Jump to content

Teleskopiniai krautuvai


Algis...

Recommended Posts

Deja jau su jsb apsiženijau šiandien nes šefas kredito linija prikirpo sakė užteks tavo norus ir igeidžius tenkinti.Pasakė pinigu gauni tiek ir tiek sukis kaip nori dar bandžiau iškomplektuoti cat paskui kita saskaita sukomplektuoti nematant ir nežinant bet tai jau praeitas bajeris todėl buvau pastatytas i vieta.Teks gyventi su Jsb nemiela santuoka bet vis geriau negu nieko. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko šiandien su juom grūdus lukštentus krauti idomus aparatas nieko nepasakysi tik ipratimo reikia nes viskas vyko lėtai labai aštriai dirba .Teko net tepalo padavima apriboti.Buvau prieš kondiške bet žinai pasirodo jos tikrai reikia karšta ten butu jei jos nebutu.Dabar laukiu kol atvež kruva žaislu: gps ,šviturėli, naudojimo instrukcija žodžiu rupesčiu yra :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gero naudojimo :icon-cool: Mūsiškis jau 1800mh prasukes kolkas nieko. Vienas minusas, be kondicioneriaus.

Sėdi kaip šiltnamije, ir grįžti namo kaip čigonas. kai prisimeni, koks grįždavai po grūdų krovimo, kai jo neturėjai, tai vistiek jo džiaugiesi , kad jis yra. Niekam nepatariu daryti tos klaidos, pirkti be kondicionieriaus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką patartumėte susikomplektuoti teleskopiniam krautuvui, ką pasimažinti ar pasidinti?

Pasididinti "navarotus", o pasimažinti kainą :D

Bent parašyk kas su kuo, tai tada gal kas ką ir patars :icon-rolleyes:

daikom, viskas ten su juo geria tai reiškias , kad niekas ten negerai :(

pradirbau 2000 valandu, nusiskundimu neturiu, pirmas 1000 buvo ekstremalios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradirbau 2000 valandu, nusiskundimu neturiu, pirmas 1000 buvo ekstremalios.

merlo 4.1 top 7 su visais bajeriais - t.y. EAS - šoninis pasukimas, pakreipimas, movos priekyje ir gale, jau 3400h. Gedimai - pastriges kaušo vartymo elektro magnetas (8k kainuoja degtuku dydžio daiktelis), buvo strėlės viduj prasitrynus šlanga (remontas nebrangus, bet pasantykiavimo yra pakeist :)), pakeista pora užvedimo spynelių ir didžiausia durnystė kokia padaryta - nėra tepimo taškų ant "škvornių" tai kas 1000h reik draskyt ir keist, bet pragręžėm skyles sudėjom taškus tepimo :) pas naujus modelius jau italas tą jau padaręs :) ir jei pirkti tai reikalauti, kad padangos Mitas nebutų, nes toks š.... šonai plyšinėja, toks vaizdas kad restauruotos uždėtos (ant naujo!)...

jei trumpai - geras daiktas, jei ne serviso ir detalių kainos, net fendt dalys nėr tokios brangios...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O elektromagneto hidraulikos firmose nėra? Nes tai kas pas atstovą kainuoja 600lt hidraulikos firmoje nuperki už 50-80lt :)

Servisas :eusa-think: blyn jis visur brangus. Bet naudotis serviso paslaugomis, kad pakeistų kuro ir alyvos filtrus bei alyvą :eusa-think: ką aš žinau - prabanga sakyčiau :eusa-doh:

MM pas tave krovinio svorį kg rodo kompas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekad tokio daikto neturėjęs, tai sunku įsivaizduoti ką ir kaip susikomplektuoti. Mano noras paprastas, strėlė kad būtų apie 7m, keltų 3,5t, kuo didesnio našumo siurblys, ir koks 100 ag variklis. Aš įsivaizduoju, kad reiktų įsidėti strėlės mortizacija, kondicionierių, hydro poras padargams (griebtuvam, šakėm), kas dar būtų naudinga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat naudinga pas merlo esantis strėlės postūmis į šonus. Blogai privažiavai 20 cm ir gali tą netikslumą lengvai pakoreguoti. manau labai patogu kraunant rulius į rėdus. Kiti brendai to lygtais neturi :eusa-think:

Minusas, kad garantija tik metai :eusa-think:

Mano galva dar pneumo stabdžiai ir hidropora priekabai yra būtina :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekad tokio daikto neturėjęs, tai sunku įsivaizduoti ką ir kaip susikomplektuoti. Mano noras paprastas, strėlė kad būtų apie 7m, keltų 3,5t, kuo didesnio našumo siurblys, ir koks 100 ag variklis. Aš įsivaizduoju, kad reiktų įsidėti strėlės mortizacija, kondicionierių, hydro poras padargams (griebtuvam, šakėm), kas dar būtų naudinga?

Švyturėlis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat naudinga pas merlo esantis strėlės postūmis į šonus. Blogai privažiavai 20 cm ir gali tą netikslumą lengvai pakoreguoti. manau labai patogu kraunant rulius į rėdus. Kiti brendai to lygtais neturi :eusa-think:

Minusas, kad garantija tik metai :eusa-think:

Mano galva dar pneumo stabdžiai ir hidropora priekabai yra būtina :eusa-think:

JSB gali irgi tai turėt , bet tik pagal užsakymą . Tada kaina keičiasi kardinaliai , bet ir garantija ilgesnė :) . Kaimynas turi JSB , tai ir minėjo , kad su pasukimu strėlės neįpirko . Kiek mačiau nelipa lauk priekabą prisikabindamas ir atsikabindamas , lygtais minėjo , kad ir stabdžius gali pasijungt . Asmeniškai aš prieš strėlės pasukimo konstrukciją - daugiau šarnyrų , daugiau problemų ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat naudinga pas merlo esantis strėlės postūmis į šonus. Blogai privažiavai 20 cm ir gali tą netikslumą lengvai pakoreguoti. manau labai patogu kraunant rulius į rėdus. Kiti brendai to lygtais neturi :eusa-think:

Minusas, kad garantija tik metai :eusa-think:

Mano galva dar pneumo stabdžiai ir hidropora priekabai yra būtina :eusa-think:

šoninis postūmis ypač gerai kai reikia krauti paletes iš fūros, big bagus kai reik gražiai sudėti ir pan., su iki galo ištiesta strėle postūmis gaunas apie 0,5m.

hidroporas reiktų dėti ir priekyje ir gale, gale aišku priekabom, o priekyje tokiems dalykam kaip šluota, sniego peilis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekad tokio daikto neturėjęs, tai sunku įsivaizduoti ką ir kaip susikomplektuoti. Mano noras paprastas, strėlė kad būtų apie 7m, keltų 3,5t, kuo didesnio našumo siurblys, ir koks 100 ag variklis. Aš įsivaizduoju, kad reiktų įsidėti strėlės mortizacija, kondicionierių, hydro poras padargams (griebtuvam, šakėm), kas dar būtų naudinga?

Švyturėlis

Siurblys kintamo debiato,radija,kondiške,automatinis kablys gale hidro poros gale ir priekyje,stabilizavimo sistema,reversinis radiatoriaus ventiliatorius,dvitiltis su atjungiamu vienu tiltu,padangos skirtos žemės ūkiui.Paskui dar greitis keturiasdešimt km/h ar dešimt km mažesnis.Lyg ir viskas ten dar atitikimo kažkas yra jeigu nauja pirksi statybini reiks berods pažymėjimo krautuvo vairuotojo bet jeigu skirtas žemės ūkiui tai lyg ir nereikia bet dėl tos nesamonės nesu tikras gal tik vadyba arabus pučia ta tema nes ant šono uždėtas lipdukas agri ir atitikties sertifikate pažymėta kad gaminys skirtas žemės ūkiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...