Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Hmm nu įdomiai čia:) dėl ko klausinėju kainų, nes kaip tik pats galvoju dabar užsisakyti karbamido, kad būtų rami galva, nes greičiausiai jau kainos neturėtų labai keistis, o vėliau dėl darbų nebus man laiko ten rūpintis tuo. Bet čia vieno pažįstamo sūnus pradėjo kažkokią ten trąšų prekybos platformą, kur galima būtų nusipirkti trąšų be įvairių tarpininkų. Kaip supratau, sekasi jiems neblogai, bet su Lietuva ir su ūkininkais kol kas dar nedirba. Užklausiau pas jį dėl karbamido kainos, tai sakė, jeigu labai labai reikėtų, galėtų pasiūlyti už 245 EUR/t + PVM su išankstiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , triukšmautojas pranešimas:

Hmm nu įdomiai čia:) dėl ko klausinėju kainų, nes kaip tik pats galvoju dabar užsisakyti karbamido, kad būtų rami galva, nes greičiausiai jau kainos neturėtų labai keistis, o vėliau dėl darbų nebus man laiko ten rūpintis tuo. Bet čia vieno pažįstamo sūnus pradėjo kažkokią ten trąšų prekybos platformą, kur galima būtų nusipirkti trąšų be įvairių tarpininkų. Kaip supratau, sekasi jiems neblogai, bet su Lietuva ir su ūkininkais kol kas dar nedirba. Užklausiau pas jį dėl karbamido kainos, tai sakė, jeigu labai labai reikėtų, galėtų pasiūlyti už 245 EUR/t + PVM su išankstiniu.

Klok kortas ant stalo, kokia platforma, sąlygos ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš supratau, esmė ten tame, kad mes turėtume sistemą per kurią gautume įvairius oficialius trąšų pasiūlymus ir juos galėtume nusipirkti. Ten, kad ne vien vietiniai čia darytų ką nori, bet ir gautume pasiūlymus ir iš kitur (Lenkijos, Latvijos, kitų šalių). Žinot, kad šiek tiek išlygint žaidimo sąlygas čia visiems ir suteikti mums galbūt pagaliau tą pasirinkimo laisvę:) 

Bet žodžiu, aš ten per daug nesigilinau, nei sąlygų nežinau, nei ten kaip kas veikia, nes, kaip sakoma, esu labiau prie žemės pats:) paprašysiu to vaikinuko, kad ateitų čia ir daugiau paaiškintų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-12-05 at 18:43, ukdavidas pranešimas:

Achema dabar turi brangiau pardavinėti nes labai daug tonų išdalino Girstutyje ūkininkams kaso 

received_554430538623938.jpeg

kad ir isdalijo, o paskui mazomis raidelemis papildyme buvo parasyta: norint gauti sia 1t dovanoto kaso reikia pirkti 23t :))))))))))))))))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Jaguar08 pranešimas:

Sveiki,

ar jau perkat trašas kas dar neužsipirkę? ar laukiat kainos mažesnės? 

Sendien emiau sulfata po 189 salietra angliska 235 su atidejimu rudeniui vieni snekejo kad turi pikt kiti duoda zine kad pabrangina kaip tik nafik nelaukiau daugiau ir pasemiau kaip bus taip 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, WYCKA/ pranešimas:

Sendien emiau sulfata po 189 salietra angliska 235 su atidejimu rudeniui vieni snekejo kad turi pikt kiti duoda zine kad pabrangina kaip tik nafik nelaukiau daugiau ir pasemiau kaip bus taip 

As angiska pasiemiau gruodi tai atidejimu 235e kaina sulfatas LV 185 su atidejimu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...