Jump to content

Ūkis50

Nariai
 • Pranešimai

  46
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Ūkis50 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 9

Ūkis50 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Ūkis50

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Aukštaitija

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ūkis50

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Taigi , rudenį nebuvo pirkti . Aš irgi jų gavau vėlai ir papyliau ant jau sudygusių.
 2. Ūkis50

  Pieno kainos

  Nežinau,klauskit jo paties. O jūs jiems pieną iš šaldytuvo atiduodate ? Nes latviams gali parduoti tik turėdamas šaldytuvą ,tiesiai iš jo, ir pieno patalpą registruotą vet.tarnyboje.
 3. Ūkis50

  Pieno kainos

  Atsiprašau, tačiau jūs neklaidinkite žmonių. Skambino draugas tuo numeriu , kurį jūs anksčiau nurodėte , tai kitą dieną jau jam perskambino iš kito numerio ir jie sutarė susitikti... Pasirodo latvius atstovauja p. Dragūnas (Kupiškėnai jį gerai žino) ir tas draugui tepasiūlė po 20 centų už bazinį ..., o ir baziniai baltymams ir riebalams rodikliai kiti. Už visus neatsakau, tačiau mūsų banda buvo sveika, buvo likusios pačios pačiausios karvutės ))) , o mes 4 metus kantriai laukėme panašių laikų ,kai mums mokėjo po 85 lietuviškus centus, tačiau jau baigėsi kantrybė ir tiek. Savo karvučių pienelį visada ramiai naudojome savo reikmėms ir visai nenoriu , ant savo stalo, matyti 100 ar daugiau vietų fermose primelžto pieno...
 4. Ūkis50

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Ną taip, tačiau visą plota per vasarą laikyti pudymu, būtų per didelė prabanga. Todėl gal reikės anksti pavasary suskusti dalį iki juodumo ir tada suarus kažkaą pasėti...?
 5. Ūkis50

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Tai, kad rimta velėna, o ne tokia kaip būna 3 ar 5 metų pievos ir , kad žolė naturali , o ne kokia svidrė. O pasėti norisi labai )))
 6. Ūkis50

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Turiu pievos suartos iš rudens , tai ten žadu sėti kvietukus ir dėl to galvos nesuku, tačiau ką daryti su pieva , kuriai gal 30 metų ir nearta ...
 7. Ūkis50

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Dėl rapso -, kaip ir aišku tik, kad aš jo nesėju ir nežadu sėti, nes samdomame darbe dirbančiam, su rapsu labai sudėtinga.
 8. Ūkis50

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Reikia patarimo, kaip elgtis su pieva pavasary ? Ka dar galima būtų įsėti iš javų ?
 9. Ūkis50

  Pieno kainos

  Pas mus už tai į darbą eitų ašarinės dujos,vandens patrankos, bananai ir galų gale teismai...
 10. Ūkis50

  Pieno kainos

  Kaip ten bebūtų ,o iš aukštumų nuleistas buldozeris dirba savo darbą, - šluoja mažus ūkelius nuo žemės paviršiaus..., atverdamas kelia stambiems koncernams.
 11. Ūkis50

  Pieno kainos

  Pas mus atvirkščiai ,- tie kur turėjo virš 50 melžiamų jau irgi vos po kelias bepalikę.
 12. Ūkis50

  Pieno kainos

  Ne rita, nieko neradau, dirbsiu ir toliau kaip dirbęs ,- valdiškam darbe, apsėsiu likusias pievas javais , juk su jais daug parasčiau...
 13. Ūkis50

  Pieno kainos

  Tu tiki tais procentais ? Čia juk tik statistika.... Aš pavyzdžiui netikiu...
 14. Ūkis50

  Pieno kainos

  Ną ir kas...? Bet iš tokių kaip aš durnelių ir lobo. ...daugiau tokių kaip aš... Manau jog greit bus ir šilta jiems ir šalta, o karvių važiuosim i Kauno zoologijos sodą pažiūrėt.
 15. Ūkis50

  Pieno kainos

  Ką tik pardaviau paskutines( iš 15 ), karves į mėsą. Dabar ,dėl manęs , kaip rašė vienas forumietis"tegu perdirbėjai vieni kitus melžia"....
×