Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Prieš 16 valandų, manttys pranešimas:

agrochema lietuviška 223 grynais. o atidėjimas +0.7 proc. per mėnesį, tai ne taip toli to 1 proc.

ohoho nuo kada  marijos žemės ukininkui skirtumas 30 proc.netoli.

p.s. 205 eurai x 0,7 proc.x8 mėn.- pabrangimas 11,48 euro;

        205 eurai x 1 proc. x 8 mėn. - pabrangimas  16,4 euro:

     16,4 -11,48 -  kiekviena tona ganasi beveik 4,92 euro brangiau. Idomu už kiek bankas skolintu apivartines lėšas verslui.Tikrai manau kad 6proc. metiniu palukanu jam užtektu su viskuom . o tai tik 0,5proc. per mėnesi jei viska susitvarkai per 8mėn.arba 0,75proc. jeigu per metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, grazbek pranešimas:

ohoho nuo kada  marijos žemės ukininkui skirtumas 30 proc.netoli.

p.s. 205 eurai x 0,7 proc.x8 mėn.- pabrangimas 11,48 euro;

        205 eurai x 1 proc. x 8 mėn. - pabrangimas  16,4 euro:

     16,4 -11,48 -  kiekviena tona ganasi beveik 4,92 euro brangiau. Idomu už kiek bankas skolintu apivartines lėšas verslui.Tikrai manau kad 6proc. metiniu palukanu jam užtektu su viskuom . o tai tik 0,5proc. per mėnesi jei viska susitvarkai per 8mėn.arba 0,75proc. jeigu per metus.

Dar administraciniu mokesciu, sutarciu moketis ir t.t dar nepamirskit. Smulkesniems ukiams tai tik issigelbejimas kuri suteikia pardavejas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, grazbek pranešimas:

ohoho nuo kada  marijos žemės ukininkui skirtumas 30 proc.netoli.

p.s. 205 eurai x 0,7 proc.x8 mėn.- pabrangimas 11,48 euro;

        205 eurai x 1 proc. x 8 mėn. - pabrangimas  16,4 euro:

     16,4 -11,48 -  kiekviena tona ganasi beveik 4,92 euro brangiau. Idomu už kiek bankas skolintu apivartines lėšas verslui.Tikrai manau kad 6proc. metiniu palukanu jam užtektu su viskuom . o tai tik 0,5proc. per mėnesi jei viska susitvarkai per 8mėn.arba 0,75proc. jeigu per metus.

5 eurai sutaupytu palukanu nuo trasu nera daug, trasu ir grudu kainos daugiau svyruoja-cia yra didesnis menas sutaupyti ir uzdirbti. Siaip viskas nuo kiekiu prasideda, kai perkama koks 200t tonu tai jau verta pajudinti sikna kad sutaupyti, bet kai iki 100t tai tik is sportinio intereso daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Pridėkim banko sutarties mokesčius ir papoldomą popierizmą. Ant poros šimtų tonų, nebus tie skaičiai. Dideliam tonažui jau kitaip.

Kalbant apie vienas trąšas tai gal ir tep.Bet dažniausiai juk jama daug kas viska skolon.Taigi kodel vieniem apsimoka o kitiem ne.Manau dažniausiai bėda viena nedalina rankos susitvarkyti normaliai buhalterijos.Todel nėra ka parodyti bankui kad gautu api arktinių lėšų kreditą -užburtas ratas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , grazbek pranešimas:

Kalbant apie vienas trąšas tai gal ir tep.Bet dažniausiai juk jama daug kas viska skolon.Taigi kodel vieniem apsimoka o kitiem ne.Manau dažniausiai bėda viena nedalina rankos susitvarkyti normaliai buhalterijos.Todel nėra ka parodyti bankui kad gautu api arktinių lėšų kreditą -užburtas ratas.

Didžiausia bėda žmonių įprotis gyvent skolon.. Per keletą metų tikrai galima susitaupyt lėšų bent dalinai apsimokėt trąšas ir chemiją

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , manttys pranešimas:

Didžiausia bėda žmonių įprotis gyvent skolon.. Per keletą metų tikrai galima susitaupyt lėšų bent dalinai apsimokėt trąšas ir chemiją

Tokių per visą savo gyvenimą esu matęs labai daug,jiems skolintis yra įaugę į kraują ir kas svarbiausia jie galėtų nesiskolint išsiverstų šiaip ne taip,bet geriausia išeitis-skolintis,nes jei duoda į skolą tai kodėl nepasinaudojus.Kažką žmogus pardavė,gavo nemažai pinigų ir staiga atsiranda poreikis pirkt kitą automobilį,nes senasis jau atsibodo,atsiranda poreikis dar kažką nusipirkt o kad reiks pirkt trašas nieko tokio-duos skolon.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , grazbek pranešimas:

Kalbant apie vienas trąšas tai gal ir tep.Bet dažniausiai juk jama daug kas viska skolon.Taigi kodel vieniem apsimoka o kitiem ne.Manau dažniausiai bėda viena nedalina rankos susitvarkyti normaliai buhalterijos.Todel nėra ka parodyti bankui kad gautu api arktinių lėšų kreditą -užburtas ratas.

nevisai taip  aš imu kad mažiau pvm reiktų gražinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Virgis. pranešimas:

5 eurai sutaupytu palukanu nuo trasu nera daug, trasu ir grudu kainos daugiau svyruoja-cia yra didesnis menas sutaupyti ir uzdirbti. Siaip viskas nuo kiekiu prasideda, kai perkama koks 200t tonu tai jau verta pajudinti sikna kad sutaupyti, bet kai iki 100t tai tik is sportinio intereso daugiau.

Nežinau kokiomis apyvartomis disponuojate. Bet man svarbus kiekvienas centas. O cia apie eurus šnekam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

Kalbant apie vienas trąšas tai gal ir tep.Bet dažniausiai juk jama daug kas viska skolon.Taigi kodel vieniem apsimoka o kitiem ne.Manau dažniausiai bėda viena nedalina rankos susitvarkyti normaliai buhalterijos.Todel nėra ka parodyti bankui kad gautu api arktinių lėšų kreditą -užburtas ratas.

Viskas iš to godumo: " čem bolše pasižu  tem bolše nalovliu" . Tai ir sėdi uodegas prišalę skolose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasiau trasu kainas, o diskusija isisiubavo apie atidejima.

Tarkim mano ukis per metus nuperka 86t azotiniu trasu ir 24 npk viso 110t trasu,  tarkim atidejimo is firmos metodu prarandu 5 eu t, viso 500 eu, gal kazkam daug gal kazkam mazai, bet man geriau but skolingam firmei nei bankui, vien del to kad lengviau gaut transporta grudam, palankesnes grudu kainas. Pas visus situacija skirtinga del to sakyt kad jonas durnas o petras tai protingas nesvarbu kad petras sutaupe 500 eu ir nusipirko akumuletorini sukikli uz 500 eu kur pelningumo ukio nepakels, bet va kad kredita paeme tai jau fsio ukis bankrutuos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, u.k aurimas pranešimas:

Parasiau trasu kainas, o diskusija isisiubavo apie atidejima.

Tarkim mano ukis per metus nuperka 86t azotiniu trasu ir 24 npk viso 110t trasu,  tarkim atidejimo is firmos metodu prarandu 5 eu t, viso 500 eu, gal kazkam daug gal kazkam mazai, bet man geriau but skolingam firmei nei bankui, vien del to kad lengviau gaut transporta grudam, palankesnes grudu kainas. Pas visus situacija skirtinga del to sakyt kad jonas durnas o petras tai protingas nesvarbu kad petras sutaupe 500 eu ir nusipirko akumuletorini sukikli uz 500 eu kur pelningumo ukio nepakels, bet va kad kredita paeme tai jau fsio ukis bankrutuos ;)

5 e tonai trašų tai čia minimalus antkainis ir prarandi tuo pačiu stiprius argumentus derybom, nes nelabai tu kur toli pabegsi ,apsukęs rata vistiek grįši o apie palankesnes grudų kainas tai išvis gali pamiršti greičiausiai gausi -5e bet transportą taip gausi greičiau . Dar reikia nepamiršti kad ir chemiją su atidejimu .Visas skaičiavimas priklauso nuo to kaip ukininkui sekasi su matematika , nes ir tamstai matau ,kad 110*5=500

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, hobis pranešimas:

5 e tonai trašų tai čia minimalus antkainis ir prarandi tuo pačiu stiprius argumentus derybom, nes nelabai tu kur toli pabegsi ,apsukęs rata vistiek grįši o apie palankesnes grudų kainas tai išvis gali pamiršti greičiausiai gausi -5e bet transportą taip gausi greičiau . Dar reikia nepamiršti kad ir chemiją su atidejimu .Visas skaičiavimas priklauso nuo to kaip ukininkui sekasi su matematika , nes ir tamstai matau ,kad 110*5=500

padariau klaida 550* bet tai nieko nekeicia , jeigu tamsta su vadyba nemoki bendraut ir tau veza 5 e t tai nebutinai man uz tiek veza, as tau neirodineju savo tiesu. Sakau kad pas visus situacija kitokia, nei tu zinai kiek as uz grudus gaunu, nei tu zinai kaip as deruosi, ;) reik ziuret sako ukio, jeigu sakau kad man apsimoka tai man nusisvilpt kad tau neapsimoka.  As sakau kad man neapsimoka pirkt akumuletorinio sukiklio uz 500 eu nueik i skilti irankiai kas antram cia apsimoka, bet del to surmulio nekyla :D :D .  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , u.k aurimas pranešimas:

padariau klaida 550* bet tai nieko nekeicia , jeigu tamsta su vadyba nemoki bendraut ir tau veza 5 e t tai nebutinai man uz tiek veza, as tau neirodineju savo tiesu. Sakau kad pas visus situacija kitokia, nei tu zinai kiek as uz grudus gaunu, nei tu zinai kaip as deruosi, ;) reik ziuret sako ukio, jeigu sakau kad man apsimoka tai man nusisvilpt kad tau neapsimoka.  As sakau kad man neapsimoka pirkt akumuletorinio sukiklio uz 500 eu nueik i skilti irankiai kas antram cia apsimoka, bet del to surmulio nekyla :D :D .  

ne pirmi metai ūkininkauju tai teko visus spekuliantu bajerius ant savo kailio sužinoti tai kad nereikia čia lia lia...bet jei jums atrodo kad esat pats gudriausias , tai tebunie jūsų tiesa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , hobis pranešimas:

ne pirmi metai ūkininkauju tai teko visus spekuliantu bajerius ant savo kailio sužinoti tai kad nereikia čia lia lia...bet jei jums atrodo kad esat pats gudriausias , tai tebunie jūsų tiesa

dar kart kartoju, kad kiekvienas ukis individualus :) as nesu protingiausias sakau, kad toks pirkimo modelis mane tenkina ir nematau tame bedu,  jusu matau netenkina toks pirkimo modelis ir saunu sveikinu. Matau beda tame, kad kiti ukininkai menkina vieni kitus uzuot pasidaline kainom kas kiek kainuoja ir taskas, o kaip kas perka ir kaip atsiskaito cia individualus reikalas.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...