Jump to content

Javų supirkėjai


rimsnk

Recommended Posts

Daug dar yra laukianciu pinigu uz grudus? Vienas pazįstamas i Malsena daug tonu pridaves, tai du men dar pinigu ner. O Malsena siaip normali supirkeja. As kitur pridaves kviecius. Po skambinimo kai virs menesio praejo nuo pridavimo, pervede uz viena priekaba, dabar dar men praejo, nei lito neperveda. Bbne siemet kazkokia. Isipareigojimu asilai nevykdo, o kai ukininkui tai gatavi kelnes is karto numaut, jei tik biski kur ka paveluoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , gbandinis pranešimas:

Daug dar yra laukianciu pinigu uz grudus? Vienas pazįstamas i Malsena daug tonu pridaves, tai du men dar pinigu ner. O Malsena siaip normali supirkeja. As kitur pridaves kviecius. Po skambinimo kai virs menesio praejo nuo pridavimo, pervede uz viena priekaba, dabar dar men praejo, nei lito neperveda. Bbne siemet kazkokia. Isipareigojimu asilai nevykdo, o kai ukininkui tai gatavi kelnes is karto numaut, jei tik biski kur ka paveluoji.

 

Po kelių raginimų pravedė Agrokoncernas. Šiemet jie gudriai sužaidė, nuskaitė kitų metų skolą. Gaunu laišką, kuriame parašyta, kad pagal jūsų prašymą, tokią ir tokią sumą už grūdus padengsime skolą. Tai kokio bb aš ėmiau į kreditą brangesnes trąšas, sąskaitoj aiškiai parašytą, kad atsiskaityti iki 2018-09-30.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Remse pranešimas:

 

Po kelių raginimų pravedė Agrokoncernas. Šiemet jie gudriai sužaidė, nuskaitė kitų metų skolą. Gaunu laišką, kuriame parašyta, kad pagal jūsų prašymą, tokią ir tokią sumą už grūdus padengsime skolą. Tai kokio bb aš ėmiau į kreditą brangesnes trąšas, sąskaitoj aiškiai parašytą, kad atsiskaityti iki 2018-09-30.

Joa..gera „skola”. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Remse pranešimas:

 

Po kelių raginimų pravedė Agrokoncernas. Šiemet jie gudriai sužaidė, nuskaitė kitų metų skolą. Gaunu laišką, kuriame parašyta, kad pagal jūsų prašymą, tokią ir tokią sumą už grūdus padengsime skolą. Tai kokio bb aš ėmiau į kreditą brangesnes trąšas, sąskaitoj aiškiai parašytą, kad atsiskaityti iki 2018-09-30.

nu cia tai visai kaip jie nori taip ir daro,su kitom firmom near taip buve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , Remse pranešimas:

 

Po kelių raginimų pravedė Agrokoncernas. Šiemet jie gudriai sužaidė, nuskaitė kitų metų skolą. Gaunu laišką, kuriame parašyta, kad pagal jūsų prašymą, tokią ir tokią sumą už grūdus padengsime skolą. Tai kokio bb aš ėmiau į kreditą brangesnes trąšas, sąskaitoj aiškiai parašytą, kad atsiskaityti iki 2018-09-30.

viskas bus gerai permes pinigelius kuriem buvo išrašytas atidejimas iki 2018m,paprasčiausiai ten pas ju tokia tvarka įdomi ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, gbandinis pranešimas:

Daug dar yra laukianciu pinigu uz grudus? Vienas pazįstamas i Malsena daug tonu pridaves, tai du men dar pinigu ner. O Malsena siaip normali supirkeja. As kitur pridaves kviecius. Po skambinimo kai virs menesio praejo nuo pridavimo, pervede uz viena priekaba, dabar dar men praejo, nei lito neperveda. Bbne siemet kazkokia. Isipareigojimu asilai nevykdo, o kai ukininkui tai gatavi kelnes is karto numaut, jei tik biski kur ka paveluoji.

Kas draugui nemoka parsei o kas tau nemoka paslaptis .reiktu but truputi drasesniam ir parasyti kas tie mandruoliai man zvalguva velavo 7dienas agrokoncernas ir litagra pravede kokia savaite anksciau termino.draugui zvalguva velavo apie menesi ir suprask kaip jie ten ka daro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , dvidas pranešimas:

Kas draugui nemoka parsei o kas tau nemoka paslaptis .reiktu but truputi drasesniam ir parasyti kas tie mandruoliai man zvalguva velavo 7dienas agrokoncernas ir litagra pravede kokia savaite anksciau termino.draugui zvalguva velavo apie menesi ir suprask kaip jie ten ka daro

Man Agrimos grudai. Nelabai zinoma, tai ir nerasiau. Pernai elevatorius supirkimo naujas atsidares. Tai praeitais metais, kai tik atsidare, tik nuvezi grudus, ir krenta pinigai i saskaita. Matyt reklama daresi, kad kalbos eitu, jog gerai atsiskaito greit ir grudus veztu zmones. O siemet vat nesiskubina moket. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , gbandinis pranešimas:

Man Agrimos grudai. Nelabai zinoma, tai ir nerasiau. Pernai elevatorius supirkimo naujas atsidares. Tai praeitais metais, kai tik atsidare, tik nuvezi grudus, ir krenta pinigai i saskaita. Matyt reklama daresi, kad kalbos eitu, jog gerai atsiskaito greit ir grudus veztu zmones. O siemet vat nesiskubina moket. 

Dabar svarbu kad jie tik nebankrutuotu ,man panasiai buvo pries koki 15m nedidelei firmelei nuveziau pirmais metais viskas gerai antrais pastrigo ,pazinojau savininka ,tai atsiskaite statybinem medziagom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , dvidas pranešimas:

Dabar svarbu kad jie tik nebankrutuotu ,man panasiai buvo pries koki 15m nedidelei firmelei nuveziau pirmais metais viskas gerai antrais pastrigo ,pazinojau savininka ,tai atsiskaite statybinem medziagom

Bet truputi menesiui daugiau praejus ir paskambinus, uz viena priekaba sugebejo pervest. Jei bankrotu grestu, gal ir uz ta viena nebut pervede. Siaip netikiu, kad bankrotu grestu. Pernai elevatorius tik pasistate. Siemet jau ir kitom firmom jie pirko. Bet cia tik naujai elevatoriai isirengia ir pyst bankrotas.. Veju tokias mintis :D bet visko galvoj sukas. Po Veliniu reiks vel skambint, ziuret ka snekes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas turit Žvalguvai pristatymą į uostą spalį kviečius? Vis dar neleidžia vežti. Dabar sakė kad kitą savaitę tik leis vežti. Tai pasiūliau šiandien dar prie sutarties sutartos kainos kelis eurus pridėti, tai pamykė kad nuostoliai dėl laivų prastovų ir t.t. bet penktadienį atvažiuos tartis. Ką kiti darote?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Remse pranešimas:

 

Po kelių raginimų pravedė Agrokoncernas. Šiemet jie gudriai sužaidė, nuskaitė kitų metų skolą. Gaunu laišką, kuriame parašyta, kad pagal jūsų prašymą, tokią ir tokią sumą už grūdus padengsime skolą. Tai kokio bb aš ėmiau į kreditą brangesnes trąšas, sąskaitoj aiškiai parašytą, kad atsiskaityti iki 2018-09-30.

Tokia pati situacija mum buvo su agrokoncernu pries 3 metus. ~40t nuvezem kazkas apie spalio gala ar lapkricio pradzia, o pinigu taip ir nesulaukem, kai pradejom aiskintis pasirodo jie gudruoliai nuskaite uz kitu metu skolas. Trasas issirasai su atidejimu metam + procentai, o sumoki po dvieju menesiu. Aiskinomes, bet nieko neispesem, bent jau kita vasara skola mazesne buvo :D

Siemet uz grudus visi atsiskaite laiku, vezem avena, litagra, agrorodeo, kedainiu aruodai, dobeles dzirnavnieks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , JCB pranešimas:

Matyt maza pardavimo kaina, patys neparduoda, ner uz ka ismoket ukininkam. Koncernas uz pirma javapjutes puse atsiskaites, uz kita kolkas ne.

pries darant su ukininku isankstine sutarti jie jau turi sudare sutarti su galutiniu pirkeju su kainom pagal matifa ,jie be geros marzos sau tikrai nepasiraso su ukininku sutarti ,dobele siemet mokejo visiems pardavejams labai paprastai 2kl -12 pirma klase -1 ekstra +1 nuo tos dienos matifo gruodzio menesiui ,ir cia ne uoste, jie perka kiek supratau perdirbimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , dzipas pranešimas:

Su vievio paukstynu buvo... Per diena nebankrutuoja, siuskit laiskus, neatsakys - per advokatus...

Kad rimciau atroditu siuskit registruotus laiskus ,bet ten jau turi buti suskaiciuoti ir delspinigiai .esu isbandes su darzoviu supirkejais pries daug metu ,padejo ,ir tai jau yra dokumentas kuris labai palengvins darba advokatui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , zetor1 pranešimas:

nevisai I tema ,bet gal kas zino kaip reikia issitraukti saskaitas linas agro, prisijungiau vartotoju bet ten jokios dezutes pasto near,ar cia pirmasyki turi duoti vadybininkai koki prisijungima?

Bandyk vadybininkui pasukt..paaiskins ;) jei gerai atsimenu jie duoda prisijungimus,o po to pasikeiti i savo slaptazodi ir panasiai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiu nuo rugsejo as mokejimo nesiskubina. Vakar nulekiau tai atsakyma gavau iki nauju pravesim. Tai turbut ka trasu emiau ir seklos skolon.  ir reikes pinigais pervesti iki 2019m. nauju. grudu kazin ar vesiu, nepatiko man ten, nuoskaitos kosmines, svoris sutartyje uzskaitomas ne kaip kitur atveztas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...