Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Ką tik, Zim511 pranešimas:

Apie principa ir idėją žinai ka nors ? Su visa pagarba, kraštieti, susilaikykim nuo komentarų nežinodami situacijos. O kas norėjo sužinojo, viešų agitacijų čia nevedinėsiu ;

aš komentuoju pasakymus, kad va ateisim ne su 2 tonom, o 50, išsimušim gerą kainą, gausim pigiai trąšas ir t.t. Sakykim, taip kiekvienas rajonas po tokį būrelį. bet gal tada padarykit porą rajonų prie esamo darinio ir turėsim, pvz 200 t, turėsim finansavimą, asmeniškai neįmanomas gauti kainas ir t.t. Bet aišku, kažkam reikės mokėti algą už profesionalų darbą

Jūsų idėjų aš nežinau ir nekvestionuoju, linkiu sėkmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

ar neatrodo, kad išradinėjat dviratį? Yra jūsų krasšte kooperatyvas pieno gėlė, kurie puikiom kainom pieną superką, turi aukštus kokybės reikalavimus, aprūpina pašarų pakavimo medžiagom, trąšom jei reikia, berods ir paskolas jau išdavinėja. Įdirbis yra, kontaktai yra, junkis ir stiprink tą kooperaciją. Kam pradėti gimdyti tą naują kooperatyvą?

Pritariu! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

Kokie klausimai tokie ir atsakymai...

Tau kogero kitaip ir nebus, tu dabar statai kooperatyvui kuris veža pieną į Lenkija, kaip ir minėjau jie ir nustato mažesne riba tam, kad nuvežus neturėtų problemu dėl kokybės...

O Lietuvos įmones gudrauja... Argumentus išsakiau, daugiau galiu paminėti, kad ir tyrimas bakterijų nėra tikslus, tyrimo iš vieno samcio dažnai skiriasi, kiek pamenu ir paklaida metodikoje yra iki 30% savo patirtimi galiu patvirtinti kad tikrai skiriasi ipatyngai jei bakterijų buna apie 50,  tai tas pats mėginys svyruoja nuo 80 iki 40.

lygiai taip pat somatai pas viena 220 pas kita 260...

nieko tu man neatsakei,aš klausiau kuo blogai 2cnt priedas,jei man durnam išaiškinsi gal tada jo atsisakysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip man rodos kad užsipuolate žmogų be reikalo, toks modelis jau veikia Lietuvoje ir veikia ne vienerius metus, turiu pažįstamu kurie tokiai grupiai priklauso, esu ne viena karta apie tai kalbejas su jais ir matau kad yra gan neblogu pasiekimu, ne viskas aišku einasi kaip iš pypkes, bet po viena neapgaudinėja, aiški kaina ir skaitymasis su visais...  

Ir siaip buna žmonių pasaulyje kurie turi idėja ir dėl jos dirba, tam resursu nereikia, o jei jus isivaiduojate kad kazkas samdys kažką, kad atliktų darbą, tai sorry nieko nesigaus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Mano laikas dažnai buna leidžiamas geru derybinių pozicijų paieškoms, ir aš tai nuolatos darau, ir nuolatos galvoju ir ieškau geresnes derybines pozicijos. Nuo to priklauso mano pajamos ir išlaidos...

ne to klausiau, sakai nereikia idėjai resursų, tai man ir įdomu, ar laikas nėra resursas? Man tai atrodo, kad yra ir net neįkainojamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Zim511 pranešimas:

Arciu555, keliasdešim, ne keli ;)

Tai jau pasiūlyta kaina geresnė praktiškai visiems esantiems šitame reikale, kad tik viską nugesinti.. :)

aš tai paisūlyčiau susikišti tą pieną kur nesueina ir baigtųsi visi išsisšokimai. Todėl ir laikaus pozicijos, kad norint pradėt rimtus dalykus, reikia turėt rimtas pozicijas. Aišku, lengva kritikuoti, tačiau siūlau jums realias alternatyvas - žvelkit plačiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , manttys pranešimas:

ne to klausiau, sakai nereikia idėjai resursų, tai man ir įdomu, ar laikas nėra resursas? Man tai atrodo, kad yra ir net neįkainojamas.

Į lankas jaučiu kreipi, galėčiau suskaičiuoti kiek tavo vienos valandos laikas karves melžiant kainuoja, ir tai nebutu neįkainojama... o diskusija čia tai dar ir neapmokamą, tai toks kaip ir į liko švaistymą be tikslo panašiau...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, kestoxs pranešimas:

Į lankas jaučiu kreipi, galėčiau suskaičiuoti kiek tavo vienos valandos laikas karves melžiant kainuoja, ir tai nebutu neįkainojama... o diskusija čia tai dar ir neapmokamą, tai toks kaip ir į liko švaistymą be tikslo panašiau...

 

aišku, kad švaistymas, bet bent jauti kažkokį pasitenkinimą, todėl ir dalyvauji. Bendravimas vienas prigimtinių žmogaus poreikių, kaip bebūtų.

Ok, gana tuo klausimu, gal kiek griežtokai ir taip čia pavariau, nenoriu nieko įžeisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Artojus pranešimas:

nebeturiu ką ir pasakyt,šiame forume yra du proto bokštai-kestoxs ir zim511 ,jums reikėjo ne po šūdą braidyt o sedėt seime,o dabar tokie talentai žūsta.

Jo pamenu aš jūsų pons karve kategoriška nuomone ir kitos nuomones nepriimima, kiek atsimenu, pienaslt jums iki dabar aferistu grupe, prapyle visus teismus, praplovė pinigus, vis dar nepaleidę gamybos, nepadare jokios įtakos dabartiniai pieno rinkai ir neužilgo bankrutuosiantys...

Ir gana prasivardžiuoti... Asmenine antipatija galite pasilaikyti sau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...