Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, valdas5 pranešimas:

Tai kolegos jusu nuomone kurioj kontoroj geriausias kuras? Nes naftrus laikomas backoj su kalonele uzsala kazkas

Meciau as visus tuos saraskinus vezejus kur neaisku ka ten atveza, ten tie sertifikatai tai neverta tiket. Dabar veza neste ir jokiu bedu. Kaina ta pati kaip ir pas saraskinus, bet jokiu problemu del kuro ner. Laikyk kad ir metus ten ziemini a vasarini jokio ten sluoksniavimosi ar dar kazkokiu kataklizmu. Pili, kuri ir vaziuoji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, kestoxs pranešimas:

Manęs dar gruodį klausė kokį vežti, žieminį ar pereinama, kainos skirtumas irgi buvo kelios kapeikos, tai gal tiesiog pirkote pigesni, ir tiek žinių.

Manęs klausė žieminį ar arktinį, kainos skirtumas 2 centai. Temperatūros -20 ir -30 ar su kapeikom nepamenu gerai. Tai gal apie tuos  klausė, pereinamas kažin ar beina gruodį, nebent likuti stumdė dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Tomas01 pranešimas:

MTZ 82 1991 m kuriasi kiekviena diena be problemu kuras iš Cirkle K .Filtras pakeistas prieš žiema . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2021-02-06 at 18:46, ramunas.s pranešimas:

Meciau as visus tuos saraskinus vezejus kur neaisku ka ten atveza, ten tie sertifikatai tai neverta tiket. Dabar veza neste ir jokiu bedu. Kaina ta pati kaip ir pas saraskinus, bet jokiu problemu del kuro ner. Laikyk kad ir metus ten ziemini a vasarini jokio ten sluoksniavimosi ar dar kazkokiu kataklizmu. Pili, kuri ir vaziuoji

Nepasakyčiau jog iš nestes nėra problemų.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

sausio 5 veztas skaidrut skaidrutelis. 

anksčiau (pries gruodi) vezto pavirsiui šerkšno buvo. 

nei su vienu, nei su kitu problemu nebuvi jokiu. 

Kaumynas su soklio kuru problemu turejo. 

visą gyvenimą perku iš šoklio,taip pat ir šiemet,jokių problemų,tada kyla klausimas kada jis pirko? aš visad vežimą arktinio  ž.kuro užsakau prieš kaledas aba po,turiu pereinamo tai irgi nepastebėjau kas su juo negerai. Negali būti su tavo kaimynu kažkas negerai? :eusa-think::eusa-think: beje arktinio drumstimosi temperatūra buvo nurodyta prie -16 lyg anksčiau būdavo prie -22 ar -24 jei ką pataisykit ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

visą gyvenimą perku iš šoklio,taip pat ir šiemet,jokių problemų,tada kyla klausimas kada jis pirko? aš visad vežimą arktinio  ž.kuro užsakau prieš kaledas aba po,turiu pereinamo tai irgi nepastebėjau kas su juo negerai. Negali būti su tavo kaimynu kažkas negerai? :eusa-think::eusa-think: beje arktinio drumstimosi temperatūra buvo nurodyta prie -16 lyg anksčiau būdavo prie -22 ar -24 jei ką pataisykit ;)

Na priklauso iš kokios bazės ir kam veža:icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

visą gyvenimą perku iš šoklio,taip pat ir šiemet,jokių problemų,tada kyla klausimas kada jis pirko? aš visad vežimą arktinio  ž.kuro užsakau prieš kaledas aba po,turiu pereinamo tai irgi nepastebėjau kas su juo negerai. Negali būti su tavo kaimynu kažkas negerai? :eusa-think::eusa-think: beje arktinio drumstimosi temperatūra buvo nurodyta prie -16 lyg anksčiau būdavo prie -22 ar -24 jei ką pataisykit ;)

Tai kiekvienos partijos kai atveža faktinė būna vis kitokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, ceck pranešimas:

visą gyvenimą perku iš šoklio,taip pat ir šiemet,jokių problemų,tada kyla klausimas kada jis pirko? aš visad vežimą arktinio  ž.kuro užsakau prieš kaledas aba po,turiu pereinamo tai irgi nepastebėjau kas su juo negerai. Negali būti su tavo kaimynu kažkas negerai? :eusa-think::eusa-think: beje arktinio drumstimosi temperatūra buvo nurodyta prie -16 lyg anksčiau būdavo prie -22 ar -24 jei ką pataisykit ;)

Man atrodo su tavim kažkas negerai arba kažko nedasakai jei net pereinamas tau tipo geras , pas mane šoklio kure  toniniam konteinery per sprindi mauro per šalčius atsirado nors tipo ir žieminis -24

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš dvi savaites į stiklainį įpyliau mėginį. Tai prie -20 ir -15 drumstėsi, prie aukštesnės temp, skaidrus. Šiandien dienai tam stiklainį plaukioja apie 1cm "snarglių" (tara 0.65ltr).  

Kiti pastebėjimai, kad rudenį pripiltam traktoriui kuras užšąlo, prie -11 ir didelio vėjo, o birželį pripiltas kuras, prie tų pačių -20 važiavo (tiesa automobilyje, nes žemės savininkas atsiėmė kurą ir tikrai žinau kad jį naudojo prie tokio šalčio). Tai net nežinau ar rašyt iš kur kuras, nes nieko nesuprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, hobis pranešimas:

Man atrodo su tavim kažkas negerai arba kažko nedasakai jei net pereinamas tau tipo geras , pas mane šoklio kure  toniniam konteinery per sprindi mauro per šalčius atsirado nors tipo ir žieminis -24

gal ne taip supratai,su pereinama ištemiau kol atvežė arktinį,bet ir tokių šalčių dar nebuvo maks iki kokia -10

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, ceck pranešimas:

čia ne apie kuro temperatūrą,bet drumstimosi (šalimo)

Tai suprantu, bet tai ir kalbu apie drumstimosi ir filtruojamumo temperatūras, bent neste kurui ant sertifikato visuomet būna parašyta skirtinga temperatūra, pvz. kuras vežtas lapkričio 11d. filtruojamumo temperatūra minus 41 drumstimosi temperatūra minus 17

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...