Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

Tuščias laiko gaišimas. Nieko gero ten nesišviečia, buvo gi Minske susitarę, dabar jau nori daugiau, pailsės ir vėl puls. Jiems reikia visos Ukrainos, nes jei pasiliks tik tuos pakraščius, tai juos reiks ir išlaikyt kaip čečėnus, o pinigų nebaisiai, plius Ukraina tik greičiau atsigautų be to beviltiškai atsilikusio ir jau daug metų ryjančio pinigus, regiono.

na kad laiko gaisimas tai tikrai ne. Taip RUS reikia visos UKR, bet taip pat aiskus FRA bei DE motyvai kurie veda i niekur.  stai cia ir yra didziausias klaustukas kas tada vyksta? gal tas vizitas turi dar viena paskirti - laimeti laiko tam kad butu pasiruosta blogiausiam... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu o kam tuos kiaušus rodyti? Ukraina nei NATO, nei ES narė. Kodėl ten reikėtų kažkaip kitaip reaguoti? Griauti viską ką susikūrei vien dėl to, kad padėtum valstybei, kurios pusė piliečių vienaip ar kitaip skersai į vakarus žiūri, o rusas "taikdarys" jiems Dievas?

O kas kalba apie Ukraina? Rusas nori Jaltos V2.0 nori perdalinti įtakos sferas. Min veto teisės "artimajam užsieniui" max veto teisės EU sprendimams. Defakto didžiają dalį savo norų jau įgivendino. EU kaip ir manau mes visi norim min sustabdyti žudynes max išsaugoti galimybę patiems sptęsti savo reikalus. (Kokie šunsnukiai ebūtu valdžioj bet bent jau savi šunsnukiai)

Tai gi dabartinės derybos arba Merkel patampa Rybentrop ir palieka Putinui jo įtakos sferą mainais į kraujo liejimo sustabdymą arba leidžia Amerikonams spresti reikalus jų būdais kas reiškia karą iki Maskvos pralaimėjimo. Kas bent man labai keista, ietoj ginklų galima ir grynais bei investicijomis už ersti Ukrainą,kad vatnikai pažaliuotu iš pavydo ir patys krsmlių su žeme sulygintu tikėdamiesi gyventi kaip kaimynai. Nors.... jei būčiau didelės statybų firmos savininkas pasisakyčiau už ginklus... po karo viską atstatyt reikęs.Manau tame ir yra bėda. Kaip doncas sako viskas iš išskaičiavimo. O kaip gi kitaip, koks gi karas jei niekas iš jo nepasipelno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas kalba apie Ukraina? Rusas nori Jaltos V2.0 nori perdalinti įtakos sferas. Min veto teisės "artimajam užsieniui" max veto teisės EU sprendimams. Defakto didžiają dalį savo norų jau įgivendino. EU kaip ir manau mes visi norim min sustabdyti žudynes max išsaugoti galimybę patiems sptęsti savo reikalus. (Kokie šunsnukiai ebūtu valdžioj bet bent jau savi šunsnukiai)

Tai gi dabartinės derybos arba Merkel patampa Rybentrop ir palieka Putinui jo įtakos sferą mainais į kraujo liejimo sustabdymą arba leidžia Amerikonams spresti reikalus jų būdais kas reiškia karą iki Maskvos pralaimėjimo. Kas bent man labai keista, ietoj ginklų galima ir grynais bei investicijomis už ersti Ukrainą,kad vatnikai pažaliuotu iš pavydo ir patys krsmlių su žeme sulygintu tikėdamiesi gyventi kaip kaimynai. Nors.... jei būčiau didelės statybų firmos savininkas pasisakyčiau už ginklus... po karo viską atstatyt reikęs.Manau tame ir yra bėda. Kaip doncas sako viskas iš išskaičiavimo. O kaip gi kitaip, koks gi karas jei niekas iš jo nepasipelno.

Sveiki,

na kad kariniai konfliktai kyla dėl siekiamos naudos, tai aišku kiekvienam.

Kadangi tuojau bus "metinės" kaip tema forume gvildenama. Laikas pažvelgti atgal ir paanalizuoti kiek mūsų įžvalgos buvo - yra teisingos.

Viską peržvelgęs galiu teigti, kad esame neprastesni nei geopolitikos bei politinių įžvalgų analitikai. Kaip dabar madinga sakyti - su tuo ir sveikinu bei linkiu sėkmės.

Kažkuris klausė manęs, kaip ten Ukrainoje žmonės kvėpuoja ?

Tad žinios yra labai šviežios. Mano akimis Kremlius pasiekė savo tikslą. Šalis yra suskaldyta moralškai. Nei vakarinės nei rytinės UKR dalies žmonės netiki niekuo. Nei Maidanu nei Antimaidanu. Bene kiekvienoje giminėje yra žuvęs ar kitaip nukentėjęs nuo karinių įvykių. Ekonomika sugriauta ir praskolinta ES. Prezidentas (su nematoma bambagysle iš rusijos ) ir Vyriausybė - neveiksni. Kariuomenė ( bent jau mano akimis ) demoralizuota ( na čia tipiška žinant ukrainiečių charakterį ) daug kas iš karinių struktūrų siekia asmeninių interesų. Tad paprastam žmogui kieka tikėti tik savimi. O tai labai blogai. Ukrainiečiai dabar tarp dangaus ir žemės. netiki nei slavais nei europiečiais. Per daug ilgas karas. Ir tikėtina, kad tai samoningai sukonstruota iš pačios UKR pusės.

O vat dėl Putino norų ir tikslų. man kažkodėl neatrodo, kaip yra skelbiama, kad jis elgiasi desperatiškai ir neprognozuojamai. Nemanau, kad taip yra. Jis labai gerai žino ko nori ir gerai jaučia ES pulsą. Tik vat kaip teigiama, kad jis nori visos UKR manau tai yra netiesa. Kam jam UKR savo šalies sudėtyje, kai ji ir taip visada buvo ir bus Rusijos įtakos zonoje, kitaip tariant satelitinė šalis bei ekonomika. Ne čia yra esmė. Per UKR jis siekia Europai parodyti pačią Europą. Su jos veidais ir šešėliais. Juk pasinaudoti NATO šalimi jis negalėjo.Tik ką jis tuo nori pasakyti, dar nesiimu spėti. Bet kuriuo atveju UKR yra tik startinis etapas. Ir tikslas gal net ir ne visai karinio pobūdžio. Sakyčiau naujo pasaulinio pramoninio ekonominio žemėlapio perbraižymas. Apie tai kitą kartą ir plačiau.

Ir dar viena mintis, kuri manęs neapleidžia labai senai. Bet gal tegu tai lieka užuominoje. Peranlizuokit dviejų metų senumo politinius įvykius kuriuose dalyvavo Lietuva. Tų įvykių lokalizacija apima RUS-LT-ES-UKR. Man kažkodėl atrodo, kad tai yra "balto plauko" istorija. Arba kaip prancūzai sako "Cherchez la femme" {šerše la fam}.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal truputi ne i tema, bet taiklesniu zodziu, bandant suprast siandienine Rusija, nesu skaites.

 

Они ненавидят власть, но патологически боятся ее смены. Они ощущают несправедливость и незащищенность, но терпеть не могут
борцов за гражданские права.
Они ненавидят чиновников и правительство, но выступают за тотальное государственное вмешательство во все сферы жизни. Они проклинают коррупционную структуру, но благословляют властную вертикаль, на которую насажены, как шашлык на шомпол.
Они боятся полиции, но хотят усиления полицейского контроля в стране.
Они все более нищие, но презирают таких же нищих, как они, и восхищаются богатыми.
Они чувствуют себя обманутыми, но верят телевизору; повторяют, как мантру: «Лишь бы не было войны», но радуются войне.
Они жертвы с чувством вселенского превосходства.
Они не только не могут, но и не хотят на что-то влиять.

Елизавета Александрова-Зорина

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal truputi ne i tema, bet taiklesniu zodziu, bandant suprast siandienine Rusija, nesu skaites.

 

Они ненавидят власть, но патологически боятся ее смены. Они ощущают несправедливость и незащищенность, но терпеть не могут

борцов за гражданские права.

Они ненавидят чиновников и правительство, но выступают за тотальное государственное вмешательство во все сферы жизни. Они проклинают коррупционную структуру, но благословляют властную вертикаль, на которую насажены, как шашлык на шомпол.

Они боятся полиции, но хотят усиления полицейского контроля в стране.

Они все более нищие, но презирают таких же нищих, как они, и восхищаются богатыми.

Они чувствуют себя обманутыми, но верят телевизору; повторяют, как мантру: «Лишь бы не было войны», но радуются войне.

Они жертвы с чувством вселенского превосходства.

Они не только не могут, но и не хотят на что-то влиять.

Елизавета Александрова-Зорина

 Kolega,

O jei ponios Aleksandrovnos žožius kas nors lietuviškai parašytų. Aš sakyčiau, kad taikliau apie lietuvius pasakyti neįmanoma. kitaip sakant: esant begaliniam norui savyje galima pamatyti viską.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Kolega,

O jei ponios Aleksandrovnos žožius kas nors lietuviškai parašytų. Aš sakyčiau, kad taikliau apie lietuvius pasakyti neįmanoma. kitaip sakant: esant begaliniam norui savyje galima pamatyti viską.

Nezinau kaip paciam ,bet daugumas tu teziu, nesakysiu kad visiem lietuviam, man tai tikrai netinka. Aisku ir ne visiem rusam tai pritaikoma, bet bendra padeti puikiai iliustruoja. 

Pries paspaudziant "Atsakyti" dar kelis sykius perskaiciau tuos zodzius .... netinka man nei viena eilute. Tiesa sakant, jei narstyt po eilute....kas ketverius metus mes keiciam valdzia ir balsuojam vis uz kitus taip bausdami pries tai buvusia, dazniausiai balsuojam ne "uz" o "pries". Nekenciam kovotoju uz zmogaus teises? Trokstam policines valstybes? Tikrai nemanau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip paciam ,bet daugumas tu teziu, nesakysiu kad visiem lietuviam, man tai tikrai netinka. Aisku ir ne visiem rusam tai pritaikoma, bet bendra padeti puikiai iliustruoja. 

Pries paspaudziant "Atsakyti" dar kelis sykius perskaiciau tuos zodzius .... netinka man nei viena eilute. Tiesa sakant, jei narstyt po eilute....kas ketverius metus mes keiciam valdzia ir balsuojam vis uz kitus taip bausdami pries tai buvusia, dazniausiai balsuojam ne "uz" o "pries". Nekenciam kovotoju uz zmogaus teises? Trokstam policines valstybes? Tikrai nemanau. 

aš tik norėjau pasakyti, kad ne tiek tautos pavadinime esmė. taip pat nesakau, kad tai man ar juolab jums tai tinka. aš labiau savikritikos prisilaikau. Bet visumoje, mano ankstesnė replika lai neiškraipo jūsų citatos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

na kad kariniai konfliktai kyla dėl siekiamos naudos, tai aišku kiekvienam.

Kadangi tuojau bus "metinės" kaip tema forume gvildenama. Laikas pažvelgti atgal ir paanalizuoti kiek mūsų įžvalgos buvo - yra teisingos.

Viską peržvelgęs galiu teigti, kad esame neprastesni nei geopolitikos bei politinių įžvalgų analitikai. Kaip dabar madinga sakyti - su tuo ir sveikinu bei linkiu sėkmės.

Kažkuris klausė manęs, kaip ten Ukrainoje žmonės kvėpuoja ?

Tad žinios yra labai šviežios. Mano akimis Kremlius pasiekė savo tikslą. Šalis yra suskaldyta moralškai. Nei vakarinės nei rytinės UKR dalies žmonės netiki niekuo. Nei Maidanu nei Antimaidanu. Bene kiekvienoje giminėje yra žuvęs ar kitaip nukentėjęs nuo karinių įvykių. Ekonomika sugriauta ir praskolinta ES. Prezidentas (su nematoma bambagysle iš rusijos ) ir Vyriausybė - neveiksni. Kariuomenė ( bent jau mano akimis ) demoralizuota ( na čia tipiška žinant ukrainiečių charakterį ) daug kas iš karinių struktūrų siekia asmeninių interesų. Tad paprastam žmogui kieka tikėti tik savimi. O tai labai blogai. Ukrainiečiai dabar tarp dangaus ir žemės. netiki nei slavais nei europiečiais. Per daug ilgas karas. Ir tikėtina, kad tai samoningai sukonstruota iš pačios UKR pusės.

O vat dėl Putino norų ir tikslų. man kažkodėl neatrodo, kaip yra skelbiama, kad jis elgiasi desperatiškai ir neprognozuojamai. Nemanau, kad taip yra. Jis labai gerai žino ko nori ir gerai jaučia ES pulsą. Tik vat kaip teigiama, kad jis nori visos UKR manau tai yra netiesa. Kam jam UKR savo šalies sudėtyje, kai ji ir taip visada buvo ir bus Rusijos įtakos zonoje, kitaip tariant satelitinė šalis bei ekonomika. Ne čia yra esmė. Per UKR jis siekia Europai parodyti pačią Europą. Su jos veidais ir šešėliais. Juk pasinaudoti NATO šalimi jis negalėjo.Tik ką jis tuo nori pasakyti, dar nesiimu spėti. Bet kuriuo atveju UKR yra tik startinis etapas. Ir tikslas gal net ir ne visai karinio pobūdžio. Sakyčiau naujo pasaulinio pramoninio ekonominio žemėlapio perbraižymas. Apie tai kitą kartą ir plačiau.

Ir dar viena mintis, kuri manęs neapleidžia labai senai. Bet gal tegu tai lieka užuominoje. Peranlizuokit dviejų metų senumo politinius įvykius kuriuose dalyvavo Lietuva. Tų įvykių lokalizacija apima RUS-LT-ES-UKR. Man kažkodėl atrodo, kad tai yra "balto plauko" istorija. Arba kaip prancūzai sako "Cherchez la femme" {šerše la fam}.........

 

idomi ta paskutine mintis, kai labiau pasigilini gal net bauginanti, butu per daug ziauru jei tai butu tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomi ta paskutine mintis, kai labiau pasigilini gal net bauginanti, butu per daug ziauru jei tai butu tiesa.

Ir aš meldžiu, kad tai tik ir liktų prielaida. Nors kažkur skaičiau, kad pasaulio istorija vystosi spiralės principu. Tam tikrais ciklais viskas nutinka analogiškai praeities įvykiams. Tik kartais kitoje vietoje arba su kitais žmonėmis.... .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš meldžiu, kad tai tik ir liktų prielaida. Nors kažkur skaičiau, kad pasaulio istorija vystosi spiralės principu. Tam tikrais ciklais viskas nutinka analogiškai praeities įvykiams. Tik kartais kitoje vietoje arba su kitais žmonėmis.... .

Apie ką jūs čia? Apie blondinę ar žemėlapio perbraižymą? Dėl žemėlapio tai juk akivaizdu, ne Dombaso gi rusam reikia ir ne Abchazijų visokių o įtakos zonų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka, derybos baigesi, kaip musu urm galva sake, seimynine nuotrauka padaryta, merkel spaudai papasakojo kaip caras paspaude "apalcensus" ir derybos pasirasytos, holandas grizes ris kaspina ant mistralio... kaip ir viskas tvarkoj... tik... ne pats patikimiausias saltinis, bet... http://www.unian.net/war/1043348-nochyu-granitsu-v-rayone-izvarino-peresekli-50-tankov-40-zalpovyih-sistem-i-40-btrov-lyisenko.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prisizaide DE ir FRA, o dar labiau UKR. 

RUS paskandino klastos liune ne tik UKR bet gudriai ivele ir ES. 

putinas tame susitarime nenesa jokios atsakomybes. Jis ir toliau gales varyt ginklus ir propaganda. UKR isivele i dar didesius pancius, tures islaikyt tas teritorijas, taciau valdyt ne, tai - uzprogramuots karas. maziausias slystelejimas ir separatistai pasilieka teise sau kariaut, nes tuos punktus ten interpretuot gali kaip nori. 

kalbant apie ES. dabar jau galima konstatuoti kad derybos yra fiasko!  susiderejo taip kad gresme ES tik padidejo. 

vieninetele dabar iseitis tai voketei vaziuot i amerika ir melsti obamos stiprios karines ir energetines paramos ir greitai! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prisizaide DE ir FRA, o dar labiau UKR. 

RUS paskandino klastos liune ne tik UKR bet gudriai ivele ir ES. 

putinas tame susitarime nenesa jokios atsakomybes. Jis ir toliau gales varyt ginklus ir propaganda. UKR isivele i dar didesius pancius, tures islaikyt tas teritorijas, taciau valdyt ne, tai - uzprogramuots karas. maziausias slystelejimas ir separatistai pasilieka teise sau kariaut, nes tuos punktus ten interpretuot gali kaip nori. 

kalbant apie ES. dabar jau galima konstatuoti kad derybos yra fiasko!  susiderejo taip kad gresme ES tik padidejo. 

vieninetele dabar iseitis tai voketei vaziuot i amerika ir melsti obamos stiprios karines ir energetines paramos ir greitai! 

Šitoje temoje stengiuosi nerašyt.... bet ka duotu stipri karinė parama šituo atveju, man atrodo kara, ar mūms(EU) to tikrai reikia, ar mes žinome kokio lygio jis bus. Tas berniukas su kuriuo norim pasigalinėt pasitreniraves, reiktu gerai ivertint padėti... ir pasekmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei kas nors galetu deramai ivertinti padeti ir pasekmes tai ginklai Ukrainoje jau arba butu arba apie ju tiekima niekas net neuzsimintu... o kadangi tenka pripazinti kad caro planu niekas nezino(kazin kaip jis pats) tai ir gaunasi spekuliacijos: duosim neduosim... siaip is musu poziciju ziurint, jei jau neina susitarti, tai geriau kad viskas strigtu Ukrainoje, nes pas mus ir taip tai partizanu zuties vieta, tai svedkapiai, tai prancuzkapiai tai vokieciai tai rusai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prisizaide DE ir FRA, o dar labiau UKR. 

RUS paskandino klastos liune ne tik UKR bet gudriai ivele ir ES. 

putinas tame susitarime nenesa jokios atsakomybes. Jis ir toliau gales varyt ginklus ir propaganda. UKR isivele i dar didesius pancius, tures islaikyt tas teritorijas, taciau valdyt ne, tai - uzprogramuots karas. maziausias slystelejimas ir separatistai pasilieka teise sau kariaut, nes tuos punktus ten interpretuot gali kaip nori. 

kalbant apie ES. dabar jau galima konstatuoti kad derybos yra fiasko!  susiderejo taip kad gresme ES tik padidejo. 

vieninetele dabar iseitis tai voketei vaziuot i amerika ir melsti obamos stiprios karines ir energetines paramos ir greitai! 

Pritariu kiekvienam žodžiui, tik jei ne šis susitarimas, karas jau dabar vyktų, o dabar turim šiek tiek laiko pasitreniruot. Taikos nenusimato, o gaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone reikejo tiekt tuos ginklus ir greiciau putlers tempia guma su tais susitarimais, nes kai ginklai pareis des i krumus, o atominio ginklo manau neisdris panaudot nepaisant visokiu gasdinimu, patiems butu raguciai, ukrainieciu pramone rusu raketas nesejas remontuoja tai pasak Ukrainos eksperto, puse rusu raketu is vis nepakiltu, dalis sachtose sprogtu na ir likuti gaudyt reiktu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prisizaide DE ir FRA, o dar labiau UKR. 

RUS paskandino klastos liune ne tik UKR bet gudriai ivele ir ES. 

putinas tame susitarime nenesa jokios atsakomybes. Jis ir toliau gales varyt ginklus ir propaganda. UKR isivele i dar didesius pancius, tures islaikyt tas teritorijas, taciau valdyt ne, tai - uzprogramuots karas. maziausias slystelejimas ir separatistai pasilieka teise sau kariaut, nes tuos punktus ten interpretuot gali kaip nori. 

kalbant apie ES. dabar jau galima konstatuoti kad derybos yra fiasko!  susiderejo taip kad gresme ES tik padidejo. 

vieninetele dabar iseitis tai voketei vaziuot i amerika ir melsti obamos stiprios karines ir energetines paramos ir greitai! 

Vienintelė išeitis dabar mums kelti savo (ir savo regiono) ekonomiką iš paskutinių ir.. ginybą. Iš valdžios nieko nesitikiu tai ko gero teks atnaujinti senai pamirštus santykius su samanoriais ar dar ką sugalvoti. Žodžiu jei ir toliau dantis padėję į vakarus žiūrėsim ar į rytus laukia ukrų likimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei valdžia neigali reikia pačiam ginkluotis .Sauliau jeigu reikia mano ginklai tavo amunicija galiu apginkluoti keturis nu gal kokias penkias minutes rusu tankai nepraeis.Ech gaila kad buč žinojes tai kai iš linkaičiu kraustės chacholai buč užsipirkes viena kita kovini vieneta.o dabar tik graižvinukai su zeisais ir svarovskiais belike. :violence-fencing:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadaise nepriklausomybės pradžioje rimčiausia karine jėga rytų Europoje buvo laikomas Lietuvos SKAT. Ne dėl ginkluotės ar peruošimo o dėl išskaidymo. Interventui įeiti į teritoriją kurioje nežinai iš už kurio krūmo ar lango į jį šaus yra sunkiau nei su aiškia karine struktūra kurią galima sunaikinti koncentruotais smūgiais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Поправки вносятся в федеральный закон «О денежном довольствии военнослужащих и предоставлении им отдельных выплат» и вступают в силу с 1 января 2016 года. Согласно ст. 3 ч. 9 закона, семья военнослужащего, погибшего во время военных сборов, имеет право на получение ежемесячной компенсации в размере 14 тыс. руб. Поправки предусматривают, что теперь компенсацию будут получать семьи не только погибших, но и пропавших без вести.

 

Visuniu virsune... dabar jei koks kareivukas supanikuos ir prades perdaug kalbet, skustis ...закатить под асфальт и нет проблемы, пропал.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...