://www.reuters.com/investigates/special-report/health-coronavirus-vaccines-skeptic/

Jei užeis.. Tai čia apie tą tipą. Keista istorija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , jevgenijus pranešimas:

Nu va. Ir kaip ta pažintis? Man, per žmonos vaikų dienos centrą perdavė rotovirusą. Buvo varžybos, netikėtas ir greitasis bėgimas į tuliką :D bet jaučiu čia ne tas pats... 

Temperatūra kelias dienas, šūdina savijauta, beskonis maistas. Vaikams paprasčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, jevgenijus pranešimas:

https://www.reuters.com/investigates/special-report/health-coronavirus-vaccines-skeptic/

Jei užeis.. Tai čia apie tą tipą. Keista istorija. 

 Pamąstymui: Visokios pasaulio sveikatos organizacijos, vaistų agentūros iš esmės yra politinės organizacijos, todėl jos veikia tam tikra kryptimi tam tikrais interesais  ignoruodami netgi mokslą, statistiką. Individualūs mokslininkai pateikia savo įsitikinimus remdamiesi savo turimais duomenimis ir šaltiniais. Žemės planeta kadaise  irgi buvo visuotinai pripažinta  plokščia, kol atsirado žmogus kai pasakė kad ji apvali.  Kiek prireikė laiko kad visus įtikinti, kad žemė tikrai apvali?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, cainikas pranešimas:

 Pamąstymui: Visokios pasaulio sveikatos organizacijos, vaistų agentūros iš esmės yra politinės organizacijos, todėl jos veikia tam tikra kryptimi tam tikrais interesais  ignoruodami netgi mokslą, statistiką. Individualūs mokslininkai pateikia savo įsitikinimus remdamiesi savo turimais duomenimis ir šaltiniais. Žemės planeta kadaise  irgi buvo visuotinai pripažinta  plokščia, kol atsirado žmogus kai pasakė kad ji apvali.  Kiek prireikė laiko kad visus įtikinti, kad žemė tikrai apvali?

Tiek organizacija, tiek atskiras žmogus gali meluoti, gali turėti neteisingus įsitikintimus ir pan. Be to, visi klysta ir klys ateityje. Ir skirtumas tarp mūsų tik tas, kad jei klystu aš, vadinasi neteisingai apkaltinau atskirus žmonės melu.  O va tu, lengva ranka kaltini melu tūkstančius, gal tiksliau milijonus. 

Dar galima būtų pratęsti apie tai kokie dalykai vienija antivakserius ir kokie vakserius. Irgi įdomus dalykai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , jevgenijus pranešimas:

Dar galima būtų pratęsti apie tai kokie dalykai vienija antivakserius ir kokie vakserius. Irgi įdomus dalykai. 

Ir kiek tu antivakserių žinai ar pažįsti kad galėtai tokia tema diskutuot? Aš gal tik vienintelį Kepenį žinau, nesiskiepijusių nuo covid tai pažįstu, bet jie ne antivakseriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tiek organizacija, tiek atskiras žmogus gali meluoti, gali turėti neteisingus įsitikintimus ir pan. Be to, visi klysta ir klys ateityje. Ir skirtumas tarp mūsų tik tas, kad jei klystu aš, vadinasi neteisingai apkaltinau atskirus žmonės melu.  O va tu, lengva ranka kaltini melu tūkstančius, gal tiksliau milijonus. 

Dar galima būtų pratęsti apie tai kokie dalykai vienija antivakserius ir kokie vakserius. Irgi įdomus dalykai. 

Kurioje vietoje ir ką aš apkaltinau melu?  Jeigu patsai kažką būtent LENGVA RANKA   kaltini, tai nereiškia  kad visi iki vieno yra neišmanėliai ir melagiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , sole pranešimas:

Ir kiek tu antivakserių žinai ar pažįsti kad galėtai tokia tema diskutuot? Aš gal tik vienintelį Kepenį žinau, nesiskiepijusių nuo covid tai pažįstu, bet jie ne antivakseriai.

Ir tam pačiam Kepeniui bandoma daryti politinį poveikį kad jis užsičiauptų, ir atsisakytų savo įsitikinimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , jevgenijus pranešimas:

Viską jus puikiai supratot. Raitotės kaip unguriai keptuvėje... Nesolidu. Nebetęskim. 

 

Aš irgi sutinku kad netgi labai nesolidu be jokio pagrindo lengva ranka apkaltinti savo pašnekovą melu.  Manytina kad  jum tai įprastas dalykas, nes neįžvelgiau atsiprašymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

covid tema beprasmė kol nebus užbaigti tyrimai, paskutinis rimtesnis lyg Italijoj buvo bet ten irgi toks daugiau statistinis. Kažkodėl nėra informacijos kaip kinams eksperimentas su torio elektrine pavyko, nes jeigu pasiteisins tai saulės ir vėjo jėgainės į šiukšlyną bus išmestos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dumoju pranešimas:

Reiškia neskaitei arba skaitydamas specialiai praleidai momentą, kad jis pasisakė už skiepus. 

Mumis skiepija su paskutinio klyksmo vakcina (vistiek serga,mirsta)  Cia neaisku ,ar skiepija,neskiepija ar mirtis klastoja o gal kopijuoja nuo musu 

248078657_4586980501367226_7779982556408485806_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, cainikas pranešimas:

Kurioje vietoje ir ką aš apkaltinau melu?  Jeigu patsai kažką būtent LENGVA RANKA   kaltini, tai nereiškia  kad visi iki vieno yra neišmanėliai ir melagiai. 

Vat būtent, pastovus manipuliavimas. Kažkoks knisinejimasis žodžių reikšmėse ir pan. Tamstos rašliavoje žodis „ignoruoja“ tolygus meluoja, jei ne, tai jau netgi kur kas rimtesnis kaltinimas. Ir kaltinimas labai, labai didelei grupei žmonių. Vis ieškot Mesijo, randat ir po kiek laiko - atsiribojat. Visi labai norit būti išskirtiniais, bet realybėje, visi pučiat ta pačią dūdą. Nematau jokio reikalo knaisiotis kas kokiai frakcijai priklausot. Antivakseriai , covid skeptikai, sąmokslo terorininkai, koncervatoriu nekentejai, maršistai, vatnikai, plokščiažemininkai, acto garintojai, himno ne mokėtojai, visokie anarchistai, ir net neįsivaizduoju prie kurių giboną priskirti, bet jūs su juo! tai jūs sagregacijos aukos, tai genocido, tai holokausto, dabar dar ir aparteido... Achuet kokia marga šaika! Ir dar reiktų paminėti, kad dažnai trampistai, dažnai rusiškos pop kultūros mėgėjai, labai dažnai ne garantuoti kieno gi krymas, ir tarp jūsų yra net labiau „atšalusių“. Darykite išvadas. Sorry kad tiek daug raidžių, bet jau prisvilo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , jevgenijus pranešimas:

Achuet kokia marga šaika

Senai zinau kad koncerbatorius,papirko jie tavo dusia su dzoniu ane?

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Kaip ten sakė, patys pasisako, patys pasiploja sau. 

Tai kad jus ta duda puciat ,As labai gerai atsimenu kai gincijomes del Bulbasijos ,kad ko ten lenda revoliucionieriu parcija. Cia mes kokie didingi- galim pakeist ivykiu eiga.Durys trinktelejo ir baigesi didingumas : turim kruva migeriu . tik vat kad viska iskopt- reikes kitu dvieju kadenciju ir kitu zmoniu. 

Del vakcinu : duomenis paemiu is By. portalo kuris lyg nusviecia teisingai . Man tik keista ,kad tie nepazangus rusai turi tiek nedaug mirciu... Tai gal jie ,kazka daro teisingiau???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...