Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

jei tu viršyji 250 somatu arba 70 bakterijų, negauni priedo, nzn kiek pas tave tas priedas kapeikų yra viena ar dvi... perdirbėjui tai yra paranki sutartis, nes tu gali ta riba viršyti karta per pora mėnesių karta per metus. Ar panasiai, dar kiek pamenu ima ne  bbsg skaičių o būtent tos dekados vidurki, kas ta rizika dar labiau padidina. Ir nevisiem ir nevisada pavyksta tilpti į tokius užaukštintus rodiklius, vieniem reikia gerinti įrangos kokybe, kitiem dažniu brokuoti gyvulius, ar intensyviau sekti pieno rodiklius, ilgesni laiką apsiversiavusios karves pieną brokuoti ir panasiai, Somatines ląsteles dažnai kyla ir ne nuo ūkininko valios, tam turi įtakos ir ruja ir karštis, ir pasaru kokybė ar pasikeitimas. Tai visada turi rizika, kad to priedo negausi. Ir iš dažno tenka išgirsti kad va šia dekadą buvo blogi tyrimai tai gavau mažai. O perdirbejui ar somatu bus iki 250 ar iki 400 nuo to pienas nebus pilkesnis ar blogesnes kokybės... ko toks aršus vėl patapote ar įžeidėme vėl jus? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Artojus pranešimas:

Perskaičiau ir juokiausi...o tu parodyk tą kitą perdirbėją kuris moka 26cnt už 500-1000kg pieno per dieną...aš parduodu ne superinį o baltą pieną kurio somatai neviršija 250 ir bakterinis 60, o supirkėją per tuos metus jau pakeičiau trečią.

VISI. Jei nors kiek pats rūpinies kiek moka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, kestoxs pranešimas:

jei tu viršyji 250 somatu arba 70 bakterijų, negauni priedo, nzn kiek pas tave tas priedas kapeikų yra viena ar dvi... perdirbėjui tai yra paranki sutartis, nes tu gali ta riba viršyti karta per pora mėnesių karta per metus. Ar panasiai, dar kiek pamenu ima ne  bbsg skaičių o būtent tos dekados vidurki, kas ta rizika dar labiau padidina. Ir nevisiem ir nevisada pavyksta tilpti į tokius užaukštintus rodiklius, vieniem reikia gerinti įrangos kokybe, kitiem dažniu brokuoti gyvulius, ar intensyviau sekti pieno rodiklius, ilgesni laiką apsiversiavusios karves pieną brokuoti ir panasiai, Somatines ląsteles dažnai kyla ir ne nuo ūkininko valios, tam turi įtakos ir ruja ir karštis, ir pasaru kokybė ar pasikeitimas. Tai visada turi rizika, kad to priedo negausi. Ir iš dažno tenka išgirsti kad va šia dekadą buvo blogi tyrimai tai gavau mažai. O perdirbejui ar somatu bus iki 250 ar iki 400 nuo to pienas nebus pilkesnis ar blogesnes kokybės... ko toks aršus vėl patapote ar įžeidėme vėl jus? 

Priedas yra 2cnt. per metus parduodu virš 300 t,kas pinigine išraiška sudaro virš 6000 eurų. Ribą viršyjes esu tik kelis kartus ir vidurkį ima ne dekados o mėnesio.Jei priedo ir negauni tai nieko neprarandi,nes kažkokių atskirų išlaidų tam nereikia.Nežinau kaip kitiems,bet man laikytis kokybės reikalavimų nesudaro jokių problemų,o tie papildomi tūkstančiai nemaišo.Kai tu aiškini,kad visa tai yra tipo niekai man ima siutas nes kaip gali aiškint nežinodamas mano situacijos.Tu matai kaip kiti vargsta su kokybe ir galvoji,kad visiems taip yra.Aš skaičiuoti moku ir nesu tiek durnas,kad atsisakyčiau papildomų pinigų.Aišku gali netikėti manim,bet nuo to mano piniginė nesuplonės.Įsižeisti nėra dėl ko,tik ima pyktis kai iš juodo norima padaryt baltą.Gal kiti ir vargsta su ta kokybe,nežinau,bet nereikia visų matuot pagal vieną kurpalių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Artojus pranešimas:

Priedas yra 2cnt. per metus parduodu virš 300 t,kas pinigine išraiška sudaro virš 6000 eurų. Ribą viršyjes esu tik kelis kartus ir vidurkį ima ne dekados o mėnesio.Jei priedo ir negauni tai nieko neprarandi,nes kažkokių atskirų išlaidų tam nereikia.Nežinau kaip kitiems,bet man laikytis kokybės reikalavimų nesudaro jokių problemų,o tie papildomi tūkstančiai nemaišo.Kai tu aiškini,kad visa tai yra tipo niekai man ima siutas nes kaip gali aiškint nežinodamas mano situacijos.Tu matai kaip kiti vargsta su kokybe ir galvoji,kad visiems taip yra.Aš skaičiuoti moku ir nesu tiek durnas,kad atsisakyčiau papildomų pinigų.Aišku gali netikėti manim,bet nuo to mano piniginė nesuplonės.Įsižeisti nėra dėl ko,tik ima pyktis kai iš juodo norima padaryt baltą.Gal kiti ir vargsta su ta kokybe,nežinau,bet nereikia visų matuot pagal vieną kurpalių.

Reiškiasi ir tu esi kelis kartus prapyles ta priedą, tai va jiema tie keli kartai yra žiauriai naudingas, tau labai nenaudingas, kito tikslo aukštesnes kokybės reikalavimams tiesiog nėra,  esu girdejas kaip žemaičiai yra nustatė dvi karteles berods 250 viena ir 200 kita, tai yra toks žmonių mulkinimas, mes tau mokam tiek, bet jei gausis išmokėta suma mažesne, pats kaltas... Kitais metais gali ir tau sumažinti kartelę ir ką tu jiem, nieko... Tai va galiu pripažinti aš asmeniskai tokiu papildomu reikalavimu pienui, tikrai neturiu , ir mano kaina tikrai nėra mažesne už kitus...

 

P.s labai jau greitai isiplieskete kai kažkas prieštarauja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Reiškiasi ir tu esi kelis kartus prapyles ta priedą, tai va jiema tie keli kartai yra žiauriai naudingas, tau labai nenaudingas, kito tikslo aukštesnes kokybės reikalavimams tiesiog nėra,  esu girdejas kaip žemaičiai yra nustatė dvi karteles berods 250 viena ir 200 kita, tai yra toks žmonių mulkinimas, mes tau mokam tiek, bet jei gausis išmokėta suma mažesne, pats kaltas... Kitais metais gali ir tau sumažinti kartelę ir ką tu jiem, nieko... Tai va galiu pripažinti aš asmeniskai tokiu papildomu reikalavimu pienui, tikrai neturiu , ir mano kaina tikrai nėra mažesne už kitus...

 

P.s labai jau greitai isiplieskete kai kažkas prieštarauja...

Gal ekolofiniam pienui reikalavimai somatams, bakterijoms mazesni. Dbr saskaita perziurejau tai man iseina 0,238 eur 1+t, bet dar kas pusmeti logistika dadeda papildomai po 0,014 eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , niino pranešimas:

Gal ekolofiniam pienui reikalavimai somatams, bakterijoms mazesni. Dbr saskaita perziurejau tai man iseina 0,238 eur 1+t, bet dar kas pusmeti logistika dadeda papildomai po 0,014 eur

Ne dėja save lyginu su kolegomis zemaiciais ekologais. Ir būtent pas ekologus jau yra dviejų barjeru kokybės reikalavimai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, cainikas pranešimas:

Apie kurią kainą čia rašai, bazinę ar natūralaus, jei apie grietinę kalbi?

čia kiek žinau visada apie bazinę kainą kalba o gal supirkėjas žino kad auksinį pieną stato, tai ir priedų negaili. Bet realiai tai su tona pieno tokios kainos nežinau kas gauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, kastuvas pranešimas:

Aišku man negaila jei tiek tikrai gauna bet netikiu nors tu ką, kad už pieną iki tonos per dieną, moka 0,26eur. grietinė štoli

Gaunu tiek todėl,kad nuo liepos1 perėjau iš vienos įmonės į kitą,kurios tarpusavyje labai pjaunasi ir su manimi pasirašė sutartį iki naujų metų,kaip toliau bus nežinau.O kaip žinom kur du pešasi laimi trečias,norit tikėkit norit ne,svarbu aš pats žinau kiek gaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Zim511 pranešimas:

 

 

Reikėtų juoktis nebent iš savęs, tikint kad tik vienas perdirbėjas gali mokėti tokią kainą. Jūs net nustebtumėte, jei žinotumėte kiek gautumėt turėdami normalios derybinės galios, o ne per metus vienas pats keisdamas "supirkėjus".

   Kolegos, kiek yra žinančių jog šiandien Telšiuose buvo pieno gamintojų, tikrų pieno gamintojų ūkininkų (ne ko kita) suvažiavimas ? Galėjo dalyvauti, visi žinantys ir norintys, ir tie kuriem pabodo mūsų "kolegų" karteliniai susitarimai. Susirinkusiųjų skaičius buvo tikrai optimistinis.

  Esminės gairės aiškios ir nusprestos, išrinkti atstovai ūkininkai, pritarta, kad ŽP "kokybiniai" reikalavimai yra niekiniai ir turi būti išgyvendinti, nes mokama kaina už "geresnės" kokybės pieną niekuo nesiskiria nuo kitų pieno perdirbimo įmonių mokamų kainų už pagal įstatymus reglamentuotą pieno kokybę, kurio normas visi žinom. (Čia dėl tų kas turi reikalų su ŽP). Taip pat sutarta dėl pieno pardavimo grupėje, galbūt gana derėtis po vieną ? Tai kas norėtų pasistengti dėl savo gerovės ir prisidėti prie šio reikalo su savo pieno kiekiu, brūkštelkit man savo varda, pavardę, kontaktus, pieno kiekį, kuris LT galas ir su kuriuo perdirbėju bendraujat. 

 

PS. man iš to jokios naudos, bet kuo mūsų bus daugiau, tuo.. patys žinot;) tai manau viešai erdvei informacijos per akis, visa kita info gautumėt į kontaktus kuriuos parašysite. 

Ar nepasakytum ką rūkai? nes tavo rašliavoje vieni kliedesiai.Apie kokias gaires ir išrinktus atstovus čia pliurpi,gal tie atstovai išrinkti į TSKP XXVI suvažiavimą ?ir galų gale prie ko tas ŽP? Aš priedą už kokybę pradėjau gauti pieno žvaigždėse,paskui perėjau į ŽP ten irgi gavau,o dabar esu kooperatyve ir ten gaunu.Jei tau neįmanoma pasiekt kokybės parametrų nepavydėk ir neskleisk nesąmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Artojus renkasi būti vienas lauke  karys...

 

Ekologai jau kokius 4-5 metus tokį karą kariauja su zp,  grupe ūkininku turi atstovą, ir reikalauja tvarkos visiems. Kazkas pavyksta, kazkas ne visai, bet kai buvo po viena bukino gan rimtai. 
Idėja gera, palaikau, ir linkiu sėkmės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , kestoxs pranešimas:

Artojus renkasi būti vienas lauke  karys...

 

Ekologai jau kokius 4-5 metus tokį karą kariauja su zp,  grupe ūkininku turi atstovą, ir reikalauja tvarkos visiems. Kazkas pavyksta, kazkas ne visai, bet kai buvo po viena bukino gan rimtai. 
Idėja gera, palaikau, ir linkiu sėkmės...

Nieko aš nerenkuosi o sakau tą ką žinau,o ne gandais vadovaujuosi.Mano gimtinė yra Telšių rajone,ten gyvena daug pažystamų ūkininkų,tai jiems paskambinau ir paklausiau apie tą suvažiavimą,jie tik pečiais trauko.Dabar kas liečia kokybės priedą tai pagal jus turiu jo atsisakyt,nes tada man nereikės juoktis iš saves.AŠ nesuprantu kuo tas priedas blogai,gal kas paaiškins?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Artojus pranešimas:

Nieko aš nerenkuosi o sakau tą ką žinau,o ne gandais vadovaujuosi.Mano gimtinė yra Telšių rajone,ten gyvena daug pažystamų ūkininkų,tai jiems paskambinau ir paklausiau apie tą suvažiavimą,jie tik pečiais trauko.Dabar kas liečia kokybės priedą tai pagal jus turiu jo atsisakyt,nes tada man nereikės juoktis iš saves.AŠ nesuprantu kuo tas priedas blogai,gal kas paaiškins?

Kaip tu nesupranti visas mūsų tikslas kad ra priedą atiduotum mum, tu darai kokybe, o pinigai už kokybe į mūsų sąskaita :-D elementaru  vatsonai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Kaip tu nesupranti visas mūsų tikslas kad ra priedą atiduotum mum, tu darai kokybe, o pinigai už kokybe į mūsų sąskaita :-D elementaru  vatsonai...

vą ir padiskutuok,kai baigias argumentai,prasideda juokeliai,zim kai neturėjo ką atsakyt išmetė šypsenėlę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nematau nieko blogo, jei jiem reikia gero pieno, kad praskiesti marmala ir padaryt padoresni produktą. "įstatymas numato". Kelintu metu tas įstatymas? Kai dar bobutės kolhoze melze rankom? Problema yra, kad supirkimo kaina žema, o ne kokybės priedai. Jei netinka, parduodi kam nereik kokybės.  Artojai, resketenai tiek moka? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Artojus pranešimas:

vą ir padiskutuok,kai baigias argumentai,prasideda juokeliai,zim kai neturėjo ką atsakyt išmetė šypsenėlę.

Kokie klausimai tokie ir atsakymai...

Tau kogero kitaip ir nebus, tu dabar statai kooperatyvui kuris veža pieną į Lenkija, kaip ir minėjau jie ir nustato mažesne riba tam, kad nuvežus neturėtų problemu dėl kokybės...

O Lietuvos įmones gudrauja... Argumentus išsakiau, daugiau galiu paminėti, kad ir tyrimas bakterijų nėra tikslus, tyrimo iš vieno samcio dažnai skiriasi, kiek pamenu ir paklaida metodikoje yra iki 30% savo patirtimi galiu patvirtinti kad tikrai skiriasi ipatyngai jei bakterijų buna apie 50,  tai tas pats mėginys svyruoja nuo 80 iki 40.

lygiai taip pat somatai pas viena 220 pas kita 260...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Informacija apie ta susirinkima Telsiuose gavau isvakarese ir  dalyvavau. Apie ta susirinkima  tik per pazistamus pranese. Jei viskas pavyks, vistiek jau blogiau nebus nei dabar yra, tai jau aisku. Nes patys pagalvokite ar tu deriesi del 500kg, 2t i diena ar del  50t+ i diena auksciausios kokybes pieno.

Pieno kokybe aisku visi bando siekti kuo geresnes, nes del to priklauso ir produktyvumas, sveikatingumas. Bet ZP reikalavimai pertekliniai del kokybes ir naudingi tik jiems, nes gali gerai sutaupyti. O kitur yra 400 somatu ir 100 bakteriju. O gauni ta pacia kaina kaip is ZP su 150-250 somatu.

+ tai vizija i ateiti, kur veliau rimciau padirbus galima butu lengvesne kooperacija del koncentratu, trasu ir t.t. bendro pirkimo mazesne kaina.

Svarbi bent tokia pradzia, negu visad tiketis vienam paciam perdirbejo malones su geresne supirkimo kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , niino pranešimas:

Informacija apie ta susirinkima Telsiuose gavau isvakarese ir  dalyvavau. Apie ta susirinkima  tik per pazistamus pranese. Jei viskas pavyks, vistiek jau blogiau nebus nei dabar yra, tai jau aisku. Nes patys pagalvokite ar tu deriesi del 500kg, 2t i diena ar del  50t+ i diena auksciausios kokybes pieno.

Pieno kokybe aisku visi bando siekti kuo geresnes, nes del to priklauso ir produktyvumas, sveikatingumas. Bet ZP reikalavimai pertekliniai del kokybes ir naudingi tik jiems, nes gali gerai sutaupyti. O kitur yra 400 somatu ir 100 bakteriju. O gauni ta pacia kaina kaip is ZP su 150-250 somatu.

+ tai vizija i ateiti, kur veliau rimciau padirbus galima butu lengvesne kooperacija del koncentratu, trasu ir t.t. bendro pirkimo mazesne kaina.

Svarbi bent tokia pradzia, negu visad tiketis vienam paciam perdirbejo malones su geresne supirkimo kaina.

ar neatrodo, kad išradinėjat dviratį? Yra jūsų krasšte kooperatyvas pieno gėlė, kurie puikiom kainom pieną superką, turi aukštus kokybės reikalavimus, aprūpina pašarų pakavimo medžiagom, trąšom jei reikia, berods ir paskolas jau išdavinėja. Įdirbis yra, kontaktai yra, junkis ir stiprink tą kooperaciją. Kam pradėti gimdyti tą naują kooperatyvą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...