Jump to content

Teleskopiniai krautuvai


Algis...

Recommended Posts

Jei jau skirtumas apie 30 nuo 260 as uz claasa nes tai krameris grynas vokietis o jsb anglas, aisku tai tik mano nuomone.

skirtumas nuo baziniu kainu ka pasiule 35tukst. kiek pinigu verta tas 0.5tonos galingesne scorpo kelimo jega kiekvienam sprest. bet va tokia suma jcb pigiau. derybu reikalas manau pavyktu geriau su jcb pardavejais :)

Ne tuos krautuvus pagal kainą lyginam. Lyginant JCB Agri super 535-95 su 541-70 arba Manitou MLT 1035 LSU 120 su 741 - brangesni 4t. ir nekukliai. Natūralu, kad ir Scorpionas 9040 brangesnis

tai taip, uz ta 0.5tonos ir moki. bet ar vertas toks galio skirtumas tiek pinigu, ir ar jis reikalingas kiekvienu atveju skirtingai turbut..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne puse tonos reik lygint o kiek kelia su pilnai istiesta strele, ilgesniam nei 7 metru strele teleskopui tai pats pagrindinis kriterijus, nes tokie teleskopai dazniausiai naudojami grudu kaupams stumti, taigi jei 9 metrai ir su istiesta kelia tik 600 kg tai det i pavesi toki, vien kausas rimtas tiek sveria, na bet kiekvienam savo, jums gal ir aktualesniu kriteriju, pvz orine sedyne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne puse tonos reik lygint o kiek kelia su pilnai istiesta strele, ilgesniam nei 7 metru strele teleskopui tai pats pagrindinis kriterijus, nes tokie teleskopai dazniausiai naudojami grudu kaupams stumti, taigi jei 9 metrai ir su istiesta kelia tik 600 kg tai det i pavesi toki, vien kausas rimtas tiek sveria, na bet kiekvienam savo, jums gal ir aktualesniu kriteriju, pvz orine sedyne

tada praktiskai visi ilgesni nei 7 m. ant pilnai istiestos streles eina i pavesi, taip mastant krautuvu krautuvas tai su 5 metru strele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na perkračiau atmintį ir manau, kad ne tikrai ne visi, tiesa tai daugiausiai statybiniai modeliai, bet tikrai ne vienas variantas yra.

ne puse tonos reik lygint o kiek kelia su pilnai istiesta strele, ilgesniam nei 7 metru strele teleskopui tai pats pagrindinis kriterijus, nes tokie teleskopai dazniausiai naudojami grudu kaupams stumti, taigi jei 9 metrai ir su istiesta kelia tik 600 kg tai det i pavesi toki, vien kausas rimtas tiek sveria, na bet kiekvienam savo, jums gal ir aktualesniu kriteriju, pvz orine sedyne

tada praktiskai visi ilgesni nei 7 m. ant pilnai istiestos streles eina i pavesi, taip mastant krautuvu krautuvas tai su 5 metru strele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks internete panaršyt, kad nenusišnekėčiau. Bet tikrai yra aparatų keliančių 10m ir 7t tai pilnai išriesus tikrai daugiau nei šiūpelį pakels. Na mano FH toks yra, paskui tokį vokietį monstrą buvau radęs Hanoveryje, pavadinimą pamiršau, Case statybiniai kiek pamenu irgi monstrų yra virš 4t prie savęs keliančių. Manau ir tarp manituškės žaislų kai ką galima rasti, bent jau dėl to, kad jie GEHL su visu Mustang nupirko, o mustango kiek pamenu irgi tokių modelių buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks internete panaršyt, kad nenusišnekėčiau. Bet tikrai yra aparatų keliančių 10m ir 7t tai pilnai išriesus tikrai daugiau nei šiūpelį pakels. Na mano 46 toks yra paskui tokį vokietį monstrą buvau radęs Hanoveryje, pavadinimą pamiršau, Case statybiniai kiek pamenu irgi monstrų yra virš 4t prie savęs keliančių. Manau ir tarp manituškės žaislų kai ką galima rasti, bent jau dėl to, kad jie GEHL su visu Mustang nupirko, o mustango kiek pamenu irgi tokių modelių buvo

na 7 tonu tai tikras monstras manau, as maniau cia koks nors 4 tonu neeiliniu sugebejimu. Shaulini idomumo delei gal zinai kiek kastuoja 10-7 ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks internete panaršyt, kad nenusišnekėčiau. Bet tikrai yra aparatų keliančių 10m ir 7t tai pilnai išriesus tikrai daugiau nei šiūpelį pakels. Na mano 46 toks yra paskui tokį vokietį monstrą buvau radęs Hanoveryje, pavadinimą pamiršau, Case statybiniai kiek pamenu irgi monstrų yra virš 4t prie savęs keliančių. Manau ir tarp manituškės žaislų kai ką galima rasti, bent jau dėl to, kad jie GEHL su visu Mustang nupirko, o mustango kiek pamenu irgi tokių modelių buvo

na 7 tonu tai tikras monstras manau, as maniau cia koks nors 4 tonu neeiliniu sugebejimu. Shaulini idomumo delei gal zinai kiek kastuoja 10-7 ?

Pažiūrėsiu, kažkam skaičiavau tokį prieš atostogas. Bet... Visur pliusai ir minusai, toks daiktas tikrai labai sunkus, be to kuo daugiau kelia, tuo lėčiau kelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne puse tonos reik lygint o kiek kelia su pilnai istiesta strele, ilgesniam nei 7 metru strele teleskopui tai pats pagrindinis kriterijus, nes tokie teleskopai dazniausiai naudojami grudu kaupams stumti, taigi jei 9 metrai ir su istiesta kelia tik 600 kg tai det i pavesi toki, vien kausas rimtas tiek sveria, na bet kiekvienam savo, jums gal ir aktualesniu kriteriju, pvz orine sedyne

na matai, visu pirma tai pas ukininka teleskopas istisus metus grudu kaupu nepilsto :) , o jeigu ir pilstyti tai kausa grudu nebutina kelti - galima stumti per grudus ir virsuje isversti ir nevirsys svoris (jeigu nezinojai :) ) teleskopas turi buti kuo universalesnis, ir tiktu visiems gyvenimo atvejams, todel 9m yra pranesesnis. as su juo pvz pasistaciau angara 9m aukscio, nereikejo samdyti jokiu kranu, nama apsisiltinau krautuvas vietoj pastoliu puikiai pasitarnavo, kaminui prasivalyti gerai pasikelt ir t.t. pavyzdziu daugybe yra kur pasitarnauja tie 9.5 metrai. o orine sedyne tai cia malonus menkniekis, kuris padidina operatoriaus komforta ir nereikia cia saipytis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesisaipau ne trupucio, ka sugeba teleskopas puiikia zinau, nes turiu viena kuriam istempus kakla iki galo jau su tusciu 2,5 kubo kausu pradeda signalizacija nervuotis, del to ir sakau, kad man svarbu ka jis gali su istiestu kaklu, kad 9 geriau nei 7 ne nesigincyju, taciau jei krausim tik trasas abejoju ar tu mane su savo 9 metrais aplenksi, shaulinis rase kodel, na zinoma, nebet didmaisius kelsi i 8 metru auksti, as ten paprasciausia nepasieksiu ;)

zodziu reikia ziureti ka uz tuos pinigus gauni ir kokio aukscio namuose kaminas, beja savo kamina as su 7 metrais irgi pasiekiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesisaipau ne trupucio, ka sugeba teleskopas puiikia zinau, nes turiu viena kuriam istempus kakla iki galo jau su tusciu 2,5 kubo kausu pradeda signalizacija nervuotis, del to ir sakau, kad man svarbu ka jis gali su istiestu kaklu, kad 9 geriau nei 7 ne nesigincyju, taciau jei krausim tik trasas abejoju ar tu mane su savo 9 metrais aplenksi, shaulinis rase kodel, na zinoma, nebet didmaisius kelsi i 8 metru auksti, as ten paprasciausia nepasieksiu ;)

zodziu reikia ziureti ka uz tuos pinigus gauni ir kokio aukscio namuose kaminas, beja savo kamina as su 7 metrais irgi pasiekiu ;)

del ko jau ko greicio, tai tikrai nemanau, kad 9 m. letesnis, na bent vizuliai tai tikrai nejauciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patys bloko šildytuvus įsidėkite,jei gamykla,ar pardavėjai tingi terliotis.Pvz.: http://www.defa.com/doc/200/294.pdf

Ir kainuoja tikrai neperdaugiausiai.

"Pašildymas – degalų, variklio ir hidraulinės sistemos alyvos" - bent jau taip skamba komerciniame. Suprantu, kad pas mus nėra pastovių speigų, bet :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...