Jump to content

Teleskopiniai krautuvai


Algis...

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

pas mane tas pridusimas atsiranda, kai vienu kartu bandai keisti vaziavimo krypti ir kelti ant mazu apsuku. O taip strele kelia ir ilgina irgi laisvai ant laisvu apsuku. Labiausiai mane neramina transmisija, kodel ji tokia vangi? O gal tokia ir turi buti? Pirmas teleskopinis krautuvas pas mus ir neisivaizduoju kaip turi ji veikti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tas pridusimas atsiranda, kai vienu kartu bandai keisti vaziavimo krypti ir kelti ant mazu apsuku. O taip strele kelia ir ilgina irgi laisvai ant laisvu apsuku. Labiausiai mane neramina transmisija, kodel ji tokia vangi? O gal tokia ir turi buti? Pirmas teleskopinis krautuvas pas mus ir neisivaizduoju kaip turi ji veikti.

Kazkada pirkau sena pakroveja ... tai jis saltas isvis nevaziuodavo uzvesti prie minus ir blogai buvo -pasirodo i hidrauline deze buvo supiltas rusiskas TAP    ... pakeitus tepala i dextrona  si liga praejo atsirado kad sunkiau vaziuoja bet duodi jam zibalo ir eina .. 

pirma bandyciau nuo filtru tepalu keitimo :)  antra gali buti jau susidevejusi transmisija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Filtras ir alyva pakeista. Servisui skambinom ir pasake gali sankabeles buti sudilusios, bei isleidus alyva jaustis svelesiu kvapas. Taciau svelesiu kvapo nesijaute. O negali buti, kad siurblys slegio nesukelia reikiamo transmisijoj?

reikia matuoti spaudima su manometru .. gal voztuvas ar siurblys bet cia reikia po viena tikrinti ..

mano pirktas pakrovejas dirbdavo patalpuose tai uzkaisdavo matyt tepalas, ir nevaziuodavo is vis , tai seni  operatoriai supyle rusiska TAPa :)  jis vaziuodavo kai siltas oras be problemu o kai atvesdavo , net varikli budavo sunku prsukti :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvusiam, vežėm į hansa flexą, kainavo virš 5k lt, bet remontuoti tik tokiu atveju, jei esi 100proc tikras, kad čia problema, labai nemalonu, kai išleidi tiek lt ir vistiek tą patį turi. Ieškokit patys arba samdykit, tegul atmeta visus variantus, kol prieisit prie transmisijos.

Seno jcb neturėjęs, bet tą kurį turėjom, 90ag buvo, tai gazo reikdavo duoti kaip reikiant, kad važiuotų, na ir aišku strėlei. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvusiam, vežėm į hansa flexą, kainavo virš 5k lt, bet remontuoti tik tokiu atveju, jei esi 100proc tikras, kad čia problema, labai nemalonu, kai išleidi tiek lt ir vistiek tą patį turi. Ieškokit patys arba samdykit, tegul atmeta visus variantus, kol prieisit prie transmisijos.

Seno jcb neturėjęs, bet tą kurį turėjom, 90ag buvo, tai gazo reikdavo duoti kaip reikiant, kad važiuotų, na ir aišku strėlei.

bet ten ju vienas siurblys ir transmisijai ir hidraulikai ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...