Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

Hmm... idomiai cia. 

Pasak turku, per 5 min pazeide siena apie 10 kartu. Veliau pateikia skrydzio trajektorija. Tas iskisuliukas, kuri kirto rusu lektuvas, kokiu 2-3km plocio. Kaip ten reikejo skrist, kad reaktyvinis lektuvas, kurio kruizinis greitis apie 2000km/h, tokioj atkarpoje sugaiso penkias minutes? Zigzagais, ratais ...rankinis uztrauktas? Specialiai provokavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip smagus posukis. iki siol europos lyderiai  reiksdavo susirupinima del ruso veiksmu ir stai pagaliau bent karta rusas susirupino :)

turkai berods antra pagal galinguma nato nare taigi visi nato draugai privales pamirsti mintis apie susiskaldyma, jei nores kad turkai reikalui esant padetu jiems isgyventi. zodziu nato vienybe neisvengiama net ir prancuzas kuris truputi apsvaiges nuo meiles putinui supranta kad dvejodamas ir trypciodamas gali sukelti katastrofisku padariniu pasaulio taikai. butu gerai kad turku pavydziu pasektu ir kitos nato nares. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neži au iš kur tokius vėjus trauki iš kokios bartašiūbaitės posmų gal? Perspėjo 10 kartų per 5 min. Bandau spėt skambėjo taip "otvalivai" "what?" "Govoriu otvalivai" "whay" "Do you speak eanhlish" "yes" "nu tak otvalivai"

tingiu rinkt nuorodas i saltinius, man rods ir delfis apie tai rase. Seip ar taip, jei nesisipykai su matematika, paskaiciuok kiek laiko tas rusas sugaiso toje atkarpoje. Man tai panasiau i pasala, tarsi turkai jau buvo nusitaike ir lauke kada atskris rusas. Bombonesiai neturi skraidyt virs svetimu teritoriju net ir sekundei ar dviem, visgi turku reakcija man atrodo pertekline. Man negaila to lektuvo, bet ir pikdziugiskai dziaugtis man neiseina, nes kazkas cia ne taip. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal tas schemas kurios sklando internete, tai ta turku iskisuli rusu lektuvas kirto dukart, ispejimai lektuvui beabejo pradedami siusti dar nekirtus oro erdves, tad jei tas rusu lektuvas sukinejosi ten 5 min, 10 kartu buvo ispetas - nekart neatsake ir dukart kirto turko oro ersve tai kaip ir naturalu, kad buvo numustas, juo labiau, kad rusai jau ne syki buvo ispeti, o ir bepilotis jau buvo numustas taip kad jau nepirmas atvejis. be to tose Sirijos vietose "apsistoje" opoziciniai turkmenai, kurie kaip suprantu kazkiek remiami turku, galbut rusai buvo ispeti turkmenu nebombarduoti tai gal dar ir del to nebuvo cacku pacacku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tingiu rinkt nuorodas i saltinius, man rods ir delfis apie tai rase. Seip ar taip, jei nesisipykai su matematika, paskaiciuok kiek laiko tas rusas sugaiso toje atkarpoje. Man tai panasiau i pasala, tarsi turkai jau buvo nusitaike ir lauke kada atskris rusas. Bombonesiai neturi skraidyt virs svetimu teritoriju net ir sekundei ar dviem, visgi turku reakcija man atrodo pertekline. Man negaila to lektuvo, bet ir pikdziugiskai dziaugtis man neiseina, nes kazkas cia ne taip. 

vat vat grynai taip ir bartašiunaite rašinėja, geriausiai tuo klausimu patiko rusų susirašinėjimas, vienas sako , kad tik 2km įskrido ir tai buvo užskaityta kaip priežastis sunaikinimui, kitas atsako yesli tiebe xuy v žopu na 2cm zasuniet my niebudem eto schitat iznasilovaniem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gynybiniai lėktuvai keliami dar net nepriartėjus prie sienos, o jei neatpažintas ir neatsišaukiantis karinis lėktuvas įlenda nors ir metrą per sieną, tai jį tupdyti yra tiesiog būtina.
Garantuoju, jei rusai būtų atsišaukę, nieks jų nebūtų šovęs. Kaip Bulvinykas jau rašė, kol rusas negauna į dantis, jam ant visų p*xuj ir su niekuo nesiskaito. Dabar gavo tai ko nusipelnė ir kurį laiką turėtų būti ramesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gynybiniai lėktuvai keliami dar net nepriartėjus prie sienos, o jei neatpažintas ir neatsišaukiantis karinis lėktuvas įlenda nors ir metrą per sieną, tai jį tupdyti yra tiesiog būtina.

Garantuoju, jei rusai būtų atsišaukę, nieks jų nebūtų šovęs. Kaip Bulvinykas jau rašė, kol rusas negauna į dantis, jam ant visų p*xuj ir su niekuo nesiskaito. Dabar gavo tai ko nusipelnė ir kurį laiką turėtų būti ramesni.

 

Gynybiniai lėktuvai keliami dar net nepriartėjus prie sienos, o jei neatpažintas ir neatsišaukiantis karinis lėktuvas įlenda nors ir metrą per sieną, tai jį tupdyti yra tiesiog būtina.

Garantuoju, jei rusai būtų atsišaukę, nieks jų nebūtų šovęs. Kaip Bulvinykas jau rašė, kol rusas negauna į dantis, jam ant visų p*xuj ir su niekuo nesiskaito. Dabar gavo tai ko nusipelnė ir kurį laiką turėtų būti ramesni.

Tiki,kad turkai (jei lietuviška žinasklaida rašo tiesą)šovė,nežinodami į ką?Kiek ten ir kurių šalių lėktuvai ten dar skraido?O vertinti  kaip Bulvinykas rusus,mažai jų sutinku.Bet kai kuriems lietuviams tas pasakymas tiktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dvi i skirtingas puses ziurincios koalicijos, Iranas, Saudai, Hesbolah!, sukileliai, kurdai, turkmenai, Libanas, Bachreinas, Izraelis, Turkija, al-Nusra, Assadas, IS ... ir visi vaikosi savu tikslu. Noreciau but toks optimistas ir tiket, kad viskas labai paprasta, kad skrido lektuvelis kur nereikia todel nusove. Pagal mane tai mazai tiketina. Erdoganas Ir Putinas vos ne dviniai, tai jie cia kartu, ar vienas pries kita, ar kiekvienas atskirai? Eroganas turi nemazai tokiu, kurie vis pasiseileja del Osmanu imperijos ir panasaus slamsto. Dabar jiems gales sakyt kokie mes turkai galingi pamokem Ivana. Tuo paciu zinia turkmenam - tautiecius ginam net uz Turkijos ribu(girdeta kazkur ane?). Putinas vis dar itikineja tauta, kad kariaut jo piarini kariuka butina. Na stai numustas bombonesis lyg ir leidzia dar daugiau padidint apsukas. Jau planuoja permest S300. Tuo paciu patikrins NATO vieninguma. Du F16 nesunkiai butu nutubde ta bombonesi ir naudos turkai butu  daugiau isspaude. Tiesioginiu investiciju, eksporto-importo santykis stipriai Rusijos naudai. O jei dabar pakils SU24 lydimas dvieju Mig'u? Turkai velsis o oro musi?  Ir kokio chiero rusas skraide zigzagais? Rusu lektuvai tiek paseno, kad neina skrist tiesia linija?

Visa situacija pradeda panaseti i WW 1 isvakares. Itampa, neitiketinos sajungos, labai skirtingi tikslai ir vienas studenciokas pradejes 12mljn zmoniu zudyma.

Sauliau, jei tai butu tik Bartasiunaites mintys ....ne per aukstas IQ kaip jai? Cia mintys M. Laurinaviciaus, Navalno, Malcevo, O.Dzemal, Xodarkovskij ir dar kruvos kitu, ir dar ... jos skirtingos, ir nepasakok, kad koks Gardian zurnaliuga daugiau supranta apie Putino Rusija nei patys rusai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar taip sau vienas galvoju, tai kiek metu pačiam buvo kai ta sssr subirėjo, kad taip gerai atsimeni kaip tada buvo.

Gal zmogus domisi istorija. Tie kas nepatyre malonumo gyvent ssrs yra kurkas objektyvesni, ju "nevarzo" jaunystes prisiminimai, kurie savaime yra geri nepriklausomai nuo to kokia buvo santvarka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zmogus domisi istorija. Tie kas nepatyre malonumo gyvent ssrs yra kurkas objektyvesni, ju "nevarzo" jaunystes prisiminimai, kurie savaime yra geri nepriklausomai nuo to kokia buvo santvarka.

Na taip gal ir nevaržo,  bet kai pasižiūriu kokia propaganda eina i vienus vartus tai ir pagalvoji ar tikrai jie objiektiviai viska vertina ar tik neapykanta kažkokia ukdoma, ar tikrai vienoje pusėje viska meluoja 100procent o kita pusė 100 procentu teisybe sako, o kas jei mes klystam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip gal ir nevaržo, bet kai pasižiūriu kokia propaganda eina i vienus vartus tai ir pagalvoji ar tikrai jie objiektiviai viska vertina ar tik neapykanta kažkokia ukdoma, ar tikrai vienoje pusėje viska meluoja 100procent o kita pusė 100 procentu teisybe sako, o kas jei mes klystam?

Čia apie kaukazo centro puolėjo valodes golus į svajoniu Europos su vartininke dalyte vartus?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Iš Turkijos – aiški užuomina Rusijai: skelbiama, kad rusų laivai jau susiduria su sunkumais"

http://www.delfi.lt/uzsienyje/article.php?id=69713544

kažin ar dar ilgai vyks "didžiavyrių" matavimasis pas ką didesnis? gal ir nelabai realu, bet būtų gan juokinga, jei turkai užrištų rusam bosforą, kai šie su visu pasauliu susipyko (ir) dėl tų krymo bazių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbūt visi suprantame, ką reikia pažinoti, kad gautum žemės dovanų. o štai jei labai geras pažįstamas esi tai dar ir kokį prekybcentrį paspaus, kad reikia daugiau vietinės produkcijos parduoti. tada ir pilaites nesunku statyti.

dar apie "dovanas":

http://www.15min.lt/m/id/verslas/finansai/v-putinas-nurode-nacionalizuoti-dirvonuojancius-dirbamos-zemes-laukus-662-550471

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Atgavinu. Kadangi pasaulio ivykiai, vienaip ar kitaip, sukasi apie Rusija, tai dalinuosi vaizdeliu apie tai kokios mintys sukasi kai kuriu rusu galvose. 

Kas nezino kas toks Dmitrijus Potapenko (melyni marskineliai, bandito veidas), stambus verslininkas, arsus antiputinistas, trolina priciuozusi putinista, dumos biudzeto ir mokesciu komiteto nari. Man po 10min galvoje perdege procesorius, bet iki galo paziurejau :D 

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...