Jump to content

Teleskopiniai krautuvai


Algis...

Recommended Posts

Po paskutinių posmelių manau tinkamiausias prie ūkio iš 9m Claas Scorpion 9040: 40kph, ilgesnė bazė, pneumatiniai stabdžiai, 140ag variklis :eusa-think:

na ka gi, siandien kaip tik kesko domejausi butent tokiu. net nesudejus tokiu kaip ir butinu papildomu opciju 270tukst. tai nezinau nezinau.. daugiau maziau analogiskas jcb ~~225tukst, turbut ir neverta galvoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po paskutinių posmelių manau tinkamiausias prie ūkio iš 9m Claas Scorpion 9040: 40kph, ilgesnė bazė, pneumatiniai stabdžiai, 140ag variklis :eusa-think:

na ka gi, siandien kaip tik kesko domejausi butent tokiu. net nesudejus tokiu kaip ir butinu papildomu opciju 270tukst. tai nezinau nezinau.. daugiau maziau analogiskas jcb ~~225tukst, turbut ir neverta galvoti.

Analogiškas - JCB 535-95? Už tokį modelį iš manęs prašo 230

Scorpion 9040 su pniaumatiniais stabdžiais, išlyginimo sistema 260, sakyčiau skirtumas apie 15 tuks. tai :eusa-think:

Pigiesnių variantų rinktis Manitou 735 LSU 120 su palečių šakėm ir 2,5 kub kaušu - 213

JCB kelia abejonių dėl savo turimos bazės - 7 ir 9m ta pati bazė, tuščia strėlę pilnai ištiesus galas kilnojasi :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po paskutinių posmelių manau tinkamiausias prie ūkio iš 9m Claas Scorpion 9040: 40kph, ilgesnė bazė, pneumatiniai stabdžiai, 140ag variklis :eusa-think:

na ka gi, siandien kaip tik kesko domejausi butent tokiu. net nesudejus tokiu kaip ir butinu papildomu opciju 270tukst. tai nezinau nezinau.. daugiau maziau analogiskas jcb ~~225tukst, turbut ir neverta galvoti.

Analogiškas - JCB 535-95? Už tokį modelį iš manęs prašo 230

Scorpion 9040 su pniaumatiniais stabdžiais, išlyginimo sistema 260, sakyčiau skirtumas apie 15 tuks. tai :eusa-think:

Pigiesnių variantų rinktis Manitou 735 LSU 120 su palečių šakėm ir 2,5 kub kaušu - 213

taip butent sis jcb. na tai vienam tokia kitam tokia pasako... dar stokker reikia uzklausti. tai cia gaunasi 30tukst skirtumas ne 15 :) nebent turi omeny stabdziai ir islygnimas ta suma dar sudaro. i scorpiona dar idejes buvau kauso pozicijos atminty, bloko pakaitinima. tavo kaina su kausu ir sakem ? tie priedai ju labai brangus sake, pvz jcb sakes atseit uz dyka duoda.. i jcb kaina taip pat ieina streles svytavimo slopintuvas, orine sedyne, apsauga nuo virtimo kai nebeduoda toliau i prieki strele stumt, bet yra knopke kad isjungtum sita apsauga.. del manitou tai 7m bent man per mazas aukstis. dar svartoma merlo galimybe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šakes už dyką duoda, jo.. :) tai skirtumas dar mažesnis nei 15, nes ir bloko pašildymo jcb neprikomplektuoja (negali). atidžiai komplektacijas sulygink.

Merlo ir aš buvau įsisvaigęs, psichologiškai neatlaikiau kritikos, tiek vadybos, tiek ne vadybos.

Dar va prisiminiau - Scorpas turi 100% blokiruotę, jei nepameluosiu, pas Manitou JCB kažkokios Mix Fix riboto praslydimo. Čia privalumas ar ne - nežinau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, jcb bloko paisldymo nededa, tik zvakiu :) kas liecia merlo, nieko blogo apie pati daikta negaliu pasakyti. viena sezona buvom issinuomave is latviu kontoros tokios, tai labai patiko manevringumas, ypac matomumas, 10m aukscio virs 3.5tonos modelis buvo, tad su 2.5 kubu kausu darbavosi be didesniu problemu. va ir kolega daikom toki turi, kiek zinau patenkintas daiktu. apie kontora, kuri juos pardavineja , sneka turbut butu atskira..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau skirtumas apie 30 nuo 260 as uz claasa nes tai krameris grynas vokietis o jsb anglas, aisku tai tik mano nuomone.

skirtumas nuo baziniu kainu ka pasiule 35tukst. kiek pinigu verta tas 0.5tonos galingesne scorpo kelimo jega kiekvienam sprest. bet va tokia suma jcb pigiau. derybu reikalas manau pavyktu geriau su jcb pardavejais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu kaip transporte hidrostatai, negaudžia kabinoje? Prasilėkt pilnu greičiu taip ir neteko

asmeniskai pas mane normaliai, nors kabinos izoliazcija nekokia, bet cia manau daugelio krautuvu taip padaryta

pas musu ir tas pats, izoliacija galetų but geresnė, nors kita vertus praktiškai visą laiką dirbant langas atidarytas... :icon-rolleyes: nors pas mus jam vargšui ir kliuva, jau neseniai 4 įdėtas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau skirtumas apie 30 nuo 260 as uz claasa nes tai krameris grynas vokietis o jsb anglas, aisku tai tik mano nuomone.

skirtumas nuo baziniu kainu ka pasiule 35tukst. kiek pinigu verta tas 0.5tonos galingesne scorpo kelimo jega kiekvienam sprest. bet va tokia suma jcb pigiau. derybu reikalas manau pavyktu geriau su jcb pardavejais :)

turejau sena jcb 535-95, neperseniausiai iskeiciau i nauja agri superi. tai skiriasi kaip diena nuo nakties. 40 greitis, platesnes padangos, orine sedyne, streles virpesiu slopintuvas - zvyrkeliu galima sakyt is vis nekrato palyginus su senuoju, kuro sanaudos per pus mazesnes. zodziu pakolkas patenkintas savo pasirinkimu :) beja pirkau is stokerio, jie yra oficialus atstovai ir pasiule geriausia kaina, be to atpirko senaji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau skirtumas apie 30 nuo 260 as uz claasa nes tai krameris grynas vokietis o jsb anglas, aisku tai tik mano nuomone.

skirtumas nuo baziniu kainu ka pasiule 35tukst. kiek pinigu verta tas 0.5tonos galingesne scorpo kelimo jega kiekvienam sprest. bet va tokia suma jcb pigiau. derybu reikalas manau pavyktu geriau su jcb pardavejais :)

Ne tuos krautuvus pagal kainą lyginam. Lyginant JCB Agri super 535-95 su 541-70 arba Manitou MLT 1035 LSU 120 su 741 - brangesni 4t. ir nekukliai. Natūralu, kad ir Scorpionas 9040 brangesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...