Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

On 2019-12-18 at 23:15, kestoxs pranešimas:

jei tu viršyji 250 somatu arba 70 bakterijų, negauni priedo, nzn kiek pas tave tas priedas kapeikų yra viena ar dvi... perdirbėjui tai yra paranki sutartis, nes tu gali ta riba viršyti karta per pora mėnesių karta per metus. Ar panasiai, dar kiek pamenu ima ne  bbsg skaičių o būtent tos dekados vidurki, kas ta rizika dar labiau padidina. Ir nevisiem ir nevisada pavyksta tilpti į tokius užaukštintus rodiklius, vieniem reikia gerinti įrangos kokybe, kitiem dažniu brokuoti gyvulius, ar intensyviau sekti pieno rodiklius, ilgesni laiką apsiversiavusios karves pieną brokuoti ir panasiai, Somatines ląsteles dažnai kyla ir ne nuo ūkininko valios, tam turi įtakos ir ruja ir karštis, ir pasaru kokybė ar pasikeitimas. Tai visada turi rizika, kad to priedo negausi. Ir iš dažno tenka išgirsti kad va šia dekadą buvo blogi tyrimai tai gavau mažai. O perdirbejui ar somatu bus iki 250 ar iki 400 nuo to pienas nebus pilkesnis ar blogesnes kokybės... ko toks aršus vėl patapote ar įžeidėme vėl jus? 

Atsakymas tavo paties parašymu. Ir dar, kurių  velnių per visą Lietuvą trenkies į žemaitiją? Kad žemaičiams kainą numušt?  Per tokius vietiniai  turi kęsti  visokius išsidirbinėjimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-12-20 at 20:56, kestoxs pranešimas:

Bendram žinojimui apie “bobutes laikus”:

https://www.manoukis.lt/naujienos/ukis/pasikeitus-taisyklems-pieno-ukiai-be-saldytuvu-neissivers

O ką pats laikai  “marmalo” kuri reikia skiesti? Kurio perdirbėjų centrifugus neišvalo? 

 Rinkos ekonomikoje susitarimai neveikia. Nežinia Lietuvoje koks privežtas iš Latvijos ir Estijos marmalas (nes įvežamam pienui lietuviški reikalavimai netaikomi)  dar skiestas galimai palmių riebalais, lietuvišku pavadinimu už aukštą kainą pardavinėjamas. Kai tuo pačiu, mažų ūkių  lietuviškas pienas  pagamintas taikant aukštus lietuviškus kokybės reikalavimus, sėkmingai eksportuojamas į Lenkiją ir sėkmingai grįžta pigaus sviesto ar net supakuoto pieno pavidale.

https://www.agroeta.lt/pieno-ukiu-mirties-irodymas-kaledineje-paramoje-nepasiturintiems-lenkisko-pieno-pakelis?fbclid=IwAR0yJqBsbiY-X1fHhflsjWMmoeWs469g_Pmfn7zt9E7uSFPh9D74IC9ryqQ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

“Galimai” įžvelgiau tik kritika neaišku kam, lietuviško produkto peikima ir vėl skirstymą didelis-mažas...

 Maži ūkiai traukiasi iš Lietuvos, tai lieka "lietuviškas produktas" iš estiško ir latviško pieno.  Suskirstymas pagal socialinę padėtį oficialiai  padarytas ne mano, bet pono ministerio Starkevičiaus  iniciatyva, kuris po šia diena vis  dar nėra atšauktas, tai juo ir vadovaujuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , cainikas pranešimas:

 Maži ūkiai traukiasi iš Lietuvos, tai lieka "lietuviškas produktas" iš estiško ir latviško pieno.  Suskirstymas pagal socialinę padėtį oficialiai  padarytas ne mano, bet pono ministerio Starkevičiaus  iniciatyva, kuris po šia diena vis  dar nėra atšauktas, tai juo ir vadovaujuosi.

O kokia statistika, kiek Lietuvoje pagaminto ir palikto lietuviško pieno ir kiek atvežta? Čia kaip suprantu pateisini Valdžios  lenkiško pieno užpirkima nepasiturintiems? 
Valdzios sprendimu yra daug nelogiškų ir kritikuotinu, bet Stankevičius kiek pamenu suskirstė į du ūkiu dydžius tai iki 4 edv ir virš 4, kas iki 4 gaudavo betods vadinosi natūrinių ūkiu parama ir ten nepamenu tiksliai sumos bet visa suma duodama 100% be savu investicijų. Visi kiti teikdavo modernizavimui( įtariu kad ir pats virš 4 edv turi) ir buvo duodama visiem be jokios eiles, tiek kiek praneša pačio finansai, vėliau atsirado eiles, bet Mažesni turėdavo galimybe daugiau balu susirinkti ir paimti parama tiek kiek veža jų finansai.  Tai štitame skirstyme nematau nieko blogo, o koks kitas skirstymas dar yra? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , kestoxs pranešimas:

O kokia statistika, kiek Lietuvoje pagaminto ir palikto lietuviško pieno ir kiek atvežta? Čia kaip suprantu pateisini Valdžios  lenkiško pieno užpirkima nepasiturintiems? 
Valdzios sprendimu yra daug nelogiškų ir kritikuotinu, bet Stankevičius kiek pamenu suskirstė į du ūkiu dydžius tai iki 4 edv ir virš 4, kas iki 4 gaudavo betods vadinosi natūrinių ūkiu parama ir ten nepamenu tiksliai sumos bet visa suma duodama 100% be savu investicijų. Visi kiti teikdavo modernizavimui( įtariu kad ir pats virš 4 edv turi) ir buvo duodama visiem be jokios eiles, tiek kiek praneša pačio finansai, vėliau atsirado eiles, bet Mažesni turėdavo galimybe daugiau balu susirinkti ir paimti parama tiek kiek veža jų finansai.  Tai štitame skirstyme nematau nieko blogo, o koks kitas skirstymas dar yra? 

Be galo trumpa tamstos atmintis. Ministeris  Starkevičius buvo suskirstęs iki 2, iki 4, iki 14 EDV.  Jei iki 4 EDV paimdavo paramą tai 5 metus nebegalėjo gauti jokios kitos, arba privalėjo gražinti. Tuo tarpu kas turėjo 14 EDV, galėjo imti paramas viena po kitos neribotai, jei pinigais tai taip pat neribotai. Mokesčius turintis 4 EDV privalėjo mokėti didesnius (už vieną EDV vienetą) nei pavyzdžiui turintis 14 EDV.  Tokios pat sudėties ir kokybės pieno  kaina po šia diena diferencijuota pagal ūkio socialinę padėtį.

 Savo ruožtu perklausiu.

 O Tamsta pateisini, pigesnio Lietuviško pieno išvežimą į Lenkiją, ir brangesnio nekontroliuojamos kokybės  pieno  atvežimą iš Latvijos ir Estijos? Ir Tamsta pateisini  nepateisinamai brangesnio produkto pirkimą už valstybės lėšas, kai toks pat produktas pagamintas pigiau, netgi  iš Lietuvos gamintojų patiekto, nupirkto netaikant diskriminacijos   pieno?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , cainikas pranešimas:

Be galo trumpa tamstos atmintis. Ministeris  Starkevičius buvo suskirstęs iki 2, iki 4, iki 14 EDV.  Jei iki 4 EDV paimdavo paramą tai 5 metus nebegalėjo gauti jokios kitos, arba privalėjo gražinti. Tuo tarpu kas turėjo 14 EDV, galėjo imti paramas viena po kitos neribotai, jei pinigais tai taip pat neribotai. Mokesčius turintis 4 EDV privalėjo mokėti didesnius (už vieną EDV vienetą) nei pavyzdžiui turintis 14 EDV.  Tokios pat sudėties ir kokybės pieno  kaina po šia diena diferencijuota pagal ūkio socialinę padėtį.

 Savo ruožtu perklausiu.

 O Tamsta pateisini, pigesnio Lietuviško pieno išvežimą į Lenkiją, ir brangesnio nekontroliuojamos kokybės  pieno  atvežimą iš Latvijos ir Estijos? Ir Tamsta pateisini  nepateisinamai brangesnio produkto pirkimą už valstybės lėšas, kai toks pat produktas pagamintas pigiau, netgi  iš Lietuvos gamintojų patiekto, nupirkto netaikant diskriminacijos   pieno?

Bandau suvokti ar tu tikslingai iškreipi info, ar tiesiog trūksta gebėjimu naudotis Google? 
modernizavimas nuo 4 edv. Dabar nuo 8000 sp, viena karve duoda kiek pamenu paliai 1400sp, t.y 5 karves ir keli ha žemės ir tu jau “Stambuolis”

Iki 4 edv duoda berods apie 8000 eur 100% investicijų. 
iki 2 edv jokių mokesčių... 

Bet kam mes apie tai diskutuojam, jei neimti paramų reiškia būti išskirtiniu...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , cainikas pranešimas:

 Teisingai, čia tema apie pieno kainas, bet, vengdamas konkrečių  atsakymų.... labai mėgsti nukrypti į lankas..:D

Nzn ką aš tau turiu atsakyti, noretum uždrausti ES vertybe laisva prekių judėjimą? Klausimas ar nuo to tu pajusi kažkokia didesne  nauda? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , kestoxs pranešimas:

Nzn ką aš tau turiu atsakyti, noretum uždrausti ES vertybe laisva prekių judėjimą? Klausimas ar nuo to tu pajusi kažkokia didesne  nauda? 

 Nenukrypk vėl nuo temos. Nieko aš nenoriu uždrausti. Matau esi labai autoritetingas ir viską žinantis, tad  tik norėjau sužinoti tavo asmeninę  nuomonę mano pateiktais klausimais.

 

Prieš 1 valandų, cainikas pranešimas:

 

 O Tamsta pateisini, pigesnio Lietuviško pieno išvežimą į Lenkiją, ir brangesnio nekontroliuojamos kokybės  pieno  atvežimą iš Latvijos ir Estijos? Ir Tamsta pateisini  nepateisinamai brangesnio produkto pirkimą už valstybės lėšas, kai toks pat produktas pagamintas pigiau, netgi  iš Lietuvos gamintojų patiekto, nupirkto netaikant diskriminacijos   pieno?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks jausmas, kad ieškai kaip išprovokuoti...

Aš nieko neapsimetu, turiu savo nuomone, esu paprastas žmogus, ir nieko čia nesistengiu kazkam pasirodyti ar įrodyti , apie autoretitinguma vėl pats nusprendi. Jūsų nuomone apie mane yra tokia kokia yra. O jei jums tikrai rūpėtų mano nuomone, klausimai butų truputi kitokie...

O jei pateiktum tikslumą, o ne abejones dėl kokybės kiekio ir kainos, tai gal ir butų galima nuomone suformuoti, bet apie kokybe nieko nežinom,  Ir atvežama kiekį.Kitas dalykas,  kad ir turėsiu nuomone, to apriboti negalime...

taip pat ir kaina kokia galejo pirkti Lietuviška pieną už “Europos paramos lėšas” nei aš nei tu nežinome  kokia ji galėjo būti. 

Bet paketas su lenkiškų pienu formuoja neigiama nuomone apie lietuviška pieną, lygiai taip pat kaip ir sveikatos ministerijos nurodymas sviestą pakeisti margarinu... Man tai atrodo nelogiška. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Toks jausmas, kad ieškai kaip išprovokuoti...

Aš nieko neapsimetu, turiu savo nuomone, esu paprastas žmogus, ir nieko čia nesistengiu kazkam pasirodyti ar įrodyti , apie autoretitinguma vėl pats nusprendi. Jūsų nuomone apie mane yra tokia kokia yra. O jei jums tikrai rūpėtų mano nuomone, klausimai butų truputi kitokie...

O jei pateiktum tikslumą, o ne abejones dėl kokybės kiekio ir kainos, tai gal ir butų galima nuomone suformuoti, bet apie kokybe nieko nežinom,  Ir atvežama kiekį.Kitas dalykas,  kad ir turėsiu nuomone, to apriboti negalime...

taip pat ir kaina kokia galejo pirkti Lietuviška pieną už “Europos paramos lėšas” nei aš nei tu nežinome  kokia ji galėjo būti. 

Bet paketas su lenkiškų pienu formuoja neigiama nuomone apie lietuviška pieną, lygiai taip pat kaip ir sveikatos ministerijos nurodymas sviestą pakeisti margarinu... Man tai atrodo nelogiška. 

 Jokių provokacijų.:D  Esi nuolatinis diskusijų dalyvis palaikantis pokalbį,  todėl ir klausiu. Ką padarysi jei susidariau tokią nuomonę kad esi autoritetingas. Jei teigtum tai pats vargu ar pats tuo galėtum tikėti. Apie apsimetimą niekur nekalbėjau.:doh:

Jeigu oficialiai nėra teikiama informacija  kad iš užsienio perkama geresnės kokybės ar sudėties pienas, vadinasi perkamas prastesnių rodiklių , kitaip neiškentėtų nepasigyrę. Lietuviškos pieno pirkimo taisyklės latviams ir estams negalioja. Tai kad yra formuojama neigiama nuomonė tai ir aš su tuo sutinku, netgi palaikau, nes lenkai perka iš manęs pieną netgi primokėdami daugiau nei Lietuvoje. Kas moka, tam ir šoku. Daugiau nei lenkai mokėtų lietuviai, būtų kitokia nuomonė. Ko gero,  taip pat elgtumeis ir tu. Gal klystu?

 Sviestas buvo reabilituotas, šiandien pigęs per pus (užvertė lenkai), nejau vėl prie  nesveiko margarino grįžtama?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , kestoxs pranešimas:

Manau sveikintina bet kokia, tokia iniciatyva. Iš supirkėjų reakcijos yra aiškūs susitarimai dėl pieno kainos. Vis dėl to jaučiasi, kad ūkininkai pagaliau tarpusavyje vis labiau vienijasi. Tik laiko klausimas kada daugiau derybinių galių turės patys ūkininkai.

Jei suras geresnę kainą valio. Jei ne, tai nematau kitos išeities dėl geresnės kainos, nei patiems kazkaip prisideti prie perdirbimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Duncia pranešimas:

Manau sveikintina bet kokia, tokia iniciatyva. Iš supirkėjų reakcijos yra aiškūs susitarimai dėl pieno kainos. Vis dėl to jaučiasi, kad ūkininkai pagaliau tarpusavyje vis labiau vienijasi. Tik laiko klausimas kada daugiau derybinių galių turės patys ūkininkai.

Jei suras geresnę kainą valio. Jei ne, tai nematau kitos išeities dėl geresnės kainos, nei patiems kazkaip prisideti prie perdirbimo.

Tai visada buvo tas perdirbėjų bendravimas, bet atsiradus keliems papildomiems žaidėjams rinkoje, viskas pradėjo griūti, pastaruoju metu jau buvo klientu vagonas vienas iš kito.
Ir šitoje situacijoje kiek suprantu blogiausioje situacijoje yra zp, o dar ir desperacija kažkokia uzsiema. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o šiaip realiai nėra čia ko smulkintis, po naujų reikia tartis su Lenkų pieninių vadovais dėl priėmimo ir važiuot pas jų. Porą mašinų nupirkti po sėkmingo sandorio, nemanau, kad bus didelė problema :) kitas reikalas, kaip susitart civilizuotai tarp ūkių, nes žodinis susitarimas, kaip bebūtų, yra baisiai trapus dalykas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...