Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

nelabai ir dičkius 230 arklių ir pan. kiek supratau dar bus tesinys, čia tik ekonomiką įvertini. Kaip patys rašo, tam nėra jokių mokslinių matavimo metodų, taigi grynai subjektyviai kiekvienas savo balus sutašė ir išvedė vidurkį.

Teko kartą dalyvauti panašiuose bandymuose ir balsavimuose. Bent mano balsus skaičiavus (atmetam saviškius) rezultatas gavosi šiek tiek kitoks. nebe pamenu bendro visų bandžiusių balsavimų vidurkių, bet man rods fendas su masėjum buvo susikeitę vietom lyginant su šita lentele. Žodžiu teks palaukti tęsinio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai ir dičkius 230 arklių ir pan. kiek supratau dar bus tesinys, čia tik ekonomiką įvertini. Kaip patys rašo, tam nėra jokių mokslinių matavimo metodų, taigi grynai subjektyviai kiekvienas savo balus sutašė ir išvedė vidurkį.

Teko kartą dalyvauti panašiuose bandymuose ir balsavimuose. Bent mano balsus skaičiavus (atmetam saviškius) rezultatas gavosi šiek tiek kitoks. nebe pamenu bendro visų bandžiusių balsavimų vidurkių, bet man rods fendas su masėjum buvo susikeitę vietom lyginant su šita lentele. Žodžiu teks palaukti tęsinio ;)

tai kad tęsinyje GPS vertins vairavimo sistemas ir galulaukių sistemų darbą :icon-rolleyes: bet kad ir koks subjektyvus šitas reikalas bebūtų, vis tiek naudingas, ypač, kad vertina 4 skirtingų šalių atstovai, bei vedamas vidurkis, todėl vieno nuomonė neturi labai didelės reikšmės, gaunasi vidurkis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandymuose kur manteko dalyvauti buvo per 10 inžinierių is daugiau nei 5 šaliu. Garantuoju jei dabar pakartotume su tais pačiais traktoriais rezultatas skirtusi, gal nedaug, bet skirtusi. Šeip žinoma įdomus užsiėmimas ir gal netgi naudingas.

aišku skirtųsi, nes pasikeitę modeliai, atlikti patobulinimai, be to patys inžinieriai sensta ir reiklesni daros :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kelias savaites per Auksčiausia pavara tryse atlikinejo kaskokius ale bandymus varžybas su Jsb Case ir Fendt.Aisku Vairuotojai buvo ne tie kurie tūrėtu būti bet juokingiausia tai kad i fendt ilipes žmogelis valanda laiko megino ji užkurt bet nepavyko:DD

Nelabai čia koks argumentas :) Duotum jam zavadilką ir mtz ir lieptum užkurt, tai jaučiu per mėnesį laiko nesugalvotu kaip ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kelias savaites per Auksčiausia pavara tryse atlikinejo kaskokius ale bandymus varžybas su Jsb Case ir Fendt.Aisku Vairuotojai buvo ne tie kurie tūrėtu būti bet juokingiausia tai kad i fendt ilipes žmogelis valanda laiko megino ji užkurt bet nepavyko:DD

Neuzkurti o pavaziuoti nepaviko http://www.youtube.com/watch?v=AWN6-mwj ... re=related

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kelias savaites per Auksčiausia pavara tryse atlikinejo kaskokius ale bandymus varžybas su Jsb Case ir Fendt.Aisku Vairuotojai buvo ne tie kurie tūrėtu būti bet juokingiausia tai kad i fendt ilipes žmogelis valanda laiko megino ji užkurt bet nepavyko:DD

Neuzkurti o pavaziuoti nepaviko http://www.youtube.com/watch?v=AWN6-mwj ... re=related

jo tie vyrukai moka daryti šou... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kelias savaites per Auksčiausia pavara tryse atlikinejo kaskokius ale bandymus varžybas su Jsb Case ir Fendt.Aisku Vairuotojai buvo ne tie kurie tūrėtu būti bet juokingiausia tai kad i fendt ilipes žmogelis valanda laiko megino ji užkurt bet nepavyko:DD
Tai kad ta serija jau kelių metų senumo, dabar jau 16 sezonas eina, o ten 9 sezono kažkuri serija. Faktas kad jie susirinko padaryt komediją, o ne rimtai dirbti :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , gerbiamieji,

ruosiuosi pirkt traktoriu 250-270 AG nominalios galios ir mastau ar verta leist pinigus belaiptei transmisijai, ar pasilikt pire iprasto Powershift'o, traktorius 99% darbo laiko bus naudojamas zemes idirbimo darbams (arimas, skutimas, leksciavimas) ir tik pora dienu per metus jam GAL papuls patemt priekaba. Taigi, ar detis man belaipte, ar nesukt galvos ir imt standartine su 50km/h? Gal yra isbandziusiu panasios galios traktorius su belaipte ir standartine deze? Butu idomu isgirst nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , gerbiamieji,

ruosiuosi pirkt traktoriu 250-270 AG nominalios galios ir mastau ar verta leist pinigus belaiptei transmisijai, ar pasilikt pire iprasto Powershift'o, traktorius 99% darbo laiko bus naudojamas zemes idirbimo darbams (arimas, skutimas, leksciavimas) ir tik pora dienu per metus jam GAL papuls patemt priekaba. Taigi, ar detis man belaipte, ar nesukt galvos ir imt standartine su 50km/h? Gal yra isbandziusiu panasios galios traktorius su belaipte ir standartine deze? Butu idomu isgirst nuomone

Tik bepakopę ir be komentarų. Nebent turi laiko mašiną ir ketini laike sugrįžti į praeitą amžių. Tada tiks bet kokia. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinot jus man primenat viena tėvuko baika kuria daugelis čia esančiu vyresniu žmoniu žinot.Tais laikais kai atsirado žiguliai labai daug skeptiku buvo ju atžvilgiu tipo kas per mašina skardos plonos, mašina kieta ir taip toliau.... va moskvičius tai pažiurėk skarda stora gale lingės nu ir visi kiti pričindalai va čia tai mašina, sako ir kaina na gal pora metu buvo moskvičiaus naudai.Paskui situacija pasikeitė.

Taip ir su dėže man šiuo atveju paprasta geriau bet gal todėl kad belaipte dėže važiuojanti traktoriu dar nespėjau kaip reikiant pažinti dar net ekspotavimo instrukcijos dorai neperskaičiau gamintojo nes mechanizatorius neduoda.

O tai nejaugi toks didelis kainos skirtumas kad ja per brangu užsakyti.Nejaugi paprasta dėžė tiek atpigo kad belaipte neiperkama .Kai aš pirkau tai tiek pat mokėjau ir užta ir užta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmos 2 nuomones man labiausiai patiko 1. tik paprasta 2. tik belaipte :)

As dvejoju del to, kad esu girdejes, kad sunkiuose darbuose belaipte traukia prasciau nei paprasta, todel ir iskilo klausimas sitas.

Kas del kainos tai 15-20 tukstanciu nebeturi dideles reiksmes perkant didelio galingumo traktoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko girdet kad tos belaiptes taip pat skirtingos, idomu kaip jos veikia skirtinguose modeliuose, kuri geriausia butu neskaitant fendines.

belaiptes buna hidromechanines ir hidrostatines, gerumas tai yra ju veikimas priklausomas nuo elektronikos.

Neteko net pavažiuot su tokiom dežem, idomu kaip naturoi dyrbant skyrtumas jaustusi palyginus su automatiškai persijunginejančiais poweršfivtais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

qfmuHSiQpkM


q8JunAd9-pk


Su belaiptėm dėžėm pirmieji buvo pradėti kept Fendt traktoriai, manau didžiausia patirtis sukaupta būtent pas juos. Nuo pat pradžių iš tų dėžių šaipėsi ir dabar dar kas jų neatstovauja - stumia. Įdomiausia tai, jog likusieji eina aplinkeliais, kuria buria belaipsnes.. Klausimas kodėl? Kam gamint tokias lievas dėžės, jei šiftinė kur tai geresnė? Atskirai diskutuotinas klausimas šiftinė VS belaipsnė ir belaipsnė VS belaipsnė
P.S. Tuose filmuose Fendistas, kaip čia švelniau pasakius, tarkim pirmą kartą ilipęs :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...