Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Šiaip istikro labai į lankas net ir % žiauriai į lankas  surašė. Kaip ir minėjau sukčiavimas yra galimas su pieno bakelių bet tai yra ne supirkejas o tik pienvezio vairuotojas kaltas, ir tikrai ne visi, pas mane buvo su vienu problema kol neturėjau šaldytuvo kalibracijos, pasidariau įsaką čia diena tas žmogelis rado savo  skaitliuke gedimą. Kitas dalykas yra neginčijama paklaida 0,4%  tai kai priduodi 4tonas gali tavo šaldytuvo parodymai rodyti 16 litru daugiau negu jų skaitliukas ir niekas tau dėl to jokios pretenzijos negali reikšti, maždaug kai pats matuoji tai stengiesi tuo naudotis...Siaip ne viena pazystu kurie pasitiki skaitliukais pieno vėžio ir viskas ok. Kiek pats matau jie tikrai tiksliai rodo, skiriasi dažniausia iki 10 litru, buna, kad jie ir daugiau parodo.
Kas dėl kokybės, jo buvo ir man, ir vis dar pasitaiko kad nesutampa pieno tyrimai, bet gali pats siusti tiesiai į pt ir daryti turima, dažnai aš ji pasidarau. Ir jei matai skirtumą pasikalbu su supirkėjų atstovu, siaip kai jie mato kad stebi situacija, dažniausiai tuomet tyrimai sutampa, jei ne galimybe kad nesutaps yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jusu skaiciavimai ir pienovezio netiks, visada ras budu kaip nuvogti piena cia tik nesibaigianti kova. Pazistu viena pienovezio vairuotoja, turi dv karves ir jos istisus metus duoda pieno po 40-50 litru, paklausiau kaip padarai, nusijuoke, padirbsi ir ismoksi. Nesat patys tokie gerieciai, esat kazka pavoge, ar nesumokeje kai kam, apsukuke kai ka tai is jusu vagia toks lietuviskas darbas, bendravimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Ramza pranešimas:

Jusu skaiciavimai ir pienovezio netiks, visada ras budu kaip nuvogti piena cia tik nesibaigianti kova. Pazistu viena pienovezio vairuotoja, turi dv karves ir jos istisus metus duoda pieno po 40-50 litru, paklausiau kaip padarai, nusijuoke, padirbsi ir ismoksi. Nesat patys tokie gerieciai, esat kazka pavoge, ar nesumokeje kai kam, apsukuke kai ka tai is jusu vagia toks lietuviskas darbas, bendravimas.

As esu labai sazininga..mane drasiai galima palikti, kad ir prie maiso neapskaitytu pinigu, nepaimsiu nei cento

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi esu labai sažininga nes nuo saves neišeina pavogt dar pasaulis to nesugalvojo.O pinigėliu pinigu arba yra arba ne ir nieko tu čia nesugalvosi.Tik va bėda kick mes valdininku turim išlaikyti(čia mokytojai medikai ir Kt neieina) Vien tik žemės ūkio ministerija su vis-à-vis savo priedais ir kuriamom strategijom kad karviu daugėtu, o idomu kad negirdėti strategijos ,kad Lietuva vėl taptu lietuvišku kiauliu šalimi ir keptume kakėdu stalui lietuviška paršiuka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , ferma121 pranešimas:

Aš irgi esu labai sažininga nes nuo saves neišeina pavogt dar pasaulis to nesugalvojo.O pinigėliu pinigu arba yra arba ne ir nieko tu čia nesugalvosi.Tik va bėda kick mes valdininku turim išlaikyti(čia mokytojai medikai ir Kt neieina) Vien tik žemės ūkio ministerija su vis-à-vis savo priedais ir kuriamom strategijom kad karviu daugėtu, o idomu kad negirdėti strategijos ,kad Lietuva vėl taptu lietuvišku kiauliu šalimi ir keptume kakėdu stalui lietuviška paršiuka

Man atrodo, kad mes ir esame lietuvisku kiauliu salis:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, kestoxs pranešimas:

Šiaip istikro labai į lankas net ir % žiauriai į lankas  surašė. Kaip ir minėjau sukčiavimas yra galimas su pieno bakelių bet tai yra ne supirkejas o tik pienvezio vairuotojas kaltas, ir tikrai ne visi, pas mane buvo su vienu problema kol neturėjau šaldytuvo kalibracijos, pasidariau įsaką čia diena tas žmogelis rado savo  skaitliuke gedimą. Kitas dalykas yra neginčijama paklaida 0,4%  tai kai priduodi 4tonas gali tavo šaldytuvo parodymai rodyti 16 litru daugiau negu jų skaitliukas ir niekas tau dėl to jokios pretenzijos negali reikšti, maždaug kai pats matuoji tai stengiesi tuo naudotis...Siaip ne viena pazystu kurie pasitiki skaitliukais pieno vėžio ir viskas ok. Kiek pats matau jie tikrai tiksliai rodo, skiriasi dažniausia iki 10 litru, buna, kad jie ir daugiau parodo.
Kas dėl kokybės, jo buvo ir man, ir vis dar pasitaiko kad nesutampa pieno tyrimai, bet gali pats siusti tiesiai į pt ir daryti turima, dažnai aš ji pasidarau. Ir jei matai skirtumą pasikalbu su supirkėjų atstovu, siaip kai jie mato kad stebi situacija, dažniausiai tuomet tyrimai sutampa, jei ne galimybe kad nesutaps yra.

pas mus sukciavimas praktiskai nuolatinis. dariausi ir atskirus tyrimus vežiau i pieno tyrimus ir ka.... niekad nesutapo... visad koeficientai 0,1. mažesni ir taškas. Pačioje pradzioje kol nepakeliau vejo numusinejo baltyma paskambinus i pieno tyrimus iskelus klausima ir pateikus prieigas prie savo pieno tyrimu informacijos "pieno tyrimu" atstovai patvirtino kad tokiu rezultatu negali buti. perdavem laborantei ir ka... stebuklas baltymai tiks opaa i virsu visiems statytojams. ir kad nebutu per gerai visiems labai graziai  sumažėjo riebalai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kulka pranešimas:

pas mus sukciavimas praktiskai nuolatinis. dariausi ir atskirus tyrimus vežiau i pieno tyrimus ir ka.... niekad nesutapo... visad koeficientai 0,1. mažesni ir taškas. Pačioje pradzioje kol nepakeliau vejo numusinejo baltyma paskambinus i pieno tyrimus iskelus klausima ir pateikus prieigas prie savo pieno tyrimu informacijos "pieno tyrimu" atstovai patvirtino kad tokiu rezultatu negali buti. perdavem laborantei ir ka... stebuklas baltymai tiks opaa i virsu visiems statytojams. ir kad nebutu per gerai visiems labai graziai  sumažėjo riebalai :D

Nepamenu tikslios sistemos, bet gali pats kažkaip daryti sutartį su pt ir tureti oficialius turimus ir išvengti nusukinėjimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolegos nepamirštam prie gaunamų kainų parašyti kiek statome bei kam statome pieną :)

dar galima parašyti ar nesuka kiekių ar nesukčiauja per tyrimus.

manau ši informacija labai padėtų teisingoms perdirbimo įmonėms susirinkti daugiau klijentų, o mums ūkininkams gauti savo sąžiningai uždirbtus pinigėlius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O su kainom tai idomu Gali susidaryti sutarti jeigu nori kad tu pareitum ir 30 eurocentu o tada pradeda veikti pried sistema už baltymus jeigu tik nėra kokia dekada 3,3 jau minus jeigu neklystu puse cento o toliau idomiau uz 1dekada priedai nemokami kad ukininkas be reikalo pinigu neišleistu 2 dekada padarai som virš250 arba bakt virs 60 ir kaina gaunas apie 25 kalbu apie 3 t per diena toliau logistika mokama kas puse metu bet mažiausias baltymu ar kokybes susvyravimas 1cento ir nėra Taip moka Žemaitijos pienas Žinau ūkininku kurie toki kieki jiems parduoda po 23 ir galvos nesuka jokiu priedu daug metu Dabar kai suskaičiavau tokios sutarties gautus pinigus uz metus kaina gavosi nepilnai 25  Vienu žodžiu su 30 euro centu gavau per nosi . Bet patirtis gera  Dabar pasirašiau sut ant 26 be jokiu priedu som 400 bakt 100 balt 3,2 ir visi pinigai iškarto ne po mėn ar pusės metu O kokia imone parašysiu kai isitikinsiu kad jie tikrai laikosi sut Pirmasias sask jau gavau

 

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su MPK kol kas dėl tyrimų problemų nėra.Kartais pro pieno tyrimus važiuodamas užsivežu pasižiūrėti ką piene pats gero turiu.Nes nekontroliuoju karvių.Dabar į parą tik 200 su trupučiu. Bakterijų įvairiai nuo 11 iki 16, somatų daugiau 200 nėra.Buvo vasaros laiku atsiradusių,bet 2 karvės prota knisa.Viena veršinga,tai teks palikt,o kita tuščia.Keliaus lauk.Kas dėl kiekio,šaldytuvas kalibruotas su liniuote.Prieš kelis metus tą paslauga GPK atliko.Ką užrašau,už tą sumoka.

Tik prieš kelis metus buvo cirkas prasidėjas.Karvės buvo kontroliuojamos.Viena dekadą nepažiūrėjau kokie tyrimai,pamatę vos nenuvirtau,vanduo turbūt riebesnis buvo,patylėjau iki antros dekados.Antrai tas pats,žinojau kada ima tyrimams kokybei nustatyti pieną,kartu pasiėmiau kai vairuotojas ne matė ir aš.Ir į tyrimus nulėkiau.Ir ką,pienas pagal juos vėl liesas,o pagal mano koficiantas buvo 1,3** plius palaukiau kol iš GPK parėjo atsakymai,nes tik buvo prieš gal 2 dienas imti kiekvienos karvės tyrimai.Iš tuo metu 28 melžamų  nė vienos nebuvo su tokiais rodikliais kokius rado bendrame.Skambinau iš kart žaliavos direktoriai,sakau norit bajeri papasakosiu.Iš klausė ir atsakė,,Jūs kada pildėte pieno pirkimo-pardavimo sutartį nepažymėjote kad banda yra kontroliuojama,,.Tai sakau ką,nekontroliuojama kieno ,tai galit daryt ką norit nors ten pieno kokybės rodikliai geri.Nuo to karto kažkaip problemų ir ne buvo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus tyrimus pieno išsiveža patys Pieno tyrimai perdirbėjai tu maišeliu negauna tyrimai imami iš kiekvieno pieno išvežimo karvės kontroliuojamos nuo senu laiku net nebepamenu.O dėl pienotyrimu išvežimo tai penki ūkininkai sudarėme sut su Pieno tyrimais ir iš vieno taško visu paima maždaug kas4 dienas Labai pasiteisinusu praktika ir svarbiausia,kad ne tik dideliu ūkiu bet ir tokiu 15-20 karviu,bet svarbu kad būtu pieno šaldytuvas(patikekit labai greitai atsiperka)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , niino pranešimas:

Jug visi LT supirkejai taiko kokybes reikalavimus  iki 250 somatu ( ZP taiko papildomai iki 150 somatu), o kaip su Lenkijos supirkejais?

Na nevisi iki 250, įstatymas numato iki 400, tai ir yra supirkėjų kurie ta riba laiko, pvz pas mane riba yra 400 ir jokių priedu  už mažesnį somatu skaičių nėra... 

Kiek pamenu kooperatyvas vežė į Lenkija, tai tikrai nebuvo aukštesni reikalavimai, bet kadangi atstumas didelis ir vežant pieno temperatūra pakyla, tai jie buvo nusistatę 350 somatu betods ir 70 bakterijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaitykit pieno istatyma apie jokius 250 som ir 50-60 bakter nera kalbos Čia perdirbėju žaisliukai  Yra 400 som 100 bakt atšaldytas jeigu 2 dienu iki 4 laipsniu.na ir 3,7 rieb 3 baltymai (dėl paskutiniu skaičiu negarantuota bet čia ne .esme) Mes patys kalti kad leidžiam perdirbėjams iškelti perteklines salygas ir patys paskui kenčiam.Kadangi jau viena karta pasimokiau daugiau tokios su visokiais lojalumo džiugo logistikos ir kt.nebepasirašau Pienas atitinka visus kokybes reikalavimus numatytas kiekis ir viena kaina ir viskas O kam parduoti visai nesvarbu nesutinka vienas supirkėjas kitas paims su malonumu Ir dat uždarė punktus žinau ne viena nedideli ūkeli,kurie džiaugiasi kad piena paima iš kiemo nedidelė kaina,bet sako nei man vežt nei man šaldyt.Taip kad tuščios vietos nebūna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ferma121 pranešimas:

Paskaitykit pieno istatyma apie jokius 250 som ir 50-60 bakter nera kalbos Čia perdirbėju žaisliukai  Yra 400 som 100 bakt atšaldytas jeigu 2 dienu iki 4 laipsniu.na ir 3,7 rieb 3 baltymai (dėl paskutiniu skaičiu negarantuota bet čia ne .esme) Mes patys kalti kad leidžiam perdirbėjams iškelti perteklines salygas ir patys paskui kenčiam.Kadangi jau viena karta pasimokiau daugiau tokios su visokiais lojalumo džiugo logistikos ir kt.nebepasirašau Pienas atitinka visus kokybes reikalavimus numatytas kiekis ir viena kaina ir viskas O kam parduoti visai nesvarbu nesutinka vienas supirkėjas kitas paims su malonumu Ir dat uždarė punktus žinau ne viena nedideli ūkeli,kurie džiaugiasi kad piena paima iš kiemo nedidelė kaina,bet sako nei man vežt nei man šaldyt.Taip kad tuščios vietos nebūna

už tuos žaisliukus moka papildomus centus ir niekas dėl to nekenčia o tik išlošia,aš tais žaisliukais naudojuosi daugiau kaip 6m ir per tą laiką gavau krūvą papildomų pinigų,žinoma reikia pasiekt tuos rodiklius,jei nepasieki tada čia tavo ir karvių problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Artojus pranešimas:

už tuos žaisliukus moka papildomus centus ir niekas dėl to nekenčia o tik išlošia,aš tais žaisliukais naudojuosi daugiau kaip 6m ir per tą laiką gavau krūvą papildomų pinigų,žinoma reikia pasiekt tuos rodiklius,jei nepasieki tada čia tavo ir karvių problema.

Na čia jau nebepatylėsiu, apie kokius priedus ir papildomus pinigus čia kalba ? Jei kitas perdirbėjas moka tokia pat kaina be jokių "kokybių".. :D čia žaidimai. Kuriais tikit, ir išsivaizduojat parduodantys superini piena. Skaldyk ir valdyk, plius dar apturėt reikės išlaidų, kai užkils noras pakeisti supirkėja. Ir dėl to tikriausiai dar 6 m jo reikės nekeisti. Nieko asmeniško ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , Artojus pranešimas:

už tuos žaisliukus moka papildomus centus ir niekas dėl to nekenčia o tik išlošia,aš tais žaisliukais naudojuosi daugiau kaip 6m ir per tą laiką gavau krūvą papildomų pinigų,žinoma reikia pasiekt tuos rodiklius,jei nepasieki tada čia tavo ir karvių problema.

Tau atrodo kad moka papildomas kapeikas, bet realybeje tu dėl tu kapeikų turi atidirbti, aš gaunu ta pati be jokių papildomu reikalavimu, o žemaičiai už tiek pat turi atidirbti. Tai čia 100% yra perdirbėjo žaisliukas, vienąkart gavai kitakart ne. O aš gaunu visada 100%. :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zim511 pranešimas:

Na čia jau nebepatylėsiu, apie kokius priedus ir papildomus pinigus čia kalba ? Jei kitas perdirbėjas moka tokia pat kaina be jokių "kokybių".. :D čia žaidimai. Kuriais tikit, ir išsivaizduojat parduodantys superini piena. Skaldyk ir valdyk, plius dar apturėt reikės išlaidų, kai užkils noras pakeisti supirkėja. Ir dėl to tikriausiai dar 6 m jo reikės nekeisti. Nieko asmeniško ;)

Perskaičiau ir juokiausi...o tu parodyk tą kitą perdirbėją kuris moka 26cnt už 500-1000kg pieno per dieną...aš parduodu ne superinį o baltą pieną kurio somatai neviršija 250 ir bakterinis 60, o supirkėją per tuos metus jau pakeičiau trečią.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Tau atrodo kad moka papildomas kapeikas, bet realybeje tu dėl tu kapeikų turi atidirbti, aš gaunu ta pati be jokių papildomu reikalavimu, o žemaičiai už tiek pat turi atidirbti. Tai čia 100% yra perdirbėjo žaisliukas, vienąkart gavai kitakart ne. O aš gaunu visada 100%. :-D 

Man niekas neatrodo ir dėl nieko aš neturiu atidirbt ir nevaidink pastoviai kieto o įrodyk faktais .Kaip gali atrodyt,kad gaunu kapeikas jei aš gaunu 26cnt. o kitas tik 23cnt. už panašų kiekį,ir kaip turiu atidirbt,paaiškink proto bokšte?Jau pradeda užknist.........................

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...