Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

padareme klaida atsisake shauktiniu, antraip iki dabar  jau butume tureje susifomavusia, solidzia nuomone kam jie reikalingi. tuo tarpu nuostaba kelia pasisakymai "emigruosiu, pasislepsiu, kodel tureciau tarnaut valdziai" ir tt.....

as eiciau i karo tarnyba  tam, kad reikalui esant mokeciau apginti savo artimus, savo namus, kad padeciau kitiems, kurie silpnesni ir neturi supratimo ivairiose situacijose. o tu situaciju pasitaiko daznai gatveje, kabake, klube jau nekalbu apie kazkoki tevynes gynima.

dabar turim  naivuoliska isskydusi paliegusi jaunimeli, kuris  nesugeba pastoveti uz drauge sese broli mama tete  namus draugus o ka jau kalbet apie jo piletiskumo suvokima kad tevyne tai ir yra kaip tik tai.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Akivaizdu, kad kalbi apie save. 

O kokia alternatyvą siūlai ? Su MTZ bandyt tanką apstumdyt , ar akmenimis naikintuvą apmėtyt ? Yra gera patarlė - duok durniui pakajų . O ką darom mes - atkreipiam į save dėmesį ..... Stalinas ir Brežnevas jau praeitis mums , kaip ir Hitleris ir kiti diktatoriai kitoms šalims . Kam tampyt liūtą už ūsų ? Esam tik kaip kiemsargis vienkiemyje kiauksintis apie kojas , o jis nenuspirtas gali likt tik iš pagarbos šeimininkams .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia alternatyvą siūlai ? Su MTZ bandyt tanką apstumdyt , ar akmenimis naikintuvą apmėtyt ? Yra gera patarlė - duok durniui pakajų . O ką darom mes - atkreipiam į save dėmesį ..... Stalinas ir Brežnevas jau praeitis mums , kaip ir Hitleris ir kiti diktatoriai kitoms šalims . Kam tampyt liūtą už ūsų ? Esam tik kaip kiemsargis vienkiemyje kiauksintis apie kojas , o jis nenuspirtas gali likt tik iš pagarbos šeimininkams .....

Tai kas cia padlaiziauja? Brome sutikes bandita, paprasiusio paskolinti lita, prasai draugaut? Sakai kad esi geras kaimynas, kad nenori mustis, kad palaikai ji tame ka jis daro? Tokie dalykai kaip tik ir issaukia agresija.

Draugystes tarp valstybiu neegzistuoja, yra tik aljansai.  Sarlis de Golis

Savajo aljanso tamsta nei nebuvai apleides, akivaizdu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia alternatyvą siūlai ? Su MTZ bandyt tanką apstumdyt , ar akmenimis naikintuvą apmėtyt ? Yra gera patarlė - duok durniui pakajų . O ką darom mes - atkreipiam į save dėmesį ..... Stalinas ir Brežnevas jau praeitis mums , kaip ir Hitleris ir kiti diktatoriai kitoms šalims . Kam tampyt liūtą už ūsų ? Esam tik kaip kiemsargis vienkiemyje kiauksintis apie kojas , o jis nenuspirtas gali likt tik iš pagarbos šeimininkams .....

Jūs, kolega, ten kitoje temoje turite porą  bendraminčių apie padlaižiavimą stipresniam, kurie vis dar švenčia vasario 23.  Nieko už niekur netampykime, tylėkime ir tikėkimės, kad reikalui esant kas nors išgirs apie mūsų bėdas. Ar nematote, kad vakariečiai nelabai suvokia, kas per velnias yra rusas ir koks jis gali būti klastingas ? Ir nuo tylėjimo, manau, nieko mums geriau nebus. O blogiau gali. Gerai, kad baigiasi kūrenimo sezonas, išlysite iš katilinės į lauką, prasidės lauko darbai, galva prasivėdins...  ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

padareme klaida atsisake shauktiniu, antraip iki dabar  jau butume tureje susifomavusia, solidzia nuomone kam jie reikalingi. tuo tarpu nuostaba kelia pasisakymai "emigruosiu, pasislepsiu, kodel tureciau tarnaut valdziai" ir tt.....

as eiciau i karo tarnyba  tam, kad reikalui esant mokeciau apginti savo artimus, savo namus, kad padeciau kitiems, kurie silpnesni ir neturi supratimo ivairiose situacijose. o tu situaciju pasitaiko daznai gatveje, kabake, klube jau nekalbu apie kazkoki tevynes gynima.

dabar turim  naivuoliska isskydusi paliegusi jaunimeli, kuris  nesugeba pastoveti uz drauge sese broli mama tete  namus draugus o ka jau kalbet apie jo piletiskumo suvokima kad tevyne tai ir yra kaip tik tai.  

Žuvis pūva nuo galvos ....Valstybei mes reikalingi tik kaip rinkėjai ir mokesčių mokėtojai , o ne kaip piliečiai . Nuo mažens pirmokėliams pradeda kalt į galvas , kad bet koks smurtas ir ginklas yra blogis , ir net neužsimenama apie tėvynės gynimą . Kaip tam žmogučiui paskui persiorentuot ir susigaudyt - užburtas ratas . Net fizinio parengimo mokyklose neliko . Susirenka , kamuolį salėj pamėto , kas parūko už kampo ...... Kur dingo prisitraukimai , atsispaudimai , krosiukas kokio kilometro , žygis su slidėmis .... Ką armija toliau darys su taip fiziškai "pasirengusiais" šauktiniais , numirs jie pirmą savaitę .....Bent šiuo atveju geriau saujelė profesionalų , negu gauja "mėsos". Naivu būtų tikėtis , kad per metus gynėjus sukursim . Kai tiek sunaikinta visa sistema , ir 10 metų neužteks viskam atkurt . Dauk protingiau būtų tyliai pasiruošt nors kokios apčiuopiamos jėgos , o pas kui jau bandyt agresorių "apkandžiot"....

Gynimas artimūjų ir silpnesnių nedvelkia patriotizmu , atsidavimu ir organizuotu komandiniu darbu - kuo ir yra pagrysti kariniai vaiksmai  , o kur dar paklusnumas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas cia padlaiziauja? Brome sutikes bandita, paprasiusio paskolinti lita, prasai draugaut? Sakai kad esi geras kaimynas, kad nenori mustis, kad palaikai ji tame ka jis daro? Tokie dalykai kaip tik ir issaukia agresija.

Draugystes tarp valstybiu neegzistuoja, yra tik aljansai.  Sarlis de Golis

Savajo aljanso tamsta nei nebuvai apleides, akivaizdu.

Niekada jokiam aliansui nepriklausiau ir nepriklausysiu neįsitikinęs , kad nėra nė menkiausios abejonės , kad man su juo pakeliui . Dar vis esu laisvas ir nepriklausomas nuo nepriklausomybės atgavimo , nors priklausomas ir nesijaučiau - iš pionierių kaip išmetė už nuomonę taip daugiau ir netikau partijai , bet "balta varna" nuo to netapau . Todėl ir nešališkas . Nepataikavau rusui , nepataikauju ES ir JAV .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs, kolega, ten kitoje temoje turite porą  bendraminčių apie padlaižiavimą stipresniam, kurie vis dar švenčia vasario 23.  Nieko už niekur netampykime, tylėkime ir tikėkimės, kad reikalui esant kas nors išgirs apie mūsų bėdas. Ar nematote, kad vakariečiai nelabai suvokia, kas per velnias yra rusas ir koks jis gali būti klastingas ? Ir nuo tylėjimo, manau, nieko mums geriau nebus. O blogiau gali. Gerai, kad baigiasi kūrenimo sezonas, išlysite iš katilinės į lauką, prasidės lauko darbai, galva prasivėdins...  ?

Kodėk užkimba vasario 23 , o neužkimba kovo 8 , o dar labiau  kažkoks helovynas ..... Tai jau šališkumas . Išverstaskūris dauk blogesnis už nors ir tyliai ( nekaip gėjai su demonstracijom) , bet savo tradicijų besilaikantis . Aš nešvenčiu vasario 23-ios , bet ir nespjaudau ant tų , kuriems ta diena kažką reiškia . Lygiai tas pats ir su vasario 14 . Man tai neprigyjanti svetimybė , bet jei kam šventė - man nemaišo .

Pakalbėkim vėl metaforom - Lygiavertis žvėris ( vakarietis) dauk protingesnis ir viską geriau žino nei męs manom , tik laukia kol liūtas ( RU ) smulkius žvėrelius ( UKR , LT ) draskydamas pails , o ir tada dar spręs ar verta veltis į konfliktus , ar tik įtakos zonas atsidalint ..... Neturim mes naudingų iškasenų , nei išpuoselėtų kurortų pajūryje , kuo dar kapitalistą galim sudomint - nelabai mes reikšmingi ir įdomųs , nebent kaip pretekstas ..... . O mūsų maisto produktams interesą kažkas ir turėtų ......

Išlysiu iš senos katilinės ir stebėsiu , kaip naują statant "europinius plaus" , keiksiu tyliai ir protingai ......... vis šioks toks darbas sodrai "užkišt "......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manot apie lenkų valstiečius su jų kelių blokadomis?Kažin ar nebūtų gera mintis,kad lietuviška ž.ūkio savivalda pareiškimą išplatintų ar kažką tokio ,jog palaiko lenkų ūkininkus dėl jų reikalavimų.Ar savivaldai tai neįdomu?

Jevgenijau,kitoje vietoje piktinotės dėl asmeniškumo Jūsų atžvilgiu,šioje temoje sau tai leidžiate iki užgauliojimų?Todėl norėčiau palyginti tai ką kiekvienas dirbame kas dieną ir išmanome:ariame,melžiame,vedame ūkio apskaitą...Klausymas- ar sunku pastebėti žmogų ,kuris kalba apie tai ,apie ką nesusigaudo?Aš čia apie kovingumą ir kariuomenę,jei netarnavęs jokioje.Beje,kažkur skaičiau parašyta :nuėjo pažaisti dažasvydį ir "išgyveno "36 sekundes,iš kurių 20 s buvo pasislėpęs.Šiaip aš už šauktinius,nors geriau mokykloje būtų fizinio pamokos,karinio parengimo(ne propagandos )pamokos.

Dr.Zoidberg,kiek Jūs pažystate rusų bei vakariečių(?)?Kiek laiko gyvenote tose šalyse?Sprendžiate apie milijonų žmonių elgesį iš ko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai man patinka ir suasmeninimas - rusai tokie , rusai anokie .... Nevertėtų apie tautą spręst iš jos vyriausybės veiksmų . Patiems RF piliečiams jų lyderio veiksmai ne prie širdies . Gal vertėtų įvardint ne rusija , o Putino vyriausybė ......

 

Priminsiu tamstos žodžius kitoje temoje... 

 

Deja , per vokiečių pamokas mane už durų išvydavo , nes pareiškiau , kad pralaimėjusių karą nevykėlių ir fašistų kalbos nesimokysiu .....( nuo mažens už nuomonės išreiškimą kentėjau )

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manot apie lenkų valstiečius su jų kelių blokadomis?Kažin ar nebūtų gera mintis,kad lietuviška ž.ūkio savivalda pareiškimą išplatintų ar kažką tokio ,jog palaiko lenkų ūkininkus dėl jų reikalavimų.Ar savivaldai tai neįdomu?

Jevgenijau,kitoje vietoje piktinotės dėl asmeniškumo Jūsų atžvilgiu,šioje temoje sau tai leidžiate iki užgauliojimų?Todėl norėčiau palyginti tai ką kiekvienas dirbame kas dieną ir išmanome:ariame,melžiame,vedame ūkio apskaitą...Klausymas- ar sunku pastebėti žmogų ,kuris kalba apie tai ,apie ką nesusigaudo?Aš čia apie kovingumą ir kariuomenę,jei netarnavęs jokioje.Beje,kažkur skaičiau parašyta :nuėjo pažaisti dažasvydį ir "išgyveno "36 sekundes,iš kurių 20 s buvo pasislėpęs.Šiaip aš už šauktinius,nors geriau mokykloje būtų fizinio pamokos,karinio parengimo(ne propagandos )pamokos.

Dr.Zoidberg,kiek Jūs pažystate rusų bei vakariečių(?)?Kiek laiko gyvenote tose šalyse?Sprendžiate apie milijonų žmonių elgesį iš ko?

Kaip sauks taip ir atsilieps. Zmogus sau leidzia kalbet uz visus. Tai padlaiziais isvadina, tai kazkieno pratriotiskumu abejoja, nors jo paties patriotiskumas tik sakem ant vandens uzrasytas. 

Ir Kaze, tu nieko pries mane neturi, tik tiek kiek as pats tau idaviau, taip kad gana cia man prikaisiot apie ta tarnyba. As tiksliai zinau ka darysiu blogiausiu atveju, klausimas kaip jus "kovingieji neautralai" pasielgsit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr.Zoidberg,kiek Jūs pažystate rusų bei vakariečių(?)?Kiek laiko gyvenote tose šalyse?Sprendžiate apie milijonų žmonių elgesį iš ko?

Aš skaityti moku ir daug skaitau. Lietuviškai, rusiškai, angliškai.... Todėl susidarau tokią va nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sauks taip ir atsilieps. Zmogus sau leidzia kalbet uz visus. Tai padlaiziais isvadina, tai kazkieno pratriotiskumu abejoja, nors jo paties patriotiskumas tik sakem ant vandens uzrasytas. 

 

Už visus tik partijų lyderiai kalba - aš tik už save . Tamstai nepatinka - neskaityk ir nesinervink , o gal tiesa akis bado ......Padlaižiauja nuo pat prezidentės iki eilinio piliečio , ir aš pats toks - reikia prie bandos pritapt . Niekada nesakiau , kad aš patriotas , jo nei dulkelės nėra , čia kaip tamsta minėjai -"  Kaip sauks taip ir atsilieps "

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai man patinka ir suasmeninimas - rusai tokie , rusai anokie .... Nevertėtų apie tautą spręst iš jos vyriausybės veiksmų . Patiems RF piliečiams jų lyderio veiksmai ne prie širdies . Gal vertėtų įvardint ne rusija , o Putino vyriausybė ......

 

85% +- tikrai prie sirdies,  jei statistika daro ne pats vova asmeniskai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už visus tik partijų lyderiai kalba - aš tik už save . Tamstai nepatinka - neskaityk ir nesinervink , o gal tiesa akis bado ......Padlaižiauja nuo pat prezidentės iki eilinio piliečio , ir aš pats toks - reikia prie bandos pritapt . Niekada nesakiau , kad aš patriotas , jo nei dulkelės nėra , čia kaip tamsta minėjai -"  Kaip sauks taip ir atsilieps "

Paleckis, va tas tai lyderis, o tamsta, matyt, tos partijos narys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...