Jump to content
rimsnk

Javų supirkėjai

Recommended Posts

prieš valandą, pukotukas pranešimas:

gal kam teko vesti grudus i ariogalos grudai tai te kaip supratau  uz atvesta tona grudu atskaito 3 erus  uz priejima i domei biski

pernai vežiau kvietrugius, nieko neatskaite už priėmimą. Jūs esate tikras dėl mokesčio? Gal tik nuogirdos?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 23 valandų, tadasg pranešimas:

pernai vežiau kvietrugius, nieko neatskaite už priėmimą. Jūs esate tikras dėl mokesčio? Gal tik nuogirdos?

na blemba interneto svetaineje skaiciau ir kai buvau megini nuvezes ant lando parasyta 2.90 euro na arba ka netaip supratau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip sekas žirnius perduoti? Baigia uzp Kupiškio LA supirktuve, skirsto į dvi klases kainos skirtumas apie 10 eu. Jokios info, turi vaziuot klausti į kokią eina nes ne pats vežu, jokiam popiergali nerašyta. Toks jausmas kad džiaukis kad ima.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nuvežiau į AK "Raseinų grūdai" rapsą nuo kombaino nevalytą, nustatė 11 proc drėgmės ir 8 proc šiukšlių, kadangi buvo pastovėjęs priekaboje tris dienas, kraštuose bortų buvo šiek tiek sušokusių žalių šiukslių, todėl po išvažiavimo iš elevatoriaus paskambino man aiškinti kad juos apgavau, atvežiau daug šiukšlių, rapsas supelyjes pro groteles nebyra, atsiuntė nuotraukas su keliais guziukais šiukšlių ant grotelių, sako kad tokių sušokimų nepaima ju straublys, pradėjo aiškinti kad neveltui klausiau kiek šiukšlių nustatė laborantė, finale jie nusprendė "padaryti"  man 15 proc šiukšlių. Būčiau žinojęs kad taip padarys, bučiau paprašęs, kad man atgal tą rapsą sukrautu :oops:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On ‎2018‎.‎09‎.‎28 at 22:33, Virgis. pranešimas:

nuvežiau į AK "Raseinų grūdai" rapsą nuo kombaino nevalytą, nustatė 11 proc drėgmės ir 8 proc šiukšlių, kadangi buvo pastovėjęs priekaboje tris dienas, kraštuose bortų buvo šiek tiek sušokusių žalių šiukslių, todėl po išvažiavimo iš elevatoriaus paskambino man aiškinti kad juos apgavau, atvežiau daug šiukšlių, rapsas supelyjes pro groteles nebyra, atsiuntė nuotraukas su keliais guziukais šiukšlių ant grotelių, sako kad tokių sušokimų nepaima ju straublys, pradėjo aiškinti kad neveltui klausiau kiek šiukšlių nustatė laborantė, finale jie nusprendė "padaryti"  man 15 proc šiukšlių. Būčiau žinojęs kad taip padarys, bučiau paprašęs, kad man atgal tą rapsą sukrautu :oops:

Meginiai jau buvo paiimti, reikėjo nuvaziuoti ir paprašyti megini uzplombuoti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2018-07-31 at 22:25, pukotukas pranešimas:

na blemba interneto svetaineje skaiciau ir kai buvau megini nuvezes ant lando parasyta 2.90 euro na arba ka netaip supratau

Tai ten parašyta juk, kad jei saugojimui priduodi, o ne pardavimui. Tada yra mokestis už priėmimą ar atkrovimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandų, Minduksx pranešimas:

Ar dirbot kas su Baltijos javais? Ar laiku atsiskaito, patikimi?

3 metai dirbu, viskas ok, sutariam pristatymo laiką, ir pinigai per 2-3 savaites būna, jei reikia anksčiau, pamoka pagal prašymą. Šiemet buvo bėdų šiek tiek su kokybiniais rodikliais Propino viename elevatoriuje, tai vežė į vikingą daryti, tai užskaitė vikingo tyrimus. Žodžiu, reaguoja į visas pastabas jei netinka kas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 37 minutes , jonc pranešimas:

Dėl sutarciu neivykdytu,kam nors padėjo tas sausros paskelbimas force majore?net del keliu tonu baudas deda

kuri firma bauduoja?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pora emailu ir i teisma. Rastu siust siais laikais nebereikia, uztenka emailu pora, protingais terminais. Jei cia kalba apie imlitexa tai pas juos normali praktika emailais susirasinet:). Visalaika atsiskaite bent su manim, prie kokybes maziau kabinejasi ir formules palankesnes.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-01-09 at 18:35, caper pranešimas:

Gal kas pardavinėjot grūdus Augreitei? ar patikimi?

Pardavinejom ir mes. Tris metus dirbom su jais tai viskas tvarkingai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2018-07-30 at 21:23, pukotukas pranešimas:

gal kam teko vesti grudus i ariogalos grudai tai te kaip supratau  uz atvesta tona grudu atskaito 3 erus  uz priejima i domei biski

Jie labai isidirbineja.daugiau jiems nevesiu kad ir arti man jie.rado vabaliuka megini neime nuveziau i kauna.ir klase pakilo ir vabalu nerado.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-05-04 at 21:32, sigas pranešimas:

Jie labai isidirbineja.daugiau jiems nevesiu kad ir arti man jie.rado vabaliuka megini neime nuveziau i kauna.ir klase pakilo ir vabalu nerado.

Nu jo. Atveži kilogramą tyrimui, o ten vabalas sėdi. Normaliai mislini :D Kai savo gamyklą jie ten turi, tai ir žiūri kokybę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-05-14 at 08:35, Bliūdukas pranešimas:

Nu jo. Atveži kilogramą tyrimui, o ten vabalas sėdi. Normaliai mislini :D Kai savo gamyklą jie ten turi, tai ir žiūri kokybę.

Koki megini pilna fura buvo pakrauta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...