Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, Pofke pranešimas:

jei tyrimus ims jie tai laimes neturesi, jei tiesiogiai per pieno tyrimus, tai tavo pienas jiem nereikalingas, bet gali bandyt laime

esate su jais tureje reikalų?

aš asmeniškai jau 1m. jiems statau ir kas liečia tyrimus tai nuo pat pradžios įtariau viso to kainą. praėjo metai ir visi spėjimai tvirtinasi. bet vistik noriu sukaupti daugiau argumentų ir bandyti arba dar kovoti arba juos palikti...

tai jei dar kas nors turite patirties su šia kontora norėčiau daugiau ka nors apie juos sužinoti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, rita pranešimas:

tai kiek moka tas kooperatyvas

šiai dienai aš tik buves koperatyvo narys ir jame bent jau pieno tyrimai nebuvo klastojami. problema buvo tame kad koperatyvo vadovė pradėjo savintis koperatyvo turta. kai tik tai sužinojome ji palikome.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 7 valandas, niino pranešimas:

Kaip su pieno kainomis. Pas mus Zemaitijos rugpienis (ZP) 1+t 25-26 cnt. Dar kadangi steigiasi 2 nauji kooperatyvai, tai iseinantiems ir po 28-30 cnt bando siulyti ...

Visoje LT pieno trukumas, uzsieni kainos kyla tik LT perdirbejai s.... mala kolkas ...

man žp už 500-1000kg per dieną siūlo 26cnt. ir sutartį 6 mėn. vasarą iš jų pabėgau,tad iki šiol neduoda ramybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

K

On 2020-02-02 at 21:41, kulka pranešimas:

visa vasara vesdavom virs 500kg gaudavom po 23cnt. dabar apie 250kg. per vargus zadejo po 21cnt. mokėt Lukšiai. :)

dar vienas klausimelis... ant kiek pagerėjo kokybiniai pieno rodikliai kai perėjote pieną duoti iš savo šaldytuvu?

O tai kiek luksiai mokėtų dabar statant 1500t y diena? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...