Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Būtų įdomu pabandyt, pamenu kai pronto 6 dc pirkau turėjau magnumą berods 94 gamybos 7140 markė, iš danijos vežtas ir ant lango buvo lipdukas ale 200 hp on pto, paturbintas truputį.

Tai man prognozavo visišką fiasko. Bet aš sėjau turbūt metus ar du kol 936 nupirkau. Ką noriu pasakyt, tempdavo jis tuos 6 metrus ir lb normaliai, žaizdamas ir į ražueną diskus kišau, suprask sėjau tiesiai ir į skutimą nelygintą sėjau ir visur jis traukė  drąsiai 10 km/h

Traukdavo iki 14 km/h greičiau jau.kildavo turbinos temperatūra, tiems rodydavo ir tokį parametrą.

Žemės buvo sąlyginai nedaug tai ir nesmaugdavau jo.

Tad tikrai būtų smalsu pabandyt tuos 4m su 200 ag.

Manau 8 km/h tikrai trauktų. Nereikia ten tų nagų iki rėmo sukišt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, MBLORINSER pranešimas:

Nepamenu kaimyninio ūkio modelio nuliovo 8klases JD, kaimyninis tik laukas pati jo bazė nuo manęs 20km. tai dejuodamas traukia ta sėjalka is šono panašu nedaugiau 10km. Na ir nagą nusilauze prie manęs.

Tas pats ukis lyg ir viksrini jd turi? Kokia kaina sejimo su tokiu agregatu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, voras pranešimas:

Būtų įdomu pabandyt, pamenu kai pronto 6 dc pirkau turėjau magnumą berods 94 gamybos 7140 markė, iš danijos vežtas ir ant lango buvo lipdukas ale 200 hp on pto, paturbintas truputį.

Tai man prognozavo visišką fiasko. Bet aš sėjau turbūt metus ar du kol 936 nupirkau. Ką noriu pasakyt, tempdavo jis tuos 6 metrus ir lb normaliai, žaizdamas ir į ražueną diskus kišau, suprask sėjau tiesiai ir į skutimą nelygintą sėjau ir visur jis traukė  drąsiai 10 km/h

Traukdavo iki 14 km/h greičiau jau.kildavo turbinos temperatūra, tiems rodydavo ir tokį parametrą.

Žemės buvo sąlyginai nedaug tai ir nesmaugdavau jo.

Tad tikrai būtų smalsu pabandyt tuos 4m su 200 ag.

Manau 8 km/h tikrai trauktų. Nereikia ten tų nagų iki rėmo sukišt.

714O berods ir be paturbinimo turi 230 tikru arkliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2019-10-30 at 10:05, Horsch pranešimas:

I

Iš tikrujų tokių vaizdų laukuose galime tikrai rasti, ypač tų ūkių kur isivaizduoja, kad užtenka tiesioginės sėjos sėjamosios ir daugiau nieko nereikia, bet tai yra didelė klaida. Visų pirma reikia išmokti labai taisyklingai dirbti su tarpiniais augalais (taipogi teisingai juos atsirinkti) , reikia išmokti naudoti normalią sėjomaina. Plius turėjom atveji kaip panašiai prastai pernai buvo atrodančių laukų kur buvo naudoti panašūs chemikalai į Monitor. neesu agronomas tai tikrai nepasakysiu tikslių chemikalų pavadinimų. Bet su tokia problema susidurę ūkiai pradėjo aiškintis problemas ir paaiškėjo, kad po panaudoto chemikalo ( kuris kenkia rapsui) neiškrito reikalingas kiekis kritulių, kad ta chemija suskiltų. To pasekoje kentėjo rapsų pasėliai. Kai naudojamas skutikas yra kitaip nes tos žemės yra sumaišomos. Lygiai kaip būdavo jog jei nori sėti rapsus po Monitor purškimo ražiena turi būti užarta. Tai čia galima irgi panašiai lyginti kaip skutimas-arimas taip ir tiesioginė sėja- skutimas. jei agronomiškai kažkur nusišnekėjau nesupykit ir pataisykit mane.

O ka sako gamintojas ir paradvejas apie fakta kad pati sejamoji neatlieka iki galo savo funkcijos seti tiesiogiai? Diskas prastai perpjauna augalines liekanas ypac siauda. Istumia i vagute, kitaip sakant seklos kontaktas su dirva yra prastas. Jei dirva minkstesne dregnesne ar augaliniu liekanu gausiau, sejos kokybe nepriimtina ir as kaip agronomas nesutinku su tokiu rezultatu. Bande kazkaip specialiatai reguliuot ieskot budu bet nesekmingai. Buvo prieita nuomones kad reikia galvoti rimtesni inzinerini sprendima. Gal kazkas  uzsimerkia isvis apie si fakta, kiti man zinomi naudotojai grizta prie skutimo. As turiu savu sumanymu nes no till krypties rezultatai mane dziugina. O siaip jei kas nors jums rodo nuotraukas ar siulo nuvaziuot kazkur i kita rajona paziuret tai net nesivarginkite. Realus vaizdas yra tik jusu laukuose.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...