Jump to content

Javų supirkėjai


rimsnk

Recommended Posts

Kad policija mėgsta pastabdyt, kas neužsitentavęs.

Nereikia nei fūrų uoste, užtenka elevatoriaus, 18t nuvežus, nusuko apie 1200kg. AK nepriėmė pirmos kl, nuvėžė į KG ir pasimatė skirtumas, tarp kitko extra rado. Nesakau kad nuo visų tiek nusukinėjo, bet būtent šitas reisas įtarimų sukėlė, kad svoris mažesnis nei įprastai. Vairuotojas pirmo svėrimo dokumentų neišsaugojo, teisybės neįrodysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-28 at 19:03, M&M pranešimas:

Ką darot jei supirkėjai įjungia vagies režimą ant svarstyklių? Malkų įlankos terminale vis trūsta apie 40 kg ant furos, nu dzin, ( nors su klasco, kamineros terminalu, taip pat AK ar LA kiek teko vežt sutampa, svarstyklės mūsų sertifikuotos, atlikta patikra galiojanti) bet šiandien jie kaip sakau įjungė vagies režimą trūksta vienai mašinai 80 kg, kitai 100 kg, per raciją girdėjau kiti vairuotojai skundės kad net 120-140 kg trūksta, sakyčiau daugokai ant mašinos....supirkėjui, manau, nepasiskųsi, nes viską daro MĮT. Ar teko kam susidurti? Ar paprasčiausiai daugiau ten nevežt?

Šią savaitę nuveziau 5 mašinas kažkaip nepastebėjau to dalyko tik tuščia 100kg daugiau sveria, nei kai vėžiau nuo kombaino, bet dabar šlapia purvina nuo žvyru, tai nemanau nieko keisto ant tokio sąstato,

beto pilnos svori matai pats, ir reikia laukti kol nustos prie vieno skaicio nes kai reikia svorį užfiksuoti labai jau jis sokineja gal nuo vejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, ukdavidas pranešimas:

Šią savaitę nuveziau 5 mašinas kažkaip nepastebėjau to dalyko tik tuščia 100kg daugiau sveria, nei kai vėžiau nuo kombaino, bet dabar šlapia purvina nuo žvyru, tai nemanau nieko keisto ant tokio sąstato,

beto pilnos svori matai pats, ir reikia laukti kol nustos prie vieno skaicio nes kai reikia svorį užfiksuoti labai jau jis sokineja gal nuo vejo

Tą dieną kažkas buvo negerai ir tai faktas, nes 2 mašinom toks skirtumas, sekančią dieną jau abiem mašinom buvo įprastas -40. Vakar vežėm AK tai -20kg, nelabai gali būti kitaip, nes grūdų mėginį nusiurbia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

 

Prieš 11 valandų, Gdynia pranešimas:

Sveiki,

 

Gal kazkas girdeja apie ariogalos grudus? Skambino vadybininkas kaina nebloga siulo 158 is vietos uz antra. Patikimi? gal kas kokios info?

Aš kvietrugius rudenį atidaviau jiems, tiksliau Kuranai, tik pas jų sandėliuose. Su atsiskaitymu pagal sutartį laiku atsiskaitė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
Prieš 14 valandų, caper pranešimas:

Toks klausimas, ar prieš matuojant su infratecu turetu persijoti grūdus? dabar matuoja nesijotus ir labai nedaug truksta saiko svorio iki 78 sakau gal pakiltu :D 

keista, bet draugas vežė kviečius su 76.5 ir jam nustatė extra. Likau nesupratęs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, pukotukas pranešimas:

gal kam teko vesti grudus i ariogalos grudai tai te kaip supratau  uz atvesta tona grudu atskaito 3 erus  uz priejima i domei biski

pernai vežiau kvietrugius, nieko neatskaite už priėmimą. Jūs esate tikras dėl mokesčio? Gal tik nuogirdos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

nuvežiau į AK "Raseinų grūdai" rapsą nuo kombaino nevalytą, nustatė 11 proc drėgmės ir 8 proc šiukšlių, kadangi buvo pastovėjęs priekaboje tris dienas, kraštuose bortų buvo šiek tiek sušokusių žalių šiukslių, todėl po išvažiavimo iš elevatoriaus paskambino man aiškinti kad juos apgavau, atvežiau daug šiukšlių, rapsas supelyjes pro groteles nebyra, atsiuntė nuotraukas su keliais guziukais šiukšlių ant grotelių, sako kad tokių sušokimų nepaima ju straublys, pradėjo aiškinti kad neveltui klausiau kiek šiukšlių nustatė laborantė, finale jie nusprendė "padaryti"  man 15 proc šiukšlių. Būčiau žinojęs kad taip padarys, bučiau paprašęs, kad man atgal tą rapsą sukrautu :oops:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2018‎.‎09‎.‎28 at 22:33, Virgis. pranešimas:

nuvežiau į AK "Raseinų grūdai" rapsą nuo kombaino nevalytą, nustatė 11 proc drėgmės ir 8 proc šiukšlių, kadangi buvo pastovėjęs priekaboje tris dienas, kraštuose bortų buvo šiek tiek sušokusių žalių šiukslių, todėl po išvažiavimo iš elevatoriaus paskambino man aiškinti kad juos apgavau, atvežiau daug šiukšlių, rapsas supelyjes pro groteles nebyra, atsiuntė nuotraukas su keliais guziukais šiukšlių ant grotelių, sako kad tokių sušokimų nepaima ju straublys, pradėjo aiškinti kad neveltui klausiau kiek šiukšlių nustatė laborantė, finale jie nusprendė "padaryti"  man 15 proc šiukšlių. Būčiau žinojęs kad taip padarys, bučiau paprašęs, kad man atgal tą rapsą sukrautu :oops:

Meginiai jau buvo paiimti, reikėjo nuvaziuoti ir paprašyti megini uzplombuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...