Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Prieš 19 valandų, Pienmėgys pranešimas:

Kolegos, jaučiu, kad bereikalingą audrą sukėliau, parašęs kainas... Bandau paaiškinti.. Ūkis (bendrovė) už bazinių rodiklių (3,4 riebalai ir 3 baltymai) pieną lapkritį gaus 0,27 EUR .Kiek žinau, ne viena bendrovė ar ūkis už bazinį tiek gauna. Priedų už sanitarinę kokybę negauna. Primenu, parduoda tarp 5 ir 6 tonų (arčiau 6 dabar) kas dieną. Koeficentas šį mėnesį (vidutinis už 26 dienas 1,430 R 4,71 ir B 3,74). Va ir gaunasi 0,386 už natūralų Bandantiems šaukti kad tai neįmanoma, primenu, kad rašiau, kad karvės mišrintos... Na, ir šėrimas.... Pirštu nerodysiu, kas racionus skaičiuoja..

 

   Atsiprašau ankstesniame poste suklydau :oops:. Gal galima sužinoti kur rasti informacijos kaip būtų galima  susisiekti su tuo geru žmogumi kur racionus skaičiuoja. Laabai  norisi kad bazinė 20 centų kaina pavirstų į europinę 38,6 centų kainą.:D. Karvės mišrintos.   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, cainikas pranešimas:

   Atsiprašau ankstesniame poste suklydau :oops:. Gal galima sužinoti kur rasti informacijos kaip būtų galima  susisiekti su tuo geru žmogumi kur racionus skaičiuoja. Laabai  norisi kad bazinė 20 centų kaina pavirstų į europinę 38,6 centų kainą.:D. Karvės mišrintos.   

Jaučiu kad nepaeis tau šitas planas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Kodėl nepraeis, jeigu ekspertas ką tik, iškart  paneigė mano įsitikinimus? Mėgstu tikslumą konkretumą ir iššūkius siekiant užsibrėžto tikslo. Esu pasiekęs neįtikėtinai  neblogų rezultatų, savo keltus tikslus pasiekęs ir netgi su kaupu viršijęs. Čia išsakyta  labai gera idėja, pasiekti  europinio lygio kainą.   Svarbu turėti tikslą, jį pasiekti, o po to imtis naujos veiklos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, cainikas pranešimas:

   Atsiprašau ankstesniame poste suklydau :oops:. Gal galima sužinoti kur rasti informacijos kaip būtų galima  susisiekti su tuo geru žmogumi kur racionus skaičiuoja. Laabai  norisi kad bazinė 20 centų kaina pavirstų į europinę 38,6 centų kainą.:D. Karvės mišrintos.   

Sususiekti visai nesunku,parasyk asmenine zinute. Tik esme tame, kad be papildomu investiciju nei pieno rodikliu,nei kiekio nepadidinsi, kai suskaiciuoji:( kazin kiek uz rapso tona siemet mokejo ukininkam uz rupinius 225 be PVM 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, neri pranešimas:

Sususiekti visai nesunku,parasyk asmenine zinute.

 Nerandu nei kur nei kaip. Matyt redaktoriai man tokią funkciją yra išjungę ir neatstatė. Nei iš šio nei iš to, dėl pateikiamų klausimų kitoje temoje,  buvau blokuotas penkeriems metams.  Juk aš visiškai netoks kaip kiti, stengiuosi viską pasiekti savo darbu, o tai labai, labai kai kam nepatinka. Turėjau jau seniai išnykti, nes "markę" gadinu:D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , cainikas pranešimas:

 Nerandu nei kur nei kaip. Matyt redaktoriai man tokią funkciją yra išjungę ir neatstatė. Nei iš šio nei iš to, dėl pateikiamų klausimų kitoje temoje,  buvau blokuotas penkeriems metams.  Juk aš visiškai netoks kaip kiti, stengiuosi viską pasiekti savo darbu, o tai labai, labai kai kam nepatinka. Turėjau jau seniai išnykti, nes "markę" gadinu:D .

 

prieš 1 minutę , cainikas pranešimas:

 Nerandu nei kur nei kaip. Matyt redaktoriai man tokią funkciją yra išjungę ir neatstatė. Nei iš šio nei iš to, dėl pateikiamų klausimų kitoje temoje,  buvau blokuotas penkeriems metams.  Juk aš visiškai netoks kaip kiti, stengiuosi viską pasiekti savo darbu, o tai labai, labai kai kam nepatinka. Turėjau jau seniai išnykti, nes "markę" gadinu:D .

Spausk varda piktogramoje gal leis, ale koks velnys esi matai penkiems metams blokuotas:) ir vistiek dar gyvas turbut zemaitis:)))

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, cainikas pranešimas:

 Kodėl nepraeis, jeigu ekspertas ką tik, iškart  paneigė mano įsitikinimus? Mėgstu tikslumą konkretumą ir iššūkius siekiant užsibrėžto tikslo. Iki šiol  šėriau karves empiriniu būdu ir esu pasiekęs neįtikėtinai  neblogų rezultatų, savo keltus tikslus pasiekęs ir netgi su kaupu viršijęs. Esu kaip ir išsisėmęs. O čia išsakyta  labai gera idėja,pasiekti  europinio lygio kainą. Kuo labiau tobulėji tuo labiau reikia tikslumo. Panašiai kaip ir su automobilio greičiu. Važiuoti 40km/val kiekvienas sugeba. Saugiai važinėti  180 jau nelabai, reikalingas atidumas, patirtis. Bet patirtį galima įgyti netik per asmenines  klaidas, avarijas  bet ir vadovaujantis patyrusio pamokymais.   Gavus bent vienu centu daugiau už parduotą pieną, tai skaitytusi kaip papildomos pajamos, kurias  investavus atgal į karviu šėrimo tobulinimą galima gauti dar daugiau papildomų centų. ir , per laiką, nejuntamai, dar labiau priartėsi prie europinio lygio kainos. Svarbu turėti tikslą, jį pasiekti, o po to imtis naujos veiklos.

Pirma reiketu gauti už baze 0,27 centus, nes padarius maximaliai gera serima vistiek nesigaus tavo norimi 0,38 ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-29 at 08:28, neri pranešimas:

Sususiekti visai nesunku,parasyk asmenine zinute. Tik esme tame, kad be papildomu investiciju nei pieno rodikliu,nei kiekio nepadidinsi, kai suskaiciuoji:( kazin kiek uz rapso tona siemet mokejo ukininkam uz rupinius 225 be PVM 

 Sorry, kadangi matau, neri papildė savo pranešimą tai nereaguoti tiesiog nepadoru. Skaičiuoju,  ir nekeliu tokių problemų dėl protingų papildomų  investicijų duodančių ekonominę naudą. Rapsas manau pati pigiausia bet  ne pati geriausia investicija baltymų papildymui, iš dalies jo vengiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Pienmėgys pranešimas:

Kolega Cainikas, gal galima truputį detaliau, kuo jums rapso rupiniai kaip baltyminė žaliava netinka?? Ypač, jei naudoti komplektą iš kelių baltyminių.

Aš rašiau, kad iš dalies jo vengiu,  bet naudoju, kaip rašot komplekte  iš kelių baltyminių. Rapsas turi nepageidautinų medžiagų, kenkiančių apsisėklinimui ir dar velniai žino kam.  Kam tada ant rapso užsiciklinti jei yra geresnių? Negi dar betrūksta kad turėti sėklinimo problemų?  Nežinau, gal klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, cainikas pranešimas:

 Atsiprašau, man gėda dėl neišmanymo.  :oops:.

Dėl nenoro žinoti galėtų būti gėda, o dėl neišmanymo - nebūtinai... Susisėklinimas yra kompleksinė problema, ir geram susisėklinimui reikia ir sveikatos, ir gerbūvio ir protokolų tikslaus laikymosi, ir šėrimo žinoma.... Jei tai būtų tik vienos ar kitos žaliavos problema, būtų labai paprasta.. Deja, taip nėra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-29 at 08:28, neri pranešimas:

Sususiekti visai nesunku,parasyk asmenine zinute. Tik esme tame, kad be papildomu investiciju nei pieno rodikliu,nei kiekio nepadidinsi, kai suskaiciuoji:( kazin kiek uz rapso tona siemet mokejo ukininkam uz rupinius 225 be PVM 

 Pas mane, ko gero ,   priešingai investicijas tektų mažinti. Mano karvutės kilusios  iš atsitiktinai nupirktų telyčių, gyvena visiškai neprabangioje pašiūrėje  pripratusios prie  seno beloruso,    lenkiškos žoliapjovės ir kitokios senovinės technikos garso. Bet jos gana keistos, nes  įrašytos į produktyviausių ūkių sąrašą.:doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Lietuviško natūralaus riebumo pieno vidutinė dešimties mėnesių eksporto kaina buvo 318 eurų už toną, kai stambiesiems pieno ūkiams Lietuvoje, kurie patiekė apie 65 proc. viso supirkto kiekio, mokėta vidutiniškai 323 eurai už toną"(Agroeta E Simonis).Kitaip sakant,tie kurie už pieną gauna mažiau už eksportuojamo pieno kainą,damoka tiems,kurie gauna daugiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...