Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Prieš 7 valandas, u.k aurimas pranešimas:

padariau klaida 550* bet tai nieko nekeicia , jeigu tamsta su vadyba nemoki bendraut ir tau veza 5 e t tai nebutinai man uz tiek veza, as tau neirodineju savo tiesu. Sakau kad pas visus situacija kitokia, nei tu zinai kiek as uz grudus gaunu, nei tu zinai kaip as deruosi, ;) reik ziuret sako ukio, jeigu sakau kad man apsimoka tai man nusisvilpt kad tau neapsimoka.  As sakau kad man neapsimoka pirkt akumuletorinio sukiklio uz 500 eu nueik i skilti irankiai kas antram cia apsimoka, bet del to surmulio nekyla :D :D .  

Įmonėse kreditan imant mažiausias 0.5%/mėn tarifas...perkant gruodžio men ir atsiskaitant kitų metų 10mėn gaunasi 9mėn +4.5%...mažiausiai...tai sakykim salietra ~210+4.5%=219.45

MAN KAS GALIT PAAIŠKINTI KAIP ŽMOGUS KREDITUI IMDAMAS FINANSAVIMĄ GAUNA UŽ 5EUR TONAI!!!!!!!!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Petro pranešimas:

Įmonėse kreditan imant mažiausias 0.5%/mėn tarifas...perkant gruodžio men ir atsiskaitant kitų metų 10mėn gaunasi 9mėn +4.5%...mažiausiai...tai sakykim salietra ~210+4.5%=219.45

MAN KAS GALIT PAAIŠKINTI KAIP ŽMOGUS KREDITUI IMDAMAS FINANSAVIMĄ GAUNA UŽ 5EUR TONAI!!!!!!!!!!!!

NPK dar brangiau kainuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Petro pranešimas:

Įmonėse kreditan imant mažiausias 0.5%/mėn tarifas...perkant gruodžio men ir atsiskaitant kitų metų 10mėn gaunasi 9mėn +4.5%...mažiausiai...tai sakykim salietra ~210+4.5%=219.45

MAN KAS GALIT PAAIŠKINTI KAIP ŽMOGUS KREDITUI IMDAMAS FINANSAVIMĄ GAUNA UŽ 5EUR TONAI!!!!!!!!!!!!

tas žmogus yra giminaitis :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Petro pranešimas:

Įmonėse kreditan imant mažiausias 0.5%/mėn tarifas...perkant gruodžio men ir atsiskaitant kitų metų 10mėn gaunasi 9mėn +4.5%...mažiausiai...tai sakykim salietra ~210+4.5%=219.45

MAN KAS GALIT PAAIŠKINTI KAIP ŽMOGUS KREDITUI IMDAMAS FINANSAVIMĄ GAUNA UŽ 5EUR TONAI!!!!!!!!!!!!

O kas liepe pirkt gruodi ? Pirk kove bus kiti % ;) atsiskaityk ne spali o rugpjuti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...