Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

O gal ir visai geras pasirodys,kiek daugiau padirbus.

Pats pirktumėt 2a Case? Nu jo reik dar ir padirbt, ne tik keliu vaziuot...bet kad iki žadėtų 50km/h trūksta... :eusa-think:

po Fendto nieko gero nesitikek is CNH gaminiu, cia panasiai kaip lygint KIA su Audi. As vasara diena padirbes su JD 8345R ir kazkuriuo is 7 klases i savo t7060 net ziuret nenorejau, po to apsipratau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As imciau Case ir kaina mazesne negu jonio

ir pats Case prastesnis nei jonis... atveze vakar nauja Case i kiema, pabandziau, ir mintis kad gal geriau reikejo kazka is zaliu pirkt... :eusa-doh: nu bet jau saukstai po pietu, 5 metam apsizenyta...

Žinai kai nusistatymas nekoks tai ir malonumo nejauti jokio.Vien ka sako kad valtra tau geriau.Kitam už mtz nieko geriau nėra bet visi mes žinom kaip ištikro yra.Man asmeniškai Case valdymas patogesnis negu jonio.

O jei taip rimtai tai man nei audi nei jonis visai nepriesirdies.Tai matyt man vienam taip atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn gal klaidingai parasyta, arba standartai kitokie, bet man DF visai nieko, tik kad su servisu neaiskumai

Permečiau akimis tai TTV630 turi 851Nm/1300aps ir apsukų diapazonas iki 2100aps

JD 7530 irgi panašu: 835Nm/1500aps, vardinė galia: 185(205)/2100aps.

Minduksx kuom tau tas sukimas DF užkliuvo aš nesuprantu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl DF, labai gudriai parašyta biržų žemtiekimo puslapyje apie TTV630 galias:

Maksimali galia (2000/25 EC) KW/AG 164/224 :) kažkaip neatkreipiau dėmesio į tą užrašą, todėl įpliekiau tuos 225AG :)

nzn gal klaidingai parasyta, arba standartai kitokie, bet man DF visai nieko, tik kad su servisu neaiskumai

Permečiau akimis tai TTV630 turi 851Nm/1300aps ir apsukų diapazonas iki 2100aps

JD 7530 irgi panašu: 835Nm/1500aps, vardinė galia: 185(205)/2100aps.

Minduksx kuom tau tas sukimas DF užkliuvo aš nesuprantu?

Tai kad ne į 7530 reikia žiūrėti, o į 7730, jį gi lygino :eusa-naughty: tai 7730 sukimo momentas 859 Nm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai kai nusistatymas nekoks tai ir malonumo nejauti jokio.Vien ka sako kad valtra tau geriau.Kitam už mtz nieko geriau nėra bet visi mes žinom kaip ištikro yra.Man asmeniškai Case valdymas patogesnis negu jonio.

O jei taip rimtai tai man nei audi nei jonis visai nepriesirdies.Tai matyt man vienam taip atrodo.

koks dar nusistatymas, aš su visais dirbęs... F tai iškart galima statyt į šona, jis kito lygio traktorius, o vat Case JD ir Valtra galima lyginti, na iš tų trijų kabina geriausia Case, valdymas, bet daugiau... pasakysiu taip, jei ant Valtros uždėtų pvz Case kabina ir padarytų Case kaina, imčiau tą Valtrą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As imciau Case ir kaina mazesne negu jonio

ir pats Case prastesnis nei jonis... atveze vakar nauja Case i kiema, pabandziau, ir mintis kad gal geriau reikejo kazka is zaliu pirkt... :eusa-doh: nu bet jau saukstai po pietu, 5 metam apsizenyta...

Nors ir apgultis vaistinėse, įsigyk neocitramono. Paimsi po vieną į dieną ir praeis galvos skausmas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip ten su tuo Tier 4 teko girdėti kad joniams nereiks adblue skyscio.Ka jie ten kitaip daro?

Toliau prievartaus EGRą bent jau metus iki Tier 4b įsigaliojimo. Iki 35% cilindro tūrio pildys išmeamom dujom pakartotiniam deginimui, likusias smalkes gaudys toks rimtas kaminėlis maždaug kaip dvi 200l bačkos viena ant kitos uždėtos. Susikaupuses smalkes karts nuo karto išdegins įpurkšdami saliarkos. na kam dar neužtenka smagumo tai tą "filtriuką" kaminėlyje reikės keisti maždaug kas 2-4 tūkstančiai darbo valandų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip ten su tuo Tier 4 teko girdėti kad joniams nereiks adblue skyscio.Ka jie ten kitaip daro?

Toliau prievartaus EGRą bent jau metus iki Tier 4b įsigaliojimo. Iki 35% cilindro tūrio pildys išmeamom dujom pakartotiniam deginimui, likusias smalkes gaudys toks rimtas kaminėlis maždaug kaip dvi 200l bačkos viena ant kitos uždėtos. Susikaupuses smalkes karts nuo karto išdegins įpurkšdami saliarkos. na kam dar neužtenka smagumo tai tą "filtriuką" kaminėlyje reikės keisti maždaug kas 2-4 tūkstančiai darbo valandų.

1- tai 2 filtriukus reiks keisti, 2a kas 5k valandų :) matyt Sauliau, i Dojaus šventę niekas nekvietė :lol: nes pasakojo apie tuos variklius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliau prievartaus EGRą bent jau metus iki Tier 4b įsigaliojimo. Iki 35% cilindro tūrio pildys išmeamom dujom pakartotiniam deginimui, likusias smalkes gaudys toks rimtas kaminėlis maždaug kaip dvi 200l bačkos viena ant kitos uždėtos. Susikaupuses smalkes karts nuo karto išdegins įpurkšdami saliarkos. na kam dar neužtenka smagumo tai tą "filtriuką" kaminėlyje reikės keisti maždaug kas 2-4 tūkstančiai darbo valandų.

Kam taip smulkintis-rašyk iškart,kad tas filtras bus kaip 3 kubų bačka ir kainuos pusę traktoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal sugalvos ir kaip neleisti išmetamų dujų į cilindrus? O gal dar kaip nors pavyktu išmesti iš komplektacijos tas rimtas turbinas su kintamo atakos kampo sparniukais?

O ką čia per daug galvot? Sunku EGR užglušint? Oro srauto matuokles tai nėra, ECU namatys juk :eusa-shifty: Kam tas turbinas išmest, juk pusei technikos jau stovi kintamos geometrijos turbinos. Nesuprasi čia tų tavo pasisakymų :confusion-scratchheadblue:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...