Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

On 2019-12-23 at 17:29, kestoxs pranešimas:

Ką tik iš patikimo šaltinio sužinojau,kad iš to sumanymo gavosi didelis šnipštas.Kaip man pasakojo esą  ūkininkai pateikė perdirbimo įmonėms pasiūlymą-vą turim keliasdešimt tonų pieno ir norim gauti 28cnt. O tas pienas išsibarstęs pas pavienius ūkininkus,nei apie surinkimą,nei atvežimą į įmonę nėra nei kalbos,tad įmonės tik pasišaipė ir pasiuntė tolyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Artojus pranešimas:

Ką tik iš patikimo šaltinio sužinojau,kad iš to sumanymo gavosi didelis šnipštas.Kaip man pasakojo esą  ūkininkai pateikė perdirbimo įmonėms pasiūlymą-vą turim keliasdešimt tonų pieno ir norim gauti 28cnt. O tas pienas išsibarstęs pas pavienius ūkininkus,nei apie surinkimą,nei atvežimą į įmonę nėra nei kalbos,tad įmonės tik pasišaipė ir pasiuntė tolyn.

sumanymas neblogas jų, tik reikia išpildyti šiek tiek geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Artojus pranešimas:

Ką tik iš patikimo šaltinio sužinojau,kad iš to sumanymo gavosi didelis šnipštas.Kaip man pasakojo esą  ūkininkai pateikė perdirbimo įmonėms pasiūlymą-vą turim keliasdešimt tonų pieno ir norim gauti 28cnt. O tas pienas išsibarstęs pas pavienius ūkininkus,nei apie surinkimą,nei atvežimą į įmonę nėra nei kalbos,tad įmonės tik pasišaipė ir pasiuntė tolyn.

Katik boba vienaakė pasakė, kad ir vėl pilsi visa š kiek tik įmanoma, kaip tai dariai apie pienaslt. Žmonės nesikeičia...

 

p.s tikėtina kad dalis to sanburio dalyvių ta 28ct ir taip jau gauna :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Artojus pranešimas:

Ką tik iš patikimo šaltinio sužinojau,kad iš to sumanymo gavosi didelis šnipštas.Kaip man pasakojo esą  ūkininkai pateikė perdirbimo įmonėms pasiūlymą-vą turim keliasdešimt tonų pieno ir norim gauti 28cnt. O tas pienas išsibarstęs pas pavienius ūkininkus,nei apie surinkimą,nei atvežimą į įmonę nėra nei kalbos,tad įmonės tik pasišaipė ir pasiuntė tolyn.

Cia situacija pati paprasciausia--pasiunte,nes kitaip jie negali elgtis....Sutiks- tada dar daugiau ukininkų surems pacius,dar daugiau reikalaus ,o tas perdirbejams nenaudinga. Jie atsisakę patirs mažiau nuostolių nei sutiktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, kestoxs pranešimas:

Katik boba vienaakė pasakė, kad ir vėl pilsi visa š kiek tik įmanoma, kaip tai dariai apie pienaslt. Žmonės nesikeičia...

 

p.s tikėtina kad dalis to sanburio dalyvių ta 28ct ir taip jau gauna :-D 

 Pirma pasakė ne boba vienaakė,o žmogus kuris turėjo reikalų su ta grupe,antra jokio š nepilu o pasakau ką išgirdau.Kas liečia pienas lt pasakyk kas iš jo gero,kodėl pabėgo stambieji ,kodėl jis tapo amžiaus projektu? O trečia aš gyvenu netoli tos grupės,tiksliau apie 20-30km atstumu,o tu ukmergėje ir man atrodo,kad aš geriau žinau visą tą ,,virtuvę''.Ketvirta-tu mane profesoriau jau pradedi užknist,matyt vėl nesusivaldysiu ir moderatorius vėl turės darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , kestoxs pranešimas:

Šauniai stumi... :-D 

Stumiu,nestumiu,bet šūdo nemalu.Tas pienas lt jau tapo anekdotu,matyt lietuviams lemta būti dūchinamiems,jie niekada nesusivienys prieš perdirbėjus,nes visų nagai lenkti į save.O tereikėtų labai mažai-susijungtų visi kooperatyvai į vieną darinį ir tartų žodį perdirbėjams.Bet to nebus,nes visi nori būti viršininkais ir griebti grietinėlę nuo superkamo pieno.Atmink mano žodžius,kad kažkas pasikeis į gerąją pusę kai pradės veikt latvių-estų perdirbimo gamykla ir lietuviams išseks pieno upės iš ten.O ,kad ji pradės veikt neužilgo,ne taip kaip lietuvoje nė trupučio neabejoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Artojus pranešimas:

Stumiu,nestumiu,bet šūdo nemalu.Tas pienas lt jau tapo anekdotu,matyt lietuviams lemta būti dūchinamiems,jie niekada nesusivienys prieš perdirbėjus,nes visų nagai lenkti į save.O tereikėtų labai mažai-susijungtų visi kooperatyvai į vieną darinį ir tartų žodį perdirbėjams.Bet to nebus,nes visi nori būti viršininkais ir griebti grietinėlę nuo superkamo pieno.Atmink mano žodžius,kad kažkas pasikeis į gerąją pusę kai pradės veikt latvių-estų perdirbimo gamykla ir lietuviams išseks pieno upės iš ten.O ,kad ji pradės veikt neužilgo,ne taip kaip lietuvoje nė trupučio neabejoju.

Nepyk, bet pats esi būtent toks žmogus į kuri nagai lenkti. Su tokiais asmenimis kai jus kooperacija neįmanoma. Nereiketu pamokslauti kol į veidrodį ne pasižiūri. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neatsibodo judviem? Tiek energijos svaistyt vejais. 

Kooperuotis trukdo ne tik nagai i save, bet ir baimes. Baime, kad nieko nesigaus ir kaina net numazes, kad nebeims pieno ta pienine ir t.t.

Pritariu karvei, kad visi nori but virsininkais ir dabar suprantu, kodel vienas ar kitas kooperatyvas susideda is mazu. Maziem reikia kooperatyvo, o dideliem jo nereikia, kooperatyvui reikia ju, tada visi pasijaucia labai ytakingi. Antra, zmones su dideliais ukiai yra verslesni, tvirtesnes nuomones ir maziau paslankus, todel derinti tokiu zmoniu interesus  ir nuomones jau reikia padirbeti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

Nepyk, bet pats esi būtent toks žmogus į kuri nagai lenkti. Su tokiais asmenimis kai jus kooperacija neįmanoma. Nereiketu pamokslauti kol į veidrodį ne pasižiūri. 

o iš kur taip gerai mane pažysti?pasakyk kur yra tikras kooperatyvas,rytoj pat į jį stoju,tai ko čia ant manęs putojies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Tai, kad į kliedesius, net ir kunigas neturi atsakymu :-D 

Tu nenusuk kalbos,o argumentuotai įrodyk,kad mano kalba yra kliedesiai,kiekvienas durnius gali laidyti juokelius ,bet tu protingai išaiškink .Matosi,kad neturi ko pasakyt ir lengviausias atsakymas-į kliedesius,net ir kunigas neturi atsakymų.Akivaizdžiai slepiesi po lapais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Artojus pranešimas:

Tu nenusuk kalbos,o argumentuotai įrodyk,kad mano kalba yra kliedesiai,kiekvienas durnius gali laidyti juokelius ,bet tu protingai išaiškink .Matosi,kad neturi ko pasakyt ir lengviausias atsakymas-į kliedesius,net ir kunigas neturi atsakymų.Akivaizdžiai slepiesi po lapais.

Argumentas pirmas 

Viena bobą sakė, kad yra ir tikru kooperatyvų jie dirba pagal taisykles ir betkuris pieno statytojas tampa ir koperatyvo nariu...

Argumentas antras:

Kita bobą sakė, kad nesvarbu kiek jus Savo slapyvardžiu pakeitėte ir dar pakeisite, šitame forume jus visi jau pažysta ir apie jūsų argumentine diskusija “ką kaimynas“ sakė ne karta yra girdėja... 
 

Argumentas trečias:

Trecia boba minėjo, kad argumentas “ nėra tikru kooperatyvų” , “kaimynas sakė, kad niekas kainos nepasiūlė” ir “didieji pabėgo-kooperatyvas  nieko gero” nėra panašus į argumentus į kuriuos kažką turėtų reaguoti...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, kestoxs pranešimas:

Argumentas pirmas 

Viena bobą sakė, kad yra ir tikru kooperatyvų jie dirba pagal taisykles ir betkuris pieno statytojas tampa ir koperatyvo nariu...

Argumentas antras:

Kita bobą sakė, kad nesvarbu kiek jus Savo slapyvardžiu pakeitėte ir dar pakeisite, šitame forume jus visi jau pažysta ir apie jūsų argumentine diskusija “ką kaimynas“ sakė ne karta yra girdėja... 
 

Argumentas trečias:

Trecia boba minėjo, kad argumentas “ nėra tikru kooperatyvų” , “kaimynas sakė, kad niekas kainos nepasiūlė” ir “didieji pabėgo-kooperatyvas  nieko gero” nėra panašus į argumentus į kuriuos kažką turėtų reaguoti...

 

Liuks ,auksinės mintys,nebėra ką pridurt.Teisingai liaudies išmintis sako-duok durniui kelią.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei jus susikoperuosit tik reksit daugiau nieko nedarysit, kuo daugiau turit tuo didesne baime pas jus, reket pries 4 metus ar anksciau, tas pats ir dabar, ne jusu nosei kooperacija, dziaugetes kad ateis Pienas LT dabar vel jum blogai, kas jum trukdo, spreskit problema viena karta o jei taip sunku kam jus isviso dirbat, keiskit, auginkit uogas, javus, sodinkit miska, paskaicius nu tiesioj kazkiokia beviltiska minia kuri istisai nepatenkinta ir vis kapstosi sude.

Matomai per daug laiko niekam, tokiu tik vienetai jusu diskucijos tikros padeties neatspinti , keli reksniai kurie uz kitus garsiai rekia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...